Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2012., 12:34   #3141
Tnx, ja sam u Pettanovoj pa niš ne vidim od zgrada... a nakon one eksplozije me strah bilo opet ić van.. valjda nema ozlijeđenih :/
_plavooka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 12:45   #3142
neslužbeno još uvijek stoji da nema ozlijeđenih. izgleda da su ju sad totalno ugasili.
-addicted- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 12:49   #3143
ispravak netočnog navoda - opet se razbuktalo...
da ono kad je grunulo me splašilo skroz..
-addicted- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 12:54   #3144
Nemoj me zezat, opet?? koji užas... kad je eksplodiralo, ja blesava stajala tamo di je bila hrpa ljudi, sva sreća da nije jače bilo
_plavooka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 13:05   #3145
sad je sve pod kontrolom. ugase pa se opet rasplamsa..ali se ne širi dalje. Moram reći, svaka čast vatrogascima na stvarno brzoj intervenciji.
čekam da se ugasi skroz da policija može obaviti očevid i da utvrde uzrok požara. nadam se samo da su iz kuće iza ljudi odmah otišli van i da nitko nije ozlijeđen. koliko vidim odavde i Instumentaria je osmuđena na kraju zgrade.
-addicted- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 13:23   #3146
http://www.24sata.hr/nepogode/sesvet...mbalaze-277178

2 dana će gasit? :/
_plavooka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 13:39   #3147
Quote:
_plavooka_ kaže: Pogledaj post
to je i meni bilo čudno... a gle, bolje da ga onda gase kako treba ako će ga toliko gasiti.
-addicted- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 14:25   #3148
Zgasili su sve..

Bila sam cijelo vrijeme sa veterinarkom u vet stanici u slucaju da se njima priblizi zaljevali smo cemprese i mocili zemlju.

Izlgedalao je strasno, ali s obzirom da je bilo puno vatrogasaca brzo je lokalizirano.

Kad je gnulo prvi put, bila sam vljda nekih 500 m od toga Malo me usi sad bole od toga ali nema veze. Zalosno je sto je vecina ljudi slikalo i snimalo umjesto da su isli pomagat da se pozar ne siri dalje prema onom kaficu i zaraslom zemljistu. Mani nije napamet palo da uzmem fotic u ruke i slikam, a niti bi to radila, gledala sam kako da pomognem bar malo da se ne siri dalje pozar.
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 14:36   #3149
Ajde super da je ugašen i da nema stradalih... to sam se i ja čudila kak neki mogu fotkat u toj situaciji, ja sam izašla da vidim jel ima unesrećenih da vidim jel mogu nekak pomoć, al nakon kaj je bila ona eksplozija sestra se htjela vratit doma a bogme ni meni nije bilo ugodno jer nisam imala pojma kaj je to eksplodiralo.. :/ totalno se bespomoćno osjećaš dok gledaš tu vatru i nemreš niš napravit, užas. samo sam se molila da se ne širi prema onim kućama dalje..
_plavooka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 14:37   #3150
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Pohvalu nemože dobiti čistoća koja već tjedan dana odbija skupiti krupni otpad prekoputa škole. Jasno je meni da je ekipa stvari pobacala prekasno,ali ipak ostaviti to tamo. Da to naprave u centru banditić bi ih sve razjuril .
Ekipa, pa i ja, nije bacila prekasno. Na uplatnici od čistoće piše: odvoz glomaznog otpada 01.08.2012. a otpad je iznošen i dva dana ranije. Dakle nije prekasno, a sad zakaj ovi ne odvoze to je drugi dio priče. Stvarno, zakaj ne odvoze?!
D-10 NOVI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 14:42   #3151
Quote:
_plavooka_ kaže: Pogledaj post
Ajde super da je ugašen i da nema stradalih... to sam se i ja čudila kak neki mogu fotkat u toj situaciji, ja sam izašla da vidim jel ima unesrećenih da vidim jel mogu nekak pomoć, al nakon kaj je bila ona eksplozija sestra se htjela vratit doma a bogme ni meni nije bilo ugodno jer nisam imala pojma kaj je to eksplodiralo.. :/ totalno se bespomoćno osjećaš dok gledaš tu vatru i nemreš niš napravit, užas. samo sam se molila da se ne širi prema onim kućama dalje..
Pa da katastrofa, ja sam bila koad je to explodiralo, nije mi bilo svejedno ali sam i dalje zaljevala te cenprese sto su iza vet stanice i pomagali tamo koliko smo mogli.

