Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2012., 11:38   #3341
čudila se pura dreku
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 16:41   #3342
Ha ha da umreš od smijeha,stanovi od grada stoje prazni koliko,2-3 godine. Moj bivši stan stoji sad već ravno godinu dana prazan,nek si bandinjo izračuna koliko je 290€ puta 12 mjeseci,e toliko je grad izgubio samo na njemu. Jel se sjećate kako se dotični ku..io da ovo naselje bude bandićev program stanogradnje,baš se čudom čudim kak je po čačićevom modelu APN rasprodao stanove a bandić nije (Čačić 980€ m2,bandić 1400€ m2). Rođo je imao šansu čuda napraviti sa gradom,no nije vrijeme je za nekog novog.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 17:35   #3343
Quote:
kij kaže: Pogledaj post
Svaka čast Zet-u da ima manji bus dao bi ga nama...(bus u 7 ujutro)
Misliš li na 281 za Žitnjak? Ako misliš na taj bus, tu si u pravu. Ko sardine smo, a ne želim pomisliti kako će to izgledati kad budemo nosili zimske kapute i jakne...
__________________
Ljubav je kao sah,uvijek te zajeb...neki konj dok osvajas kralja!!!
gazel@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 08:59   #3344
Quote:
gazel@ kaže: Pogledaj post
Misliš li na 281 za Žitnjak? Ako misliš na taj bus, tu si u pravu. Ko sardine smo, a ne želim pomisliti kako će to izgledati kad budemo nosili zimske kapute i jakne...
Ja pitala u ZET-u zašto su vratili mali bus a njihov odgovor bio je, naravno, sljedeći:

Poštovani,
u prometu su svi raspoloživi autobusi ZET-a, te ćemo i dalje, sukladno
mogućnostima, u promet na vašoj liniji uključiti zglobne autobuse.
Srdačan pozdrav!


Za Ured za odnose s javnošću
Goran Kekić,
Zagrebački holding d.o.o.
Podružnica ZET
Ozaljska 105, 10 000 Zagreb

Telefon: +385 1 365 1502
Telefax: +385 1 363 5374
http://www.zet.hr
spring2801 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 09:40   #3345
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Ha ha da umreš od smijeha,stanovi od grada stoje prazni koliko,2-3 godine. Moj bivši stan stoji sad već ravno godinu dana prazan,nek si bandinjo izračuna koliko je 290€ puta 12 mjeseci,e toliko je grad izgubio samo na njemu. Jel se sjećate kako se dotični ku..io da ovo naselje bude bandićev program stanogradnje,baš se čudom čudim kak je po čačićevom modelu APN rasprodao stanove a bandić nije (Čačić 980€ m2,bandić 1400€ m2). Rođo je imao šansu čuda napraviti sa gradom,no nije vrijeme je za nekog novog.
očito je da će podijelit ključeve u predizbornoj kampanji, i taj stan neće bit javno-najamni nego socijalni najam
__________________
Solemnizirajte mi nickname!
seksi-bogat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 15:04   #3346
Quote:
passat96 kaže: Pogledaj post
ako ste primijetili zadnjih dana se raščišćava prostor oko gradilišta srednje škole i pratećih objekata. pitao sam jednog od radnika znači li to nastavak radova, a on reče (koliko je njemu poznato) da se očekuje uvođenje novog izvođača na gradilište
Primih danas odgovor

Poštovani gospodine,



25. srpnja ove godine uputili ste svoje pitanje na naslov predsjednika Gradske skupštine Grada Zagreba o završetku srednje škole Novi Jelkovec na čemu Vam zahvaljujemo.

Slijedom činjenice da Gradska skupština Grada Zagreba nema neposrednu nadležnost nad izvođenjem radova o kojima ste iskazali interes, na Vaš smo upit potražili odgovor te smo isti zaprimili danas.



Radi Vaše informacije, prenosimo Vam odgovor u cijelosti kako slijedi:



„Projekt izgradnje Srednje škole Novi Jelkovec u nadležnosti je Direkciije Zagrebačkog holdinga, a vodi ga Služba za upravljanje projektima. Trenutni status projekta je slijedeći:

1. Pripremljena je tehnička dokumentacija za javni natječaj za novog izvođača radova, jer smo sa sadašnjim izvođačem, Konstruktor d.d. iz Zlatara, raskinuli ugovor.

2. U Grad smo uputili dopis s prijedlogom novog modela financiranja projekta i idući tjedan očekujemo pozitivan odgovor.

3. Nakon pozitivnog odgovora iz Grada pokrenut ćemo postupak natječaja za izbor novog izvođača.

Koordinator projekta je gdin Davor Havranek, a ukoliko nam Grad prihvati model financiranja, imenovat ćemo i novi Tim za realizaciju projekta.“



Odgovor na Vaše pitanje nam je uputio gdin Mladen Kurjaković, direktor Službe za upravljanje projektima iz Sektora informatike, upravljanja projektima i sigurnosti Zagrebačkog holdinga d.o.o.



Uz žaljenje i ispriku što ste nešto duže čekali na naš odgovor, nadamo se da sadržaj odgovora što Vam ga sada upućujemo ipak daje razloga za optimizam jer je izvjesno da će se radovi vrlo brzo nastaviti.



