Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2012., 17:55   #21
Ako netko još uvijek ima problema s pronalaskom djece za čuvanje, preporučila bih dadilje.net, meni se javilo dosta roditelja. Budućim tetama čuvalicama sretno!
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 20:50   #22
Ja sam se registrirala na toj stranici i niti jednom nisam nasla djecu za cuvanje nego sam ih vise nasla preko oglasnika plavog, ali sve u svemu nesto im ne valja sa stranicom u zadnje vrijeme jer kad se stisne link da se vide svi oglasi izbaci obavijest da nema azuriranih oglasa a u umanjenom prikazu (gdje su samo 3 oglasa) pise da su azurirani nedavno.
pinkylove is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 21:51   #23
Hm, ne znam... ja se ne mogu žaliti na odaziv roditelja dosad, jedino mi je dugo trebalo da nađem prave angažmane s obzirom da ne mogu raditi puno radno vrijeme svaki dan.
Ma da, ta prva stranica im ništa ne valja... ali ne javljaju ti se roditelji na oglase dadilja, nego na ponudu dadilja (to imaš gore na izbor) i onda traže po profilima...
Znači i na plavom se može naći djece za čuvanje, super, nekome možda pomogne!
Ja i dalje smatram da je ova tema ovdje promašena i da treba biti na RiDu, ali očito su modovi nepokolebljivi.
Sretno svima!
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 16:42   #24
Rijeka

Nudim povremeno čuvanje Vašeg djeteta, dakle kad se zaželite kakvog izlaska ili bilo čega sličnoga.

Studentica sam, imam 21 godinu, iskustva u čuvanju i profesionalnom radu s djecom, jer sam medicinska sestra.
Za ostala pitanja, dogovore, pregovore, javite se u privatne poruke.
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 18:40   #25
Dragi roditelji. Mama sam dvoipogodišnje djevojčice i uz nju bi čuvala još jedno dijete u svojoj kući. Imamo puno igračaka,veliko dvorište,a mojoj curici nedostaje društvo. Područje Varaždina.
ana0407 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 20:45   #26
Smile Povremeno čuvanje djece

Dragi roditelji,
Ukoliko Vam je potrebna osoba za povremeno čuvanje djece u popodnevnim i večernjim satima ili vikendom na području Zagreba javite se na [email protected]
Studentica sam predškolskog odgoja, ozbiljna sam i odgovorna osoba i imam iskustva s djecom.

Lijepi pozdrav
Suelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 17:18   #27
Cuvanje jedne male curice u Austriji

Pozdrav svima,

trazim osobu za cuvanje 1 god. curice u predgradju Beca od 8 mj. 2012 pa nadalje, naravno samo osobe koje vec imaju reguliran boravak u Austriji.
Posao se iskljucivo odnosi na cuvanje djeteta, dakle ne ocekuje se obavljanje drugih kucanskih poslova.

molim zainteresirane da se jave na pm
Lena Marie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 19:10   #28
Cuvala bih djecu sa podrucja Lovrana/Opatije. Mama sam dvije curice skolske dobi, privatna kuca sa puno vrta, terasa i zelenila u predivnom i mirnom mjestu, savrseno pricam engleski jezik.
manamah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 18:55   #29
Trazim djecu za cuvanje

Dragi roditelji
Studentica sam sa iskustvom te velikom voljom za cuvanje djece...
Podrucje Varaždina

[email protected]
__________________
tražim PANINI sličice NOGOMETNE, za njih nudim navijacke šalove i sve ostalo
FoticVZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 09:24   #30
Opet dižem svoj oglas Imam 20 godina i iskustva sa čuvanjem djece. Od svojih 15 god čuvam djecu, rodbini, susjedima, poznanicima... sad imam svoju djevojčicu od 14 mj i istekao mi je porodiljni a ona je još mala za razdvajanje. Uz nju bi uzela još jedno dijete na čuvanje. Imamo svoj vlastiti stan, pregršt igračaka, živimo na kraju slijepe ulice, ovdije je mirno, imamo mjesta za šetanje, dva parkića 3 minute dalje, veliko dvorište na kojem na prolječe imamo pregršt sadržaja... Vašem djetetu bi naravno i kuhala, pratimo tablice dohrane, uskladili bi se sa Vašim djetetom. Ja sam veoma otvorena, vesela i najvažnije strpljiva i pouzdana osoba. Oko djece znam sve naravno, i možete ih bezbrižno ostaviti kod nas : Nepušači smo i muž i ja. Ako vas detaljnije zanimam javite se na pp, a možete tražiti i facebook profil da nas upoznate bolje. Lijep pozdrav svima


Cijena čuvanja svakodnevno 8 sati 20 kn po satu, a povremeno 25 kn. Mislim da je ta cijena ok, ali sve se možemo dogovoriti.
LorenaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 21:29   #31
Smile Zagreb - povremeno čuvanje

Evo i mene ovdje...
Malo je nezahvalno ovako pričati o sebi, pa ću maksimalno skratiti i reći ono što nudim, a za detaljnije informacije se javite preko privatnih poruka.

