Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2015., 00:08   #1
Ne mogu više gledati njegove roditelje.

Pozdrav svima.

Znam da možda naslov moje teme zvuči grozno, ali smatram da se nalazim u zaista groznoj situaciji.
Imam dečka već 2 godine i s obzirom da studiram u njegovom gradu, već neko vrijeme živimo zajedno sa njegovim roditeljima u njihovom stanu.
Oni oboje ne rade, on radi za minimalac i još i njih financira što naravno dovodi do moje frustracije.
Njemu od plaće, kada poplaća sve troškove, ostane 500 kuna koji daje njima za hranu, a koje oni troše na alkohol i duhan pa nas ja nekako hranim koliko mogu na iksicu. Nikad nigdje ne idemo jer on nema novaca, a meni je dosta provođenja vremena u 4 zida sobe.
Obožavam ga, volim ga, ali me ova situacija izjeda.
Znam da sam možda sebična jer treba pomagati svojima, ali njegovi roditelji niti ne žele raditi- tata mu je samoprozvani umjetnik koji cijele dane provodi na kompjuteru pijuckajući pivu, mama mu se ove godine razbolila pa je prikovana za krevet i ne može raditi, ovisna je o tuđoj pomoći 24/7.

On je shvatio da ovo ne vodi nikuda i prijavio se na brod. I ide, za mjesec dana. Ja sam naravno to saznala tek kad su ga primili, nije mi spomenuo ni da razmišlja o tome- samo mi je jedan dan rekao da odlazi na 6 mjeseci i to je to.
Mislila sam da će se sada konačno srediti nešto i da ćemo se, nakon što se on vrati, odseliti negdje sami i početi živjeti svoj život, ali on kaže da ih ne može ostaviti..
Šta da radim? Umorna sam više od njih i što nam se sve svodi na pomaganje njima i što su oni uvijek na prvom mjestu, a naše (ili moje?) želje na zadnjem.
Hinny Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 00:20   #2
Quote:
Hinny Pie kaže: Pogledaj post
Šta da radim?
Odseli za početak negdje sama.
Ili planiraš ostati živjeti s ljudima koje nacrtane ne možeš vidjeti i dok njega nema 6 mjeseci?
A onda ćeš vidjeti u kojem smjeru će ići vaša veza.
Vjerujem da si svjesna da ti problem nisu njegovi roditelji već on, kojem očito nije bitno tvoje mišljenje i tvoje želje.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 10:17   #3
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Odseli za početak negdje sama.
Ili planiraš ostati živjeti s ljudima koje nacrtane ne možeš vidjeti i dok njega nema 6 mjeseci?
A onda ćeš vidjeti u kojem smjeru će ići vaša veza.
Vjerujem da si svjesna da ti problem nisu njegovi roditelji već on, kojem očito nije bitno tvoje mišljenje i tvoje želje.
Točno tako...slažem se
Vivien35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 09:07   #4
To je njihova kuća, ti si došla njima, a ne oni tebi. Radili ili ne, imali duga ili ne to je njihov dom i ti se tu nemaš pravo miješati kao ni u njihove životne navike. Spominješ iksicu s kojom ih kao hraniš, a tko plaća račune, pošto to ne spominješ ti očigledno ne plaćaš, znači ili dečko ili njegovi roditelji ili zajedno, ali ti uglavnom ne. Ne možeš doći tako u nečiju kuću i željeti uvoditi reda, to nije tvoje pravo, eventualno kad se odseliš s dečkom i budeš imala nešto svoje onda ok, ali ovako ne. I govoriš kako oni ne žele raditi, pa kako će raditi majka ako je nepokretna, a otac joj vjerojatno pomaže, ne vjerujem da je ti presvlačiš i brineš se za nju, najlakše je doći na tuđe gotovo i htjeti uvoditi reda, ne ide to tako.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 00:27   #5
Pa ti ne možeš učini puno u toj situaciji.