S poštovanjem,



Wendy Zečić, univ. spec.



viša savjetnica predsjednika – specijalist u Stručnoj službi

Gradska skupština Grada Zagreba

Sv. Ćirila i Metoda 5

10 000 Zagreb
homonovus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 16:13   #3347
pripremaju se za natječaj već godinu i pol, jer s konstruktorom je raskinut ugovor u svibnju 2011


a do sada:
- jer nisu objekte završili na vrijeme, bit će ukupno duplo veći trošak,
- po najnižim cijenama Konstruktor je dobivao poslove od Holdinga i Grada Zagreba. Prije predsjedničkih izbora ostalo je zabilježeno da je sindikalni povjerenik po nalogu uprave skupljao potpise za Milana Bandića pod obrazloženjem "ako bude Bandića, bit će i nama posla",
- U trenutku raskida ugovora, Holding je platio nešto manje od 90 milijuna kuna za izvedene radove. Srednja škola u Sopnici Jelkovec je dovršena 56 posto
- nakon prestanka radova, kreću tužbe koje dokazuju da je krivac Zagrebački holding. Prva tužba je bila na 30 milijuna kuna za školu Sopnica Jelkovec. Sklopljena je nagodba i Holding se obvezao platiti 13 milijuna kuna!
- 50 milijuna novih troškova Holdinga jer su stalno mijenjali dokumentaciju
- uz plaćenih 37,8 milijuna za školu u Sopnici, trebat će još 73 milijuna kuna. To je 44 milijuna kuna više od ugovorenog s Konstruktorom
- Holding bi već dobivao povrat novca za dvije škole jer bi mu od trenutka završetka Grad Zagreb plaćao najam na 12 godina. Ono na čemu su trebali zarađivati, pretvorili su u gubitak
- Od kad novi izvođač krene u dovršetak trebat će godina dana za školu u Sopnici

http://dalje.com/hr-zagreb/zbog-aljk...e-skole/446348
__________________
Solemnizirajte mi nickname!
seksi-bogat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 18:14   #3348
Question

Zna li netko da li stomatolog Jolić radi preko HZZO-a ?
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 19:08   #3349
Quote:
seksi-bogat kaže: Pogledaj post
očito je da će podijelit ključeve u predizbornoj kampanji, i taj stan neće bit javno-najamni nego socijalni najam
Moram priznati da mi se već gadi ta tzv. socijalna politika kojoj je jedina svrha kupovina glasova. Nekak mi se čini da se naselje pretvara u Peckham iz mućki,još nam samo Rodney i Delboy fale ,naime Brzih imamo poprilično .
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 19:13   #3350
Čujem da se potpisuje peticija za liniju Jelkovec-Borongaj, mada bi i to bio veliki pomak u odnosu na sadašnju situaciju mislim da bi idealna bila trasa do glavnog kolodvora. Nekak mi se čini da je bandić to i najavljivao u početku projekta.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 22:31   #3351
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
Zna li netko da li stomatolog Jolić radi preko HZZO-a ?
upisuje pacijente
xbullet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 00:06   #3352
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Čujem da se potpisuje peticija za liniju Jelkovec-Borongaj, mada bi i to bio veliki pomak u odnosu na sadašnju situaciju mislim da bi idealna bila trasa do glavnog kolodvora. Nekak mi se čini da je bandić to i najavljivao u početku projekta.
Gdje se potpisuje?
patkica77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 10:06   #3353
Quote:
patkica77 kaže: Pogledaj post
Gdje se potpisuje?
Kaže mi kćer da je ženska došla na vrata,znači da si je netko dao truda i obilazi naselje.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 23:22   #3354
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Kaže mi kćer da je ženska došla na vrata,znači da si je netko dao truda i obilazi naselje.
Onda neka je netko pošalje k meni
patkica77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 09:21   #3355
sport

Pozdrav svima!

Ima li kakvih novosti o sportu, teretani, vježbanju u našem naselju? Ili nam preostaje samo ''kružni trening'' oko blokova

Bilo bi sjajno imati makar malu teretanicu! Ima zainteresiranih za vježbanje i mlađih i starijih!

Kruže neke informacije da će u prostoru igraonice u A bloku biti organizirano vježbanje? Tko zna što o tome?
pitoma vretica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 09:29   #3356
Quote:
pitoma vretica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

I
Kruže neke informacije da će u prostoru igraonice u A bloku biti organizirano vježbanje? Tko zna što o tome?
Je, potvrdila je neki dan Renata Sopek.
MIM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 21:03   #3357
Quote:
pitoma vretica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Ima li kakvih novosti o sportu, teretani, vježbanju u našem naselju? Ili nam preostaje samo ''kružni trening'' oko blokova

Bilo bi sjajno imati makar malu teretanicu! Ima zainteresiranih za vježbanje i mlađih i starijih!

Kruže neke informacije da će u prostoru igraonice u A bloku biti organizirano vježbanje? Tko zna što o tome?
bilo bi stvarno dobro
znam trčati oko kvarta i vidi se da ima dosta ljudi koji vole vježbati.
sumnjam da će biti ikakva teretana jer su prostori premali da bi ona bila kvalitetna.

a za ovu igraonicu piše da će podučavati i strane jezike i svašta nešto. nezz više mi to djeluje za klince nego za odrasle
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 10:24   #3358
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
Zna li netko da li stomatolog Jolić radi preko HZZO-a ?
da upisuje, ali . . .
bijela plomba od 200,00 do 250,00 kn
strojno lječenje zuba 150,00 kn po kanalu
strojno čišćenje kamenc 200,00 kn
ista cijena za djecu i odrasle
lenakena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 13:48   #3359
Quote:
lenakena kaže: Pogledaj post
da upisuje, ali . . .
bijela plomba od 200,00 do 250,00 kn
strojno lječenje zuba 150,00 kn po kanalu
strojno čišćenje kamenc 200,00 kn
ista cijena za djecu i odrasle
Ma čini se meni da njemu nije baš u cilju raditi preko HZZO-a!
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 13:50   #3360
pilates

Nije mi jasno gdje bi bio pilates u toj novoj igraonici jer prostor mi, bar izvana, ne izgleda baš veliko.
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.