Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 16:56   #8021
Meni izgleda kao da se malo popravio nekim tretmanom lica.
Gzena is offline  
Old 09.11.2017., 17:00   #8022
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Isuse, koje dno.
osim što stvarno nije ugodno zvoniti nepoznatim ljudima na vrata, ali poneki to moraju jer im ide u rok službe (npr. policija, novinari, daratizatori, dezinsektori, nekad osnovnoškolska dječica koja su skupljala lovu za crveni križ itd.), ovo dokazuje samo jedno: izgleda da se pokušalo dokazati i dokazalo se, da je sinek dao policiji lažnu adresu. toliko o tome tko je - Isuse! - DNO.

citat iz linkanog članka:

Ne, doista nisam očekivala da bi mi na adresi Hall Road 48, koja je navodno prijavljena kao njegova službena adresa u Londonu, jučer ujutro vrata mogao otvoriti Ante Todorić, a kamoli njegov otac i u tom trenutku najtraženiji hrvatski bjegunac Ivica Todorić


Kad se u Google tražilicu ukuca ova lokacija, pored Hall Roada pretraživač nudi i mnoge druge varijante - poput Crouch Hall Road, Park Hall Road, Weir Hall Road itd. pa je lako moguće da je Ante Todorić policiji slučajno ili namjerno dao nepotpunu, a najvjerojatnije čak i potpuno pogrešnu adresu u Londonu.

znači, sinek koji je nadležnim vlastima i policiji prijavio LAŽNU ADRESU bez da trepne okom, nije dno, dno je novinarka koja je pokušala dokazati i dokazala, zamisli kaj, kakvo iznenađenje, šokirana sam - da todorići muljave gdje stignu i da je sinek podvalio muda pod bubrege, lažnu adresu, i to policiji.
aryna is offline  
Old 09.11.2017., 17:05   #8023
Nemoj tako, mozda se selio svakih par dana kako bi mu se izgubio trag : afera thomasa crowna :
A sinek je dao adresu aktualnu tog trenutka.


U ovom clanku mi idu na kuki opisi - visoka i vitka Jamajcanka, tek probudjena... Ko Story kad pise o Ivi Todoric.
Gzena is offline  
Old 09.11.2017., 17:07   #8024
http://www.telegram.hr/politika-krim...ljivati-trash/

Super ste kokice, da vas nema ne bi mediji znali šta pisati.
BondWannabe is offline  
Old 09.11.2017., 17:08   #8025
Gzena is offline  
Old 09.11.2017., 17:47   #8026
Mene zanima jel rodila Milica?
Mislim od Uskrsa se zna za bebu. A Uskrs je bio početkom četvrtog. A nekako ne vjerujem da je prvo javnost znala za bebu..
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.11.2017., 18:56   #8027
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Mene zanima jel rodila Milica?
Mislim od Uskrsa se zna za bebu. A Uskrs je bio početkom četvrtog. A nekako ne vjerujem da je prvo javnost znala za bebu..
Mislim da će se o tome odmah pisati...čim se mali Ante rodi u Beogradu
ani08 is offline  
Old 09.11.2017., 19:02   #8028
Quote:
Niolina kaže: Pogledaj post
ajme....

http://www.jutarnji.hr/life/moda-i-l...ondon/6732051/

OGORČENI FRIZER KOJI 30 GODINA ŠIŠA TODORIĆA 'Ništa mi se ne sviđa kod nove frizure, kao da je upravo izašao iz kreveta... Najbolje da odem u London!'
to je to istraživačko novinarstvo

Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
http://www.telegram.hr/politika-krim...ljivati-trash/

Super ste kokice, da vas nema ne bi mediji znali šta pisati.

moram pokvariti mood, ali Telegram je imao taj članak i prije naše pohvale na nivo Andrije Jarka...

btw, iako je taj Telegram nikao iz Jutarnjeg, imaju značajno viši nivo pisanja i izvještavanja od Jutarnjeg koji je postao kao net.hr sa svojim senzacionalizmom
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 09.11.2017., 19:51   #8029
Quote:
ani08 kaže: Pogledaj post
Mislim da će se o tome odmah pisati...čim se mali Ante rodi u Beogradu
Mozda je Ivica.
Ili Jovica. Već imaju pozamašnu lepezu Ivana, Ivica, Anita i sličnih.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.11.2017., 20:17   #8030
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Ipak je skoda
rekla sam vam
ali nije bila ta.. bila je crna

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
potpis na sve i na onaj raniji post
ali ako ćemo novinarski, Andrija Jarak ( ) je odradio najbolje reportersko javljanje i skrenuo fokus s njegovog trčanja izjavom - nije problem što todorić bježi pred hrvatskim novinarima nego što bježi pred hrvatskim pravosuđem.

profesionalno javljanje s puno konkretnih informacija
nažalost, HTV je posao novinarku za gospodarska pitanja koja ne zna napraviti takvo javljanje
pa i ovi iz N1 su poslali onu koja je pri pokušaju postavljanja pitanja Todoriću samo zakreštala poneku riječ ili ime i bila je ko vjeverica na speedu... a i s engleskim mi baš nije zvučala na ti

i ne, ne prolazi kod mene priča o "sirotim" novinarima. novinari su tu da pišu i otkrivaju stvari, a ne da nekom ližu guzicu i prodaju se za kikiriki
jednako kao što su se sportski novinari Mamiću prodavali za siću

