Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2011., 08:48   #261
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
potpisao bi istog momenta da mi svaki budući dejt tako završi
Ne bi baš. Bio sam na LOŠEM tripu danima.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 09:14   #262
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Mislim da je toga i sama svjesna. I sama je rekla da je tada imala puno manje muda nego danas.
Ljudi smo, griješimo, imamo slabosti, ne ponašamo se svi racionalno u svim situacijama. I to je sve.
Tocno to. Danas bi se pokupila nakon 15 minuta i rekla mu da me cekaju moje sapunice. Koje ne gledam.

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Može se to gledati kao gubitak vremena ali može i kao dragocjeno iskustvo za ubuduće.
Oooooo da!

Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post

Je li ovo zbilja napisao ? Englez ? :
O da. Mislim da jos imam tu poruku. Cak sam ju spremila kad sam cistila inbox jer...koje su sanse da mi se takvo nesto ponovi?

Edit: Evo pogledala sam. Njegove tocne rijeci su:

i don't know if i want to save you, if i want to love you, if i want to entertain you, if i want to kill you. not got a clue i'm afraid.

Vidis? On nema pojma jer bi me rađe volio ili ubio.
Blago se meni.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
then again, spominje se predavanja i fakultet, a to je bilo prije nego smo se znali, mozda je ova epizoda ostavila traga na njoj
Viš kak ti mene znas. Prije sam sutila. Sad pricam koliko stignem jer me strah da cu opet ostat zakinuta. Ja sam pravi mali borac

p.s. jeb'se mali nisi ni ti nis bolji
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)

Zadnje uređivanje BLR : 14.07.2011. at 10:09.
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 09:43   #263
Evo jos nesto od mene. Nije dejt, cak sam i hodao neko kratko vrijeme sa tom curom.

Uglavnom, zavrsili mi nekako u mom autu i tu se sad malo ljubimo, mazimo...kako to vec ide...I dodje ona do ''strateskog'' mjesta, ja se bas zagrijao, ludilo, sad ce nesto....kad ona stane i pita me: ''sto je ovo?''
Ja malo stao, pomislio cura se zajebava ili je to neka njezina fora...kad ona opet da sto je to. I to onako, ful zacudjena, kao da pojma nema sto bi moglo biti....I ja kazem nesto kao: ''a sto mislis sto bi moglo biti?'' . Odjednom ona stane sva u cudu I stane akcija i sve, skuzila je sto je i valjda se osjecala jadnom jer je to pitala. Malo smo jos pricali, ja pokusao opet dovesti do neke akcije, ali ne ide. Pokusao malo okrenuti na zajebanciju, ne ide. Malo jos tako stajali i ja je odvezao doma.
Ok, cura je bila djevica i jako zatvorena ali ne mozes ne znati sto to muski imaju u gacama. Pretpostavka je da mozda mislila da mi je nesto u dzepu jer je bila zima i bili smo onako, malo deblje obuceni...Ali nevjerovatno.

Poslije se navikla na to i nije vise pitala gluposti.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 09:47   #264
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
....kad ona stane i pita me: ''sto je ovo?''
trebao si reci "Snickers, king sized"
urizen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 10:07   #265
Quote:
urizen kaže: Pogledaj post
trebao si reci "Snickers, king sized"
Trebao je reć: "Kurac!".
knick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 10:34   #266
Quote:
urizen kaže: Pogledaj post
trebao si reci "Snickers, king sized"
Trebao se počet lupat po međunožju i panično vikat: ''aaaaaaa, šta mi je to???''
__________________
if you fall i'll be there...
- floor -
Euklid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 10:36   #267
Quote:
Euklid kaže: Pogledaj post
Trebao se počet lupat po međunožju i panično vikat: ''aaaaaaa, šta mi je to???''
ahahahahaha (gusim se! oh the pain!)
urizen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 10:54   #268
Lako se vama zajebavati

