Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 10:20   #721
Jutros sam isla u potragu za ukrasnim papirom i ostalim cudesima. Nisam nasla onaj papir kojo zelim ali slican jesam.
I masne , trakice i cestitku.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 13.12.2017., 11:30   #722
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Jesu bitnije pakne ili poklon???
Očito poklon, prvo sam otišla po ovom groznom vremenu na poštu, pa tek onda kod automehaničara.
Poslano, moja cura bi paket trebala dobiti u petak.
crvenokosa112 is offline  
Old 13.12.2017., 11:49   #723
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Očito poklon, prvo sam otišla po ovom groznom vremenu na poštu, pa tek onda kod automehaničara.
Poslano, moja cura bi paket trebala dobiti u petak.
Prvi paket woohoo Počinje!

Ja sam sve zapakirala, napravila sam kutiju, koja ako se gleda izdaleka izgleda super, izbliza nije najbolja, ali bitna je namjera šta ne
Poslati ću najvjerojatnije u petak jer imam neki event s poslom sutra, i hrpu drugog posla i sva sam luda.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 13.12.2017., 15:47   #724
Zapakirano
Sat i po sam sve pakirala :rolf:
Jos cekam petam da vidim dali se ce lookf pojavit , a ako ne imam spremnu zamjenu.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 13.12.2017., 18:49   #725
Bok cure

Ja se slažem s forumašicama s kojima sam prošlih godina sudjelovala u darivanjima, uvijek je 150 kn bio glavni poklon (nebitno da li je to kozmetika, šalica ili šal) i do 50 kn DIY dio (stvari od doma tj korištena kozmetika, nešto što izrađujemo i slično).
Svakako mislim da je poanta i najbitnije pogoditi ono što se curki sviđa i da bude baš za nju, nebitno da li je to sama kozmetika ili nešto drugo uz kozmetiku.
Za moju curku i onako nema puno nekozmetičkih stvari u poklonu pa mi osobno to nije bitno, ali mislim da bi bilo fer da pravila ostanu ista kao i prije s obzirom da se unaprijed nije definiralo drugačije.


Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post

poslastice u poklonima da ili ne? tipa suhi kolačići ili nekakva posebna čokolada? ne znam jesam promašila to pitanje : misli: znam da smo spomenule hranu nešto kratko
Nemam ništa protiv nekih suhih kolačića i kinder jaja

Quote:
adry88 kaže: Pogledaj post
Nego.....jesu li ove boje too much ili zelite koju slicnu nijansu?



Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Najviše mi se sviđaju 4 i 6.
Prve 3 i zadnju ne bih nosila.

Quote:
cady kaže: Pogledaj post

Još jedno pitanje za kraj: Neutral ili Smokey?

I sad pakiranje i nadam se da ću u petak poslati sve!
Definitivno neutral

Moj poklon još nije skroz gotov, treba sve zapakirati i moram kupiti još jednu sitnicu.
Planiram slati u ponedjeljak, ako će sve ići po planu
ljubii is offline  
Old 13.12.2017., 21:30   #726
od svih stvari najviše me muči kutija i zamatanje... ako to zamotam da je pojedinačno sve osigurano bed mi je da će bit ružno, a da samo stavim u kutiju i šaljem nekako mi nije najsigurnije bez obzira koliko atraktivnije bude izgledalo
maslelu is offline  
Old 13.12.2017., 22:11   #727
Sigurnost bi trebala biti bitnija. I možeš prvo zamotati u ukrasni papir pa onda osigurati s nečim (npr. folija s mjehurićima) ako te to muči.
anđeo tame is offline  
Old 13.12.2017., 22:13   #728
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Sigurnost bi trebala biti bitnija. I možeš prvo zamotati u ukrasni papir pa onda osigurati s nečim (npr. folija s mjehurićima) ako te to muči.

muči me tekućije stvari jer inače to osiguravam tako da selojtepom obljepim čep, pa onda omotavam, žao mi da curka gubi 20min na selojtep ali definitivno sigurnost na prvom mjestu
maslelu is offline  
Old 13.12.2017., 22:15   #729
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
muči me tekućije stvari jer inače to osiguravam tako da selojtepom obljepim čep, pa onda omotavam, žao mi da curka gubi 20min na selojtep ali definitivno sigurnost na prvom mjestu
Ma samo prvo stavi selotejp.
Bolje da gubimo vrijeme na to, nego da se nešto desi.
anđeo tame is offline  
Old 13.12.2017., 22:16   #730
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ma samo prvo stavi selotejp.
Bolje da gubimo vrijeme na to, nego da se nešto desi.

