Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 11:55   #861
prostor za proslavu 2. rođendana...help!

Tražila prikladan topic o rođendanima i nisam ga našla pa se ispričavam ako sam off...
uglavnom, mali mi za mjesec ipo slavi 2. rođendan. Živimo u malom stanu i već nas troje je previše tako da proslava u stanu nije opcija. Ja bi najradije uzela prostor u igraonici gdje mogu roditelji boraviti tj zanima me samo prostor prikladan za djecu i roditelje. Hranu i piće bi mi donili. Bit će 4 djece oko 1-2 godine i njihovih,nadam se, 8 roditelja. Pitala sam jednu igraonicu, ali kažu samo za djecu stariju od 3...jel imate savjeta i preporuka,zapadni dio Zg??
forumasica28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 20:39   #862
Nije zapadnu dio, bili smo na rodjendanu gdje je bio dio sa dva velika stola jedan za klince a za drugim su bili roditelji gdje je mama slavljenika donjela kolace za nas
Igraonica Camelot, pokraj Mc Donaldsa na krugama.
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 11:53   #863
Quote:
željkica1 kaže: Pogledaj post
gdje slaviti 9. ročkas??? igraonice više nisu fora a 25 djece fakat u stan ne bum dovodila. već par dana surfma i tražim ali niš pametno ne mogu. naći. ročkas je sredinom listopada pa možda još vrijeme i bude za negdje vani. help!
Pozdrav, ja sam bila sa 2 svoja sina na nogometnom centru na oranicama..bilo je ukupno 29 djece, decko sa kojim sa sve dogovarala je jako uljudan, cijena je zbilja bila povoljna, imali 2 animatorice, sve grickalice, pizze, sokovi..
Inace su samo decki igrali nogomet jer je to zatvoreni prostor sa 2 nogometna terena sa umjetnom trvom dok su se curice igrale sa jednom animatoricom.
mi sa roditeljima u obliznjem kaficu i djeca su se stvarno lijepo zabavila ta 2 sata..
mislim da na facebooku ima njihova stranica..djecji rodendani sportski centar oranice
Toy Story ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 19:11   #864
Quote:
željkica1 kaže: Pogledaj post
gdje slaviti 9. ročkas??? igraonice više nisu fora a 25 djece fakat u stan ne bum dovodila. već par dana surfma i tražim ali niš pametno ne mogu. naći. ročkas je sredinom listopada pa možda još vrijeme i bude za negdje vani. help!
http://www.rg-sportcentar.com/djecja...cji-rodendani/
vil@ @m@lka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:44   #865
Mi smo odlučili 4. ročkas proslaviti soma. Tema je ofija princeza
Jeste vidjele negdje zgodnih pomagala za tu temu,pogotovo me zanimaju pokrovi za tortu i cupcakes..
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 14:35   #866
molim preporuke za igraonicu u istočnom dijelu zg-a (dubrava-sesvete) s nekom normalnom cijenom a da je igraonica ok. i treba mi za veći br djece, min 20.
pliiiz
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 21:34   #867
Quote:
zameomevjetar kaže: Pogledaj post
molim preporuke za igraonicu u istočnom dijelu zg-a (dubrava-sesvete) s nekom normalnom cijenom a da je igraonica ok. i treba mi za veći br djece, min 20.
pliiiz
vjerojatno je za tebe kasno,ali ipak evo jedne preporuke

www.rodendaonica-princ.com
dosta velik i lijepo ureden prostor,a cijene vjerojatno i najpovoljnije u gradu
provjeri.
robif is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 21:26   #868
molim preporuke za igraonicu/rodjendaonicu u zapadnom dijelu grada (vrbani, jarun, precko, rudes...)
neku urednu, cistu, prilagodjenu klincima koja nije sklepana u necijoj ljetnoj kuhinji ili stancicu
za sad nam je favorit twister u pointu, rado bi nesto poput ranije spominjanog laboratorija zabave al da nije bas na drugom kraju grada
(slavimo 5. rodjendan)
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 14:08   #869
cuj, moja je odusevljena rockasima u rg sportu, veli da su joj najbolji.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 10:13   #870
DJEČJI ROĐENDAN

