Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 06:35   #1
Djevojka iz Qatifa

Ušla je auto sa muškarcem koji nije njezin rod.Potom nakon nekog vremena su je napala sedmorica muškaraca i silovala.U nekoj demokratskoj zemlji kao npr. u RH
ova sedmorica ne bi dobro prošla na sudu ,a ni od strane javnosti i medija,
Nažalost jadna djevojka je bila ta koja nije dobro prošla.
Presudili su joj u ime Boga!Ma kako uopće može netko suditi u ime Boga??
O sebi govore kao o "dobrim vjernicima".A šta misle da je dovoljno vjerovati u Boga i moliti mu se?
I kakvu to poruku šalju muškarcima "Silujte!Nećete vam biti suđeno"...Ma ja bih mu odrezala onu stvar!
Zašto bi se ijedna djevojka trebala bojati sljedeći put kada izađe na ulicu i osjećati nesigurnost...
)MARYAM( is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 11:02   #2
Quote:
)MARYAM( kaže: Pogledaj post
Ušla je auto sa muškarcem koji nije njezin rod.Potom nakon nekog vremena su je napala sedmorica muškaraca i silovala.U nekoj demokratskoj zemlji kao npr. u RH
ova sedmorica ne bi dobro prošla na sudu ,a ni od strane javnosti i medija,
Nažalost jadna djevojka je bila ta koja nije dobro prošla.
Presudili su joj u ime Boga!Ma kako uopće može netko suditi u ime Boga??
O sebi govore kao o "dobrim vjernicima".A šta misle da je dovoljno vjerovati u Boga i moliti mu se?
I kakvu to poruku šalju muškarcima "Silujte!Nećete vam biti suđeno"...Ma ja bih mu odrezala onu stvar!
Zašto bi se ijedna djevojka trebala bojati sljedeći put kada izađe na ulicu i osjećati nesigurnost...
...o kome pričaš konkretno i tko je silovao?...
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 14:24   #3
Quote:
)MARYAM( kaže: Pogledaj post
Ušla je auto sa muškarcem koji nije njezin rod.Potom nakon nekog vremena su je napala sedmorica muškaraca i silovala.U nekoj demokratskoj zemlji kao npr. u RH
ova sedmorica ne bi dobro prošla na sudu ,a ni od strane javnosti i medija,
Nažalost jadna djevojka je bila ta koja nije dobro prošla.
Presudili su joj u ime Boga!Ma kako uopće može netko suditi u ime Boga??
O sebi govore kao o "dobrim vjernicima".A šta misle da je dovoljno vjerovati u Boga i moliti mu se?
I kakvu to poruku šalju muškarcima "Silujte!Nećete vam biti suđeno"...Ma ja bih mu odrezala onu stvar!
Zašto bi se ijedna djevojka trebala bojati sljedeći put kada izađe na ulicu i osjećati nesigurnost...
Mislim da pises o slucaju koji se nedavno dogodio u S.Arabiji??
Ako sam u pravu onda te moram malo "nadopunit"

Neradi se ni o kakvoj djevojci vec o udatoj zeni koja je usla u auto svoga ljubavnika.

Odvezli su se na periferiju grada,parkirali su auto,spustili sjedista i zapoceli ljubavnu romansu koja nije dugo trajala jer su ih omeli "Alibabini razbojnici" koji su silovali i nju i njenog ljubavnika.

Nakon sto je cijeli slucaj bio razotkriven,mislim da je bila osudjena na bicovanje.Ne zbog silovanja koje je pretrpila vec zbog preljube (nevjerstva) sa svojim ljubavnikom.Inace se taj prestup u S.Arabiji,americkom bliskom savezniku,kaznjava smrcu.Prema tome,mozemo komotno reci da je dobro prosla.
Homeini is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 15:28   #4
Quote:
Homeini kaže: Pogledaj post
Mislim da pises o slucaju koji se nedavno dogodio u S.Arabiji??
Ako sam u pravu onda te moram malo "nadopunit"

Neradi se ni o kakvoj djevojci vec o udatoj zeni koja je usla u auto svoga ljubavnika.

Odvezli su se na periferiju grada,parkirali su auto,spustili sjedista i zapoceli ljubavnu romansu koja nije dugo trajala jer su ih omeli "Alibabini razbojnici" koji su silovali i nju i njenog ljubavnika.

