Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2013., 20:45   #261
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Hej ljudi, znam da je tema Vjenčanje u Hercegovini, no Livno je praktički granica, a nisam našla temu za Bosnu...

Moj dragi je Livnjak i obzirom da se seljaka po Hrvatskoj za mnom kako se meni svidi, odlučila sam mu ustupiti barem svatove kod kuće. Jako nam je bio bitan datum jer ima tu nekih 7-8 sati puta pa da paše većini mojih gostiju. Uglavnom, rezervirali smo svadbeni salon Pavić u Livnu. Kaparu nismo platili jer je oni tamo ne naplaćuju... Iskreno, čudno - ali niti jedan salon ju nije tražio! No nema veze!

Jučer ili prekjučer su zvali iz tog istog salona Pavić i rekli da otkazuju naš termin jer si je gazdin nećak odabrao isti datum, a on je prioritetniji pa nam predlažu da pomaknemo svoj termin na vikend ranije ili kasnije!

Bijesna sam kao bijesan pas! Govorim vam sve ovo jer ne želim nikome takav shit! Ne mogu vjerovati da se takve stvari događaju!

Nemam pojma sada što da radim jer mi ne pada na pamet angažirati taj salon nakon ovoga, a kako ni drugi ne naplaćuju kaparu, strah me da mi se slično ne dogodi i kod njih! Općenito sada sam tek jako nepovjerljiva kada je Bosna u pitanju jer nemam ništa pod kontrolom!
Nemoj da te takav postupak čudi ali općenito ni da utječe na stav o Bosni, kakve to veze ima, moglo se bilo gdje dogoditi ne vjerujem da bi ti dragom bilo drago pročitati ovo boldano s obzirom da je od tamo

Imaš još svadbenih salona, preporuka za sv.salon Bacchus, izuzetno profesionalni, sretno s tim
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 23:12   #262
trešnjica
znam da to ne bi trebalo krojiti moj stav o Bosni, no trenutno si ne mogu priuštiti razmišljati drugačije. dosta se takvih sitnica dogodilo, čak i nevezano za svatove, a i moj dragi je prvi rekao da što me to toliko čudi - ipak je to Bosna! (koji kralj )
zapravo sam ovime o nepovjerenju htjela reći da mi udaljenost predstavlja problem jer ne mogu sve u svakom trenu imati pod kontrolom. ako ću za svaki problem koji nastane, a realno gledajući, bit će ih (i to nisam konstatirala ja nego moj Bosanac), prevaljivati put od 400tinjak km, onda to nije mala stvar i moram biti nepovjerljiva
no nije niti bitno, željela sam ukazati ljudima na tu salu da im se ne dogodi takva neprofesionalnost od njihove strane jer nije nimalo ugodno!

