Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2017., 19:33   #2741
Zhuta u kojoj si fazi?
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 00:36   #2742
Bila danas, 13.dc endo se od 11.dc nije pomaknuo s mjesta tako da u petak idem opet.
Fet bi trebao biti negdje sredinom idućeg tjedna.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 07:24   #2743
Sretno
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 01:25   #2744
Hvala : vidjet ću ujutro što kažu.
Tovim se sa sokom od cikle i svježom ciklom.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:34   #2745
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Hvala : vidjet ću ujutro što kažu.
Tovim se sa sokom od cikle i svježom ciklom.
:klap: javi
držimo fige
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 11:38   #2746
He, he zhuta moja, samo se tovi pripremi ti udoban smještaj
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 12:26   #2747
Cure, da li se meni cini ili je tako da svi koji imate ponekad problem sa zadebljavanjem enda se to pocelo dogadjati nakon stimulacija, niste prije imale taj problem? Skoro sve.
purgerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 00:29   #2748
Imamo problema sa zadebljanjem endometrija u FET-u kad smo na Decapeptylu ili u prirodnjacima na Klomifenu.
Inače ne.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 00:30   #2749
Danas 14dc, endo se nije mrdnuo sa 7,2mm
Fet pomaknut za kraj idućeg tjedna.
Ovaj put me baš gadno zahebava, nikad mi još nije bio tako neposlušan.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 00:34   #2750
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Imamo problema sa zadebljanjem endometrija u FET-u kad smo na Decapeptylu ili u prirodnjacima na Klomifenu.
Inače ne.
To sam mislila, da je to od lijekova, samo nisam znala kojih. Bas sr.nje.
purgerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:47   #2751
Cure, pitat ću ovdje,vi ste sve to već prošle pa mi možete dati dobar savjet:muž 3. puta ponavlja spermiogram, (2. puta do sada radio u VŽ, nalaz je loš-preporuke je da ponovi u KBC Zg)-zvali smo u KBC, ali trenutno ne rade tu pretragu (aparat u kvaru), gdje bi bilo najbolje da ode to obaviti? Pri tome mislim i na uvjete (predaleko smo, uzorak ne može donijeti od kuće) i na brzinu dobivanja rezultata... Kakva je situacija s VV?
Hvala unaprijed!
blooms is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:37   #2752
Quote:
blooms kaže: Pogledaj post
Cure, pitat ću ovdje,vi ste sve to već prošle pa mi možete dati dobar savjet:muž 3. puta ponavlja spermiogram, (2. puta do sada radio u VŽ, nalaz je loš-preporuke je da ponovi u KBC Zg)-zvali smo u KBC, ali trenutno ne rade tu pretragu (aparat u kvaru), gdje bi bilo najbolje da ode to obaviti? Pri tome mislim i na uvjete (predaleko smo, uzorak ne može donijeti od kuće) i na brzinu dobivanja rezultata... Kakva je situacija s VV?
Hvala unaprijed!
Mi smo radili u VV i zadovoljni smo i sestrama i laboratorijem.
Jedino što uzorak daješ u toaletu, baš nije neki ugođaj, ja sam bila užasnuta al muž nije reagirao i odradio je svaki put što je trebalo.
Ali, nažalost mislim da ni drugdje uvjeti nisu bolji.
Nalazi stižu na mail naredni dan.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:14   #2753
Nama su nalazi spermiograma s VV dosli postom nakon jedno tjedan dana.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:58   #2754
Hvala vam!
blooms is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 22:07   #2755
Napisat cu tu jer neznam, moram negdje naopisati ili ti ga nekom reci jer mi je totalno cudno...znaci imala sam u zadnje 3g svakakve simoptome a to na kraju nisu bili simoptomi trudnoce, nazalost. No uglavnom danas mi je 8dnt onih mojih malih embrijica 3dan. Nocas sam u polusnu osijetila jaku bol , ne mogu definirati dali je bila u jajnicima ili maternici uglavnom znam da sam onako u polusnu bas osjetila. Onda sam cijeli dan bila jadna i cmizdrava i nakon duge setnje i kratkog guranja necakinje u kolicima osijetila slabost, kao da mi je tlak pao i morala sam sjesti. No nista od toga mi nebi bilo cudno toliko koliko mi je cudno da sam sad kad sam stavljala crinone gel vidjela ostatke prijasnjeg ali u nekoj smedoj boji, tamno crvenoj a do sad nikad nije bilo drugacije osim bijele ili bez?! Neznam, necu se nadati, radit cu test u utorak na 10dnt...jel koja imala to? Imam i bolove u preoponama na lijevoj strani intezivne. Sad me to pocinje ljutiti jer cu se poceti nadati ,a na kraju cu se razocarat...uh!
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 00:27   #2756
Drzim fige!
drzimfige is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 08:10   #2757
Nista od toga, vjerojatno zbog drugacije stimulacije i drugaciji mi ciklus. Ovu noc sam skroz imala bolove u maternici(jajnici me nisu boljeli) i kriza me ubijaju i evo isla sad na wc i obrisala malo rozog, tako da vjerojatno menga dosla...ajde barem me nije dugo zavlacilo da si umisljam simpotome
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 10:46   #2758
lena crinone nekad može biti u boji od crvenog do smeđeg, stoji ti i u uputi, tako da njegovu boju ne smatraj obojenom isključivo od krvi.

Kakvo je stanje sad?
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 11:00   #2759
Quote:
blooms kaže: Pogledaj post
Cure, pitat ću ovdje,vi ste sve to već prošle pa mi možete dati dobar savjet:muž 3. puta ponavlja spermiogram, (2. puta do sada radio u VŽ, nalaz je loš-preporuke je da ponovi u KBC Zg)-zvali smo u KBC, ali trenutno ne rade tu pretragu (aparat u kvaru), gdje bi bilo najbolje da ode to obaviti? Pri tome mislim i na uvjete (predaleko smo, uzorak ne može donijeti od kuće) i na brzinu dobivanja rezultata... Kakva je situacija s VV?
Hvala unaprijed!
Moj muž je radio u bolnici Zabok. Termin dobio za dva dana a nalaze isti dan na mail.
Sada ide ponavljati spermiogram, dobio termin za 7 dana.
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 11:09   #2760
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
lena crinone nekad može biti u boji od crvenog do smeđeg, stoji ti i u uputi, tako da njegovu boju ne smatraj obojenom isključivo od krvi.

Kakvo je stanje sad?
Stvarno?! Nisam to znala, procitala sam prvi i zadnji put upute tamo na proljece kod prvog koristenja...
A nista boli me malo, kao probadanje a ne grcevi, kriza me bole, ima malo krvi kod brisanja, smede-roze, ali nema u skoljci ono da se zacrveni.
Mozda je to tako rano i tako slaba dosla zbog andola 100 sto pijem...
Al opet zadnji put mi je dosla 10dnt, a u prirodnom tek 17dnt...tako da ako je sad 9dnt, nije ni rano. Koliko se sjecam neke su cure dobile 8dnt.
Vidjet cu ako krene za pravo do kraja dana onda je to to, ako ce ovako biti sutra cu testic baciti pa da vidimo. Imam ih 30kom i nikako ih potrositi sad kad sam ih narucila u stimuliranom dode rano a izmedu se vise ni ne trudim kad je nemoguce.
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.