Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2014., 18:26   #2001
Quote:
Zeljko81 kaže: Pogledaj post
gadan account na instagramu doista gadne slike
kurdi su se bili pohasili međutim imam osjećaj da bi izgubili da se nisu ameri uključili
s druge strane ne kontam zašto je bagdadi napao njih jer su jedno vrijeme živjeli u miru...
Valjda si je htio osigurati zaleđe prije marša na Bagdad. Ipak su Kurdi držali većinu položaja oko Mosula
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 19:28   #2002
Quote:
sivi svijet kaže: Pogledaj post
instagram racun Peshmerga Kurdistan, Kurdi
POZOR, OTVARATE GROZNE SLIKE

nekoliko slika brutalnog mucenja, ciscenje mrtvih ljudskih tijela bagerom, odsjecene glave
sve zaracene strane na tom prostoru su zivotinje
, neke vece od drugih


Peshmerga Kurdistan peshmerga hunting ISIS pigs.



postavio bih i izivljavanje siitskih milicija nad sunitima ali je video izbrisan s youtuba
iako nije potrebno jer svi znamo kako su Bagdadom neposredno nakon odlaska Amerikanaca Siitske milicije patrolirale u vladinim vozilima, upadale u kuce, postavljale punktove na cestama i odvajale Sunite koje su ubijali

mozete samo zamisliti kakvo je stanje danas
da me nebi krivo shvatili ne opravdavam Islamsku Drzavu nego samo prenosim zlocine svih sukobljenih strana
samo sto zlocini nisu napravljeni prema Amerikancima, Britancima i Izraelcima ne znaci kako se ne dogadaju
pomalo je dječje ali TKO je prvi počeo sa sadističkim orgijama i odsjecanjem glava, masakrima i ostalim odvratnostima?...TKO je koristio snimanje zvjerstava kao psihološki rat ?
kada ratuješ s takvima normalno da češ prema zvijerima postupiti zvijerski....kako drugačije dokazati da su i oni od krvi i mesa, da nisu nezaustavljivi...kako podignuti moral nego par živih glavi tog ološa staviti na panj pa online.....jer jedna psihološka taktika izaziva drugu....vidjet ćete neće proći još dugo a bit će opća bežanija prema turskoj granici.....ovakve slike ubijaju svaki moral s druge strane....jednostavno nužno je biti takav prema takvima......čekaj samo da kauboji dođu....pa će biti pišanja po isilovim lubanjama i ogrlica od ušiju(među njima ima itekakvih sadista)......ne možeš vodit konvecionalni rat i postupat prema konvencijama kada ratuješ s notornim koljačima....kako takvima usaditi strah i kako takve demorlaizirat nego mu priklat druga pred kamerom....nema tu osuđivanja i relativiziranja krivnje....i šijitima i kurdima je nužnost da su što brutalniji....(iako osobno ne vidim neka iživljavanja, samo su se slikali uz leševe nikom nisu odrezali glavu , sve pogubljeno ili od metka ili od granate....nije lijepo slikat se uz mrtve ali imamo li na umu o tkome je riječ i da se treba jasno pokazati da nije riječ o nikakvim islamskim terminatorima...ovo je kamilica za ISIL snimke)

Zadnje uređivanje Freddy Kruger : 17.09.2014. at 19:33.
Freddy Kruger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 20:32   #2003
Quote:
Freddy Kruger kaže: Pogledaj post
pomalo je dječje ali TKO je prvi počeo sa sadističkim orgijama i odsjecanjem glava, masakrima i ostalim odvratnostima?...TKO je koristio snimanje zvjerstava kao psihološki rat ?
nadam se kako samo nisi upoznat ali ovo je tesko odrediti tko je prvi zapoceo, ISIS je jedna velika reakcija na zlocine protiv Sunita koji nisu bili nista manje okrutni nego ISIS-ove snimke
jedino nitko nije pustao u javnost

jedan od primjera
Al-Qaida podmetne bombu u Siitsku cetvrt, Maliki umjesto da uvede policijski sat i uvede red pusta Siitske milicije uz potporu vlade da krenu u divljacki osvetnicki pohod po Sunitskim cetvrtima
u jednom takvom slucaju za par dana pobijeno je preko 1000 sunita u Bagdadu
umjesto smirivanja od americkog napustanja Iraka nasilje je samo eksponencijalno raslo do danasnjeg stanja


POZOR!!! NI U KOJEM SLUCAJU ONI KOJI NISU NAVIKLI NA SCENE IZ HOROR FILMOVA NE OTVARATI SLJEDECE POVEZNICE!!!

