Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 18:42   #1761
A daj me nemoj... da su uspjeli rasprodati lak koji je tek u najavi za sljedeću kampanju... pa nisu normalni...

Nego zanima me da li je netko naručio onu nekakvu olovku iz prošlog kataloga, kupac mi nije siguran da li ona treba biti takva kakva je (a nemam pojma ni kakva bi trebala biti), tj. smatra da nešto ne valja s njom i želi je vratiti... pa me zanima ima je li netko to naručio i da li je u redu...

(više neću naručivati takve "tehničke" proizvode niti bilo što drugo što nije kozmetika, imala sam do sada ukupno 3 reklamacije otkako sam AL i sve su bile oko takvih nekakvih čudnih stvari... zašto to uopće nude kad je očito na razini kineske kvalitete... )
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:47   #1762
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
A daj me nemoj... da su uspjeli rasprodati lak koji je tek u najavi za sljedeću kampanju... pa nisu normalni...

Nego zanima me da li je netko naručio onu nekakvu olovku iz prošlog kataloga, kupac mi nije siguran da li ona treba biti takva kakva je (a nemam pojma ni kakva bi trebala biti), tj. smatra da nešto ne valja s njom i želi je vratiti... pa me zanima ima je li netko to naručio i da li je u redu...

(više neću naručivati takve "tehničke" proizvode niti bilo što drugo što nije kozmetika, imala sam do sada ukupno 3 reklamacije otkako sam AL i sve su bile oko takvih nekakvih čudnih stvari... zašto to uopće nude kad je očito na razini kineske kvalitete... )
to nije novi proizvod, znači nije DEMO proizvod nego proizvod iz kategorije poznajem - preporučam

olovku nisam imala naručenu niti sam je vidjela uživo
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 09:28   #1763
Thanx cure
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 13:44   #1764
Kakvi su sprejevi za tijelo, jesu postojani mirisi ?
imate li za preporuku neki parfem možda.
Colleen Canela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 20:37   #1765
Quote:
Colleen Canela kaže: Pogledaj post
Kakvi su sprejevi za tijelo, jesu postojani mirisi ?
imate li za preporuku neki parfem možda.
Ako se dobro sjećam, kod tih se sprejeva u početku dosta osjeti alkohol, a tek onda nešto miriši. O postojanosti ne znam najbolje... Rekla bih da ne (sudeći po konzistenciji, jel).
Parfemi Today i Far Away su meni top. Today je za svako doba godine, a Far Away za jesen/zimu.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:44   #1766
Opet mi je puna kapa Avonovog bezobrazluka...
Danas šaljem narudžbu, unosila sam proizvode zadnjih par dana i sve je bilo zeleno... danas naravno 2 proizvoda nema, crveni su, pa sam ih obrisala jer znam da cure trebaju za božićni poklon, a ako ne dođu ne mogu vratiti, itd, itd... Naravno, izgubila sam time popust od 25%, al ok, nema (kao) veze....
Onda mi možda pola sata, sat najduže... NAKON što pošaljem narudžbu od 800kn!!! dođe poruka da za narudžbe iznad 300kn poklanjaju jedan od proizvoda... tj. prodaju za 0,10kn...

Trebala sam jučer poslati narudžbu pa bi mi bilo svih proizvoda i dobila bih viši popust, makar... u svakom slučaju, ponekad zaista izgubim volju da se više bavim Avonom!!!

Za Božić ću dobiti izgleda samo čestitku.
Hvala. Mogli su komotno uštedjeti na tom komadu papira!!
Napravila sam u zadnje 2 kampanje oko 2000kn narudžbe (s time da ova kampanja još nije gotova, ali slat ću vjerojatno samo još 1 narudžbu za ova 2 proizvoda koja su ukupno oko 160kn, ako ih bude na zalihama...)
i dobila sam jedan lak za nokte za 0,10kn.

Sramota!!
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 23:20   #1767
Slažem se. Stvarno je sramotno da mi od tog Avona ne dobijemo ništa osim onog što si i same platimo. I bome, ne treba mi niti ta njihova čestitka. A za proizvode od 10 lipa su se stvarno iskazali, jedini koji nešto vrijedi (minty lak) je nedostupan. Opet rade budale od nas.
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:25   #1768
Imam proizvod kojem je žuto na semaforu, znači ne mogu znati hoće li ili neće stići... Ukoliko ne stigne, mogu li ga stornirati? Znam da su to ukinuli, samo ne znam jesu li ukinuli samo za crveno ili za sve. Gospođa je to naručila za božićni poklon, ako ne stigne sad onda moram sama snositi troškove kad stigne u prvoj kampanji???
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:15   #1769
Quote:
Teradex kaže: Pogledaj post
Imam proizvod kojem je žuto na semaforu, znači ne mogu znati hoće li ili neće stići... Ukoliko ne stigne, mogu li ga stornirati? Znam da su to ukinuli, samo ne znam jesu li ukinuli samo za crveno ili za sve. Gospođa je to naručila za božićni poklon, ako ne stigne sad onda moram sama snositi troškove kad stigne u prvoj kampanji???
Moj savjet ti je ne kockati se jer oni zbilja nisu normalni s tim semaforima i glupostima. Bolje reći da nema i pregrmiti par kuna popusta, nego sam snositi troškove kad dođe kampanju-dvije kasnije. Živim u nekoj slijepoj nadi da će Avon biti što je nekoć bio, barem iole.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:58   #1770
Hvala, upravo to ću i napraviti, ali mi je baš žao. Ne zbog popusta, nego zato što bi to bio baš lijep poklon, koji bi vjerojatno i stigao, ali ga moram otkazati jer ako to meni stigne u prvom mjesecu, ja ću to baciti jer mi stvarno ne treba...a još bih morala i platiti nešto što ne želim.
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:08   #1771
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Onda mi možda pola sata, sat najduže... NAKON što pošaljem narudžbu od 800kn!!! dođe poruka da za narudžbe iznad 300kn poklanjaju jedan od proizvoda... tj. prodaju za 0,10kn...
...
Pohvalit ću Avon, jer su mi - nakon što sam javila da nisu fer jer mi mogućnost narudžbe proizvoda za 0.10kn javljaju tek nakon što sam već poslala narudžbu - priznali to kao reklamaciju i isporučit će mi to sljedećom narudžbom.... nije da će mi taj ruž ili lak promijeniti život, ali eto, lijepo od njih...

