Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2012., 07:29   #21
Ljudi saljem vam sve u inbox.. Bez reklamiranja cemo :-)
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 18:49   #22
Ovako.. Danas me nazvao zubar i danas sam isla po svoje zube! !!!!!!!!!!!!
PREZADOVOLJNA SAM!
Jako su lijepi, postupak stavljanja je bio malko bolan, ali nije dugo trajalo, oko 1 sata.... Sad se stalno smjeskam ispred ogledala!!!!!

Dr.Milovan Tančić
Železnicka 44
Odžaci
tel:025/5746-111
Mob:063/779-69-52

Ja sam stvarno odusevljena i cijenom i njime....

Daje garanciju godinu dana, ali kaze minimalno 5 godina necu imati problema :-)...
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 20:26   #23
jel bi možda mogla staviti kakvu sliku samo osmjeha? ili mi poslat na PM?
ja sam si izračunala koliko bi me došla krunica od umnjaka do umnjaka (nepitaj ) i cijena je doslovno tri puta manja nego u RH
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 16:36   #24
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
jel bi možda mogla staviti kakvu sliku samo osmjeha? ili mi poslat na PM?
ja sam si izračunala koliko bi me došla krunica od umnjaka do umnjaka (nepitaj ) i cijena je doslovno tri puta manja nego u RH
Racunaj na to da ako imas vise od 10 za radit isli bi ti po cijeni od 50 eurica...
Probam ubacit slikicu.. Stvarno su mrak..
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 11:29   #25
Ja sam cula da u Srbiji su kvalitetniji i da kad platis hotel i put opet ti dodje duplo jeftinije nego kod nas
Ja bas nisam blizu granice pa me zanima koliko je to istina
i za protezu koliko cca dodje i koliko se mora ostati tamo da ti uzme otisak,napravi,montira...
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 14:59   #26
ja sam u beogradu kod vrhunskog ortodonta (prof na faksu) platila fiksnu za gornju vilicu (otisak, sav materijal, svi kontrolni pregledi i na kraju otisak i plasticni ritejner) 700 eura.

kod moje zubarke, koja je fenomenalna, popravka zuba kosta 2500 dinara (oko 22 eura), toliko kosta i skidanje kamenca i ciscenje zuba.

proletos sam vadila dva umnjaka bez operacije, anestezija + povuci-potegni. jedan umnjak 4000 dinara, dakle 35,6 eura.

eto da znate koliko otprilike sta kosta.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:31   #27
bome nas u RH, vidim, lijepo deru

sve mi se čini da mi se više isplati put u Srbiju (jer sam dosta daleko od granice) + hotel + svi troškovi nego da to obavim ovdje kod nas gdje nebi ni put ni hotel morala platiti.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 10:56   #28
Pa tolike su cijene i u manjim ordinacijama u Zagrebu i okolici, bijele plombe 100-150 kn, a ako imaju ugovor s hzzo-om, vađenje zuba besplatno...jedino je naša ortodoncija skuplja za cca 4000 kn. Ako netko živi blizu granice, to je ok, ali za ostale se ne isplati.
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 13:13   #29
put sigurno nebi izašao 4k kn, tak da se za to isplai ići
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 13:35   #30
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
put sigurno nebi izašao 4k kn, tak da se za to isplai ići
Ako se radi o ortodonciji, trebaš računati da se moraš kod ortodonta pojaviti otprilike jednom na 1,5 mjesec, ako nosiš oko 1,5 godinu to je oko 12 posjeta x cijena prijevoza - jako lako može ispasti i više od 4k kn, ako si dalje od granice.
A tek ako ti otpadne bravica - ajde u Srbiju neplanirano
A da ni ne spominjem da recimo ja nekom neprovjerenom ortodontu ili stomatologu (ili onom za kojeg nisam sigurna da je barem među boljima) ne bi išla ni mrtva.
Amelie77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 14:47   #31
Quote:
Amelie77 kaže: Pogledaj post
Ako se radi o ortodonciji, trebaš računati da se moraš kod ortodonta pojaviti otprilike jednom na 1,5 mjesec, ako nosiš oko 1,5 godinu to je oko 12 posjeta x cijena prijevoza - jako lako može ispasti i više od 4k kn, ako si dalje od granice.
A tek ako ti otpadne bravica - ajde u Srbiju neplanirano
A da ni ne spominjem da recimo ja nekom neprovjerenom ortodontu ili stomatologu (ili onom za kojeg nisam sigurna da je barem među boljima) ne bi išla ni mrtva.
ma ja nisam mislila na ortodonciju nego na krunice

