Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 23:25   #1321
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Ne nedostaje on njima. Oni ga se boje ! Zato se i šuljaju ovdje oko plota i njuškaju, bacaju spinove, ponavljaju mantre: " 6 izbora", pa valjda neće opet?, "8 milijuna", valjda mu stranka više neće dati priliku?, "ne ide mu biznis", bože, samo da se ne vrati u politiku, "hoće/neće se kandidirati", ajmo baciti spin, možda nas netko uvjeri da ipak neće !

Boje ga se više neg vraga, zato ga ne zaboravljaju, nit ostavljaju na miru. Strah im ne da. Mantrama-bedastoćama sami sebe uvjeravaju, "ne, nemoguće da se vrati".

Desni um ne može shvatiti da je netko moralno iznad privilegija i krađe i da ga stoga propali cro-projekt više ne zanima.
vas najveci problem je sto volite zivjet u vlastitim lazima. al neka. dok vjerujete u vlastite lazi, bezopasni ste. samo tako nastavite...
plavi pas is offline  
Old 29.09.2017., 21:26   #1322
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
vas najveci problem je sto volite zivjet u vlastitim lazima. al neka. dok vjerujete u vlastite lazi, bezopasni ste. samo tako nastavite...
To misliš na one koji glasuju za HDZ, ne? Jer nema većih štovatelja laži i lažnih obećanja od njih. Samo što nisu bezopasni već naprotiv, vrlo opasni za ovu zemlju i ovaj narod koji im ne vjeruje.
Lakat Brade is offline  
Old 24.10.2017., 14:54   #1323
Nego šta nam je sa Zoranom? Vidim da su neki forumaš aktivni i puni energije pa da to iskoristimo.

Zadnji tekst na jutarnjem od 14.10.: http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...atske/6647016/
analitikos is offline  
Old 24.10.2017., 19:58   #1324
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Nego šta nam je sa Zoranom? Vidim da su neki forumaš aktivni i puni energije pa da to iskoristimo.

Zadnji tekst na jutarnjem od 14.10.: http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...atske/6647016/
samo sam došla pogledati tko to podiže temu mrtvog političara

pa što još treba ljudima da shvate da se Milanović ne kani aktivno vretiti u politiku

zadnji tekst na jutarnjem?
i tamo nekome nedostaje?

i sve ŠBBKBB
i to nakon što je davno nedvosmisleno rekao da se to nije funkcija za njega
Jutranji nema o čemu pisati?
em ga "poziva" em analizira zaštzo ne bi mogao uspjeti
a zakaj se jutarnji ne bavi aktualnim političarima?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is online now  
Old 25.10.2017., 08:57   #1325
Tko bi drugi podigao nego HDZ-ovci? Jbt, plaču za njim više nego SDP-ovci.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 25.10.2017., 09:22   #1326
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
samo sam došla pogledati tko to podiže temu mrtvog političara

pa što još treba ljudima da shvate da se Milanović ne kani aktivno vretiti u politiku

zadnji tekst na jutarnjem?
i tamo nekome nedostaje?

i sve ŠBBKBB
i to nakon što je davno nedvosmisleno rekao da se to nije funkcija za njega
Jutranji nema o čemu pisati?
em ga "poziva" em analizira zaštzo ne bi mogao uspjeti
a zakaj se jutarnji ne bavi aktualnim političarima?
Taman ja htjela dignuti kad ono tema Zoki na vrhu

A htjela sam reći da je neki dan novinarka Helena Puljiz na N1 vrlo uzmenirena ustanovila da je nečuveno da se jedan bivši premijer nije rekao ni a ni b o situaciji o Agrokoru. Dakle stvarno su ga ti ljudi željni. Od svih koji bi mogli nešto reći nju češe upravo Zoran Milanović.

