Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 10.07.2017., 23:43   #1
Okrenulo me naglavačke....

Pozdrav! Molim iskusnije za savjet kao i da se tema premjesti na odgovarajuće mjesto ako nije za ovaj podforum...priča je istinita, desila se meni prije 15-ak godina...al sam nekako zaboravila na to...jučer je bila godišnjica smrti čovjeka koji je u tome svemu sudjelovao tako da me možda to podsjetilo, a i čitala sam igrom slučaja na isti dan o nekim događajima u planinama....

.....sve u svemu taj lik od 50ak godina je ka bio neka alternativna, miješao sve žive duhovne pravce i tehnike, bio je u biti stvarno dobar u srcu iako ne nešto duhovno potkovan...kad sam se priključila jednom duhovnom učenju on je u sklopu toga organizirao izlete itd....sve u svemu u to doba otišli smo na izlet s njim na Mosor ja i prijateljica od 25 god koliko smo tad imali i jedna starija gospođa od 60ak godina....

....izlet je treba bit do doma, međutim produžili mi još dvi ure naprijed...i tako ka debili klipsamo mi po Mosoru pošto je lik vodič po zanimanju on pozna dosta puteva, uživio se cili, svako malo stanemo on čita neke molitve, ja i prija crkajemo nakon dvi ure, on najavljuje još koju uru šetnje iako je ispočetka dogovor bio samo do doma, bakica dobro izdržava jer je planinarka ...ja polako poluđujem i počinjemo prija i ja komentarima mu iz leđa - Šta on misli? Ko će više hodat, naporan je...da ga oće medvjed napast..haha...di je helikopter da na s spasi...

.....s tim da se ja pjenim više nego ona...počnem mu otvoreno spuštat iako mi je lik simpatičan, kroz šalu...i tako kad je najavio da još nema kraja šetnje ja stala na neki kamen i počela drečat -Dokle više.... šta on to misli??!!..kad odjednom ne znam ni sama nisam osjetila kako nađoh se glavom par centimetara od tla, okrenuta naglavačke. znači noge ka da mi ih je neko istegnuo u zrak, glava bulji u tlo, par centimetara od tla i tako stojim par sekundi.....u par sekundi taj je tip skočio do mene i okrenuo me kao kartonski neki lik prema gore, tako je on to doživio....znači uhvatio me za struk i obrnuo na noge, ja sam tih par sekundi bila potpuno mirna i nije me pripalo...

.....tek kad sam pogledala oko sebe prijateljica koja je bila iza mene je bila u šoku, blida ka krpa dok je ta starija žena bila smirena...ne znam nije nešto reagirala, može je mislila da sam pala i nije sve vidila, ipak je bila ispred mene koliko se sjećam, žurila brzim korakom...prija je u to vrijeme imala problem s nekim entitetom ili ga je tako doživjela pa ne znam jel ovo iskustvo možda bilo rezultat njene neke borbe ili......ne bi htjela lupat jer ni sam upućena u to.....

..sve u svemu vodič je na kraju objasnio kao da sam bila previše negativnog "primila", tj.previše negativnih misli, pa me zato nešto okrenulo (?)...al kao što rekoh nije ni on bio baš potkovan da objasni, više je miješao sve i svašta.....prija se i dan danas sjeća ovako kako sam napisala, a taj čovjek je otišao na drugi svijet tako da se ne sjećam više detalja..ima li ko ideju šta se ovdje desilo? hvala!
.
tina789 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.