Ono što me sad ljuti je naša HRVATSKA POŠTA, koja kasni s isporukom, pa će mi paket koji je trebao doći u subotu doći tek sutra, a ja ću ga moći preuzeti tek u srijedu (jer me sutra nema...) dobro da mi kupcima nije ništa hitno... ne znam jedino kad će doći paket za koji sam narudžbu poslala u subotu, ako ne dođe u četvrtak onda ću nekome.... (piiiiiiiii....) jer mi proizvodi trebaju u petak!!!

( Inače s poštom ratujem zadnjih par dana, puna mi ih je kapa, izgubili su mi PREPORUČENU pošiljku (poslana 27.11.) između ostalog.... )
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:41   #1772
Obje pošiljke su mi stigle danas!


I još jedna pohvala: reklamacija riješena u 3 dana: u subotu sam im vratila proizvod, danas je već proknjiženo umanjenje računa + priznali su mi i račun za poštansku uslugu!
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 20:57   #1773
Sigurno čitaju forum.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:47   #1774
jel tko probao onu nocnu kremu sto ima dvije strane? koristi se tjedan jedna strana, tjedan druga; uklanja bore i cini cuda.
narucila bih mami, ali njoj smetaju jaki mirisi, njoj smeta sve sto se brzo ne upija, tako da ne znam hocu li fulati s tim.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 18:47   #1775
Cure,ako je koja naručila Mesmerize Red neka javi svoje dojmove što se tiče trajnosti.NaručIla bi ga al mi se neda više živcirat,ako ne drži niti pol sata. Crni Mesmerize mi je odličan miris al je nepostojan majko mila,nakon 10-ak minuta više mu nema ni traga ni glasa na meni pa me zanima daj je ova crvena boja sretnija
__________________
"I'm a man."
"Well,nobody's perfect".
this heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:52   #1776
Quote:
this heart kaže: Pogledaj post
Cure,ako je koja naručila Mesmerize Red neka javi svoje dojmove što se tiče trajnosti.NaručIla bi ga al mi se neda više živcirat,ako ne drži niti pol sata. Crni Mesmerize mi je odličan miris al je nepostojan majko mila,nakon 10-ak minuta više mu nema ni traga ni glasa na meni pa me zanima daj je ova crvena boja sretnija
Meni se ovaj miris ne sviđa ali evo moje mišljenje...
kao prvo moraš biti svjesna da je to toaletna voda a ne parfem, prema toma ne možeš očekivati neku dugotrajnost od njega. Iskreno ovaj miris ne bi nikada bio moj odabir jer mi ne pašu te note i općenito koristim baš parfeme (EDP ne EDT).
Ako tražiš dugotrajnost onda ga potraži u mirisima koji dobiješ za istu ili čak manju cijenu poput Premiere Luxe EdP http://www.avon.hr/PRSuite/static/p/...r-her/p/0125-5 ili Premiere Luxe Oud EdP http://www.avon.hr/PRSuite/static/p/...r-her/p/0272-5 koji su sad po istoj cijeni kao Mesmerize Red po 99,90 kn ili možda TTA Today (koji je sad u setu po 84,90 kn). To su mirisi koji se u trenutnom katalogu nude po stvarno povoljnoj cijeni ali su neupitno postojani i dudogotrajni...
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 17:33   #1777
Da, znam da bi parfemske vode trebale biti dugotrajnike od toaletnih,ali za primjer Pur Blanca je toaletna voda a miris traje i traje, i jos k tome ima ogromnu auru tako da se očito može, samo kad se hoće. Ovaj Mesmerize Black ima stvarno fin miris,barem meni, pogotovo za ovo hladno vrijeme ali je slab ko neka kolonjska voda. Hvala ipak na odgovoru,mislim da ću se još neki vrijeme druziti sa TTA Tomorrow. On je po meni klasa za sebe ������
__________________
"I'm a man."
"Well,nobody's perfect".
this heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 17:38   #1778
Da li ima u katalogu 01/2018 Spectra Lash maskara???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 19:59   #1779
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Da li ima u katalogu 01/2018 Spectra Lash maskara???
ne, nema
imam jednu na lageru ako trebaš
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 05:42   #1780
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
ne, nema
imam jednu na lageru ako trebaš
Inbox.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.