I šta bi ona od njega točno htjela čuti zanima me
KatarinaRi is offline  
Old 25.10.2017., 09:24   #1327
Žalosno je da nitko ne pita za mišljenje Timmyja, posljednjeg bivšeg premijera.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 25.10.2017., 09:34   #1328
Prvi koji trebaju doći su članovi obitelji Tuđman.

Seka Nevenka poglavito. Mala od korneta
KatarinaRi is offline  
Old 25.10.2017., 09:46   #1329
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Žalosno je da nitko ne pita za mišljenje Timmyja, posljednjeg bivšeg premijera.
Timmy je politicki sasvim nepismen (a to je kod nas nazalost ocito dosta vazno), ali situaciju oko Agrokora razumije 100 puta bolje od Milanovica i Plenkovica zajedno, a rjesio bi ju zasigurno bolje i puno logicnije za gospodarstvo od ove ekipe trenutno (koja to rjesava politicki) ...

uvijek mi je zanimljivo kada se bas njega naziva pajacem i kojecim drugim, a covjek je radio poslove koje niti jedan nas ministar ili premijer ne bi mogao raditi niti u snovima niti bi im itko dao tako nesto...
Jbt. -pa kod nas Vaso Brkic ili Maras dociraju Timmyju o ekonomiji i ljudi to shvacaju ozbiljno...
denijama is offline  
Old 25.10.2017., 09:47   #1330
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Prvi koji trebaju doći su članovi obitelji Tuđman.

Seka Nevenka poglavito. Mala od korneta
a gdje to? ne kuzim bas...
mislis na Agrokor?
denijama is offline  
Old 25.10.2017., 10:05   #1331
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
samo sam došla pogledati tko to podiže temu mrtvog političara

pa što još treba ljudima da shvate da se Milanović ne kani aktivno vretiti u politiku

zadnji tekst na jutarnjem?
i tamo nekome nedostaje?

i sve ŠBBKBB
i to nakon što je davno nedvosmisleno rekao da se to nije funkcija za njega (1)
Jutranji nema o čemu pisati?
em ga "poziva" em analizira zaštzo ne bi mogao uspjeti
a zakaj se jutarnji ne bavi aktualnim političarima?
Da bi ovo tvoje bilo točno, dvije premise moraju biti točne. Prva je da vjerujemo političaru (1). Možemo li vjerovati Zoranu Milanoviću?

Druga je da vjerujemo nekom tko je osjetio miris proračunskih kuna, da više neće pokušati biti na teret poreznih obveznika i da će raditi i zarađivati bez da ja na teretu društva (2). Možemo li u to vjerovati?
analitikos is offline  
Old 25.10.2017., 10:26   #1332
Quote:
denijama kaže: Pogledaj post
Timmy je politicki sasvim nepismen (a to je kod nas nazalost ocito dosta vazno), ali situaciju oko Agrokora razumije 100 puta bolje od Milanovica i Plenkovica zajedno, a rjesio bi ju zasigurno bolje i puno logicnije za gospodarstvo od ove ekipe trenutno (koja to rjesava politicki) ...
*****
A Timmy je točno gdje dokazao - vezano uz Hrvatsku - i napravio točno što a dobro ZA Hrvatsku?

Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post

Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
samo sam došla pogledati tko to podiže temu mrtvog političara

pa što još treba ljudima da shvate da se Milanović ne kani aktivno vretiti u politiku

zadnji tekst na jutarnjem?
i tamo nekome nedostaje?

i sve ŠBBKBB
i to nakon što je davno nedvosmisleno rekao da se to nije funkcija za njega (1)
Jutranji nema o čemu pisati?
em ga "poziva" em analizira zaštzo ne bi mogao uspjeti
a zakaj se jutarnji ne bavi aktualnim političarima?
Da bi ovo tvoje bilo točno, dvije premise moraju biti točne. Prva je da vjerujemo političaru (1). Možemo li vjerovati Zoranu Milanoviću?