Možeš razgovarati sa svojim dečkom,vjerovatno već jesi,možeš mu reći sve što misliš i osječaš a možeš i otići ako ti se ne svidi ono šta je on odlučio.
Njemu sigurno nije lako a ovaj brod će mu ljepo doći da pobjegne iz situacije u kojoj se baš ne snalazi dobro.
I da ,ako ti njegovi roditelji nisu ništa direktno skrivili ne bi trebala gledati na njih tako da ih ne možeš smisliti,oni nisu krivi za odnos tebe i dečka,tu ste vas dvoje glavni i odgovorni.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 00:28   #6
On kao da je nasao put da pobjegne glavom bez obzira,ne osvrćući se..
mislim da si ti ta koja to treba učiniti..
Ovo sto opisujes je bas ne zdrava okolina i tapkanje u mjestu...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 00:47   #7
Fascinantno mi je kako svaki put kad žena na ovom forumu otvori temu u kojoj se žali na probleme u vezi/braku automatski joj se savjetuje da prekine vezu/zatraži razvod,da se osamostali i odseli a onda se otvaraju teme "Zašto je danas više razvoda nego ikada". Pa upravo zbog toga što su žene postale previše sebične i gledaju samo na sebe a nisu se spremne žrtvovati zbog partnera. Naravno da isto vrijedi i za muškarce,ali nisam baš vidio da oni često pokreću takve teme kao ni da odustaju kod prve prepreke. Curi se savjetuje da se odseli a gdje će i od čega živjeti? Od zraka? S obzirom da studira ne samo da nema prihode nego ima troškove i gdje će stanovati,od čega će platiti stan koji bi unajmila? Autorice a šta ti točno smeta u njihovom domu,dal te oni tjeraju na kućanske poslove ili ti jednostavno smeta njihov način života?! Ne razumijem zašto si ulazila u vezu i doselila se kod njih ako si željna izlazaka i provoda i ne želiš biti u 4 zida?! Ne kažem da ti je lako,ali ne zaboravi da su te ljudi primili u svoj dom i ako su korektni prema tebi ne vidim gdje je problem?! A to što će on biti odsutan 6 mjeseci samo je dodatan razlog da zagriješ stolicu i posvetiš se fakultetu...
Ganton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:00   #8
Odnos s njihovim roditeljima je relativno okej, pozdravimo se, razmijenimo par riječi i to je to.
Smeta me što ne žele radit i što žicaju novce od mog dečka koje ne troše razumno nego na alkohol i duhan. Zbog toga je i ovaj, možda malo pretjerani, naziv teme- nisu se meni oni zamjerili zbog ničeg drugog osim ovog iskorištavanja. On je dobar i sve im daje, a oni su onaj tip koji ako im danas daš 200kn, oni to neće rasporedit na 3 dana npr., nego otrčat do dućana odmah i SVE potrošit, da se novci ne pokvare.
Nisam željna provoda, radim i studiram, stoga ne patim za nekim pretjeranim izlascima, ali mi je žao da ne možemo bar jednom tjedno/jednom u dva tjedna otić na kavu, pa premda u kafić koji nam je u sklopu zgrade.
Kad im dečko prigovori (rijetko), onda igraju na emocionalnu kartu kako ih život nije mazio i kako su sad tu gdje jesu.
Ne mogu to razumijeti jer sam i ja dijete samohranog roditelja i mene i brata je mama sama odgojila, radila 2 posla, ali uvijek smo sve imali, vidjeli svijeta, išli na hobije, studirali.. Nije mi jasno kako netko može bacit na dijete sav taj teret. Doduše, on ima 28 godina..

Kada prigovorim dečku za to, on šuti.
Probam normalno, on šuti.
Derem se, on šuti.
Onda se ponaša kao da se ništa nije dogodilo..
Ne mogu se zamislit da živimo s njima cijeli život i podređujemo se njima jer ih eto, nema tko financirat. Tata mu nema dana radnog staža. Svi računi su im blokirani, enormni dugovi, katastrofa.