i hvala, razmatramo i mi Bacchus sada!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 23:22   #263
Mirtochka, nije stvar u Bosni, stvar je u ljudima. Mi smo se sa svojim fotografom još lani dogovorili sve usmeno, bez ikakvog ugovora, cijena za njegove usluge (foto+video) bila je 1200 eura, da bi nam nedavno rekao da je podigao cijenu na 1500 eura. Naravno, da sam tada znala da će me koštati 1500 eura, ne bih ga uzela, nego bih uzela nekoga drugoga tko mi se sigurno više sviđao od njega, a sad su mi svi već rezervirani. A mojoj rodici je bend tjedan i po prije vjenčanja otkazao svoj nastup jer, navodno, se taj dan isto trebala udavati kći jednoga iz benda pa njoj moraju svirati (kao, prije nisu znali da se ona udaje, nego saznali tjedan i po prije vjenčanja). Kasnije, kad sam upoznala svog budućeg kuma, saznala sam da su to isto i njemu napravili tri dana prije pira i da inače imaju običaj dogovoriti nastup s više parova pa na kraju nastupiti kod onog kod kojeg izvuku više novaca. Tako da, sreća u nesreći ti je da si relativno na vrijeme obaviještena.
Isabel87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 23:23   #264
Je li itko išao u Široki gledati prstenje? Znate li koje su cijene?
Isabel87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 11:46   #265
Najpovoljnije ti je gledati ih u Mostaru na lijevoj strani...
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 12:59   #266
Kad kažeš lijeva, misliš li na muslimansku stranu? Jer kad ulazim u Mostar iz smjera Širokog, meni je s lijeve strane katolička strana. :P
Isabel87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 13:38   #267
Da na istocnu stranu muslimansku...ja sam tamo uzela i dosta su jeftiniji nego na zapadnoj strani
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 13:58   #268
Koliko je to dosta? Ja sam u Splitu našla prstenje koje mi se sviđa, slično ovome: http://zlatarnaopal.hr/wp-content/th...261&w=261&zc=1 Cijena 4000 kuna. Ne znam kolike su cijene u Mostaru, a ne isplati mi se ići iz Splita za 200, 300 kuna razlike.
Isabel87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 13:30   #269
Quote:
Isabel87 kaže: Pogledaj post
Koliko je to dosta? Ja sam u Splitu našla prstenje koje mi se sviđa, slično ovome: http://zlatarnaopal.hr/wp-content/th...261&w=261&zc=1 Cijena 4000 kuna. Ne znam kolike su cijene u Mostaru, a ne isplati mi se ići iz Splita za 200, 300 kuna razlike.
Hajde uslikat cu ti svoje kad dodjem kuci da vidis ..mi smo platili 425 eura,ali prsten ima 3 mala brilijanta...s cirkoncicima bi bio dosta jeftiniji..npr takav isti u zapadnom dijelu grada s crikonima bi bio barem 100 eura vise...
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 11:30   #270
Dali je netko šivao vjenčanicu ili haljinu u mostaru? 1000 Najboljih Haljina se zove-zovu
anela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 20:09   #271
Anela ja sam iz Mostara, cula sam za njih,ali ne znam osobno nikoga tko je sivao kod njih..Mogu pitati ove svoje znaju li ikoga da je sivao kod njih
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 09:38   #272
Quote:
red berries kaže: Pogledaj post
Anela ja sam iz Mostara, cula sam za njih,ali ne znam osobno nikoga tko je sivao kod njih..Mogu pitati ove svoje znaju li ikoga da je sivao kod njih
Super, bila bi zahvalna za bilo kakvu info
anela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 13:39   #273
Drage cure,treba mi vasa pomoc..ja sam nasla vjencanicu u vesne spose u splitu,najam. Mi je 5500kn,demetrios vjencanica,zanima me sad ko zna dobar salon u posusju,mostar ili tako nestoda ima te vjencanice? Za sad sam nasla u capljini u pola cijene najam.
Mladaudavača is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 21:23   #274
Provjeri ovdje: http://www.demetriosbride.com/index.php?page=locator
Isabel87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 22:13   #275
Isabel87 hvala,za ovo nisam znala..
Mladaudavača is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 08:57   #276
Probaj la sposa ,imaju u Mostaru i Sirokom, kontaktiraj ih na facebook...
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 21:35   #277
Jučer bila u piru, svirao bend Sinergija. Malo sam čačkala po internetu, izgleda da su iz Mostara pa odmah javljam na ovoj temi ako tko traži bend. Svaka pohvala za njih, imaju sve moguće instrumente, čak i violinu ubacuju po potrebi u neke pjesme.
Isabel87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 13:23   #278
I ja sam ih slušala, jedan od njih mi je bio profesor u glazbenoj školi i stvarno su dečki za svaku pohvalu
 
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 22:34   #279
molim vas odgovore na par pitanja
Koliko iznosi (najveća) cijena stolice u svadbenom salonu Ohio u Ljubuškom?
Čula sam da imaju neki svoj bend pa me zanimaju dojmovi ako ih je itko slušao i naravno cijena...

Također, trebala bih pomoć oko smještaja rodbine u Ljubuškom...neki hotelčić-pansion nešto što je pristojno i uredno...onako po preporuci...

ZAHVALJUJEM od srca
nevista25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 19:09   #280
Molim Vas je li netko zna cijene grupe Oscar i grupe Twist iz Mostara?
nevista25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.