Umjesto da su ti koji su slikali isli zaljevat travu i zemlju da se ne siri, njima je to bila atrakcija
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 17:46   #3152
Quote:
D-10 NOVI kaže: Pogledaj post
Ekipa, pa i ja, nije bacila prekasno. Na uplatnici od čistoće piše: odvoz glomaznog otpada 01.08.2012. a otpad je iznošen i dva dana ranije. Dakle nije prekasno, a sad zakaj ovi ne odvoze to je drugi dio priče. Stvarno, zakaj ne odvoze?!
Možda smo im se kaj zamjerili , ma kužim da piše 1.8.,ponekad oni lukavci kupe to rano ujutro ili kasno noću tako da smeće treba biti na dispoziciji dan ranije do navećer. Nisam mislio na sve,ali da je bilo lukavaca koji su i dalje furali smeće bilo je . Znam jedino da se tak nekaj dogodilo u centru da bi banditić propisno nalupao face u čistoći po riti,za nas ga i tak boli patka .
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 17:51   #3153
Dobro kaj je s ovim kvartom? Imam osjećaj ko da je uklet,prvo grune automehaničarska radiona,onda onaj milenium centar,pa konzum zgori,a sad i autopraona. Baš me interesira kaj bu sljedeće?
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 18:19   #3154
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Dobro kaj je s ovim kvartom? Imam osjećaj ko da je uklet,prvo grune automehaničarska radiona,onda onaj milenium centar,pa konzum zgori,a sad i autopraona. Baš me interesira kaj bu sljedeće?
To se i ja pitam
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 22:35   #3155
Quote:
Arweni@ kaže: Pogledaj post
...Ja čula da u APN prodaja ide po 700-tinjak eura... zna li netko nešto o tome. Tj, je li to moguće?!
Quote:
jelko kaže: Pogledaj post
da, moguće je, već je ovdje bio link na odluku vlade RH iz 10/2010 kojom onaj tko je bio u najmu državnog stana minimalno godinu dana, može isti kupiti po etalonskoj vrijednosti. U naselju ima takvih stanova u najmu.
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Ovi stanovi nisu državni nego gradski. Gradski najam je određen ugovorom o najmu,a tamo se otkup nigdje ne spominje.
APN-ovi stanovi u najmu nisu gradski stanovi u najmu
__________________

Kupujem kad je skupo, a dajem zabadaf
jelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 00:21   #3156
Baš je bilo gadno!

http://i867.photobucket.com/albums/a...r/IMG_8825.jpg

http://i867.photobucket.com/albums/a...r/IMG_8826.jpg

http://i867.photobucket.com/albums/a...r/IMG_8983.jpg

Zadnje uređivanje solar : 12.08.2012. at 16:44. Reason: prevelike fotke
Mikoyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 09:29   #3157
Dobre fotke,fino se dimilo. Mene je ekipa iz Dubrave zvala da čuje kaj se zapalilo.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 12:04   #3158
Konzum

molim za jedan savjet - ako nitko nije ranije primjetio, teški kamioni koji svaki dan dolaze do Konzuma na trgiću u A bloku su uništili dobar dio pločnika (onih malih kockica) i odvodne kanalice za vodu. S obzirom da do sada nije nitko reagirao, od koga se može tražiti neka reakcija i sanacija?
zgtomi10360 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 10:26   #3159
Quote:
zgtomi10360 kaže: Pogledaj post
teški kamioni koji svaki dan dolaze do Konzuma na trgiću u A bloku su uništili dobar dio pločnika (onih malih kockica) i odvodne kanalice za vodu.
Plato je uništen. Možete pozvati policiju da globi kamione, jer lijepo stoji prometni znak "zabrane prometa za sva vozila" i ispod oznaka "požarni put".
Dok netko ne otpili znak, ili ne stavi ispod znaka "zabrane prometa za sva vozila" oznaku "osim dostave".
Sanaciju površine od Konzuma može utjerivati predstavnik zgrade i stanari, ukoliko površina pripada zgradi A8-1, s obzirom da garaže ispod pripadaju A8-1.

A jeste sigurni da metalna rešetka kanalica nije pokradena, jer u garažnom prostoru A dijela izgleda da je pokradena, ipak to ima nekakve šerafe
__________________

Kupujem kad je skupo, a dajem zabadaf
jelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 18:23   #3160
Quote:
kij kaže: Pogledaj post
Na ovom forumu nema puno pohvala pa evo jedne!

Ne znam da li ste primjetili strićeka sa bijelom bradom iz Zrinjevca koji bez obzira na vremenske uvijek obavlja svoj posao bezprijekorno. Zimi prvi čisti snijeg i soli a ljeti npr. danas zalijeva mlado drveće već prije 7 ujutro (a vidjela sam ga već i prije). Znam da se zalijeva ujutro ili navećer ali ovaj gospodin je stavrno zavrijedio sve pohvale!
Da, stvarno, on jedini stalno radi. I iz Čistoće također jedan stariji s bradom jedini čisti ulice, svi drugi čistači koje sam vidjela samo sjede po klupama i vozikaju se na onim svojim kolicima
Miceki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.