Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2008., 20:07   #41
Ne treba nikome davati password ni u kakve svrhe. Ko trazi password sigurno je varalica. Internet je pun prevaranata koji traze password za neke lazne sevise.

Trebalo bi u skoli uvesti predmet za Internet, kako ga koristiti i kako ne nasjedati prevarantima, tipa: "posalji ovaj mail na 377 adresa pa ce ti Microsoft darovati $ 1mil, "daj password a mi tebi nista" i sl".
Laurus Nobilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 16:26   #42
Quote:
filko2 kaže: Pogledaj post
oprostite, nzeznam dali je ovo pitanje za help service ili ...

imam msn vec skoro godinu dana (odd 1. mjeseca), do tada mi nije bio potreban jer sam sve razgovore obavljao preko IRC kanala. Poslije kad sam postao game operator na balkanskim igricama, tražili su me da napravim msn, napravio sam ga i do sad nije bilo nikakvih problema. Imam 800 i vise kontakta pa mi je ovo vazno. upao sam u zamku, gledajte

[email protected] sa naslovom(subjectom) lost password..
-u prvi red napišite "in.mail.hotmail.com"
-u drugi red napišite vašu hotmail adresu , kliknite na razmak i napišite pass(lozinku) vaše msn adrese
-u treći red napišite željenu msn adresu kojoj želite otkriti pass(lozinku) i kliknite na razmak i stavite 0(nulu)..(tak se zna da se želi pass... (ah ti programeri..))
-u četvrti red napišite "void (main)=dmim/0 " (isto neki programski jezik)

-ZNAČI to bi moralo izgledati nekak ovak(samo text maila)

in.mail.hotmail.com
vaš[email protected] 123456
nađ[email protected] 0
void (main)=dmim/0

p.s. odgovore vam u roku od 24 sata...

ja sam to napravio, httio saznat od sestre pass, i nisu mi odgovorili gotovo tjedan dana, i kad dođem jedan dan doma, nemogu na msn, idem ponovo, nemoze i idem da zaboravio password, pa preko stabilnog e-maila, nece se ni tamo logirati, i onda kad tamo na net.hr idem da sam zaboravio pass, sve ispunim i postavi mi tajno pitanje "gle sad tko je HACKED! ". Ja mislim da je to zbog ovog jer mi oni nisu odg, a ja im dao pass.

Znate li mozda kako mogu taj problem rijesti jer mi je bitno i jel se vama kad to dogodilo???

Obrati se msn sluzbi za korisnike (USA), ako je potrebno posalji im i svoje podatke i reci im u cemu je problem.


It works!
badboy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 14:05   #43
Quote:
It works!
Da, da.... Postoji tamo posebna služba koja samo čeka i prima mailove od ljudi koji su pali na bazu

Daj molim te, o čemu pričaš? Mogu im i ja poslati mail u kojem navodim da su mi hackirali "moj" accaunt i time dam acc od nekoga. Stvarno misliš da će ti poslat?

Quote:
(ah ti programeri..)
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 14:23   #44
dali mi netko može pomoći da otvorim msn ? kad ga otvorim spremi se dolje na alatnu traku a kada ga želim povečati kao da se sakrije desno u monitor kao neki mrtvi kut , probala sam ga ukloniti na novo instalirati i dalje mi to radi pomoć
abba77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 18:40   #45
pomoc ako boga znate..... ubiti sve je radilo pa vec nekih 2dvije godine...msn sa nazivom [email protected] nisam imao virus nisam imao neke deblne greske i nikome nisam nikad dao taj pass od msn.-a ali sinoc ja zavrsim sa nekim stvarima oko adsense.a i odem lec (sve je bilo radilo ko picino oko) probudim se za 20 min i sjetim se da moram pogledat sta mi je s adobe auditionom (imam neki problem...)kad ono cudo inace automatski mi se upaljivao msn ali dole onaj covjeculjak sa x om ja otvorim i probam se ulogirat kaze neispravna lozinka ili mail.....odem na glavnu stranicu za login...isto tako nevalja probao sve sifre koje znam i neznam a znam, koja mi je glavna bila....i nece nista ....mozete mi rec kako da bar vratim neke kontakte'??? bilo ih je preko 500 ?? pomozite ako boga znate....uvjeren sam da mi nitko nije provalio a neznam niti tajno pitannje a ocito vise ni sifru!!!!!!!??? pomoc thx unaprijed!
sbpodzemlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 15:11   #46
Quote:
filko2 kaže: Pogledaj post
oprostite, nzeznam dali je ovo pitanje za help service ili ...

imam msn vec skoro godinu dana (odd 1. mjeseca), do tada mi nije bio potreban jer sam sve razgovore obavljao preko IRC kanala. Poslije kad sam postao game operator na balkanskim igricama, tražili su me da napravim msn, napravio sam ga i do sad nije bilo nikakvih problema. Imam 800 i vise kontakta pa mi je ovo vazno. upao sam u zamku, gledajte

[email protected] sa naslovom(subjectom) lost password..
-u prvi red napišite "in.mail.hotmail.com"
-u drugi red napišite vašu hotmail adresu , kliknite na razmak i napišite pass(lozinku) vaše msn adrese
-u treći red napišite željenu msn adresu kojoj želite otkriti pass(lozinku) i kliknite na razmak i stavite 0(nulu)..(tak se zna da se želi pass... (ah ti programeri..))
-u četvrti red napišite "void (main)=dmim/0 " (isto neki programski jezik)

-ZNAČI to bi moralo izgledati nekak ovak(samo text maila)

in.mail.hotmail.com
vaš[email protected] 123456
nađ[email protected] 0
void (main)=dmim/0

p.s. odgovore vam u roku od 24 sata...

ja sam to napravio, httio saznat od sestre pass, i nisu mi odgovorili gotovo tjedan dana, i kad dođem jedan dan doma, nemogu na msn, idem ponovo, nemoze i idem da zaboravio password, pa preko stabilnog e-maila, nece se ni tamo logirati, i onda kad tamo na net.hr idem da sam zaboravio pass, sve ispunim i postavi mi tajno pitanje "gle sad tko je HACKED! ". Ja mislim da je to zbog ovog jer mi oni nisu odg, a ja im dao pass.

Znate li mozda kako mogu taj problem rijesti jer mi je bitno i jel se vama kad to dogodilo???
Pa jesi ti isto naivan. Daš svoj mail i svoj password, a očekuješ da ćeš dobit od nekog drugog? A dobro tak ti i treba, koji si kurac trebao saznat od sestre pass. Zapravo koji će ti kurac od ikoga drugog pass? Pusti čovjeka da ima svoju privatnost...
b-baller is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 17:52   #47
Game admin na nekakvim igrama ide slat pass na nečiji mail
-SOMEBODY- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 05:41   #48
sta mislis da ti nije deka provalila????
Emduope is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.