Zajednički život odlažemo (ON ODLAŽE), jer ih ne može ostavit da, po njegovim riječima, "umru od gladi". A ja se ne mogu više borit protiv vjetrenjača. Ne znam.
Hinny Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:07   #9
Quote:
Hinny Pie kaže: Pogledaj post
Odnos s njihovim roditeljima je relativno okej, pozdravimo se, razmijenimo par riječi i to je to.
Smeta me što ne žele radit i što žicaju novce od mog dečka koje ne troše razumno nego na alkohol i duhan. Zbog toga je i ovaj, možda malo pretjerani, naziv teme- nisu se meni oni zamjerili zbog ničeg drugog osim ovog iskorištavanja. On je dobar i sve im daje, a oni su onaj tip koji ako im danas daš 200kn, oni to neće rasporedit na 3 dana npr., nego otrčat do dućana odmah i SVE potrošit, da se novci ne pokvare.
Nisam željna provoda, radim i studiram, stoga ne patim za nekim pretjeranim izlascima, ali mi je žao da ne možemo bar jednom tjedno/jednom u dva tjedna otić na kavu, pa premda u kafić koji nam je u sklopu zgrade.
Kad im dečko prigovori (rijetko), onda igraju na emocionalnu kartu kako ih život nije mazio i kako su sad tu gdje jesu.
Ne mogu to razumijeti jer sam i ja dijete samohranog roditelja i mene i brata je mama sama odgojila, radila 2 posla, ali uvijek smo sve imali, vidjeli svijeta, išli na hobije, studirali.. Nije mi jasno kako netko može bacit na dijete sav taj teret. Doduše, on ima 28 godina..

Kada prigovorim dečku za to, on šuti.
Probam normalno, on šuti.
Derem se, on šuti.
Onda se ponaša kao da se ništa nije dogodilo..
Ne mogu se zamislit da živimo s njima cijeli život i podređujemo se njima jer ih eto, nema tko financirat. Tata mu nema dana radnog staža. Svi računi su im blokirani, enormni dugovi, katastrofa.

Zajednički život odlažemo (ON ODLAŽE), jer ih ne može ostavit da, po njegovim riječima, "umru od gladi". A ja se ne mogu više borit protiv vjetrenjača. Ne znam.
Ja mislim da je problem i u tome što ti njega želiš promjeniti umjesto da ga prihvatiš ovakvog kakav jest.Ako ga ne možeš takvog prihvatiti onda ga ostavi.Ne treba ti se mješati u odnos njega i njegovih roditelja.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:13   #10
Autorice, čovjek koji te ne pita za mišljenje o odlasku na brod na 6 mjeseci, koji ti ne iznese svoju ideju da o tome razmišlja (a to je sigurno bio proces, a ne preko noći, i prijave i primitka na brod), kojeg očito nije briga što ti imaš na to reći (i na sve ostale segmente vašeg života), nego ti samo iznese svoj plan i to je to, take it or leave it, to je čovjek koji ti nije partner i koji te uopće ne doživljava kao partnericu, da ne kažem da te ne poštuje koliko je crno pod noktom.

Problem nisu njegovi roditelji, nego on i njegov stav prema tebi. A to se neće promijeniti ni da živite na drugom kontinentu od njegovih roditelja. Tvoja je odluka na kraju želiš li uz sebe takvu osobu.

Nisi odgovorila na pitanja o svojim financijama, ovisiš li ti o njemu/njima?
Gdje bi (i od čega) živjela da nisi s njim u stanu njegovih roditelja?
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:17   #11
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Autorice, čovjek koji te ne pita za mišljenje o odlasku na brod na 6 mjeseci, koji ti ne iznese svoju ideju da o tome razmišlja (a to je sigurno bio proces, a ne preko noći, i prijave i primitka na brod), kojeg očito nije briga što ti imaš na to reći (i na sve ostale segmente vašeg života), nego ti samo iznese svoj plan i to je to, take it or leave it, to je čovjek koji ti nije partner i koji te uopće ne doživljava kao partnericu, da ne kažem da te ne poštuje koliko je crno pod noktom.