Druga je da vjerujemo nekom tko je osjetio miris proračunskih kuna, da više neće pokušati biti na teret poreznih obveznika i da će raditi i zarađivati bez da ja na teretu društva (2). Možemo li u to vjerovati?
ovo što si boldao u mom postu nije - moje

Drugo
Takav stav imaš prema svim političarima?

netko je ovih dana, jel plagijator Brkić (?) vezano uz Ivicu, rekao - djela a ne riječi

Što se tiče Milanovića činjenice su slijedeće:
"predao" je sve svoje funkcije
povukao se iz aktivne politike
ne izjašnjava se oko ničega niti daje mišljenja ni komentare
dvije godine

a što će on u životu, ili neće , nemam pojma
a niti mislim o njemu
a niti ga izvlačim iz pepela

a svako toliko ga izvlače uglavnom oni koji ga - ne vole
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is online now  
Old 25.10.2017., 10:36   #1333
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
A Timmy je točno gdje dokazao - vezano uz Hrvatsku - i napravio točno što a dobro ZA Hrvatsku?
a bio je premijer koliko ono mjeseci? i to u onakvom okruženju?

ali cak i u tom okruzenju su upravo za njegova mandata stabilizirane drzavne financije i vrlo dobro je te stvari naceo (nesto sto Linic ili Suker nisu mogli ni godinama...)
Nemam ja namjeru braniti Oreskovica nit mislim da bi on bio nekakav izvrstan premijer, ali samo sam se osvrnuo na nekakav potcjenjivacki odnos prema njemu, a to je naprosto smijesno (smijesno jer niti jedan minstar financija ili premijer kojeg smo imali do sada -ne bi mogao ni priblizno raditi ili dobiti njegov posao...mislim da je Lalovac jedini dosao sa kakvim takvim iskustvom u realnom sektoru, ali i njegova pozicija je bila barem 5 levela ispod Oreskovica...).
denijama is offline  
Old 25.10.2017., 11:54   #1334
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Taman ja htjela dignuti kad ono tema Zoki na vrhu

A htjela sam reći da je neki dan novinarka Helena Puljiz na N1 vrlo uzmenirena ustanovila da je nečuveno da se jedan bivši premijer nije rekao ni a ni b o situaciji o Agrokoru. Dakle stvarno su ga ti ljudi željni. Od svih koji bi mogli nešto reći nju češe upravo Zoran Milanović.

I šta bi ona od njega točno htjela čuti zanima me
Ma ne fali hdz trolovima i novinacicima nasim Zoran Milanovic kao takav. Trolovima fali kao "utvara" kojom ce plasiti sve neuke i priproste s njim od povratka komunjara. A novinarima fali dežurni pedro. Jer o anemičnom i studentici ne smiju pisati. Osim hvalospjeva.
don Kacunko is offline  
Old 25.10.2017., 11:59   #1335
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Ma ne fali hdz trolovima i novinacicima nasim Zoran Milanovic kao takav. Trolovima fali kao "utvara" kojom ce plasiti sve neuke i priproste s njim od povratka komunjara. A novinarima fali dežurni pedro. Jer o anemičnom i studentici ne smiju pisati. Osim hvalospjeva.
Jel rodila ona njegova iz Rijeke ili je jos trudna?

__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 25.10.2017., 12:03   #1336
Mislim da je za to relevantiji Bujko ili Gordan Malic,ali mislim da je. Onomad kad je letio iz Osijeka za Rijeku helikopterom taman je dobila trudove.
don Kacunko is offline  
Old 25.10.2017., 13:45   #1337
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
A Timmy je točno gdje dokazao - vezano uz Hrvatsku - i napravio točno što a dobro ZA Hrvatsku?



ovo što si boldao u mom postu nije - moje

Drugo
Takav stav imaš prema svim političarima?

netko je ovih dana, jel plagijator Brkić (?) vezano uz Ivicu, rekao - djela a ne riječi

Što se tiče Milanovića činjenice su slijedeće:
"predao" je sve svoje funkcije
povukao se iz aktivne politike
ne izjašnjava se oko ničega niti daje mišljenja ni komentare
dvije godine

a što će on u životu, ili neće , nemam pojma
a niti mislim o njemu
a niti ga izvlačim iz pepela

a svako toliko ga izvlače uglavnom oni koji ga - ne vole
Pod "tvoje" se ne odnosi na tvoje mišljenje, već sam se referirao na tvoje napisano, a jasno se iz boldane rečenice vidi da je to rekao Milanović.