Ja sam taj koji je trebao objasniti curi da muski imaju nesto sto one nemaju.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 12:17   #269
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ja sam taj koji je trebao objasniti curi da muski imaju nesto sto one nemaju.
sve da je cura djevica, zna šta muški imaju u gaćama.
možda je ostala iznenađena tvojom veličinom - u smislu da joj je bio premali ili prevelik u odnosu na ono što je zamišljala (pod pretpostavkom da nikad prije nije vidila 'strateško mjesto' ).
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 12:20   #270
OK. U Hrvatskoj nema seksualnog odgoja u školama, a neki roditelji o tome, očito, ne pričaju sa svojom djecom.
Ajmo se sad prestati čuditi i sprdati jer cura nije znala kaj muškarac ima u hlačama (jer je offtopic) i vratimo se na prepričavanje zanimljivih zgoda sa dejtova!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 21:19   #271
Quote:
TattooedBarbie kaže: Pogledaj post
18 godinica - jedno od prvih chat poznanstava. Par tjedana tipkala s likom koji se činio relativno normalan. Pao dogovor za kavu, ništa obavezno, kao neka kul spika. Ugl, našli se na kavi, razgovor je tekao normalnim tokom, ništa naročito - dok nije spomenuo svoj hobi - ronjenje i uzgoj pirana u kućnoj radinosti. Lik se odjednom počeo znojiti i objašnjavati mi da nije on za veze ni za druženje ni za sex sa curama, a ni sa dečkima; naime njega sexualno privlače njegove ribice. Razgovor je tekao otprilike ovako:
TB: WTF kakve ribice???
Lik: kako kakve ribice??? moje pirane, marica, petra, sandra...
TB:
Lik: znao sam da nećeš kužit o čemu pričam, nitko me ne kuži, ni roditelji ni psihijatar...nitko, samo moje ribice. ova kava je bila greška moram ići...

Platio je kavu i otišao, a ja sam ostala na WTF
Tješila sam se da sam dobila najbolji odjeb u životu

Epilog: par godina kasnije, iz nekakvog drugog izvora, koji nije imao ama baš nikakve veze s ovim prvim dobila sam informaciju da mu se nekakav tip na chatu žalio kako ima sexualnu opsesiju (poremećaj kako god) svojim piranama.
Trebala si ti njega lijepo pitati da li je svojim piranicama dao da mu pruže jedan fini oralac.
stragulescu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 07:27   #272
Oukej, nisam se prepoznao ni u jednoj priči, to je dobar znak

Uglavnom, moje najčudnije iskustvo, pred nekih godinu i pol dana. Pričao sam s curom koju sam upoznao na iskrici i dogovorimo se nas dovje za izlazak. Lijepo ja dođem po nju i kao idemo se voziti. Pa smo potom sjeli na cugu, opet se vozili i na kraju odlučili vidit šta ima na Sljemenu. Popili kuhano vino i nastavili nizbrdo prema gradu.

Ona je cijelo vrijeme pričala o svom dečku, kakav je kreten, iskompleksiran, na sve joj prigovara, ništa mu nije dovoljno dobro i tak... Večer prije ju je svu nagrdio da mu je loše popušila. I krene ona u detalje objašnjavat kako mu je pušila da bi u jednom trenutku rekla: "Hoćeš da ti pokažem?"

Uglavnom, ne znam koji kurac je taj peder prigovarao
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 08:20   #273
Quote:
Mirko_M kaže: Pogledaj post
Oukej, nisam se prepoznao ni u jednoj priči, to je dobar znak

Uglavnom, moje najčudnije iskustvo, pred nekih godinu i pol dana. Pričao sam s curom koju sam upoznao na iskrici i dogovorimo se nas dovje za izlazak. Lijepo ja dođem po nju i kao idemo se voziti. Pa smo potom sjeli na cugu, opet se vozili i na kraju odlučili vidit šta ima na Sljemenu. Popili kuhano vino i nastavili nizbrdo prema gradu.

Ona je cijelo vrijeme pričala o svom dečku, kakav je kreten, iskompleksiran, na sve joj prigovara, ništa mu nije dovoljno dobro i tak... Večer prije ju je svu nagrdio da mu je loše popušila. I krene ona u detalje objašnjavat kako mu je pušila da bi u jednom trenutku rekla: "Hoćeš da ti pokažem?"