Nakon sto je cijeli slucaj bio razotkriven,mislim da je bila osudjena na bicovanje.Ne zbog silovanja koje je pretrpila vec zbog preljube (nevjerstva) sa svojim ljubavnikom.Inace se taj prestup u S.Arabiji,americkom bliskom savezniku,kaznjava smrcu.Prema tome,mozemo komotno reci da je dobro prosla.
Da upravu si baš o toj ženi pričam...inače ta žena ima ja mislim oko 21.godinu..ali nije to bitno bila žena ili djevojka.Bitno je to da je silovana i da su je osudili na oko 90 udaraca,a njezni silovatelji dobili su 1 g. zatvora.
Htjela sam samo pokazati u kavome to okrutnom svijetu živimo.I da shavtite da ljudi koji to rade koji smatraju sebe "dobrim" muslimanima u biti to nisu.
I kako su u biti dvolični i licemjerni.I kakve to poruke šalju drgim ljudima.
)MARYAM( is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 15:54   #5
...glupo je da nepoznavatelji šerijata sve islamske zemlje stavljaju u isti koš, kao npr Iran...a zapad, konkretno SAD osuđuje takvo pravosuđe i sistem, napada Iran zbog nekih prava a saveznik je najokrutnijoj državi kad je šerijat u pitanju, Saudijskoj Arabiji...koje li hipokrizije...

...svatko sa usvojenim Europskim i zapadnim moralnim principima je protiv šerijata ali treba biti dosljedan i tako reći a ne šerijat koristiti za skupljanje poena protiv jednih, a biti saveznik drugih sa šerijatskim zakonom u isto vrijeme...
gibrankh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 16:20   #6
Quote:
)MARYAM( kaže: Pogledaj post
Da upravu si baš o toj ženi pričam...inače ta žena ima ja mislim oko 21.godinu..ali nije to bitno bila žena ili djevojka.Bitno je to da je silovana i da su je osudili na oko 90 udaraca,a njezni silovatelji dobili su 1 g. zatvora.
Htjela sam samo pokazati u kavome to okrutnom svijetu živimo.I da shavtite da ljudi koji to rade koji smatraju sebe "dobrim" muslimanima u biti to nisu.
I kako su u biti dvolični i licemjerni.I kakve to poruke šalju drgim ljudima.
Da i da ispravim ja tebe.Nije to nikakav ljubavnik već je on imao njezinu sliku s kojom ju je ucijenjivao da će pokazati suprugu.Ona sew našla s njim da mu uzme tu sliku.
)MARYAM( is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 17:31   #7
Quote:
)MARYAM( kaže: Pogledaj post
Da i da ispravim ja tebe.Nije to nikakav ljubavnik već je on imao njezinu sliku s kojom ju je ucijenjivao da će pokazati suprugu.Ona sew našla s njim da mu uzme tu sliku.
A sliku je pukim slucajem izgubila iza zadnjeg sjedista. Dobro se nariktala bila

Samo sto su ovo dvoje "nesretno zaljubljenih" zanemarili zakon koji vlada u toj drzavi
OraoJaviSe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 22:59   #8
Quote:
)MARYAM( kaže: Pogledaj post
Da upravu si baš o toj ženi pričam...inače ta žena ima ja mislim oko 21.godinu..ali nije to bitno bila žena ili djevojka.Bitno je to da je silovana i da su je osudili na oko 90 udaraca,a njezni silovatelji dobili su 1 g. zatvora.
Kao sto sam ti vec rekao,ona je izbicovana zbog preljube sa njenim ljubavnikom a ne zbog one sedmorice silovatelja.
Homeini is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 23:05   #9
Quote:
)MARYAM( kaže: Pogledaj post
Da i da ispravim ja tebe.Nije to nikakav ljubavnik već je on imao njezinu sliku s kojom ju je ucijenjivao da će pokazati suprugu.Ona sew našla s njim da mu uzme tu sliku.
Tacno ali ne dovoljno objasnjeno
Ljubavnik je ucjenjivao slikom uslikanom njegovim mobil telefonom dok je ta rospija svoga ljubavnika oralno zadovoljavala.

