Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2013., 01:21   #1
Nestalu osobu naci

Imam jedno pitanje, kako bi mogla naci jednu osobu, sa kojom nemam kontakta vec preko vise od 35 godina. Znam samo da je u USA a posto u Americi nema duznost za prijavu, tako da onda nemogu naci tu osobu!
Dali ima nesto ili kako da si pred ocima realiziram gdje se ta osoba nalazi ili kako da je u mislima nazovem da mi se sama javi.Jako mi je vazno!
Hvala za odgovore
Romana14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 18:48   #2
znas li njeno ime i prezime?
__________________
Zagonetka:
inflection0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 18:57   #3
znam, dali imas neku ideju?
Romana14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 19:59   #4
pa magija bi ti trebala biti zadnji pokusaj u svakom slucaju, jer imaj na umu da prizivanje te osobe putem bijele magije moze sa sobom nositi odredene probleme, ukoliko neznas neke stvari sa sto postotnom sigurnoscu. pr. ako je osoba mrtva, tj. duhom nije vise na ovome svijetu, a ti odlucis prizvati njenu dusu, mogu se desiti razne lose stvari i za tebe i za pomagaca i za tu dusu samu.

znas li mozda kako bar otprilike izgleda?
__________________
Zagonetka:
inflection0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 21:53   #5
dali znam kako ta osoba izgleda..., pa vise se toliko i ne sjecam, to je normalno da ako nekoga vise od 35 godina ne vidis, da oblici lica izblijediju, a i ta osoba sada valjda i izgleda 35 godina starija. Ja nebi htjela nikakvu magiju da radim, nego sam mislila da mozda netko ima neku ideju..., ako si nesto jako od srca zazelim i to mozda pred mojim ocima da realiziram kao da se to vec dogodilo, da sam u kontaktu sa tom osobom. Samo neznam kako da to napravim. Jer se s druge strane kaze, ako se neka stvar pozeli i onda zaboravi i onda ce se ispuniti zelja. Ali ja to nemogu zaboraviti, ja na tu osobu mislim vec 35 godina, ne zelim ju natrag, zelim samo da mi se javi,i nesto objasni, jer mi je to duzna.
A posto sam vec godinama u Internetu trazila i nisam nista nasla, pa naisla na ovaj Forum, i mislim, nista me ne kosta, ako pitam, mozda netko ima neku dobru ideju, kako mogu naci nekoga tko zivi u Americi.
Romana14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:14   #6
Sad bas vidim, jer ovdje nesto izbrisano, mislim one poruke sa "dali"?
Romana14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:32   #7
Quote:
Romana14 kaže: Pogledaj post
dali znam kako ta osoba izgleda..., pa vise se toliko i ne sjecam, to je normalno da ako nekoga vise od 35 godina ne vidis, da oblici lica izblijediju, a i ta osoba sada valjda i izgleda 35 godina starija. Ja nebi htjela nikakvu magiju da radim, nego sam mislila da mozda netko ima neku ideju..., ako si nesto jako od srca zazelim i to mozda pred mojim ocima da realiziram kao da se to vec dogodilo, da sam u kontaktu sa tom osobom. Samo neznam kako da to napravim. Jer se s druge strane kaze, ako se neka stvar pozeli i onda zaboravi i onda ce se ispuniti zelja. Ali ja to nemogu zaboraviti, ja na tu osobu mislim vec 35 godina, ne zelim ju natrag, zelim samo da mi se javi,i nesto objasni, jer mi je to duzna.
A posto sam vec godinama u Internetu trazila i nisam nista nasla, pa naisla na ovaj Forum, i mislim, nista me ne kosta, ako pitam, mozda netko ima neku dobru ideju, kako mogu naci nekoga tko zivi u Americi.
ponovo na pocetku si napisala "dali", a nije "dali" nego "da li". ali nema veze. mislio sam da ako se sjecas kako izgleda bar otprilike probaj na facebook upisat ime i prezime pa vidjet da li ces tamo imat srece. e sad za ovo sto ti zelis da od srca zazelis da ti se to dogodi i da se onda stvarno i dogodi, mnogi se kunu da to za njih radi, ali mislim da ti nema od toga nista i da ces vece srece imati pretrazivanjem interneta. no evo ti tema ako te zanima:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=275403
tajna od rhonde byrne.
__________________
Zagonetka:
inflection0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 22:36   #8
Quote:
Romana14 kaže: Pogledaj post
Sad bas vidim, jer ovdje nesto izbrisano, mislim one poruke sa "dali"?
hmm da izgleda da je mod obrisao. mogao je prepraviti "dali" u "da li" ali dobro sta je tu je.

i mislim da si htjela napisati "jel", umjesto "jer", a pravilnije je "je li".
__________________
Zagonetka:
inflection0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 17:49   #9
inflection0071-
pa sigurno sam ko prvo u Facebook gledala, ali nisam nasla.
Sa pisanjem imam malo problema, ne zivim doma i ne pisem bas puno po nasi, pa onda i grijeske napravim.
Hvala na odgovoru i bok!
Romana14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.