Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2014., 15:48   #41
Znate li neke igraonice, gdje se može samo npr. iznajmiti prostor za djecu i roditelje? Jer imam oko 25djece, a slavimo 4. rođendan.... ako idem u igraonice to je nekih sigurno 1500 kn za dva sata zabave, a sigurno se ne pojede i popije niti 50kn. Još moram i roditelje počastiti.... Pa bi radije te novce utrosila da i roditelji nešto pojednu, na dobru tortu i sl.
nodi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 13:30   #42
Dječji rođendani u Splitu

Mi smo dogovorili rođendan u kafiću Zap jer malena obožava ono njihovo igralište pa smo često tamo. Neki dan kad smo išli dati kaparu, bio je upravo jedan rođendan u tijeku. Nismo uspjeli baš puno viditi, bilo je 7-8 djece, ali čini mi se da je stvarno super. Mislim da je prostor prikladan za manje rođendane, do 10 djece. Javim se s dojmovima kad rođendan prođe....
DanijelaDa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 18:06   #43
Dječji rođendani u Splitu

Evo, kako sam i obećala, dojmovi s rođendana u kafiću Zap. Malenoj smo slavili 3. rođendan. Djeca budu unutra s tetom, imaju karaoke, malo se igraju na toboganu (isto unutra), disko, pizza, torta i sokovi (cijena je 550 kn za 10 djece, po mome mišljenju, sasvim u redu za ono što se dobije). Djece je bilo 10 i mislim da je taj kafić idealan za upravo toliko - da nije prevelika gužva, a opet ima dovoljno mjesta za sve. Inače, sami morate slikati ili snimiti kamerom.
Roditelji sjede vani na zatvorenoj terasi, možete spojiti stolove i donijeti nešto za počastiti goste.
Nakon rođendana djeca se mogu ostati igrati na igralištu ispred.
Uglavnom, mi smo zadovoljni izborom.
Ako nekoga još nešto zanima...
DanijelaDa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 11:27   #44
Smile Klaun za dječji rođendan u Splitu

Pozdrav svima,

ima li tko preporuku za klauna u Splitu, rođendan je za 5 god, bitno bi nam bilo da zna raditi zivotinje od balona i mađioničarske trikove.
Moze broj u PP - hvala
VandaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 18:04   #45
Quote:
nodi11 kaže: Pogledaj post
Znate li neke igraonice, gdje se može samo npr. iznajmiti prostor za djecu i roditelje? Jer imam oko 25djece, a slavimo 4. rođendan.... ako idem u igraonice to je nekih sigurno 1500 kn za dva sata zabave, a sigurno se ne pojede i popije niti 50kn. Još moram i roditelje počastiti.... Pa bi radije te novce utrosila da i roditelji nešto pojednu, na dobru tortu i sl.
Evo jedna moja prijateljica ce za 300kn unajmiti toy and joy u jokera za rodendan. Dakle samo prostor bez klope.
__________________
Out and about...
Dzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 10:26   #46
Dajte malo updatea za ovu temu? Ima li kakvih novih igraonica? Ima li tko iskustva sa Sunce na prozorčiću negdi u Velebitskoj? Ili Dalmalino? I što je sa igraonicom Marelli na bazenima?
olimpia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 06:19   #47
Sunce na prozorcicu su mi losi. Igraonica tako tako, prostrana je, ali siromasna sadrzajem. Animatorice ok, ali cjelokupni dojam rodjendana kalastrofa. Skrtare na hrani, slika je malo i lose su. Vlasnica je visila na sanku i bas se vidilo na njoj da jedva ceka da odes doma

Marelli -igraonica je prekrasna + poveci prostor za roditelje, prostran i udoban. Imaju bazencic u koji klinci obozavaju bacat igracke
Jedini problem koji sam primjetila -grozna, ali grozna animatorica! Bili smo na dva rodjendana prije cca godinu dana, nadam se da su je dosad vec promijenili

Meni je Guliver daleko najljepsa i najdraza igraonica.
Morska bajka (Kman) i Stella u Stobrecu su mi isto dobre, nemam zamjerke. Guliveru dajem prednost samo zato sto za roditelje imaju ogroman kafic uz igraonicu, dok su kod ova dva prostora namijenjena njima dosta malešni.
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 21:58   #48
Mislim da Mareli više ne radi , znaću sunce na prozorčiću odpada, ne znam kolika je cijena za guliver znam da kažu da je najskuplja pa se moram raspitati još za to...