Quote:
nema tu osuđivanja i relativiziranja krivnje....i šijitima i kurdima je nužnost da su što brutalniji....(iako osobno ne vidim neka iživljavanja, samo su se slikali uz leševe nikom nisu odrezali glavu
glava

izivljavanje1

izivljavanje2


Quote:
ovo je kamilica za ISIL snimke)
pogubljenje1

Kurd stoji u iskopanoj jami dok kraj njegovih nogu leze ljudi sa zavezanim rukama i povezom na ocima
smaknuce iz scena 2. svj rata zbog kojih se sudilo za ratne zlocine u Nurembergu!!!


ZASTO sve ovo iznosim?
jer sam duboko razocaran u Kurde koji su na Zapadu predstavljeni kao razum i saveznik

ovi zlocinci su mozda za nijansu bolji od Islamske drzave
kazem sve su to ista go**a i treba ih pustiti neka se pokolju medusobno, Zapad kad bi imao obraza od svih ovih divljaka digao bi ruke
sivi svijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 20:54   #2004
Očito svi tamo srljaju prema potpunom uništenju.


Zlo. Odakle dolazi?
Ljubav. Kamo odlazi?

Zadnje uređivanje ruka-slave : 17.09.2014. at 21:15.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 21:58   #2005
Sadam je to najbolje hendlao, za ovo sadašnje stanje ono je bilo najbolje moguće - prosvjeceni apsolutizam.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 22:06   #2006
Slažem se sa Krugerom..zločin je zločin, ali sadističko iživljavanje đihadlija iz ISIL-a nad kurdima je puno brutalnije...dekapitacija i masovna smaknuća žena i djece, naslikavanja i paradiranja sa odrezanim komadima ljudskog tijela su puno brutalniji i bezobzirniji zločini od streljanja zarobljenika (koje je također protivno svim međunarodnim konvencijama, da se razumijemo to ne podržavam)...ali prisjetimo se samo sa kim kurdi imaju posla, najvećim ljudskim šljamom na ovoj planeti....ISIL-ovci su si sami skrojili takvu sudbinu, došao vrag po svoje
JayXXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 22:24   #2007
što je sa mosulom tko ga drži trenutno
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 23:18   #2008
Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
što je sa mosulom tko ga drži trenutno
IS. Samo mu se Kurdi približavaju...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 23:47   #2009
Ako IS nije šaka kozojeba (kako neki tvrde), za osvajanje mosula trebati će mnogo žrtava i pjesadije. Kontrola zraka nije toliko važna.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 23:55   #2010
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Ako IS nije šaka kozojeba (kako neki tvrde), za osvajanje mosula trebati će mnogo žrtava i pjesadije. Kontrola zraka nije toliko važna.
Pitanje je dali to Kurdi žele. Mogu ga samo presijeći i i izgladniti. *ebe im se...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 23:58   #2011
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Pitanje je dali to Kurdi žele. Mogu ga samo presijeći i i izgladniti. *ebe im se...
Erdogan i Turska drzava mogu jednim potezom presjeći i izgladniti čitavu Islamsku državu.
Pitanje je dali to Turci žele.
Kao što kažeš, *ebe im se...

Zadnje uređivanje sivi svijet : 18.09.2014. at 00:04.
sivi svijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 00:04   #2012
Quote:
sivi svijet kaže: Pogledaj post
Erdogan i Turska drzava mogu jednim potezom presjeći i izgladniti čitavu Islamsku državu.
Pitanje je dali to Turci to žele.
Kao što kažeš, *ebe im se...
Upravo tako. Zarađuju na ovome, čemu to pokvariti ?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 00:09   #2013
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Upravo tako. Zarađuju na ovome, čemu to pokvariti ?
dobivena nafta u pola cijene, naoruzanje i sva roba prodana za lijepu svotu IS potrebna rastu Turske ekonomije