Imam dosta iskustva s čuvanjem djece, volim djecu i ona odlično reagiraju na mene i naše zajedničko druženje.
Po prirodi sam dosta topla, empatična i optimistična osoba i vjerujem da djeca znaju to prepoznati, pa mi se uvijek vesele.
Nudim se za čuvanje djece pola radnog vremena u popodnevnim ili večernjim satima ili pak vikendima (tada može i puno radno vrijeme), a prednost imaju oni koji žive u zapadnom dijelu grada.
Trenutno čuvam par puta tjedno desetomjesečnog bebača u jutarnjim satima i zato bih voljela da drugo dijete čuvam kasnije.

Imam i profil na dadilje.net, tako da ću vam poslati link ukoliko mi se obratite da malo više saznate o meni, a naravno sva pitanja su dobrodošla i na njih ću vam rado odgovoriti preko privatnih poruka...
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 08:14   #32
dragi roditelji !
ja sam majka dva dečkića jedan ima 2godine i 9 mjeseci a mlađi 1 godinu i 4 mjeseca .živimo u kući sa velikom okućnicom.čuvala bi još jedno do dva djeteta uz njih u svome prostoru.sve je prilagođeno maloj dijeci .ako vam je potreban netko za čuvanje u rijeci slobodno mi se javite na pp...
bralee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 10:01   #33
Talking Tražimo dadilju, Novi Zagreb

Tražimo tetu čuvalicu za čuvanje 11.mjesečnog dječaka u našem stanu, Novi Zagreb. Potrebno je čuvanje pon-pet 7:30-16:30. Od obaveza samo briga za dijete i njegovu hranu, te higijenu odnosno čistoću. Obavezno nepušač.
Preferiramo mlađu aktivnu osobu, 20-40g. predanu, nježnu i ozbiljnu, sa smislom za igru i kreativno ispunjavanje vremena. Za osobni dolazak prethodno nazvati na 091/582-0746 radi dogovora.

Napomena: Zbog loših prijašnjih iskustava s dvije dadilje , neka se javljaju samo osobe koje nemaju obaveze, odnosno koje su raspoložive raditi zadano vrijeme i na dulji rok (jedna do dvije godine). Studenti, osobe koje aktivno traže posao u struci, osobe koje su iznenada ostale bez primanja pa misle da je čuvanje djece najbrži ili najlakši put ili osobe koje u nekom prijelaznom razdoblju između dva posla - neka se ne javljaju.
__________________
Live long'n'prosper!
papaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 14:42   #34
Evo cure/mame iz Rijeke, ja sam dobila jednu preslatku djevojčicu na čuvanje, a uzela bi 2, tako da tražimo još jedno dijete... nije važna ni dob ni spol imam iskustva sa svima Pošto bi ih uzela 2, onda bi cijena čuvanja bila dosta niža, pa se slobodno javite Znači čuvanje u mom stanu, Rijeka-Zamet. Vlastiti stan, u obiteljskoj kući, u kojoj živi i ujna koja je odgajateljica po struci i bila bi nekada s nama (često jel jaako voli djecu a neradi više) dijeci naravno kuham, pričam, pjevam, presvlačim male guze, okupam po potrebi, šečemo, skačemo, pužemo,,, Važno mi je samo da mi dječica dolaze sa veseljem kod mene A vjerojatno hoće hehe, prošla su plakala kad su išla doma Čekamo vas :
LorenaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:10   #35
ZAGREB-Čuvanje djece poslijepodne,navečer i vikendima