Ma ja bih njoj 300 udaraca bicem + 1kg. soli po izbicovanim ledjima
Homeini is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 23:11   #10
Na stranu je li ili nije varala, ali je silovana, i ona i taj momak.
Pa kako to da ti silovatelji nisu adekvatno kažnjeni zbog pederluka i izvanbračnog seksa, te silovanja?
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 23:20   #11
Ne možeš ti to pametnom Homeiniju objasniti. Možda je to toj sedmorici bila moralna dužnost. Čekaj jesu i tog njenog ljubavnika naguzili?
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 07:31   #12
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Na stranu je li ili nije varala, ali je silovana, i ona i taj momak.
Pa kako to da ti silovatelji nisu adekvatno kažnjeni zbog pederluka i izvanbračnog seksa, te silovanja?
pa to ti je u saudiji i iranu legalizirano....znaci ti mozes silovati maloljetne curke po zakonu i nikom nista....
BROTHERS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 10:21   #13
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Na stranu je li ili nije varala, ali je silovana, i ona i taj momak.
Pa kako to da ti silovatelji nisu adekvatno kažnjeni zbog pederluka i izvanbračnog seksa, te silovanja?
Upravo tako.Slažem se.
Po njihovom trebalo bi silovati sve preljubnice.A koliko ih ima tu kod nas.............
)MARYAM( is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 10:34   #14
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Na stranu je li ili nije varala, ali je silovana, i ona i taj momak.Pa kako to da ti silovatelji nisu adekvatno kažnjeni zbog pederluka i izvanbračnog seksa, te silovanja?
Vjerovatno imaju neke veze sa kraljevskom obitelji.
To su ti oni sto se skoluju u Londonu i Washingtonu,buduci kraljevi,princevi,emiri itd.
Homeini is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 11:06   #15
nevjerojatno je ovo opravdavanje bićevanja žene jer je eto tobože bila s ljubavnikom. i to je razlog da ju se bičuje? pa ak ose mužu ne sviđa neka se rastane od nje, kakvo bičevanje? zar su ti muslimani toliki papci da moraju bičem osiguravat vjernost svojih
žena?
uostalom, taj brak joj je vjerojatno ionako nametnut, dogovoren od strane oca ili strica, tak oda priča o ljubavniku je posve deplasirana. i to sve uzemlji gdje je glavni uzor jedan pedofil.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 09:19   #16
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
nevjerojatno je ovo opravdavanje bićevanja žene jer je eto tobože bila s ljubavnikom.
Nema tu nikakvo toboze.Zena je bila sa ljubavnikom,to je pisalo u svakom clanku o ovom slucaju a koji su objavil strani mediji.

Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
pa ak ose mužu ne sviđa neka se rastane od nje.
I ko u tom slucaju naj vise pati zato sto se mama kurvala ?? Djeca!!!
Djeca razvedenih roditelja ne zive bas sretno.Upravo to se navodi kao jedan od vecih razloga samoubojstava medju maloljetnicima na zapadu.



Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
kakvo bičevanje? zar su ti muslimani toliki papci da moraju bičem osiguravat vjernost svojih žena?
Dali zaista smatras da nemoral nije stetan za jedno drustvo??

Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
to sve uzemlji gdje je glavni uzor jedan pedofil.
Hm,koje razmisljanje
U zemlji Poslanikovoj pedofilizam se kaznjava smrtnom kaznom dok u demokratskom krscanskom zapadu pedofili koji imaju problem sa potencijom Vijagru dobijaju od doktora,na recept i 100% legalno.

http://www.cnn.com/2004/US/02/16/church.abuse/
Homeini is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 09:35   #17
nije nemoral toliko stetan koliko je stetno bolesno drustvo zakoni i sami ljudi i njihovo ponasanje...irana, arabije, sirije, libanona, emirata....te arapske zemlje su bolesna drustva u svakon pogledu...blesna su drustva u kojima se ubijau oni ca zele prominiti viru...ili gayevi....bolesna u glavinjak poput homeinia i njima slicnih ca to podrzavaju....
BROTHERS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 10:09   #18
Quote:
Homeini kaže: Pogledaj post
Nema tu nikakvo toboze.Zena je bila sa ljubavnikom,to je pisalo u svakom clanku o ovom slucaju a koji su objavil strani mediji.



I ko u tom slucaju naj vise pati zato sto se mama kurvala ?? Djeca!!!
Djeca razvedenih roditelja ne zive bas sretno.Upravo to se navodi kao jedan od vecih razloga samoubojstava medju maloljetnicima na zapadu.





Dali zaista smatras da nemoral nije stetan za jedno drustvo??



Hm,koje razmisljanje
U zemlji Poslanikovoj pedofilizam se kaznjava smrtnom kaznom dok u demokratskom krscanskom zapadu pedofili koji imaju problem sa potencijom Vijagru dobijaju od doktora,na recept i 100% legalno.