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
znači, sinek koji je nadležnim vlastima i policiji prijavio LAŽNU ADRESU bez da trepne okom, nije dno, dno je novinarka koja je pokušala dokazati i dokazala...
novinarka je samo dokaza da je seljo koji se ne zna snalaziti po Londonu, tj da ima nepotpunu adresu
molim te nemoj me tjerati da fakat branim Todoriće, ali za početak do adrese nije mogla doći legalnim putem i očito joj je netko dodao adresu "ispod stola"
sigurno od neke frendice mama, kuma ili teta radi u mup-u i prepisala joj je adresu na brzaka, a ko joj je prepisivao, tako su joj i napisali
jer ako bi se našima usudio muljati, ne bi se usudio muljati Englezima, tj ne bi mogao, pri prijavi boravišne adrese tamo..
tako da, bez obzira kolko bi rado spljuvala Todoriće, ovo je vjerovatno reuzltat polupismenosti neke tetke iz mup-a, a ne Antinog muljanja s nepotpunom adresom
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 09.11.2017., 22:08   #8031
Ja sam u nekom komentaru pročitala da ta ista adresa ima u drugom, boljem i skupljem kvartu Londona Tak da možda i nije lažna adresa, nego novinarka dobila nepotpunu
Snow Fairy is offline  
Old 09.11.2017., 22:58   #8032
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
molim te nemoj me tjerati da fakat branim Todoriće, ali za početak do adrese nije mogla doći legalnim putem i očito joj je netko dodao adresu "ispod stola"
sigurno od neke frendice mama, kuma ili teta radi u mup-u i prepisala joj je adresu na brzaka, a ko joj je prepisivao, tako su joj i napisali
jer ako bi se našima usudio muljati, ne bi se usudio muljati Englezima, tj ne bi mogao, pri prijavi boravišne adrese tamo..
tako da, bez obzira kolko bi rado spljuvala Todoriće, ovo je vjerovatno reuzltat polupismenosti neke tetke iz mup-a, a ne Antinog muljanja s nepotpunom adresom
ja te na to ne mogu natjerati, jer ti to začudo radiš već danima. tj. danima si nešto presentimentalna na todorića.

meni je za njega svejedno, da se razumijemo, ne želim mu ništa loše, tako da ne misliš da bi meni bila ikakva satisfakcija da njega, evo, večeras netko doveze u zagreb ravno u remetinec. boli me kuki.
što se mene tiče, nek ostane do kraja života u londonu i uživa.
može otići i na havaje, na tahiti, bermude, briga me. doista me boli kuki.

no, reći da su njemu svi novinari virili iz dupeta je van pameti.
(i postavljati se maltene kao da je upravo ON sad valjda čak i nekakva moralna vertikala naspram njih, pa kakvi jesu da jesu! daj molim te! ).

neki jesu.
neki su to radili ucijenjeni možda i gubitkom posla i nemogućnošću ponovnog zapošljavanja negdje drugdje, kao što su ga mnogi i izgubili jer su išli glavom u zid i svjesno kontrirali vlasniku ili uredniku, svjesni da će možda ostat na ulici. (i ostali su; ne mislim sad samo na teme o todoriću).

pisalo se već o tome ovdje... i rečeno je da se o poslovanju agrokora vrlo ozbiljno pisalo još devedesetih. odjek javnosti? nula.
narod tražio pravdu? nije.
saborsko povjerenstvo o tome ikad donijelo neke zaključke? nije.
netko se bunio, prosvjedovao? nije.
sve novinari krivi, ha?
nema istraživačkog novinarstva, ma kak to, buhuuu?!!!
tražite ga sad, sad bi ga željeli, a nema ga? hahaha.
razmisli, sjeti se...

džaba išta ponavljat, ovdje su ljudima novinari svi, i vlasnici novina izgleda , recimo pogotovo je npr. hanža novinar...

a snimatelji i foto-reporteri bi nekima tu trebali biti otprilike kao vlasnici fotografskih radnji koji fotografiraju ljude za osobnu i putovnicu i u londonu bi samo trebali usnimiti koju kravatu je toda stavio taj dan. ako se on dolično ne ponaša, nek oni niti ne izlaze iz svoje hotelske sobe.

kao što je već napisala zelena truba, tko želi, i ako uopće želi, vidjeti - vidjet će; i ovaj njegov bijeg i sumanuto trčanje će jednom možda puno više govoriti o samoj suštini njegovog lika i djela od ikakvog bloga, ikakvog pledoajea pred novinarima tipa onog prekjučer kad je bilo 'imam vam svašta za reći, dođite mi, razgovarat ćemo'. ne kaže se uzalud da fotografija vrijedi više od milijun riječi. i često tako dobro ulovi suštinu.