Problem nisu njegovi roditelji, nego on i njegov stav prema tebi. A to se neće promijeniti ni da živite na drugom kontinentu od njegovih roditelja. Tvoja je odluka na kraju želiš li uz sebe takvu osobu.

Nisi odgovorila na pitanja o svojim financijama, ovisiš li ti o njemu/njima?
Gdje bi (i od čega) živjela da nisi s njim u stanju njegovih roditelja?

Sigurno si u pravu, samo što si ja još uvijek to ne mogu priznati..
Da, oprosti, zanemarila sam pitanje.
Moja financijska situacija je dobra, rekla sam već da radim. S njim živim tek odnedavno, nije bilo smisla plaćati stan s obzirom da sam svaki dan spavala kod njega, ali zasigurno se mislim preseliti kada on ode na brod.
Hinny Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:25   #12
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Autorice, čovjek koji te ne pita za mišljenje o odlasku na brod na 6 mjeseci, koji ti ne iznese svoju ideju da o tome razmišlja (a to je sigurno bio proces, a ne preko noći, i prijave i primitka na brod), kojeg očito nije briga što ti imaš na to reći (i na sve ostale segmente vašeg života), nego ti samo iznese svoj plan i to je to, take it or leave it, to je čovjek koji ti nije partner i koji te uopće ne doživljava kao partnericu, da ne kažem da te ne poštuje koliko je crno pod noktom.

Problem nisu njegovi roditelji, nego on i njegov stav prema tebi. A to se neće promijeniti ni da živite na drugom kontinentu od njegovih roditelja. Tvoja je odluka na kraju želiš li uz sebe takvu osobu.

Nisi odgovorila na pitanja o svojim financijama, ovisiš li ti o njemu/njima?
Gdje bi (i od čega) živjela da nisi s njim u stanu njegovih roditelja?
Možda to nije bio proces,možda je odluka donesena naglo preko noći,možda joj nije stigao reći,možda se bojao.Možda je čovjek osječao da se nalazi između dvije vatre pa je zbunjen i zato odlučio da "pobjegne".
Mislim da si zaključila malo prebrzo to što si zaključila.Problemi možda jesu u njemu ali ja nisam siguran da su baš samo u njemu.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:21   #13
Quote:
Hinny Pie kaže: Pogledaj post
Odnos s njihovim roditeljima je relativno okej, pozdravimo se, razmijenimo par riječi i to je to.
Smeta me što ne žele radit i što žicaju novce od mog dečka koje ne troše razumno nego na alkohol i duhan. Zbog toga je i ovaj, možda malo pretjerani, naziv teme- nisu se meni oni zamjerili zbog ničeg drugog osim ovog iskorištavanja. On je dobar i sve im daje, a oni su onaj tip koji ako im danas daš 200kn, oni to neće rasporedit na 3 dana npr., nego otrčat do dućana odmah i SVE potrošit, da se novci ne pokvare.
Nisam željna provoda, radim i studiram, stoga ne patim za nekim pretjeranim izlascima, ali mi je žao da ne možemo bar jednom tjedno/jednom u dva tjedna otić na kavu, pa premda u kafić koji nam je u sklopu zgrade.
Kad im dečko prigovori (rijetko), onda igraju na emocionalnu kartu kako ih život nije mazio i kako su sad tu gdje jesu.
Ne mogu to razumijeti jer sam i ja dijete samohranog roditelja i mene i brata je mama sama odgojila, radila 2 posla, ali uvijek smo sve imali, vidjeli svijeta, išli na hobije, studirali.. Nije mi jasno kako netko može bacit na dijete sav taj teret. Doduše, on ima 28 godina..

Kada prigovorim dečku za to, on šuti.
Probam normalno, on šuti.
Derem se, on šuti.
Onda se ponaša kao da se ništa nije dogodilo..
Ne mogu se zamislit da živimo s njima cijeli život i podređujemo se njima jer ih eto, nema tko financirat. Tata mu nema dana radnog staža. Svi računi su im blokirani, enormni dugovi, katastrofa.