http://www.cnn.com/2004/US/02/16/church.abuse/
Homeini, nikom u Hrvatskoj nije palo na pamet da me bičuje zato što sam se napio ne znam koliko puta, što sam ne znam koliko žena pojebo(rastavljenih, u braku, u vezama i to sve izvan svog braka)...
Slažem se za razvedenu djecu da imaju problema. Da li je bolje živjeti u braku ako je jedan od bračnih partnera zlostavljač ili se rastati. Ljudi se mogu rastati na kulturan i na nekulturan način. Oni koji rano stupe u brak često se rastaju na nekulturan način(da nisam vidio puno primjera to sigurno ne bih napisao).
Pedofilija: tu smo te čekali. Što kažeš na ugovaranje brakova mladim muslimankama za izrazito starije konje?
Bičevati nazovi ženu od 21 godinu zbog preljuba. Znaš li ti koliki bi trebao pred njom biti život? Umjesto da ta dotična još proživi života i da vidi što će sa sobom ona je bila nasilno gurnuta u brak... Žene koje rode u toj dobi i koje se kasnije rastanu su uglavnom mrzovoljne na svijet i u svakom muškarcu vide svog bivšeg muža koji ju je povrijedio.
Što to pametno islam kao religija nudi čovjeku? Bičevanje zbog napijanja? Silovanje zbog preljuba? Stvarno je Iran i ostale islamske zemljekao u doba španjolske inkvizicije.
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 14:50   #19
Quote:
BROTHERS kaže: Pogledaj post
nije nemoral toliko stetan koliko je stetno bolesno drustvo zakoni i sami ljudi i njihovo ponasanje...irana, arabije, sirije, libanona, emirata....te arapske zemlje su bolesna drustva u svakon pogledu...blesna su drustva u kojima se ubijau oni ca zele prominiti viru...ili gayevi....bolesna u glavinjak poput homeinia i njima slicnih ca to podrzavaju....
Evo kao dokaz da ja nisam libanac,saudijac,iranac ili ti ujedinjeno-arapsko-emiratac,ja cu,kao dokaz,tebi i tvojoj drzavi pozeljeti,i to od sveg srca,da za koje desetljece vecina vase populacije budu pederi i lesbejke.

Posteno??
Homeini is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 15:06   #20
Quote:
taxi94 kaže: Pogledaj post
Homeini, nikom u Hrvatskoj nije palo na pamet da me bičuje zato što sam se napio ne znam koliko puta, što sam ne znam koliko žena pojebo(rastavljenih, u braku, u vezama i to sve izvan svog braka)...
Slažem se za razvedenu djecu da imaju problema. Da li je bolje živjeti u braku ako je jedan od bračnih partnera zlostavljač ili se rastati. Ljudi se mogu rastati na kulturan i na nekulturan način. Oni koji rano stupe u brak često se rastaju na nekulturan način(da nisam vidio puno primjera to sigurno ne bih napisao).
Pedofilija: tu smo te čekali. Što kažeš na ugovaranje brakova mladim muslimankama za izrazito starije konje?
Bičevati nazovi ženu od 21 godinu zbog preljuba. Znaš li ti koliki bi trebao pred njom biti život? Umjesto da ta dotična još proživi života i da vidi što će sa sobom ona je bila nasilno gurnuta u brak... Žene koje rode u toj dobi i koje se kasnije rastanu su uglavnom mrzovoljne na svijet i u svakom muškarcu vide svog bivšeg muža koji ju je povrijedio.
Što to pametno islam kao religija nudi čovjeku? Bičevanje zbog napijanja? Silovanje zbog preljuba? Stvarno je Iran i ostale islamske zemljekao u doba španjolske inkvizicije.
Imam dva pitanja za tebe:

1.Gdje,u kojoj muslimanskoj zemlji gdje se praktikuje Sherijatski zakon,gdje se silovanje koristi kao kazneno srestvo??

2.Danas na zapadu zive milioni muslimana.100% sam siguran da ne postoji niti jedna muslimanska zemlja na svijetu ciji sugradjani danas ne zive u Europi ili u USA.E ovako,posto irance smatrate naj ekstremnijim muslimanima koji u bobu praktikuju Sherijat,zamolio bih tebe ili nekog od tvojih kolega da nam kaze koliko je puta cuo za nekog iranca na zapadu koji je ozenjen zenom koja bih mu po godinama mogla biti kcerka ili unuka??



Naravno,irance sam uzeo samo kao primjer,umjesto njih sam mogao spomenuti bilo kojeg drugog muslimana pripadnika bilo koje druge nacije.


Sto se tice prisile,sta mslis dali se danas vise muslimanskih zena prisiljava na aranzirane brakove ili se vise zapadnih krscanskih zena prisiljava na grupni sex,razmjenu partnera,lesbejski sex i druge perverznosti a sve od strane svojih demokratskih zapadnih supruznika??

Ovdje sam spomenuo zapadnjacke zene.Spominjati one jadnice sa Filipina,Tajlanda,iz bivseg CCCP-a a koje su u lovu na srecu postale "sretne"supruge danaca,norvezana,nijemaca itd. mislim da je o onome kroz sta one sve prolaze skroz nepotrebno govoriti.
Homeini is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.