Uglavnom, ne znam koji kurac je taj peder prigovarao
hahahh ovo me podsjetilo na mojeg jednog primjerka koji je za vrijeme cijelog `dejta` pričao o svojoj bivšoj i kak mu je dobro pušila. Prvo sam mislila da se zeza (a i da se zezao bio bi to fail), a kad ono- on nastavlja o pušenju i o svojim don Juanskim sposobnostima! Nakon nekog vremena pokušam promijeniti temu al on krene pričati i sam zaključi (?!) kak bi ja sad trebala k njemu doma i doda: `e, al meni ti se neće dići ak mi ne budeš popušila prvo`

Ustala se, rekla mu da mi se ne javlja više.

Nakon toga on nastavlja 3 tjedna voditi monologe na mojem mobitelu, ja ne odgovaram, a on piše i piše..

Priča se nastavila i dalje kad je pokušavao zeznuti mi stvar sa jednim ok dečkom. Mora da mu je ego bio jako povrijeđen mojim ignoriranjem inače, imao je 30 god, zato sam bila i iznenađena takvim pričama. Nije ni čudo da je sam!
__________________
Be happy while you`re living, for you`re a long time dead.
discovery247 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 10:29   #274
Quote:
Mirko_M kaže: Pogledaj post
Ona je cijelo vrijeme pričala o svom dečku, kakav je kreten, iskompleksiran, na sve joj prigovara, ništa mu nije dovoljno dobro i tak... Večer prije ju je svu nagrdio da mu je loše popušila. I krene ona u detalje objašnjavat kako mu je pušila da bi u jednom trenutku rekla: "Hoćeš da ti pokažem?"

Uglavnom, ne znam koji kurac je taj peder prigovarao
Haha, genijalno, mislim da bi većina dečki poželjeli ovakav date.
Pennelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 11:12   #275
Pa ja sam skoro zaboravio jedan od bizarnijih

Dakle, mi na dejtu, odveo ja nju na neki biljar, bacili partiju, sjeli za stol, malo pričamo o svemu i svačemu, kad odjednom:

ona: Jel voliš bijelo?
ja: A? Nisam nikad ni probao, zakaj pitaš?
ona: Ak hoćeš probati, imam ja frenda koji dila, to je super stvar, moraš to probati, neće ti biti žao! Kaj kažeš?
ja: Khm, možda drugom prilikom...
ona: i gleda me pogledom ko da su joj sve lađe potonule

__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 11:57   #276
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
[

E sad u kojoj fazi sam ja bila: imala sam 23 godine i osmogodisnju vezu iza sebe plus jos neku propalu flaster vezu. Navikla na blagodati zivota zajedno, ali nespremna za ikakvo vezanje. Just Predatory mode ON
Dakle nisam bila nesto kriticna, bio je mrak, drustvo je bilo super... put 2and2 together.. D
mene fascinira da sa 23 netko ima 8-godisnju vezu iza sebe. I jos jednu iza te.

Ja sam se do 24 zajebavala a onda polako u brak.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 13:30   #277
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
mene fascinira da sa 23 netko ima 8-godisnju vezu iza sebe. I jos jednu iza te.

Ja sam se do 24 zajebavala a onda polako u brak.
ja sa imala tu dugu vezu, jednu jednogodisnju i brak
par godina izmedju prvog dvoje i zadnjeg sam se zafrkavala 23/24
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 21:04   #278
Dejt Vol.1

