Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 19:24   #6541


Normalna si! Ja ih imam i više, ali pročišćenih u smislu da nema onih koje ne koristim.

mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:42   #6542
wendy sasvim si normalna , dapače potpuno te podržavam da skupiš još
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:06   #6543
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Hajde mi recite da li sam normalna?

Ja volim ruževe za usne. Jako.
Uvijek imam nekoliko na WL, kupim 2 ili 3 komada odjednom ...
Evo, sad sam na ŠSPKOK zalijepila objavu gdje imam 4 nova ruža ...
i imam još barem 4 na WL ...
U kutiji od parfema nema nekih starih koje više ne koristim, a žao mi ih je baciti, nema Golden Rose u crnom pakiranju koje isto volim, ni okruglih crvenih koji su mi shitt, niti 4 dobra kineska, niti theBalm Girl koji ima predivnu nijansu, strašnu teksturu i očajnu kvalitetu ... niti zelenog Barry M koji se na usnama pretvori u idealnu nijansu, niti korejskog ruža u prahu koje je vrlo trajan ali mi je promašena nijansa ... niti Avonovih koje sam nekad hrčkala ali još imam još 5-6 "novijih"

Naravno da si normalna

Gle, dok god ne patiš financijski kad si priuštiš kozmetiku/ruževe, i ako ti svaki donosi veselje kada ga gledaš, a pogotovo kada ga nosiš onda

Ja sam strašno izbirljiva i volim imati probrano, tako da trenutno imam 5 ruževa, prije toga sam imala 20-ak al sam sve podijelila i nešto malo prodala dalje al to sam ja. Koja ima samo jedan puder, jedan korektor, jedno rumenilo, itd.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:22   #6544
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
wendy sasvim si normalna , dapače potpuno te podržavam da skupiš još
+1
BellaMare is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:37   #6545
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
wendy sasvim si normalna , dapače potpuno te podržavam da skupiš još
+1
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:47   #6546
+1 Ja ih imam otprilike isto toliko, sad si me utjesila.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 22:08   #6547
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Hajde mi recite da li sam normalna?

Ja volim ruževe za usne. Jako.
Uvijek imam nekoliko na WL, kupim 2 ili 3 komada odjednom ...
Evo, sad sam na ŠSPKOK zalijepila objavu gdje imam 4 nova ruža ...
i imam još barem 4 na WL ...
U kutiji od parfema nema nekih starih koje više ne koristim, a žao mi ih je baciti, nema Golden Rose u crnom pakiranju koje isto volim, ni okruglih crvenih koji su mi shitt, niti 4 dobra kineska, niti theBalm Girl koji ima predivnu nijansu, strašnu teksturu i očajnu kvalitetu ... niti zelenog Barry M koji se na usnama pretvori u idealnu nijansu, niti korejskog ruža u prahu koje je vrlo trajan ali mi je promašena nijansa ... niti Avonovih koje sam nekad hrčkala ali još imam još 5-6 "novijih"


ženo odlična kolekcija, hrčaj dalje
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 23:05   #6548
Ruževi su bolest
To kad počneš skupljati uvijek ode predaleko.

Ja sam ih prije nosila i imala sam ih oko 40 ali sam onda prestala da ih nosim i sad imam 5-6 koji stoje zlu ne trebalo. Zato balzama za usne imam 10

Inače bila sam svela kozmetiku na jedan korektor,jednu bb,par ruževa,dva rumenila,jedan highlighter,olovku za obrve, 2 palete sjena i 3-4 tuša. I sad gledam kako sam opet pretjerala
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 10:27   #6549
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ruževi su bolest
To kad počneš skupljati uvijek ode predaleko.

Ja sam ih prije nosila i imala sam ih oko 40 ali sam onda prestala da ih nosim i sad imam 5-6 koji stoje zlu ne trebalo. Zato balzama za usne imam 10

Inače bila sam svela kozmetiku na jedan korektor,jednu bb,par ruževa,dva rumenila,jedan highlighter,olovku za obrve, 2 palete sjena i 3-4 tuša. I sad gledam kako sam opet pretjerala


Moja kolekcija šminke trenutna:
1 puder
1 ruž
2 labela u boji
2 rumenila (99% dana nosim samo jedno)
1 olovka za obrve


i ne fali mi baš ništa. Možda uzemem neko rumenilo još. Čekam da uhvatim neki lijepi LE dizajn možda Collistar ili Kiko ili tako nešto. Nije mi do cijene/akcije, nego da me baš obori s nogu.

Za kolekciju parfema me ne pitajte. Nemam viška i nisam nikad pretjerala

E da, imam xy puta previše lakova, ali to su tako više od 50% pokloni, tako da se to ne broji
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 11:32   #6550
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post


Moja kolekcija šminke trenutna:
1 puder
1 ruž
2 labela u boji
2 rumenila (99% dana nosim samo jedno)
1 olovka za obrve


i ne fali mi baš ništa. Možda uzemem neko rumenilo još. Čekam da uhvatim neki lijepi LE dizajn možda Collistar ili Kiko ili tako nešto. Nije mi do cijene/akcije, nego da me baš obori s nogu.

Za kolekciju parfema me ne pitajte. Nemam viška i nisam nikad pretjerala

E da, imam xy puta previše lakova, ali to su tako više od 50% pokloni, tako da se to ne broji
I ja ću svoje smanjiti samo da nadjem svoje HG pa ću ostalo razdijeliti
Zato ja parfema imam 3 i to jedan koji koristim, jedan koji sam potrošila pola prije 4-5 godina pa mi dosadio i sad ne znam zašto stoji i jedan Tresori d'Oriente sprej koji najviše koristim. I lakova za nokte imam 5 ili 6.
Moj problem su pojedinačne sjenke koje nit koristim nit bacam
I 3 palete MUA sjenila koje ne valjaju ništa i samo mi skupljaju prašinu. Moram smoći snage da to bacim
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:48   #6551
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Hajde mi recite da li sam normalna?

