Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2014., 08:51   #2061
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Dok je Tito bio ziv, svima su cvjetale ljubicice i nije bilo promasenih dejtova.
Bilo je i radnih akcija, nije bilo mjesta depresiji kao što je to slučaj danas. Kakva penjanja na Sljeme, po danu il po noći, druženje po pivnicama.
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 09:48   #2062
na radnim akcijama se prčilo skoro isto kao i na susretima katoličke mladeži danas
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 15:00   #2063
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
na radnim akcijama se prčilo skoro isto kao i na susretima katoličke mladeži danas
Ne znam otkud ti ideja da su ateistkinje darezljivije? Sve to ovisi od osobe do osobe,tu je religija nebitna.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 15:12   #2064
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Ne znam otkud ti ideja da su ateistkinje darezljivije? Sve to ovisi od osobe do osobe,tu je religija nebitna.
Komentar je bio sarkastičan
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:21   #2065
Sjetio sam se jos dva.

Bilo je ljeto, subota vecer, ja i prijatelji u nocnom klubu. Odjednom mene uhvati slabina i glavobolja ( nisam konzumirao alkohol ) i izadem na zrak u nadi da ce mi biti bolje. Nazalost nije pomoglo te se vracam k njima i kazem da idem doma.

Izlazim iz kluba i idem prema autu, kad odjednom do mene dotrci prekrasna cura i kaze mi: "Oprosti momak, jel te mogu zamolit nesto? Zagradili su me s autima i nemogu pomaknut svoje auto. Strah me da ga ne razbijem jer nisam vjesta pa jel me ti mozes izvuc?". Kako da odbijem pomoci curi u nevolji? Kazem nema problema, vrlo rado cu pomoc. Sjedam, malo vamo-tamo, lijevo-desno, provucem se i izadem bez problema. Pitam ju dali je konzumirala alkohol i moze li sama voziti, odgovorila je da nije i da moze bez problema. Rekla mi je da sam pazljiv i da joj se to svida. I tako mi krenemo u pricu. Pricali smo dobrih 20ak minuta a u tom vremenu moja glavobolja i slabost je nestala. Razmjenimo brojeve i rekla mi se javit sutra.

Sutradan u popodnevnim satima mobitel zvoni, javim se i ona me pita jesam li za pice veceras. Nisam mogao ali smo se nastavili dopisivati preko SMS-a i predlozim joj da sutra mozemo na pice/veceru/kino. Ona odgovori da voli kuhat za druge i pozove me k sebi u stan na veceru. Ja pristanem i dogovor padne.

Kupim ja butelju vina te cvijece i krenem. Zgradu nadem odmah ali parking nikako, kruzio sam 15ak min dok se neki covjek nije maknuo. Parkiram, ulazim u zgradu i dolazim ispred vrata. Super tu sam! Zvonim, ona otvara, predam joj cvijece i butelju te ulazim u dnevni boravak. Cura se lijepo obukla, stan uredan, stol postavljan. Vidim da nesto pece i pitam je sto je spremila. Kaze sjedi, vidjet ces skoro je gotovo. Servira ona to na stol, vidim ispekla je kokicu. Kokica je bila tako lose ispecena da bi ozivjela da sam joj dao umjetno disanje. O okusu da i ne pricam. I ona sama je to vidjela i odlucimo naruciti pizzu. Rekoh nema veze, dogodi se.
Dok smo cekali pizzu kaze da ima neobican hobi i da mi zeli pokazat, kazem dobro i odem s njom u neku malu sobicu, ona otvori vrata i vidim do vrha poslagane kutije od obuce. Ona uzme jednu i otvori je, vidim unutra neki bijeli papiri. Okrene papir kad ono osmrtnice! Gledam i ne vjerujem, kosa mi se dize, srce lupa, oblio me hladan znoj. Pruza mi jednu da vidim, a ja mislim sam u sebi "bjez sotime odame". Izmislim da se ne osjecam dobro i brzo pobjegnem glavom bez obzira. Dok sam ulazio u auto vidio sam da me gleda s balkona. Osjecao sam se kao da me gleda Samara Morgan.
Odmah sam promjenio broj, osisao sam se, pustio bradu, promjenio look i prodao auto.


Broj 2:

Dopisivam se s nekom curom preko jednog foruma, ona u ZG a ja u ST. Culi smo se svaki dan, razmjenili slike itd. Cura je bila prekrasna, pametna, dobra dusa i razumjeli smo se. Pun pogodak! Jedno jutro dodem na posao, kaze mi sef da idem u ZG s jos dvoje kolega tj prijatelja radi nekog posla. Rekoh super, obavit cu posao i napokon se upoznat s njom.