tenkju
maslelu is offline  
Old 13.12.2017., 22:58   #731
Moj je paket spreman za slanje.
I prezadovoljna sam. Bez lazne skromnosti, meni se jako svida finalni proizvod. Samo se nadam da ce do djevojke stici sve citavo i da ce ona dijeliti bar mrvicu mog odusevljenja. Ja sam se drzala uputa organizatorice, ali sam na kraju morala svejedno izbaciti jednu stvar. No i bez toga sam prezadovoljna. Nadam se da cu sutra uspjet poslati.
putovanježivota is offline  
Old 13.12.2017., 23:00   #732
Promjena plana, neću slati ništa do ponedjeljka. Planirala sam sutra ali imam sprovod i sve ostalo šta ide s tim.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 14.12.2017., 08:36   #733
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Sigurnost bi trebala biti bitnija. I možeš prvo zamotati u ukrasni papir pa onda osigurati s nečim (npr. folija s mjehurićima) ako te to muči.
točno ovo sam ja napravila
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 14.12.2017., 09:49   #734
Dakle ja sam obljepila selotejpom da će cura pola sata skidati. Također sam umotala prvo u foliju s mjehurićima, pa tek onda u ukrasni papir. Samo jednu stvar sam prvo umotala u ukrasni papir, pa tek onda u foliju s mjehurićima.
crvenokosa112 is offline  
Old 14.12.2017., 10:15   #735
Samo da se javim da je mene uhvatila neka prehlada pa šaljem u subotu ili najkasnije u ponedjeljak
danchi ri is offline  
Old 14.12.2017., 16:49   #736
Quote:
danchi ri kaže: Pogledaj post
Samo da se javim da je mene uhvatila neka prehlada pa šaljem u subotu ili najkasnije u ponedjeljak
Brzo ozdravi!
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 14.12.2017., 17:40   #737
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Promjena plana, neću slati ništa do ponedjeljka. Planirala sam sutra ali imam sprovod i sve ostalo šta ide s tim.
drži se

Quote:
danchi ri kaže: Pogledaj post
Samo da se javim da je mene uhvatila neka prehlada pa šaljem u subotu ili najkasnije u ponedjeljak
neću stići ni ja prije ponedeljka, danas sam ipak uzela još jednu stvar
maslelu is offline  
Old 14.12.2017., 18:06   #738
Meni je danas iznimno naporan dan, no znala sam da će biti takav, zato sam jučer poslala paket.
Jutros sam išla vaditi krv, pa poslije u nabavku u Kaufland. Popodne u banku i u šoping centar. Najviše sam išla da kupim ulaznicu za Ratove zvijezda. Kupila sam ulaznicu za srijedu, idem sama no baš me briga.
Usput sam u Moda Sport Outletu kupila Esprit majicu kratkih rukava za 28 kuna, te u Bipi Essence paletu, rumenilo i highliter. Radi se o kolekciji kojom su proslavili 15 godina, odavno je rasprodana u DM-u, no eto ja je našla u Bipi. Sve je bilo sniženo, no ipak je prošao i popust od 30%. Svaki proizvod me na kraju izašao 7 kn, znam da je u DM-u bilo i po 5, no tada nisam kupila. Mislim da ću se sutra vratiti, te kupiti sjenilo, te balzam za usne.
crvenokosa112 is offline  
Old 14.12.2017., 19:15   #739
I meni je dosta danasnjeg dana.
Ustala u 5 sati, izasla u 6 i 15 a doma disla prije pola sata.
Prvo drzala predavanje o razvodu braka, pa bila na upravnom vijecu pa se sve to oduzilo u nedogled. Jos me malo gripa drzi pa sam sva nikakva. U subotu idem u Bosnu malo pa se radujem.

Imala sam i okrsaj s postom nasom zbog kradje paketa. :rolf:

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Old 14.12.2017., 20:14   #740
Mozda je kasno za ovo pitanje ali hoce li vam smetati ako su u paketu 4 proizvoda za usne i jos 1 druga kozmetika?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
adry88 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.