Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2014., 23:59   #601
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
evo ja bi malo o 12. polju

polje riba, neptuna....meni u ovnu. nikako ne mogu spojiti marsa i 12.kuću u neku logičnu priču, skužajte. ako može neki padobranac, dobrovoljac...pa da malo prodiskutiramo
Vrlo si aktivna po pitanju 12.polja. Zanima te zivot poslije zivota itd. Nesto u tom smislu.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 22:54   #602
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Vrlo si aktivna po pitanju 12.polja. Zanima te zivot poslije zivota itd. Nesto u tom smislu.
to sam pripisivala neptunu u konjunkciji s mjesecom u 8. kući
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 23:33   #603
Što se Ma u 12. tiče...Kad spojim Mars sa znakom u kojem se nalazi (Djevica) i poljem (12.) dobije se točno slika načina na koji djelujem. Akcije su mi vrlo detaljno razrađene, taj Mars je pedantan, strateg, kalkulira...a istovremeno su nekako "zakulisne".

Kao da ne volim biti previše transparentna u pogledu onoga što namjeravam i provodim u djelo. Nisu to objektivno stvari koje treba skrivati, nego mi je nekako "neprirodno" drugačije ponašanje.
Volim raditi sama, u izolaciji, bavim se nekim duhovnim tehnikama. Snovi su mi aktivno područje, to mi je kao neki paralelni život.
Jednostavno, rekla bih da je nekako fokus na povlačenju u sebe, i ja to polje stvarno doživljavam kao najaktivnije...
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 19:39   #604
Koja se kuca, i naravno, njen vladar itd, gleda za strucno usavrsavanje? Naime, pocinjem jedan program za usavrsavanje koji je u biti na nivou magistarskog. Ne znam da li da gledam desetu ili jedanaestu kucu?
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 09:09   #605
Quote:
honey_b kaže: Pogledaj post
Koja se kuca, i naravno, njen vladar itd, gleda za strucno usavrsavanje? Naime, pocinjem jedan program za usavrsavanje koji je u biti na nivou magistarskog. Ne znam da li da gledam desetu ili jedanaestu kucu?
Ja bih gledao devetu kuću
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 12:53   #606
Deveta bi mi odgovarala jer imam nekih finih tranzita na vladara iste

A ne znam, mislim da sam negdje na ovom forumu procitala da je fakultet 9. kuca, magistarski 11. kuca. Ja sam zavrsila i fakultet i magistarski, a ovo je kao neka specijalizacija i moja motivacija je cisto iz razloga sto ovaj specijalisticki kurs ima odredjeni prestiz u tom polju pa sam zato mislila da bi mogla biti i deseta kuca kao kuca statusa.
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 20:36   #607
Quote:
honey_b kaže: Pogledaj post
Deveta bi mi odgovarala jer imam nekih finih tranzita na vladara iste

A ne znam, mislim da sam negdje na ovom forumu procitala da je fakultet 9. kuca, magistarski 11. kuca. Ja sam zavrsila i fakultet i magistarski, a ovo je kao neka specijalizacija i moja motivacija je cisto iz razloga sto ovaj specijalisticki kurs ima odredjeni prestiz u tom polju pa sam zato mislila da bi mogla biti i deseta kuca kao kuca statusa.
9. kuca za sve vise skolovanje. Ali ako ima direktnog utjecaja na karijeru moguci i tranziti na MC, vladara MC, planete u 10. ili saturna.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 15:05   #608
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
9. kuca za sve vise skolovanje. Ali ako ima direktnog utjecaja na karijeru moguci i tranziti na MC, vladara MC, planete u 10. ili saturna.
hvala. praticu te tranzite.
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 23:27   #609
Zanima me koja se kuca gleda kod prodaje auta? Da li bi to bila 2.kuca - prihodi? ili nesto drugo?
Hvala
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 12:46   #610
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Zanima me koja se kuca gleda kod prodaje auta? Da li bi to bila 2.kuca - prihodi? ili nesto drugo?
Hvala
vjerojatno 3. kuća
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 12:56   #611
Bila je 3. kuća u jednom slučaju koji sam nedavno vidjela. A moguće i 2., ali nisam sigurna gdje je vrh 2...
3. je svakako bila. Tranzit na njenog vladara.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 13:00   #612
Hvala vam na odgovoru. Pretpostavljam da bi i 2. kuca trebala imati neko znacenje jer se ipak radi o prihodu novca.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 01:08   #613
Zanima me sta znaci saturn u 1 kuci u ribama.podznak mi je vodolija,a ribe ukljestene u 1 kuci.
xxxyyygg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 12:40   #614
Mene zanima zašto se moja 12. kuća toliko jako izražava, dok kod mnogih ljudi koji imaju Sunce tamo, ili čak stelij, se ne manifestira tako.
Ja najviše volim svoju samoizolaciju, imam periode kad jednostavno nestanem i tad se rijetko kome i javljam, nikad mi nije dosadno samoj sa sobom, prirodno mi je stanje da budem tamo i bavim se interesima iz sfere 12. kuće, a vanjski svijet mi je nekako neprirodan, naporan...
Naporan zato što mi se mnogi aspekti tog vanjskog svijeta čine besmislenima, i onda mi nije jasno zašto su ljudi fokusirani na to, odnosno kako oni ne vide da neke stvari nemaju smisla.
S druge strane, oni naravno ne kuže čime se ja bavim i zašto, i vjerojatno misle da to nema smisla.
I sad, zašto je to tako, a kod nekih s naglašenijom 12. kućom, nije?
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 21:37   #615
Možda iz ralozga što su ti mars(jako izražavanje energije) i venera(uživaš u tomu) u konjukciji u 12. kući(u znaku koji je intro,a i podznak je isti).
također je mjesec u raku,a i vladar 8. kuće ti je u 12.(ovo bavljenje o kojem pričaš)
DACollekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 00:03   #616
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Mene zanima zašto se moja 12. kuća toliko jako izražava, dok kod mnogih ljudi koji imaju Sunce tamo, ili čak stelij, se ne manifestira tako.
Ja najviše volim svoju samoizolaciju, imam periode kad jednostavno nestanem i tad se rijetko kome i javljam, nikad mi nije dosadno samoj sa sobom, prirodno mi je stanje da budem tamo i bavim se interesima iz sfere 12. kuće, a vanjski svijet mi je nekako neprirodan, naporan...
Naporan zato što mi se mnogi aspekti tog vanjskog svijeta čine besmislenima, i onda mi nije jasno zašto su ljudi fokusirani na to, odnosno kako oni ne vide da neke stvari nemaju smisla.
S druge strane, oni naravno ne kuže čime se ja bavim i zašto, i vjerojatno misle da to nema smisla.
I sad, zašto je to tako, a kod nekih s naglašenijom 12. kućom, nije?
Dvanesta kuća je ona koja je malefična kuća i sa Suncem čija je prirodna bit ego,samoizražavnje nije kuća u kojoj se bilo tko može dobro osjećati. Osjećaj vrijednosti Sunca izražava se kroz kvalitete 12 kuće u kojoj se ima: bolest, zatvori, bolnice, daleka putovanja, ali i primjerice spiritualnost. Pa ako se izražavamo primjerice kroz duhovnost, ego, vrijednosti te osobe bit će "donekle" ispunjene osobito ako se uspije biti autoritet u toj domeni.
Tvoj dispozitor vladara ASC je u 12 i u završnici najbolje se osjećaš u tzv #izolaciji# koja tebi može biti prirodna a da je drugi ne razumiju. Tebi je povlačenje svakodnevnica "Djevica" i sretna si što se u tome odlično snalaziš / dispozitor vladara ASC u 12 / /
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 15:26   #617
Quote:
DACollekt kaže: Pogledaj post
Možda iz ralozga što su ti mars(jako izražavanje energije) i venera(uživaš u tomu) u konjukciji u 12. kući(u znaku koji je intro,a i podznak je isti).
također je mjesec u raku,a i vladar 8. kuće ti je u 12.(ovo bavljenje o kojem pričaš)
Znam ja od čega bi moglo biti, nego mi je čudno da je toliko pretjerano. Možda je i Ma dovoljan, ne znam nikoga takvog da usporedim.

