Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2002., 09:59   #21
Znachi, neka ni ne ochekujem da mi obznani kako ima curu - kad pochne provoditi vrijeme u kupaoni, to je to
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 11:56   #22
Nezgodno će biti samo ako prvu curu nađe recimo sa 16...

Jesi mu probala jasno i glasno reći npr. "Operi se" bez objašnjavanja, uvjeravanja i sličnih bijesnih glista?
miaSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 13:05   #23
A ne nisam

Kazhem ja njemu i ...smrdish! , pobacam ja njemu i sve stvari na balkon, a on umire od smijeha.

Kazhe mi ...rekla mi je pinchunela - to bi bila moja sestra, da se ni ona nije prala u mojim godinama

Ma za krepat!
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 15:57   #24
Quote:
Originally posted by magic
A ne nisam


Kazhe mi ...rekla mi je pinchunela - to bi bila moja sestra, da se ni ona nije prala u mojim godinama

Ma za krepat!

Jadna ti Tak i mom starom smrde noge, a nemreš ga u to uvjerit..i onda i stara i ja popizdimo i posvadimo se s njim, al ih bar opere.
Čuj, uvedi neke drastične kazne jer ipak smrad ni baš tak bezveze problem. Terorizira i tebe i tvoju obitelj, a bome i sve ostale u svojoj okolini. Probaj neku kaznu, jer nekad fakat nema izlaza bez kazni.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 01:08   #25
Sad kad ste to spomenule i ja skužih da se moj sin mnogo manje pere nego inače... A majicu nosi sve dok mu ja ne kažem da se presvuče!
A lani se granjcao pol dana...
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2002., 11:36   #26
Quote:
Originally posted by magic
A ne nisam

Kazhem ja njemu i ...smrdish! , pobacam ja njemu i sve stvari na balkon, a on umire od smijeha.

Kazhe mi ...rekla mi je pinchunela - to bi bila moja sestra, da se ni ona nije prala u mojim godinama

Ma za krepat!
tc,tc,tc, kakav nedostatak autoriteta!

Kad JA dreknem "U kadu!" malena (3,5) ODMAH i BEZ POGOVORA otrči tati i počme tuliti "Tata, spasi me".
To ja zovem dobro odgojeno dijete!
A tek kad je mrko pogledam i kažem "Ručak!". Smjesta uzme flomastere i bojanku i ode raditi što je volja. Da.
Jedina moja prednost je što je (zasad) mogu dignuti i odnijeti gdje želim da bude. Iako su rezultati kratkoročni.
miaSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 10:59   #27
Evo , dogovorili smo kompromis. Okupat ce se prije Bozhica i posljednji tjedan u ovoj godini. To ce biti chak dva puta u petnaest dana

Ipak ce mi smjet ljudi dolazit u kucu bez gas~maski
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 11:25   #28
Jucer sam te se sjetila, stvarno.
Stajala sam u redu u posti i iza mene je bio neki pubertetlija. Ne znas smrde li mu vise noge ili znoj ili iz usta.
Ti svoga Juniora direkt u autopraonicu, extra pjena i polirung pa da vidis cistoce
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 11:50   #29
Mome noge smrde i kroz tenisice
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 12:00   #30
Quote:
GothicA kaže:
Probaj neku kaznu, jer nekad fakat nema izlaza bez kazni.
i to kaze ona koja se raspadne na komadice jer joj je stara kupila samo 2 cd sa njene liste

cuj magic, ti kad vidis da ce vani bura i kisurina, hitno posalji juniora da ti ide u ducan... na drugom kraju grada, samo u patikama, i majici narafno
a ukapas mu kradom malo sampona na kosu i sapuna u dzepove prije neg izadje

ili ak se kojim slucajem skine tu prlhjavu majicu, da bi je okreno naizvrat i nastavio nosti, slucajno izli teglu meda, djema, il neceg slicnog poi nejmu, pa bude moral se ic prati
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 12:04   #31
Poshaljem ja pesicu...ona mu se odmah od milja ispisha na robu...zhivotinjski miris
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2002., 12:06   #32
Ma sad sam se vec primirila... vidim da je svatko od vas imao u obitelji nekakvog takvog sluchaja...samo da mu stvarno nekaj ne zagnjili...on taj smrad ne bi ni razlikovao od svog uobichajenog
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2002., 23:56   #33
Ah, ta muškadija....
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 03:46   #34
Quote:
magic kaže:
Evo, sinoc sam mu rekla da ide oprat noge jer ce nam doc gosti - nemojte se smijat, nije smijeshno

Vrati se za pola sata, ja odlazim u kupaonu - nijedan ruchnik iskorishten!

Vracam se, trazhim noge na pregled - fakat bijele i mirisne, a on se smije k'o lud - samo je natalkao noge!

Ja cu poludjet
LOL...ROTFL


Da sam na tvom mjestu upotrijebila bih malo "agresivnije" metode, recimo, zalila ga sokom, ili toplom čokoladom, ili medom
A ak se ni onda ne ode oprat, bar će mirišat
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 11:21   #35
S ponosom i osobitim zadovoljstvo apdejtam ovaj topik

Imamo 15 godina, krenuli smo u gimnaziju i pocheli smo se prati

Jest da je tempo nestajanja pasta za zube, gelova za tushiranje, shampona za kosu sada vrtoglav al da bih rijech rekla

Morat cu se interesirati kamo mogu kupovati sredstva za higijenu u kanistrima, hehe

U svakom sluchaju, pravo ga je zadovoljstvo zagrliti i omirisati, chak i u vechernjim satima
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 11:31   #36
Budi ponosna magic. Sin ti je nashao curu.

Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 11:47   #37
Heheh jedva chekam da upoznam snajku

Nekidan sam mu rekla da cemo dofurat fotelju na razvlachenje u njegovu sobu, da ima mjesta kad mu cura dodje...

Kazhe on meni, ne sekiraj se, mi cemo svi kod tebe u krevet
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 12:42   #38
Quote:
magic kaže:
Heheh jedva chekam da upoznam snajku

Nekidan sam mu rekla da cemo dofurat fotelju na razvlachenje u njegovu sobu, da ima mjesta kad mu cura dodje...

Kazhe on meni, ne sekiraj se, mi cemo svi kod tebe u krevet
PRAVI MAMIN SIN!!!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 13:18   #39
:klap:

ovo je za proslaviti čestitaam!!!
posmatrač is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 15:59   #40
rekla mu je pinchunela - ( moja sestra) da se ni ona nije prala u mojim godinama

seka se nije prala u tim godinama, sin sada , a ti si bila kao čistunac

Quote:
lucinus kaže:

Kad je nasao devojcicu sve se to promenilo, a na svu srecu nije dugo trajalo...
to sa devojcicom i jel presao onda na decake?
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.