i da: kme kme, todorića će uništiti novinari kao što su uništili princezu dijanu. da ne zaboravimo to naglasiti.
aryna is offline  
Old 09.11.2017., 23:10   #8033
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ja te na to ne mogu natjerati, jer ti to začudo radiš već danima. tj. danima si nešto presentimentalna na todorića.
očito si nešto krivo shvatila, jer ja sam bila od onih koja je tu zastupala stajalište da je glupost željeti da mu djeca ostanu bez svega, jer kao šta će sirota unučad

uopće ne mislim da mu itko išta narušava, da prostiš - ko ga je*e, ali gadljivo mi je da ista ona ekipa koja do jučer nije dozvoljava slovo lošeg o njemu u javnosti, danas šalje novinare da ga ganjaju po Londonu
i ne, nisu svi novinari takvi, tu si u pravu
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 09.11.2017., 23:49   #8034
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
očito si nešto krivo shvatila, jer ja sam bila od onih koja je tu zastupala stajalište da je glupost željeti da mu djeca ostanu bez svega, jer kao šta će sirota unučad

uopće ne mislim da mu itko išta narušava, da prostiš - ko ga je*e, ali gadljivo mi je da ista ona ekipa koja do jučer nije dozvoljava slovo lošeg o njemu u javnosti, danas šalje novinare da ga ganjaju po Londonu
i ne, nisu svi novinari takvi, tu si u pravu
sad, ja ne znam jesu li baš ovi isti glavom i bradom uvijek pisali o njemu i obožavali ga. a i ne znam tko je njih slao u london, vjerojatno vlasnik novina ili urednik... koji su drugi i treći par rukava. a to kaj hanža ili netko poput njega nekom određuje ili naređuje i mijenja urednički smjer orijentirajući se po vlastitom džepu i vlastitim interesima, to je sasvim deseta priča.

edit: samo molim da se ima na umu što vlasnici medija kod nas rade od tih istih medija; vlasnici koji NISU novinari i u principu jebe im se za novinarstvo.


a snimatelji, mislim bože moj...
frajer poslan u london da snima todorića, a ne patke po st. james parku, kao što sam već rekla.
ako toda taj dan izvede striptiz pred policijom, ovaj će usnimiti striptiz.
ako toda bježi ko budala, snimat će ga kako trči ko nespašen.
ako govori nešto pametno, snimat će ga kako dostojanstveno drži govor i govori nešto pametno,
ako otkrije nešto groundbreaking što će cijelu zemlju prosvijetliti, snimatelj će dokumentirati taj povijesni trenutak kad je toda svih prosvijetlio.
dakle, i opet najviše ovisi o todi.
lik drži na ramenu kameru i snima. to mu je zanimanje i za to je plaćen. boli ga kurac jel toda normalan ili nije normalan, je li pametan ili nije, ima li šta pametno za reći ili će hodati po trepavicama. sve to ostaje todin problem. ne šalje samo snimatelj sliku o njemu, prvenstveno on sam zapravo šalje sliku o sebi.
aryna is offline  
Old 10.11.2017., 06:33   #8035
Jos je ranih dvijetisucitih Gazda sve rekao o sebi, u intervjuu VL, da bi bio sirotinja da mu djeca ne rade i ne da mu nema oceve penzije...Lupiti takvu budalastinu i ostati ziv. Sto je skuhao neka i pokusa.
bystanderica is offline  
Old 10.11.2017., 09:48   #8036
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
a snimatelji, mislim bože moj...
frajer poslan u london da snima todorića, a ne patke po st. james parku, kao što sam već rekla.
pa naravno
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 10.11.2017., 10:03   #8037
Zemskimje moje jel vi stvarno mislite da je RH novinari sami biraju sto i kako pišu. mozda u časopisima o računarstvu, cosmu i dječjim časopisima.


Imaju ono sto moraju pisat, toliko dobro, toliko loše.
Nadi članak koji govori o nekom jako krupnom loše ali da nije u sklopu afere.

Recimo ovo za muza koji nešta ne zna, znalo se i prije ali se niko nije imao prilike nakačit na to. Nisu smjeli. Nije da nisu znali. Ili za Sanadera.

Evo ti primjer glumca koji tuče zene. Novinarska napisala objavila, nakon par sati brisanje članka i otkaz.

Zivjeli sloboda medija.

Sto se tiče trčanja po ulici, objavila bi nova prva taj tres al im očito previše hrtova kamera smeta.

A sto se tiče odlaska i London a sta ćeš.

Mozda mila voditeljica ode sad u informativne vode.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 10.11.2017., 11:00   #8038
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post

Mozda mila voditeljica ode sad u informativne vode.
gdje nam je ona uopće? nije li ono dobila nogu s hrt-a pa otišla na neku lokalnu tv?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 10.11.2017., 11:15   #8039
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
gdje nam je ona uopće? nije li ono dobila nogu s hrt-a pa otišla na neku lokalnu tv?
Pojma nemam. Al već će nam se reć samo..
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 10.11.2017., 11:27   #8040
Mila? Pa u HNS-u glasnogovornica ili nešto slično. Nešto u organizaciji. Pojma nemam.
Hilda is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.