Dadilja s iskustvom i preporukama čuvanja i cjelokupne brige tj. skrbi djece dobi od 3,5 mj. starosti nadalje ( igranje, presvlačenje,higijena, hranjenje, kuhanje, priprema zdravih obroka, pospremanje igračaka... ). Nepušać i mlada osoba koja ima puno ljubavi i sluha za nježne dječje emocije. Iznimno sam topla osoba, jako volim djecu i kroz prijateljski odnos s njima nastojim stvoriti međusobno povjerenje i komunikaciju, te kroz igru, učenje i kreativnost kao što su crtanje, čitanje, šetnje s djetetom provesti što kvalitetnije zajedničko vrijeme i razvijati njegove potencijale i osobnost poštujući djetetove individualne navike i potrebe. Izrazito sam strpljiva i odgovorna osoba, smirenog stava i odnosa prema djeci punog povjerenja. Tečno govorim engleski jezik te pasivno talijanski. Posjedujem vozačku dozvolu. Čuvala bih 1ili više djece u POPODNEVNIM SATIMA, VEČERNJIM-NOĆNIM SATIMA I VIKENDOM. Tražim angažman na dulji period u ozbiljnoj obitelji.
gema is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 20:26   #36
Zovem se Ivana i imam blizance od 2 godine koji pohađaju vrtić (jaslice)
slobodna sam od ponedjeljka do petka za čuvanje vašeg djeteta u vašem domu.
jeca su mi zdrava, nisu boležljivi ( u ova 4 mj koliko su u vrtiću samo 2 puta su bili bolesni i to na 3 dana), a u slučaju bolesti moje djece imam baku na raspolaganju.
Živim u Prečkom i odgojiteljica sam po struci i imam 5 godina iskustva u čuvanju djece + preporuke i 2 godine radnog staža u vrtiću.
Ako ste zainteresirani molim javite mi se na pp
hvala
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 09:43   #37
Tražimo tetu čuvalicu/pomoć u kući

Tražimo tetu čuvalicu za bebu od 7 mjeseci u Vrapču, 8 sati dnevno (5-6 sati čuvanje djeteta i 2-3 sata pomoć u kući). Početak rada 10.04.

Kontakt na PM ili mail [email protected]
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 19:45   #38
Tražimo tetu čuvalicu za 2,5 godišnju curicu, 3-4 sata denevno

Pozdrav! Tražimo tetu čuvalicu za našu curicu od 2,5 g. Inače, dijete od prošle jeseni ide u jaslice no zbog čestih prehlada treba nam teta koja bi ju pričuvala 4 sata dnevno kada je dijete bolesno i ne ide u jaslice ili koja bi kada ide u jaslice eventualno otisla po nju i bila s njome sat-dva dok roditelji ne stignu kući. Dakle, radi se o čuvanju od nekoliko sati dnevno i to ne nužno baš svaki radni dan u tjednu. Tražimo prije svega odgovornu, veselu i ugodnu osobu s iskustvom u radu s djecom i po mogućnosti preporukom roditelja čiju je djecu ranije čuvala. Također, bilo bi super kada bi naša potencijalna teta čuvalica govorila engleski jezik. Cijena po dogovoru. Ponude na PM ili [email protected]. Hvala!
pearl2211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 20:12   #39
TETA LILI
Majka sam dvogodišnjaka i diplomirana odgojiteljica, čuvala bi još jednog malog princa ili princezu u našem domu u Sesvetskom Kraljevcu, obiteljskoj kuću s velikim vrtom. I jedno i drugo imamo iskustva, dakle, nikakav problem nije to što je još i moj sin doma čak dapače, djeca zapravo puno lakše ostaju obzirom da je drugo dijete tu. možete nas dobiti na 098/489-552 ili [email protected]
LidachDidach is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 17:56   #40
Zg- povremeno čuvanje

Studentica sam druge godine Ekonomskog fakulteta u Zagrebu,imam 1,5 godišnje iskustvo čuvanja djece (ne sestrine djece,od rodbine,tetke,strine itd, nego djece roditelja s internet portala), godinu dana sam čuvala dječaka,počevši kada je tek imao 6 mjeseci, te povremeno čuvala 2,5 godišnjeg dječaka, 2,5 godišnju i 4mjesečnu djevojčicu! S obzirom da moram ponekad ići na predavanja na fakultetu, tražim bebe/djecu za povremeno čuvanje (nebitno koje dobi),ali mi je bitno da nemam fiksno radno vrijeme i svakodnevno,već po dogovoru.. (može i svaki dan ali vrijeme po dogovoru zbog mojih predavanja). Također sam čuvala i u večernjim satima 2 dječaka (od 20h- 03h ujutro), tako da u obzir dolazi i čuvanje po danu i navečer,vikendima itd...za sve ostale informacije na pp ili mail: [email protected]

Pozdrav
ancizg91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.