Quote:
bambix kaže: Pogledaj post
Sunce na prozorcicu su mi losi. Igraonica tako tako, prostrana je, ali siromasna sadrzajem. Animatorice ok, ali cjelokupni dojam rodjendana kalastrofa. Skrtare na hrani, slika je malo i lose su. Vlasnica je visila na sanku i bas se vidilo na njoj da jedva ceka da odes doma

Marelli -igraonica je prekrasna + poveci prostor za roditelje, prostran i udoban. Imaju bazencic u koji klinci obozavaju bacat igracke
Jedini problem koji sam primjetila -grozna, ali grozna animatorica! Bili smo na dva rodjendana prije cca godinu dana, nadam se da su je dosad vec promijenili

Meni je Guliver daleko najljepsa i najdraza igraonica.
Morska bajka (Kman) i Stella u Stobrecu su mi isto dobre, nemam zamjerke. Guliveru dajem prednost samo zato sto za roditelje imaju ogroman kafic uz igraonicu, dok su kod ova dva prostora namijenjena njima dosta malešni.
olimpia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 15:56   #49
Nisam imala pojma za Marelli, bas steta. Nije im valjda propao posal zbog animatorice

Ja sam mislila da je svuda ista cijena, a da Guliver kompenzira jer ukrade po ure. Svuda je 2 sata, a kod njih samo 1:30.

Skroz sam zaboravila na Kids jungle u City centru. Sutra ti je zuta srijeda pa mozes dobit popust (samo sutra).
Mene malo nervira ta igraonica, ali mala se tamo bas lijepo zabavlja. I dobiju na kraju rodjendana sliku, balon i cokoladicu. Odusevljenje poklonima

Bongo Bongo (onaj djecji kafic na Znjanu) nije tako skup. Mislim da kod njih platis samo pica. I smijes ponijet svoju tortu
__________________
hello how low
bambix is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 16:39   #50
Quote:
bambix kaže: Pogledaj post
Nisam imala pojma za Marelli, bas steta. Nije im valjda propao posal zbog animatorice

Ja sam mislila da je svuda ista cijena, a da Guliver kompenzira jer ukrade po ure. Svuda je 2 sata, a kod njih samo 1:30.

Skroz sam zaboravila na Kids jungle u City centru. Sutra ti je zuta srijeda pa mozes dobit popust (samo sutra).
Mene malo nervira ta igraonica, ali mala se tamo bas lijepo zabavlja. I dobiju na kraju rodjendana sliku, balon i cokoladicu. Odusevljenje poklonima

Bongo Bongo (onaj djecji kafic na Znjanu) nije tako skup. Mislim da kod njih platis samo pica. I smijes ponijet svoju tortu

Ne volim ni ja tu u Citija jer se posli pomišaju sa svom drugom dicom, i ona gužva i šušur jer slavi subotom... uopće nemam filing da je rođendan...za sad me mami Guliver... je 850 kn 10 dice pizza i torta i sok, i svako sljedeće je 55...i ura i po al nekako je najlipši prostor
olimpia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 18:11   #51
mi smo navikli na toy toy
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 19:26   #52
Pozdrav!
Trazimo igraonu za proslavu djecijeg rodjendana... moze li kometari ako je tko bio u Toy & Joy u Jokera... kakva je atmosfera, cijena, ... sve sto vam padne na pamet :-)
I moze i preporuke za ostale igraone.. jos sam na netu vidjela da ima La La, jel tko bio tamo, cijena... Za desetro djece.
Hvala.
__________________
mali bubnjar
LelaSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 13:15   #53
I mene zanima cijena toy i joy
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 13:40   #54
mi smo slavili u morske bajke...i meni je tamo super :-) curke 2 i 5 godina, zajednički rođendan...bilo je super... preporučujem
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 16:35   #55
Pozdrav svima,
Zna li netko ovdje da li se igdje u Splitu može organizirati dječji rođendan uz korištenje vanjskog bazena?
Hvala na info!
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 14:54   #56
Moze li mali update... di se u St (i okolici) moze proslavit rodendan da uzvanici imaju manje od 3 godinice i da je nasa torta (bez racuna) ��
Hvalaaaa <3
 
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 23:19   #57
Quote:
kontra kaže: Pogledaj post
Moze li mali update... di se u St (i okolici) moze proslavit rodendan da uzvanici imaju manje od 3 godinice i da je nasa torta (bez racuna) ��
Hvalaaaa <3
Ja ti jedino znam za Didovo zlato na Mejasima, tamo smo mi Dei proslavili 2. I imas Sunce na prozorcicu (pitaj Vanju)!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 19:14   #58
Ajme bili smo jednom u ono didovo zlato, to mi pari ocajno sporko i hladno, animatorica mi je bila ocajna, kompletno nezainteresirana za dicu... a na sunce sam zaboravila... pitat cu mufi, ona je tamo dva puta M slavila...
 
Odgovori s citatom
Old 13.07.2021., 18:07   #59
Zna li netko neku igraonicu na otvoreno u Splitu i okolici za proslavu 1. rođendana
ludakipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2022., 15:46   #60
Evo i ja dizem temu u nadi za nekom preporukom za split i okolicu prvi rodjendan…?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.