Jedna prijateljica mi je pricala kako nas je jednom njen rodjak vidio zajedno i da sam mu se svidjela i naravno, trazio broj i da stupimo u kontakt. Posto nisam znala ko je taj rodjak, zamolila sam prijateljicu da mu zatrazi sliku i meni da (tada nije bio popularan internet ). On je pristao, pod uslovom da mu i ja dam jednu svoju sliku. OK. Razmjena se brzo odvila i cinio se kao simpa decko. Ja mozda 16, on 18 (?! ne sjecam se tacno). Neko vrijeme smo se porukali, svaki dan pljustali sms-ovi i odlucimo se naci... Dogovorili vrijeme i mjesto...
Prvo sto sam primjetila kada sam mu prilazila jeste, da je poveo prijatelja sa sobom na dejt (? WTF) ali ajd, iskuliram to.. Drugo, bio je fizicki mnogoooo losiji nego na slici ali eto, odlucim i preko toga preci jer mi se svidio njegov karakter. Sjednemo u jednom kaficu, i shvatim da sam zaboravila novcanik u drugoj torbici ali pretpostavljam da ce on/oni platiti tu prvu kafu, jel? Narucili smo tri espressa i prica je lagano pocela... Vise je pricao taj prijatelj nego on ali ajde, valjda trema. Kad smo odlucili da krenemo, kako polako izlazimo, ja cekam koji ce platiti i idem iza njih.. medjutim, oni su samo iskulirali konobarice i izasli !!! Nije mi jasno sta se desava, izlazim i ja za njima i tako nastavljamo put prema skoli. Sutim ja i kontam u sebi: Nije valjda da im je praksa neplacanje racuna Nisam htjela reagovati jer sama nisam imala novca kod sebe, nisam htjela da se napravi frka jer sam morala na nastavu.. I sta cu, ni rijec ja, ni rijec oni. Rastavili se, svak svojim putem i to je to. Naravno, poslije je opet zvao da izadjemo, sms-ovi na sve strane, svidjam mu se aliiii dobio je nogu samo takvu! Koji frikovi, racun je bio 1,5 e

Dejt vol 2.

Upoznali se preko interneta, malo chatali, msn, web cam i odlucimo se naci. Lik fizicki sasvim pristojan, cak vise od toga, spika mu je bila sasvim OK dok mi nije predlozio da mu budem cetvrta djevojka
Samo sam odgovorila da mu ne bi bila ni prva nit jedina i to bi bilo to, prekid kontakta.

Dejt vol. 3

Isto preko interneta. Razmijenili slike, spika super tekla i odlucimo se naci. Dolazim ja, fino sredjena sa ravnom kosom (na slikama sam imala loknice). On ostao u cudu, totalno razocaran upitao: Gdje su lokniceee? Sta si uradila sam njima?? Rekoh: isfenirala kosu, ispravila je, u cemu je problem??
On kao malo dijete (imao je mozda 28 god), sav razocaran, tuzan, skoro pa zaplakao, sto si to uradila, zastoooo? Pa lokniceee i tako nekih 10 min i u toku razgovora, zasto ti je kosa ravnaaa?
OMG.. koja drama, J*ble te loknice i baj

Dejt vol. 4

Isto preko interneta, fina spika, razmjena slika i odlucimo se naci u jednom kaficu. Na pocetku je sve teklo prilicno ok ali podosadno. Jednostavno je bio jako nemastovit i los u komunikaciji. Posto je bio odlicnog izgleda, pretpostavljam da je mislio da se ne mora previse truditi oko razgovora. Nama dosadno, ja necu da budem zabavljacica gdje ce on odgovarati kratko sa "Da", "ne", "mozda" i odlucim da usutim, i tako sutimo, ruzan pritisak u zraku i sta cemo, sutimo, malo se pogledamo, pa skrenemo pogled, gledamo okolo ljude, gledamo tv.. i tako nekih 5-10 min... kad on: hmmmm, Ajmo se ljubiti ?
Bye decko
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 21:33   #279
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Dejt Vol.1
solo si trenutno?
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 21:52   #280
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Pa ja sam skoro zaboravio jedan od bizarnijih

Dakle, mi na dejtu, odveo ja nju na neki biljar, bacili partiju, sjeli za stol, malo pričamo o svemu i svačemu, kad odjednom:

ona: Jel voliš bijelo?
ja: A? Nisam nikad ni probao, zakaj pitaš?
ona: Ak hoćeš probati, imam ja frenda koji dila, to je super stvar, moraš to probati, neće ti biti žao! Kaj kažeš?
ja: Khm, možda drugom prilikom...
ona: i gleda me pogledom ko da su joj sve lađe potonule

Pih, mog'o si uletit u biznis samo takav...


Najgori dejt mi je bio kad je tip doslovno slinio cijelu večer po meni, i za laku noć mi zakeljio tako balav poljubac da sam mislila da ću se utopiti, jbt. Grozno. ew
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.