Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2009., 22:14   #1081
zasto?
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 22:45   #1082
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
al ipak je prevladala seljanka u meni
eto zato
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 22:50   #1083
a kad san imala buket od pšenice
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 22:51   #1084
Quote:
njoka kaže: Pogledaj post
Nemam pojma kakvo cvijeće imati a da paše na ovu vjenčanicu. Udajem se u 6. mj, a preferiram kale, margerite i suncokrete.
Više ne znam šta želim, a šta ne. molim savjete!!!

prekrasna vjencanica!!! slagali bi ti se suncokreti, zuti su mozda sam pristrana jer zarko zelim imat buketic suncokreta na svadbi pa navijam za njih
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 22:54   #1085
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
a kad san imala buket od pšenice
ekološki svjesna žemska
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 22:58   #1086
Njoka možda nešto ovako

iako je ovo moj favorit da pravim buket (samo naravno u drugoj boji)
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 23:41   #1087
Cvijeće će mi raditi Sandra, cvjećarna Lora na Boćarskom... super radi a nije jako skupa

Ak ti je Trajbarka nudila Fiorellu - ona ti je skupa ko sam vrag - ali je dobra...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 00:16   #1088
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Cvijeće će mi raditi Sandra, cvjećarna Lora na Boćarskom... super radi a nije jako skupa

Ak ti je Trajbarka nudila Fiorellu - ona ti je skupa ko sam vrag - ali je dobra...

Nije mi nudila nikoga. Bila sam na sajmu jucer (ili je vec prekjucer ) i vidjela Lelu. Full mi se svidjela, ali mislim da je jako skupa. Za Fiorellu znam od prije. I znam da je jako, jako skupa. Nisam pametna kaj napravit oko tog cvijeća... U biti mi još ne znamo da li bi se ženili u kapelici (želja mog dragog) ili na livadi kod Trajbara (my wish), pa tak da će mi dosta ovisiti o tome. Za kapelicu treba malo cvijeća jer je sama po sebi divana, a na livadi treba opet dosta više... Mislim da puno košta uredit sjenicu...

Jesi već dogovorila cijenu sa Sandrom? Smije se znat barem okvirno i šta si uzimala?

Jednom sam bila u cvjećarni na Vrbanima. Mislim da se ženskica zove Svjetlana. Ak nađem posjetnicu, možda ima i kakvu stranicu, pa stavim link. Uglavnom, ženskica je već puno puta radila u Trajbaru i jako mi se svidjelo kako radi i kako poznaje to mjesto, inventar...
Tia7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 11:18   #1089
da li možda netko zna kak se kreću cijene kod lele (cvječarne). pričala sam s njima na sajmu jučer, al mi nisu mogli ni okvirno reći cijene, jer je to individualno, što mi je razumljivo. interesira me dal ih je netko angažirao, pa zna iz prve ruke. bila bih jako zahvalna, jer ako su jako skupi da s njima ni ne dogovaram termin za razgovor i trošim svoje i njihovo vrijeme.
beatrice82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 11:24   #1090
Mi nismo imali problema s odabirom fotografa jer smo to znali i prije nego smo počeli svadbu spremat.
Puno me više muči uređenje sale i crkve. Cijene su I živcira me kako riječ vjenčanje svemu ekstremno podiže cijenu. Kaže mi žena na Sajmu da moje Vanda orhideje koštaju 30kn komad, a ispali cijenu buketića min 700kn bez da me pitala koliko velik buket želim
Ili da može mašna od tila za crkvu bit 50kn po komadu Pa til je bar jeftin, a mašnu može svatko zavezat...
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 11:27   #1091
Quote:
beatrice82 kaže: Pogledaj post
da li možda netko zna kak se kreću cijene kod lele (cvječarne). pričala sam s njima na sajmu jučer, al mi nisu mogli ni okvirno reći cijene, jer je to individualno, što mi je razumljivo. interesira me dal ih je netko angažirao, pa zna iz prve ruke. bila bih jako zahvalna, jer ako su jako skupi da s njima ni ne dogovaram termin za razgovor i trošim svoje i njihovo vrijeme.
Ja sam čula da je ona jako skupa pa sam zaobišla njen štand
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 12:11   #1092
Cool

Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Ja sam čula da je ona jako skupa pa sam zaobišla njen štand
i cvijeće i foto su usluge kod kojih cijena jako varira. Lela je skupa jer ima puno posla pa si može priuštiti dizanje cijene isto kao i Art studio. Da nema posla cijena bi joj sigurno bila niža. A zašto imaju toliko posla. Očigledno zato jer i vrijede pa ih ekipa uzima. Svi su oni na neki način umjetnici. Ja sam mišljenja da svatko može kupiti bolji aparat ili kupiti 25 ruža, ali svatko to neće znati tako lijepo izaranžirati kao oni. Prema tome, dobra stara izreka mislim da ipak vrijedi - Kolko para tolko muzike! Ako želiš imati nešto posebno onda to treba i platiti.
Ja sam vidjela kod mnogih dobre fotke VS studio, Fokus, Spinaker, Stefano s onim šljokica albumima i slično ali video od Art studia je sigurno najbolji i to se odmah vidi!
U konačnici ne treba gledati koji broj slika dobijaš i kolika je cijena po komadu već da li ti se to cvijeće ili te fotke sviđaju!
larablue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 12:26   #1093
Quote:
larablue kaže: Pogledaj post
Ja sam mišljenja da svatko može kupiti bolji aparat ili kupiti 25 ruža, ali svatko to neće znati tako lijepo izaranžirati kao oni. Prema tome, dobra stara izreka mislim da ipak vrijedi - Kolko para tolko muzike! Ako želiš imati nešto posebno onda to treba i platiti.
U konačnici ne treba gledati koji broj slika dobijaš i kolika je cijena po komadu već da li ti se to cvijeće ili te fotke sviđaju!
Stvar je u tome što ja točno znam što želim i nije neš osobito komplicirano, a neće ni bit previše cvijeća pa mi ti koji skupo naplaćuju rad otpadaju. Mislim da mi za buketić, aranžman za stol i mali aranžamnčić za auto ne treba neki razvikani cvjećar. A i budget mi je nažalost ograničen
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 12:31   #1094
a zašto se ne raspitaš koliko košta tvoje cvijeće na tržnici...kupiš ga sama...i onda cvječarki platiš samo ruke...ti nebi trebalo biti više od 500kn...+ znaći cvijeće...ovisno koliko i što želiš...tako sam napravila ja...baš iz tog razloga jer ne želim nikakve aranžmane...da se ne udajem, napravila bi sama
tako da mislim da će me ispasti dosta jeftinije jer cvijeće nabavljam po skoro 3puta manjoj cijeni nego je u cvjećarnama
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 12:46   #1095
Quote:
aranea kaže: Pogledaj post
a zašto se ne raspitaš koliko košta tvoje cvijeće na tržnici...kupiš ga sama...i onda cvječarki platiš samo ruke...ti nebi trebalo biti više od 500kn...+ znaći cvijeće...ovisno koliko i što želiš...tako sam napravila ja...baš iz tog razloga jer ne želim nikakve aranžmane...da se ne udajem, napravila bi sama
tako da mislim da će me ispasti dosta jeftinije jer cvijeće nabavljam po skoro 3puta manjoj cijeni nego je u cvjećarnama
Razmišljala sam o tome, ali sam pročitala da na zelenu tržnicu treba doć jako rano ujutro, a mislim i da bi morala ić više puta tak da osiguram da na moj dan bude cvijeća koje mi treba jer bi se pojela živa da dođem tamo još neispavana i da ne nađem to šta hoću. Sve u svemu, to je zasad još uvijek jedna od opcija koju bi zaobišla ako je moguće...
Ono o čemu razmišljam je doć dan prije u cvjećarnu i naručit buket takav i takav i reć da je za poklon. Dam ruku u vatru da bi manje naplatili nego ako kažem da je vjenčani buket
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 13:04   #1096
cureee,
jeli bio tko nedavno na zelenoj; kako se kreću cijene?
svrcka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 13:22   #1097
i mene zanima...

Jedini je problem kaj ja ocajno vozim, a nitko ne zeli ni cuti da ide samnom tamo u to doba noci..
Sad nagovaram dragog da odemo tulumariti nekam pa prije nego idemo doma "skocimo malo" do tamo

Ili cu nauciti voziti...uf
__________________
I'm busy right now. I'll ignore you later.
DarthFlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 10:35   #1098
pozzzz...
sto se tice fotografa uzelis mo foto Time jer kod njih uvijek sve radimo i zadovoljni smo...cijena foto+video 9000 kn....de lux paket...
cvijeće Lela ajojbila je moja frendica koja se udaje 2 tj.iza nas i za aranziranje crke+ najam svječnajaka cca 5000 kn i narvo DOSTAVA
1000 kn??????halo tko jos naplacuje dostavu???
Ja imam dogovopr sa Mirelom u cetvrtak a rosses& flores iduci ili mozda cak ovaj tjedan....pa cemo vidjeti...
Ima li netko od Vas kakvu preporuku rosses&glores ili Mirela???
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 10:51   #1099
Ja ću se danas nać s ovima iz Roses&flores pa ćemo vidjet
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 11:36   #1100
Gdje se nalaziš s njima? Što nisu oni negdje van Zagreba ili sam ih zamjenila s nekim drugim?
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.