Quote:
Hermes7 kaže: Pogledaj post
Dvanesta kuća je ona koja je malefična kuća i sa Suncem čija je prirodna bit ego,samoizražavnje nije kuća u kojoj se bilo tko može dobro osjećati. Osjećaj vrijednosti Sunca izražava se kroz kvalitete 12 kuće u kojoj se ima: bolest, zatvori, bolnice, daleka putovanja, ali i primjerice spiritualnost. Pa ako se izražavamo primjerice kroz duhovnost, ego, vrijednosti te osobe bit će "donekle" ispunjene osobito ako se uspije biti autoritet u toj domeni.
Tvoj dispozitor vladara ASC je u 12 i u završnici najbolje se osjećaš u tzv #izolaciji# koja tebi može biti prirodna a da je drugi ne razumiju. Tebi je povlačenje svakodnevnica "Djevica" i sretna si što se u tome odlično snalaziš / dispozitor vladara ASC u 12 / /
Sretna sam u onom dijelu koji ja mogu kontrolirati, ali uglavnom me povuče nazad. Samo se isključim i vrlo teško se opet prizemljim.
Je li to Merkurov dispozitor u 12. kući? Pola dana sam ili nekako pospana, ili mi ostaje u glavi glazba koju sam slušala, ne mogu fokusirati misli...kao da mi je magla u glavi.
Evo cijelo jutro pokušavam nešto napisati, ali mi je sve u glavi kaotično i još čujem zvuke glazbe....
Ne znam od čega je, ali mi ozbiljno ometa funkcioniranje.
Nije nešto novo, oduvijek sam takva.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 14:12   #618
Pozdrav,

Imala bih jedno pitanje. Pokušala sam pronaći na forumu nešto više o toj temi, ali sam vidjela da doslovno postoje samo 2-3 rečenice o tome. Interesuje me kako gledati ako mi sedma kuća počinje u znaku Djevice, a završava u znaku Vage. Dakle, to nije uklješteni znak, pa me interesira kako tumačiti to.

Unaprijed hvala.
Shams is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 19:18   #619
Quote:
Shams kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Imala bih jedno pitanje. Pokušala sam pronaći na forumu nešto više o toj temi, ali sam vidjela da doslovno postoje samo 2-3 rečenice o tome. Interesuje me kako gledati ako mi sedma kuća počinje u znaku Djevice, a završava u znaku Vage. Dakle, to nije uklješteni znak, pa me interesira kako tumačiti to.

Unaprijed hvala.
Evo sam premjestila post na odgovarajuću temu.

Ne znam što ti je tu čudno, većina kuća u natalnoj karti počinje u jednom znaku a završava u drugom. Vladar polja je onaj planet koji je vladar znaka na početku polja tj. u vrhu polja što bi kod tebe značilo - Merkur. On opisuje to polje dok drugi znak je nadovezujući svojom energijom i njegov utjecaj na polje je sekundaran čak i u slučajevima kada je prvi znak puno manje zastupljen od drugog.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 20:57   #620
Koja polja se vezuju za astrologiju? Pocetak ucenja astrologije?
vratanca27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.