Pretraživala sam ovaj forum i nikako da nađem temu kao što je ova, a sigurna sam da još mnoge mame isto muči: Kako organizirati dječji rođendan.
Pa evo mojoj curki se bliži 3 rođ. i ja nemam blage veze što napraviti.
Više me zanima hrana što pripremiti a da mi je najlakše. Nemam ničiju pomoć sve sama radim pa stoga imajte na umu da je jedna pećnica.
Trebam pripremiti hranu koja može stajati vani na toplom (živim u toplim krajevima), nešto što se može brzo ispeći/pripremiti.
Što ste vi svojoj djeci napravile, mogu i slike sa idejama naravno.
veljača 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 14:43   #871
ako imas ventilacijsku pecnicu, onda mozes pleci vise plehova od jednom. mi smo bas jucer imali rodjendan i radila sam tople sendvice (na tostu, pa sam ih razrezala u trokutice da budu dovoljno mali i za klince), i pekla sam tri ture od jednom. nakon toga sam pekla jos dvije ture zacinjenog kruha za odrasle (oni gotovi bageti koji se mogu kupiti u lidlu). frendica je na slican nacin radila domacu pizzu - sve pripremila unaprijed i onda samo gurnula u pecnicu na 15 minuta

kolaci i naresci i francuska su bili pripremljeni unaprijed. i torta naravno.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 07:52   #872
stvari koje s epeku kratko i mogu se pripremiti ranije.
pizzete (lisnato namazano sosom, sir sunka, kiseli krastavci ili masline ribane, zarolano, narezano na snite pa okrenuto vodoravno peceno na pekpapiru)
varazdinski klipici li bilo koje druge kiflice koje se kratk peku (napravis i puno ranije pa zamrznes)...
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 09:49   #873
čitala sam par strana unatrag i našla preporuku za samo dvije igraonice od kojih jednoj web stranica ne radi.
ima li netko novijih iskustava i preporuka?
jel sad kasno za ročkas za 2 ili 3 tjedna?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 09:58   #874
moja preporuka za jungle play u bivsem mercator centru na zagrebackoj
http://igraonice.hr/jungle_play_2/index.php

termini su im obicno popunjeni nekih mjesec dana unaprijed, 2 tjedna unaprijed mozda uspijes dobiti termin u tjednu (mi smo se isto kasno sjetili pa je proslava u igraonici bila 10 dana nakon rodjendana)
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 11:56   #875
paintball rockas

molim pomoc ako je netko slavio ili bio na rockasu na paintballu(servudska suma ili drugdje)..cijene(nisam bas pohvatala na netu sve te silne kombinacije) te iskustva..hvala
žena s marsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 21:47   #876
Trazila sam dugo lijepo mjesto za svoje kikace i nasla sam prostor prilagoden najmladjima.U Dubravi preko puta Gardena.
Imaju i prostor za roditelje.Penjalice,sve u strunjacama..uredno i lijepo.
Preporuka.
__________________
Necu potpis!!
Jago is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 14:41   #877
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
moja preporuka za jungle play u bivsem mercator centru na zagrebackoj
http://igraonice.hr/jungle_play_2/index.php

termini su im obicno popunjeni nekih mjesec dana unaprijed, 2 tjedna unaprijed mozda uspijes dobiti termin u tjednu (mi smo se isto kasno sjetili pa je proslava u igraonici bila 10 dana nakon rodjendana)
Jungle play u ex Mercatoru na Zagrebačkoj je ok, samo što više ne radi kafić u kojemu su roditelji mogli sjesti, popiti kavu i sačekati kraj igraonice..
peteh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 18:08   #878
Molim savjet kako djetetu proslaviti rodjendan u vrticu? Kod nas vecina donosi vocnu salatu, meni je to bezveze, imate li druge ideje ? U sto zabosti svjecice kad se ne moze torta donijet?
Stefani is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 10:48   #879
Kod nas u vrticu roditelji slavljenika donesu roladu u koji idu svjecice.I ima kartonska torta sa sitnicama za ostalu djecu
__________________
Necu potpis!!
Jago is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 22:22   #880
Gdje ima za kupiti tih kartonskih torti. Ne znam ja to raditi.
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.