Zajednički život odlažemo (ON ODLAŽE), jer ih ne može ostavit da, po njegovim riječima, "umru od gladi". A ja se ne mogu više borit protiv vjetrenjača. Ne znam.
Hvala što si pojasnila situaciju,sad su stvari jasnije i sad vidim problem kojeg ćeš ti nažalost teško riješiti. Stariji su ljudi pa to što ne rade nije toliko čudno,posla u državi rijetko ima i za mlade ljude a starijima je gotovo nemoguće naći posao,osim ako su struke koja je potrebna tržištu rada. Ali ako već ne rade nije mi jasan njihov mentalni sklop gdje sve što dobiju od njega potroše isti dan umjesto da to rasporede na duže razdoblje za kruh,mlijeko i osnovne stvari,toliko o tome da su gladni. Tu se ne radi o tome da oni nemaju za osnovno i da su gladni,radi se o tome da iskorištavaju sina financijski i tu ti se ništa ne bi promijenilo ni da on ima plaću 10 tisuća kn,sve bi ostalo isto osim što bi oni više trošili. Ne vjerujem da će ih on ostaviti jer i da se odselite on bi se neprestano pitao imaju li oni dovoljno za život,možda bi ti predbacivao što ste otišli a to bi samo stvorilo dodatne napetosti među vama...
Ganton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:23   #14
Quote:
Ganton kaže: Pogledaj post
Hvala što si pojasnila situaciju,sad su stvari jasnije i sad vidim problem kojeg ćeš ti nažalost teško riješiti. Stariji su ljudi pa to što ne rade nije toliko čudno,posla u državi rijetko ima i za mlade ljude a starijima je gotovo nemoguće naći posao,osim ako su struke koja je potrebna tržištu rada. Ali ako već ne rade nije mi jasan njihov mentalni sklop gdje sve što dobiju od njega potroše isti dan umjesto da to rasporede na duže razdoblje za kruh,mlijeko i osnovne stvari,toliko o tome da su gladni. Tu se ne radi o tome da oni nemaju za osnovno i da su gladni,radi se o tome da iskorištavaju sina financijski i tu ti se ništa ne bi promijenilo ni da on ima plaću 10 tisuća kn,sve bi ostalo isto osim što bi oni više trošili. Ne vjerujem da će ih on ostaviti jer i da se odselite on bi se neprestano pitao imaju li oni dovoljno za život,možda bi ti predbacivao što ste otišli a to bi samo stvorilo dodatne napetosti među vama...
E upravo to! Hvala vama na odgovoru. Ovo zadnje je u potpunosti točno, znači li to da moram krenuti dalje sama, jer se neće ništa promijeniti?
Hinny Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 10:50   #15
Quote:
Hinny Pie kaže: Pogledaj post
on radi za minimalac i još i njih financira što naravno dovodi do moje frustracije.

Svi računi su im blokirani, enormni dugovi, katastrofa.

Zajednički život odlažemo (ON ODLAŽE), jer ih ne može ostavit da, po njegovim riječima, "umru od gladi".
ja se ne mogu više borit protiv vjetrenjača.
Znam da sam možda sebična

On je dobar i sve im daje
Obožavam ga, volim ga
Izdvojila sam samo par natuknica, i to je dovoljno da steknem neki dojam. Bi li ga toliko voljela da nije tako dobar, da im ništa ne daje, da ih je ostavio da "umru od gladi", da ih ne financira svojim minimalcem?
Naime, sve ono što kod njega voliš, upravo to te frustrira umjesto da te čini sretnom. Naravno, što se tiče odlaska na brod bez razgovora s tobom, to nije samo po sebi u redu, ali s obzirom na način na koji si sebe opisala, kao frustriranu, sebičnu osobu koja se bori protiv vjetrenjača (misleći pritom upravo na njegove roditelje prema kojima je brižan) vjerojatno je imao dobar razlog za to, a na taj potez se odlučio očito u želji da svi budu zadovoljni i siti i da nitko nikome ne broji zalogaje ili ostalo (na što tko troši novac jer, što je nekome bez veze, drugome je bitno, tko smo mi da sudimo drugima).

