Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 21:59   #81
Naručiš u bilo kojoj banci, košta oko 75 kn.
U samom HROKu je 100.
Dođe ti na mail isti ili sljedeći dan.

Mislim da se u HROKu vide podaci unatrag 4 godine

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:55   #82
Nemaju, HROK se gleda max. unatrag 84 mjeseca tj. 7 godina. Kronologija plaćanja (ocjena) zadnjih 24 mjeseca.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:03   #83
pitanje brzinsko....koliko treba do isplate blic kredita, ukoliko recimo danas dodje, rijesim sve, i bude sve okej..koliko vremena treba da dobijem novce? jel se isplacuje na racun ili na ruke...)nisam u adikko. hvala
Dario_UR88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:43   #84
Quote:
Dario_UR88 kaže: Pogledaj post
pitanje brzinsko....koliko treba do isplate blic kredita, ukoliko recimo danas dodje, rijesim sve, i bude sve okej..koliko vremena treba da dobijem novce? jel se isplacuje na racun ili na ruke...)nisam u adikko. hvala
ako sve riješiš do 13-14h lova sjeda isti dan a ako ideš poslje podne onda drugi dan tj. koliko je potrebno da platni promet obavi svoje
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 14:07   #85
jedno pitanje tehnicke naravi, jel moguce imati raifasisenov tip top i adikko blic, u isto vrijeme, recimo dic jedan, pa nakon par mjeseci drugi?
Dario_UR88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 14:35   #86
Quote:
Dario_UR88 kaže: Pogledaj post
jedno pitanje tehnicke naravi, jel moguce imati raifasisenov tip top i adikko blic, u isto vrijeme, recimo dic jedan, pa nakon par mjeseci drugi?
Ako si kreditno sposoban može,ovisi o visini plaće,drugim kreditima,ostatku za život i takve stvari koje gledaju kod odobravanja kredita
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:24   #87
Je li uvjet za dobivanje kredita prijenos tekućeg računa u Adiko?
dasla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 08:44   #88
Quote:
dasla kaže: Pogledaj post
Je li uvjet za dobivanje kredita prijenos tekućeg računa u Adiko?
Ne ako uzimaš ovaj mali blic kredit
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 19:15   #89
Je li se u addiko moze dobit nlic kredit za zatvaranje diners kartice s oznakom 5?
maliboksac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 22:44   #90
pozdrav ekipo,eto ja bi trebao frendu diči takav kredit jer on ne može no ja nemam nikakav kredit,no vidim tu da se kredit ne može dobiti ako nemaš več neki kredit jeli sam u pravu
maznimedozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:12   #91
Odnedavno sak korisnik blitz kredita ex-Hypo sada Addiko banke.
Radi se 15.000 kuna.
Vratit cu neznatno više što je podnošljivo uzevši u obzir novčarsku industriju koja i dalje posluje gulikožarski.
Devlon Derreck is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 16:53   #92
Stambeni kredi

Pozdrav.

Čitam nekoliko prethodnih postova i počeo sam brinuti oko stambenog kredita. Dakle, ovih dana kredit ide na odobrenje, kreditna sposobnost postoji, no nemam nikakvih kredita od prije, zaduženja, minusa, dugova i sl. Poslodavac je državna firma (ustanova). Jel moram brinuti da mi zbog toga što nemam ništa ranije, neće odobriti kredit. Radi se o PBZ kreditu za mlade?
Igor_1602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:44   #93
to bi trebao biti plus
__________________
Life's a Bitch and Then You Die
zvonkotelefonko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 12:18   #94
Da li je tko dobio ponudu poštom od addika? Prebacivanje primanja, kreditna kartica i kredit ponuđeni. Sve više i razmišljam o prebacivanju s obzirom na kaos u pbzu.
klavkalas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 18:53   #95
Ima li netko iskustva s brzinom isplate, tj odobravanja kredita nakon prikupljanja dokumentacije?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 12:12   #96
Ja sam uzeo prošle godine taj BLIC KREDIT, trebala mi je samo zadnja platna lista i osobna. Provjerili su u HROK i sve ok te sljedeći dan došao potpisati ugovor i novci sjeli isti dan na račun, ali poslije 15 sati jer sam u drugoj banci.
Znači prvi dan sam proveo 10 minuta zbog upisa u njihov sustav i provjere u HROKU te drugi dan 5 minuta zbog potpisivanja ugovora.

Sad me zovu da prebacim primanja i sve dugove po karticama njihovim restart kreditom. Hm.
konačno_sretan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 13:17   #97
Mene zanima jer mi je lova hitna, a "zarobljena" je u btc. Ne mogu je tako brzo povući(a u tom slučaju, ako bih riješio kredu, ne bih ni povlačio lovu).

Edit:hvala na odgovoru
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:18   #98
Jel netko uzimao RESTART KREDIT?
Zanima me jel oni zatvaraju dug po karticama npr. Diners i kreditima ili ti sam moraš pa dostaviti potvrdu da si zatvorio?
Konkretno me zanima za kreditnu karticu Diners.
Hvala.
konačno_sretan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 11:54   #99
vjerojatno traže neku potvrdu of dinersa o stanju duga
__________________
Life's a Bitch and Then You Die
zvonkotelefonko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:08   #100
ja sam danas zatrazio potvrdu o stanju duga po diners kartici...mozete mailom poslati zahtjev,30kn je cijena,kopiju mozete dobiti putem maila a orginal svakako dobijete postom u roku tjedan dana navodno
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.