Kurdi u strahu i na broju
jedino Zapad muti vodu naoruzavajuci divlje Kurde, Turska se zato pogotovo koprca i sve vise izdaje saveznika SAD-e jer njihova politika sve vise odudara od politike NATO pakta
zanimljiva vremena
sivi svijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 09:58   #2014
Quote:
sivi svijet kaže: Pogledaj post
dobivena nafta u pola cijene, naoruzanje i sva roba prodana za lijepu svotu IS potrebna rastu Turske ekonomije
Kurdi u strahu i na broju
jedino Zapad muti vodu naoruzavajuci divlje Kurde, Turska se zato pogotovo koprca i sve vise izdaje saveznika SAD-e jer njihova politika sve vise odudara od politike NATO pakta
zanimljiva vremena
Da napraviš omlet moraš razbiti jaja.
Iako ne mislim da ni SADu Isil previše smeta. Malo će ga razbucati u Iraku, da bi ga ojačali u Siriji (ili će tamo njihove klonove s privremeno ošišanim bradama podržati).
Bitno je samo da lova/nafta teče.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:14   #2015
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Sadam je to najbolje hendlao, za ovo sadašnje stanje ono je bilo najbolje moguće - prosvjeceni apsolutizam.
Doista.sadam se nije upustao u ovakva srednjovjekovna barbarstva.on bi ljude potamanio otrovima i rijesen problem.
Evo u iranu neke mlade cure osudjene na bicevanje i zatvorske kazne jer su pjevale i plesale na happy.teski zlocin.
Ljudi dragi mi pisemo o jebenom bliskom istoku i arapima.jeste li vi svijesni sto su oni napravili kroz povijest i kako su se prosirili?u svojim glavama oni nisu puno drugaciji nego sto su bili prije stajaznam 500 godina.odvratni su jedni prema drugima.trenutno je isil pod povecalom,ali taj bolesni ekstremizam se i rodio kao reakcija na nasilje nad sunitima.njih se lovilo i ubijalo kao pse.nikoga u svijetu nije bilo briga.tamo nema pozitivaca i negativaca.grozni su jedni prema drugima i sve strane zadojene mrznjom prema drugim stranama.nema zlocinca i zrtve.tamo su ujedno svi zlocinci i zrtve.neka sutra amerika,rusija i eu propadnu s lica zemlje ali oni ce nastaviti i dalje tamaniti jedni druge,pritom koristeci najbolesnije metode koji ljudski um moze smisliti.u taj dio svijeta ne bi isao niti turisticki.a kada se covjek sjeti da je to prostor prvih civilizacija i ljudskog napretka.u sta su se pretvorili-tuzno,jako tuzno...
nikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:28   #2016
Quote:
nikolica kaže: Pogledaj post
Evo u iranu neke mlade cure osudjene na bicevanje i zatvorske kazne jer su pjevale i plesale na happy.teski zlocin.
Ljudi dragi mi pisemo o jebenom bliskom istoku i arapima.
Još jednom, Iranci nisu Arapi.

Daj pohvataj barem osnove pa onda idi dalje.
e88e92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:57   #2017
Nemoj zezati.ja sam u soku.lol
Tocno sam znao da ce se naci netko tko ce se nadovezati na ovaj dio o iranu.macak pisem o arapima i cijelom tom bkiskoistocnom prostoru.pod to spada i iran iako etnicki gledano nisu arapi.perzijsko carstvo je postojalo davno prije navale arapa.ne moras me nista uciti.ali ne moram biti toliko sitnicav pa naglasavati da iran nisu arapi.podrazumijeva se sto sam zelio reci ubacivanjem irana u pricu.
nikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 13:34   #2018
Quote:
nikolica kaže: Pogledaj post
Nemoj zezati.ja sam u soku.lol
Tocno sam znao da ce se naci netko tko ce se nadovezati na ovaj dio o iranu.macak pisem o arapima i cijelom tom bkiskoistocnom prostoru.pod to spada i iran iako etnicki gledano nisu arapi.perzijsko carstvo je postojalo davno prije navale arapa.ne moras me nista uciti.ali ne moram biti toliko sitnicav pa naglasavati da iran nisu arapi.podrazumijeva se sto sam zelio reci ubacivanjem irana u pricu.
Htio si reći da je Iran zapravo demokracija skandinavskog tipa u odnosu na okolne arapske zemlje koje upravo USA podržava ili u odnosu na nekadašnje arapske svjetovne zemlje koje je upravo USA uništila i učinila ih failed stateima?
Slažemo se 100%.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:01   #2019
A evo i dezurnog odvjetnika preostalih komunistickih propalih bastiona uz neizostavno spominjanje sad-a iako pricamo o necemu sasvim drugo.bravo crvendacu.
nikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 16:06   #2020
Quote:
nikolica kaže: Pogledaj post
Nemoj zezati.ja sam u soku.lol
Tocno sam znao da ce se naci netko tko ce se nadovezati na ovaj dio o iranu.macak pisem o arapima i cijelom tom bkiskoistocnom prostoru.pod to spada i iran iako etnicki gledano nisu arapi.perzijsko carstvo je postojalo davno prije navale arapa.ne moras me nista uciti.ali ne moram biti toliko sitnicav pa naglasavati da iran nisu arapi.podrazumijeva se sto sam zelio reci ubacivanjem irana u pricu.
Ne znam što si želio reči ubacivanjem Irana u priču, jer da si želio uzeti primjer krvoločnih Arapskih režima, trebao si navesti SA.

Oni bi, za razliku od 6 mjeseci zatvora za plesanje uz Happy (što je, nemojmo se zavaravati, potpuni nonsens), to riješili sabljom po vratu.
e88e92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.