Što se tiče činjenica. Sam je rekao da je posao predsjednika države ispod njegovog nivoa i da ne misli biti predsjednik. To piše i linkani jutarnji.

I za kraj vezano uz "predavanje" svih funkcija. Na to ga je natjerao hrvatski narod, da se njega pita dan danas bi sjedio u vladi.
analitikos is offline  
Old 25.10.2017., 14:07   #1338
Quote:
denijama kaže: Pogledaj post
a bio je premijer koliko ono mjeseci? i to u onakvom okruženju? *****
sve 5

no na osnovu čega pišeš

Quote:
****ali situaciju oko Agrokora razumije 100 puta bolje od Milanovica i Plenkovica zajedno, a rjesio bi ju zasigurno bolje i puno logicnije za gospodarstvo od ove ekipe trenutno (koja to rjesava politicki) ...***
što točno znaš o njegovom radu i uspjehu prije Hrvatske?
osim što je jedan od managera u TEVI - ne zaboraviti - jedan od

nikada nismo saznali kako je mogao otići iz Teve i vratiti se opet tamo - naravno da ne moram biti u pravu, no nekak mi se čini da je to bilo moguće prije zbog TEVA-inih interesa
a eto više nije ni u TEVI - koliko čitamo
gdje se sada zaposlio - eto kao vrhunski stručnjak

da li situaciju razumije bolje ili lošije od plenkovića i milanovića - isto ne znaš
samo si misliš
prije da će ova dvojica bolje razumjeti situaciju nego on
ionako nije niš kužio ovdje
a i da je ovdje pitanje kako bi ju riješio

Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Pod "tvoje" se ne odnosi na tvoje mišljenje, već sam se referirao na tvoje napisano, a jasno se iz boldane rečenice vidi da je to rekao Milanović.

Što se tiče činjenica. Sam je rekao da je posao predsjednika države ispod njegovog nivoa i da ne misli biti predsjednik. To piše i linkani jutarnji.

I za kraj vezano uz "predavanje" svih funkcija. Na to ga je natjerao hrvatski narod, da se njega pita dan danas bi sjedio u vladi.
eto i sam citiraš što je milanović rekao
i ti si taj kojem izgleda nedostaje jer si ti taj koji je dignuo temu

i naravno da nemaš pojma što bi bilo da se njega pita - jer se on ne izjašnjava osim što je dao ostavku na sve i potpuno se povukao iz političkog života, nego samo misliš a na osnovu onoga kakvo si mišljenje stvorio o njemu

a ako ga je - kako ti pišeš - na to natjerao hrvatski narod - bar ima dovoljno obraza da se makne . Za razliku od nekih Crnoja i još ponekih sličnih a za koje se okretalo i zemlju i nebu a da bi ostali na funkcijama

no tebi vjerojatno ni to nije ergument obzirom je milanović hodajuće zlo

No zašto ga prizivaš?
Kome on to tako jako nedostaje?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is online now  
Old 25.10.2017., 14:16   #1339
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
sve 5

no na osnovu čega pišeš



što točno znaš o njegovom radu i uspjehu prije Hrvatske?
osim što je jedan od managera u TEVI - ne zaboraviti - jedan od