Inače, slažem se sa svim što je napisao Dugi.
I dodajem, dečko je zbilja divno biće, šteta što autorica to ne cijeni.


EDIT:
Quote:
Hinny Pie kaže: Pogledaj post
Dečko je digao kredit ove godine, kako bi platio NJIHOVE dugove.
10 000 eura, znači 10 godina po 1000 kn mjesečno. Zato im ja nosim hranu, jer nemaju praktički više ni za to.
... ja sam za to da se ljudima treba pomagati uvijek- ali ako nemaš za jest, zašto piješ i pušiš?
Ovo je odgovor na pitanje zašto ide na brod. Da mu ti ne bi prigovarala što im nosiš hranu i na što troše novac jer njegova zarada nije dovoljna. A ti ako misliš da ljudima treba pomagati onda im pomozi ali bez kritike jer ovo se zove malo drukčije , svakako ne "pomaganje".
Osim toga ti živiš kod njih, pa ako ti je financijski isplativije negdje si iznajmiti stan, onda tako i učini jer očito se radi o tome da nakon što si k njima doselila jer u tom gradu studiraš, više ne vidiš svoju računicu u tome svemu.

Zadnje uređivanje -honey- : 19.10.2015. at 11:52.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 00:45   #16
Što je s tvojim financijama?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:09   #17
Imam rijesenje za tebe spremi decka meni . I rijesila si problem . A ti se vrati odakle si I dosla . Jasno?
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:44   #18
A sta bi bilo da si ti odbila pomagati njegovog materi ?
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:48   #19
Quote:
Anja kaže: Pogledaj post
A sta bi bilo da si ti odbila pomagati njegovog materi ?
Da je situacija kao autoričina gdje bih plaćala njen alkohol i duhan, a ne ljudska potreba u kojoj se našla, odbila bih pomagati i zapitala bih se želim li provesti život uz osobu koja nije u stanju srezati kada je to potrebno i želim li s takvim čovjekom imati djecu i obitelj.
Da sam odbila pomoći majci koja se našla u takvoj situaciji neželjeno i zaista je trebala pomoć, koju smo joj mi mogli pružiti, mislim da bi se on zapitao želi li s takvom ženom imati djecu i obitelj.


Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Sad to samo nastavlja i ima pravo na to.
Pa ali ja nigdje nisam rekla da on nema pravo raditi to što radi. Samo sam rekla da ju ne doživljava kao partnericu i to je činjenica. I da ona to može prihvatiti ili ne.
Kad si sam, bitno ti je samo tvoje mišljenje, kad se upariš trebalo bi ti postati bitno mišljenje i te osobe. To je moj stav i pri tome stojim. Bitno mi je partnerovo mišljenje u svemu, pa čak i u stvarima koje ga se ne tiču. Ne mogu zamisliti drukčiji stav prema njemu.

Samo ne znam od čega su prije jeli, ako im ona sada na x-icu kupuje hranu.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 01:55   #20
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Da je situacija kao autoričina gdje bih plaćala njen alkohol i duhan, a ne ljudska potreba u kojoj se našla, odbila bih pomagati i zapitala bih se želim li provesti život uz osobu koja nije u stanju srezati kada je to potrebno i želim li s takim čovjekom imati djecu i obitelj.
Da sam odbila pomoći majci koja se našla u takvoj situaciji neželjeno i zaista je trebala pomoć, koju smo joj mi mogli pružiti, mislim da bi se on zapitao želi li s takvom ženom imati djecu i obitelj.
Nije u tome point što biš ti pomagala ili ne biš pomagala.Point je u tome što to njen dečko radi bez obzira kakvi su oni.I point je u tome što on ima 28 godina i apsolutno pravo da raspolaže sa svojim novcem kako želi.
Zašto tvoje eventualno ponašanje prema nekome bi trebalo biti obavezujuće i prema ostalima? Nije u redu.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.