a što se bolda tiče, da mogu bit izbirljiva i ić po preporukama, nebi ni razmišljala o tome da idem u Srbiju ili BiH.. našla sam u RH po preporuci ortodonticu (dok je još imalo smisla nosit aparatić) i žena je bila goli k... jer je forsirala privatnu prasku, a nas nekoliko preko HZZO-a nije j... ni pet posto.. nitko od nas nije dobio aparatić, već je duljila sa mobilnim dok se nebi napunilo 18-19 godina, tako da bi ga tek onda savjetovala. oh, gle slučajnosti, tada bi ga morao i platiti.. oh gle slučajnosti, baš njoj ga plačaš. odustala sam i od nje i od aparatića

Zadnje uređivanje Juji : 12.11.2012. at 20:34. Reason: Jezik
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:25   #32
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ma ja nisam mislila na ortodonciju nego na krunice
Znam da ti trebaš krunice, ali Jujigatame je govorio da su naši ortodonti skuplji 4000 kn, a ti si rekla
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
put sigurno nebi izašao 4k kn, tak da se za to isplai ići
pa sam ja samo upozorila da se za ortodonciju uzevši u obzir troškove puta i druge moguće komplikacije, ipak ne isplati ići.
U ostalo ne ulazim
Amelie77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 19:49   #33
Quote:
Amelie77 kaže: Pogledaj post
Znam da ti trebaš krunice, ali Jujigatame je govorio da su naši ortodonti skuplji 4000 kn, a ti si rekla


pa sam ja samo upozorila da se za ortodonciju uzevši u obzir troškove puta i druge moguće komplikacije, ipak ne isplati ići.
U ostalo ne ulazim
znam, znam, došlo je do nesporazuma jer sam bila preko mobitela i nisam pažljivo čitala

al dobro da si ispravila, pa da se nebi netko (uzalud) poveselio
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 20:33   #34
Dire Dawn molim te pripazi na jezik, nisi na placu
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 20:51   #35
dire Dawn*

moje isprike, al eto, kad me nešto isfrustrira, teško da mogu ostat smirena. svaka čast onima koji mogu, j... svatko je drugačiji
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 00:51   #36
Konkretno radim u ordinaciji kao ortodont u Novom Sadu...inace i druge usluge se rade, ima pacijenata dosta iz Hrvatske, i razlike u cenama su velike, a kvalitet je minimum isti...
Dottore021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 19:03   #37
Doottore-molim vas u ime nas zainteresiranih-koliko košta kod vas jedna krunica(za deset zubi)i dva mosta-po dva zuba sa svake strane nadostaju.Pa da se mi u HR možemo informirati o cijenama kod vas.Zanima me cijena bezbetalne keramike!Uime svih zainteresiranih-unaprijed -hvala.
jezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 16:59   #38
Zanima me jel može netko od zubara iz BIH ili RS složiti ponudu za
popravak zubiju temeljem ortopan snimke....
Znači, nekoliko mostova, krunica, plombi...???
Ako netko ima ponudu, ili zna nekog tko tako radi,
molim na private.
Hvala.
Marty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 09:49   #39
Ajd sad bi bilo dosta.

Zomilos zabranjeno je reklamiranje na forumu, obratite se marketingu foruma, platite reklamu i onda se reklamirajte koliko hoćete. Još jedan post u ovakvom stilu slijedi permaban.

Amelie77 i ti isto prestani. Vidjeli smo tvoju prijavu posta, dogovaramo se međusobno šta i kako (osobno se ne volim petljati kolegi u ppdf jer je ovo njegovo područje i čekam njega da dođe, ali vidim sada da moram jer nećeš prestati) nema potrebe za ovakvim stvarima pogotovo ne ovdje na temi i ne na ovakav način. Mogla si poslati pp modovima pa bi ti objasnili u čemu je stvar i zašto nije odmah odreagirano.

I molim vas da ne komentirate ovaj post, ako nešto nije jasno itajte ili putem pp-a ili na pžk, ovdje će se dijeliti kartoni za svaki daljnji offtopic (i reklamiranje ).
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 08:53   #40
zubari u turskoj , dentalni turizam

zanima me da li je tko bio u turskoj popravljati zube ? gledao sam nedavno tv reportazu o tom dentalnom turizmu pa mene osobno interesira.

vidim ima puno web stranica i ponuda ali me konkretno interesira da li je netko kontaktirao i mozda bio u turskoj popravljat zube.

pregledao sam malo forum ali ne nalazim nista o ovoj temi ali ako sam "falio" samo mi posaljite link na temu/post.
podv011 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.