nikada nismo saznali kako je mogao otići iz Teve i vratiti se opet tamo - naravno da ne moram biti u pravu, no nekak mi se čini da je to bilo moguće prije zbog TEVA-inih interesa
a eto više nije ni u TEVI - koliko čitamo
gdje se sada zaposlio - eto kao vrhunski stručnjak

da li situaciju razumije bolje ili lošije od plenkovića i milanovića - isto ne znaš
samo si misliš
prije da će ova dvojica bolje razumjeti situaciju nego on
ionako nije niš kužio ovdje
a i da je ovdje pitanje kako bi ju riješio
kako mislis na temelju cega?
na temelju ovoga npr:https://www.linkedin.com/in/tim-oreskovic-26153545/

Samo ovo je sasvim dovoljno...zaista mi nije jasno da ne razumijes da pises prilicno smijesne stvari...

Mozda ne razumijes kako funkcioniraju stvari na toj razini? Da zeli naci posao -sutra bi ga nasao za placu od nekih 500 k EUR + ... vrlo vjerojatno da prima jos uvijek nesto od TEVE, ili ima zabranu prelaska u konkurenciju kojih godinu dana, ili je uzeo odmor, ma moze biti stotinu stvari, ali vjeruj mi - da zeli naci posao, nasao bi ga vrlo brzo.

Ne znam...meni se cini da pola vas nema veze o cemu pise i govori kada ovakve stvari izjavljujete.
denijama is offline  
Old 25.10.2017., 14:34   #1340
Quote:
denijama kaže: Pogledaj post
kako mislis na temelju cega?
na temelju ovoga npr:https://www.linkedin.com/in/tim-oreskovic-26153545/

Samo ovo je sasvim dovoljno...zaista mi nije jasno da ne razumijes da pises prilicno smijesne stvari...

Mozda ne razumijes kako funkcioniraju stvari na toj razini? Da zeli naci posao -sutra bi ga nasao za placu od nekih 500 k EUR + ... vrlo vjerojatno da prima jos uvijek nesto od TEVE, ili ima zabranu prelaska u konkurenciju kojih godinu dana, ili je uzeo odmor, ma moze biti stotinu stvari, ali vjeruj mi - da zeli naci posao, nasao bi ga vrlo brzo.

Ne znam...meni se cini da pola vas nema veze o cemu pise i govori kada ovakve stvari izjavljujete.
samo ovo mi je sasvim dovoljno

meni više nije

jer - znam - kako neki (mnogi) životopisi ne govore - istinu
jer - znam - kako se upravo Plivin kadar rotira/o u slobodnoj Hrvatskoj
i što su ti ljudi radili i kako su radili i zašto i iz kojih razloga su otišli iz Plive
što zbog spsobnosti i nesposobnosti, što zbog međusobnih podmetanja i borbi za vlast .
To ne piše niti u jednom životopisu
jer - znam - kako poneki i dalje "rotiraju" iz firmi u firme - zajebu ih (firme) i odu dalje ali u životopisu im ne piše taj dio nego samo da su, recimo član Uprave u toj i toj firmi, direktor toga i toga. Čak ih se i makne u smislu da ne moraju više dolaziti na posao uopće, nego sjede doma i dobivaju plaću dok im traje ugovor.
Orešković je završio u Tevi jer je TEVA kupila firmu u kojoj je radio. Tako možeš napisati i da svi Plivini direktori su uspješni jer rade u TEVI.

Uspješan je onaj Plivin direktor a čiji cijeli "sektor" je trebao izletiti iz Plive po TEVA-inim planovima a čovjek je lijepo složio prezentaciju, sjeo na avion i pravac Izrael, održao prezentaciju - priča je završila tako da je taj sektor - em ostao, em raste a dotični direktor je samo "svratio" u Zagreb po stvari i pravac TEVA -Amsterdam

Ne znači da je Orešković loš. Moguće je dobar
No nema potrebe za dizanjem u nebesa. Naročito u vezi bilo čega vezano uz Hrvatsku
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.