Javim joj da dolazim poslom i da se mozemo upoznat. Ona naravno pristane. Moja dva prijatelja su odsjela kod rodbine dok sam ja odsjeo u hotelu. Posto sam se u to vrijeme slabo snalazio po ZG ona pristane doci po mene u hotel pa cemo onda negdje skupa. Rekoh super. Dan spoja, ja se sredim i cekam da dode po mene. U to vrijeme ona moja dva frenda su prolazili kod mog hotela i jednog od njih zaboli stomak. I gdje ce nego kod mene tj u moju sobu. Ja u sobi ( namjeravao sam se spustit ispred hotela da je pricekam ) kad ovi kucaju i vicu "otvaraj". Ja otvorim i jedan frend brzinom svjetlosti uleti u wc da obavi veliku nuzdu. Drugi frend je znao da idem s tom curom i stane se smijat kao lud. Iz WC-a dolaze glasni zvukovi ( mislim da znate kakvi ) a ovaj se jos vise smije. Ja gledam na sat i naravno kasnim. Govorim ovome da izade vise, a on se zadrzao jos nekih 10ak min. Napokon kad je izasao cijela soba je smrdila. Katastrofa. Njih dvoje napokon odu ( i ostave otvorena vrata ) a ja ostanem da uzmem mobitel, novcanik i jaknu. U meduvremenu cura je krenula po mene u sobu i bas kad sam krenuo izac iz sobe ona se nacrta na vratima. Mozete joj zamislit izraz lica kad je cula taj smrad. Samo se okrenula i otisla a ja ni kriv ni duzan izvisio. Poslao sam joj poruku sto se dogodilo ali nije mi se nikad vise javila ( naravno, mislila je da lazem ). Pouka, ne govorite frendovima u kojem ste hotelu odsjeli. Danas se smijemo tome.
noOne12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:46   #2066
Sorry, ali obje priče zvuče kao loše osmišljene epizode Svi vole Raymonda u kojima Robert ima spoj.

Da, sigurno bi se cura okrenula i otišla i više ti se nikad ne javila zato što si se posrao prije nego je došla.

Ne vjerujem da su se ove scene dogodile.
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 20:26   #2067
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
Sorry, ali obje priče zvuče kao loše osmišljene epizode Svi vole Raymonda u kojima Robert ima spoj.

Da, sigurno bi se cura okrenula i otišla i više ti se nikad ne javila zato što si se posrao prije nego je došla.

Ne vjerujem da su se ove scene dogodile.
Napisao sam ono sto mi se dogodilo. Tvoja stvar hoces li vjerovat ili ne.
noOne12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 09:44   #2068
prodao auto zbog njenog jezivog hobija, lol. da.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 14:05   #2069
noone12 ima bujnu maštu... ajde bar nešto istinito.
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 20:39   #2070
meni su baš fora te opičene ženske s creepy hobijima
bolje to nego da sa 25 godina skuplja salvete
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 16:14   #2071
na jednoj stranici, nije bitno koja, upoznam curu, skoro moje godiste, mladja dve godine, zajebancija i podjebavanje, sve ok, nismo se ni vidli al eto ja bi jebo, a njoj svejedno, nije problem, uglavnom, cura je nekad zaradjivala na sexu, nije bed, ozenjen sam i nemam se kaj bunit jer ju ne smeta, prvi put, kava, drugi put, sex, tak smo se dogovorili???
Mislim, nemam nikaj protiv, meni je bilo dobro, al, osjecal sam se iskoristen, nema njeznosti, nema bilo cega, cisto jebanje, katastrofa.
Jebes sex u kojem oboje ne uzivamo.
Nije to to.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 19:11   #2072
Ti si se osjećao iskorišten? Mislim da je iskorištenija ona jer možda ona i bi vezu, a ti OŽENJEN muškarac ne.


Uostalom, što je ovdje čudan dejt?
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 14:47   #2073
Kakav drkadžija
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 18:44   #2074
Evo jedan od neki dan. Znači, cijelu večer/noć žensku je zvala frendica i svaki put tražila mene na telefon da se ona uvjeri jesam ja dobar za nju. I ispitivala me glupa pitanja. Cca 5 puta.
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 19:49   #2075
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Evo jedan od neki dan. Znači, cijelu večer/noć žensku je zvala frendica i svaki put tražila mene na telefon da se ona uvjeri jesam ja dobar za nju. I ispitivala me glupa pitanja. Cca 5 puta.
jel ti to nas zafrkavaš?

a koja su to glupa pitanja bila?
i kaj je zaključila na kraju? jesi ili nisi dobar?
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 20:32   #2076
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
jel ti to nas zafrkavaš?

a koja su to glupa pitanja bila?
i kaj je zaključila na kraju? jesi ili nisi dobar?
glupa pitanja:
šta radite?
jel ti znas da mi je to najbolja prijateljica?
i slično, nemam pojma

a ne znam, malo sam se i ohladio sad od tog svega
najbolje mi je bilo kad me frendica ta, jel, pitala: Jeste vi zajedno sad?
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 20:39   #2077
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
glupa pitanja:
šta radite?
jel ti znas da mi je to najbolja prijateljica?
i slično, nemam pojma

a ne znam, malo sam se i ohladio sad od tog svega
najbolje mi je bilo kad me frendica ta, jel, pitala: Jeste vi zajedno sad?

__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 20:40   #2078
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Evo jedan od neki dan. Znači, cijelu večer/noć žensku je zvala frendica i svaki put tražila mene na telefon da se ona uvjeri jesam ja dobar za nju. I ispitivala me glupa pitanja. Cca 5 puta.
Čudo je da nisu došle zajedno, zar takve još postoje?
Koliko ti je trebalo da pobjegneš?
Btw kakva joj je faca bila dok si razgovarao s frendicom, da li joj je bilo neugodno ili?
AnnaKarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 21:22   #2079
Quote:
AnnaKarina kaže: Pogledaj post
Čudo je da nisu došle zajedno, zar takve još postoje?
Koliko ti je trebalo da pobjegneš?
Btw kakva joj je faca bila dok si razgovarao s frendicom, da li joj je bilo neugodno ili?
ne, ova je još bila sva sretna i gurala mi mobitel: evo, evo, frendica te oće čut
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 21:26   #2080
Ti si stvarno magnet za glupače, majke mi. A s obzirom na nedavne događaje i magnet za idijote.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:54.