Ja volim ruževe za usne. Jako.
Uvijek imam nekoliko na WL, kupim 2 ili 3 komada odjednom ...
Evo, sad sam na ŠSPKOK zalijepila objavu gdje imam 4 nova ruža ...
i imam još barem 4 na WL ...
U kutiji od parfema nema nekih starih koje više ne koristim, a žao mi ih je baciti, nema Golden Rose u crnom pakiranju koje isto volim, ni okruglih crvenih koji su mi shitt, niti 4 dobra kineska, niti theBalm Girl koji ima predivnu nijansu, strašnu teksturu i očajnu kvalitetu ... niti zelenog Barry M koji se na usnama pretvori u idealnu nijansu, niti korejskog ruža u prahu koje je vrlo trajan ali mi je promašena nijansa ... niti Avonovih koje sam nekad hrčkala ali još imam još 5-6 "novijih"

sasvim normalna
lijepa ti je kolekcija, uživaj u njoj i ne opterećuj se brojem

moja kolekcija je duplo veća i uživam u svakom ružu, volim svakog i kupujem ih i dalje
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:54   #6552
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Hajde mi recite da li sam normalna?

Ja volim ruževe za usne. Jako.
Uvijek imam nekoliko na WL, kupim 2 ili 3 komada odjednom ...
Evo, sad sam na ŠSPKOK zalijepila objavu gdje imam 4 nova ruža ...
i imam još barem 4 na WL ...
U kutiji od parfema nema nekih starih koje više ne koristim, a žao mi ih je baciti, nema Golden Rose u crnom pakiranju koje isto volim, ni okruglih crvenih koji su mi shitt, niti 4 dobra kineska, niti theBalm Girl koji ima predivnu nijansu, strašnu teksturu i očajnu kvalitetu ... niti zelenog Barry M koji se na usnama pretvori u idealnu nijansu, niti korejskog ruža u prahu koje je vrlo trajan ali mi je promašena nijansa ... niti Avonovih koje sam nekad hrčkala ali još imam još 5-6 "novijih"

Nista se ti ne sekiraj.

Ja sam s ruzevima na 150+. Isto tako i s lakovima. :rolf:

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:03   #6553
ovo je pročišćena, skraćena verzija

Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
wendy sasvim si normalna , dapače potpuno te podržavam da skupiš još
joj ti
s tobom se teško mjeriti
gledala sam koliko imaš Bourjois, ne mogu vjerovati ali moje je pokupila Velika, ona je njihov fan, 7-8 i nije neki broj


neki su otišli su smeće prije 9 mj, jednostavno ih ne koristim,
imam ih još starih ali su po roku valjanosti OK,
samo ne stanu u kutiju, uhvati me grižnja savjesti jer sam ih stavila pod drugu ligu, a hebemu, mora netko biti i drugi

uh, dakle ... ima nas
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 13:03   #6554
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Hajde mi recite da li sam normalna?

Ja volim ruževe za usne. Jako.
Uvijek imam nekoliko na WL, kupim 2 ili 3 komada odjednom ...
Evo, sad sam na ŠSPKOK zalijepila objavu gdje imam 4 nova ruža ...
i imam još barem 4 na WL ...
U kutiji od parfema nema nekih starih koje više ne koristim, a žao mi ih je baciti, nema Golden Rose u crnom pakiranju koje isto volim, ni okruglih crvenih koji su mi shitt, niti 4 dobra kineska, niti theBalm Girl koji ima predivnu nijansu, strašnu teksturu i očajnu kvalitetu ... niti zelenog Barry M koji se na usnama pretvori u idealnu nijansu, niti korejskog ruža u prahu koje je vrlo trajan ali mi je promašena nijansa ... niti Avonovih koje sam nekad hrčkala ali još imam još 5-6 "novijih"

meni skroz ok, i bas su ti krasne nijanse, sve neke pink i nudac vidim.
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 08:39   #6555
ovi ruževi su predivni... mislim da ja trenutno imam oko 35-40-ak ruževa, nisu to skupi ruževi, dosta njih sam i dobila od jedne žene koja je radila u dm-u - ti su ruževi u obliku testera, ali nosim ih najčešće 4-5, ostalo tako stoji dok mi zaista ne dosadi i onda nekome proslijedim, imam jedno predivno kumče koja obožava ruževe i vjerojatno će sve (opet) završiti kod nje kasnije

- olovke za usne su mi većinom essence, catrice, ebay (ebay zaista ima ODLIČNE jeftine olovke za usne, za razliku od ruževa), i dvije nyx olovke, olovaka imam jedno 15-ak, obožavam ih, često ih koristim i same kao ruž.

sad sam i prestala kupovati zapravo, nisam si dugo kupila neki ruž, baš mjesecima, jer znam da će mi samo stajati bezveze. tako sam počela i sa losionima za tijelo (koje tako slabo koristim da je to sramota, samo mi stoje na polici) i sa gelovima za tuširanje, koje sam konačno smanjila na razuman broj, i ne kupujem ništa dok ne potrošim...

dosta ruževa sam prije naručivala sa ebaya, jedno vrijeme me ulovilo ebay ludilo tako da sam isprobala svašta, većinom tekuće fejk mat ruževe, mogu reći da su kremasti ruževi čak i ok ali nažalost imaju odvratan plastični miris a tekući mat su većinom užasni, osuše se jako i ne daju se skinuti, zatežu mi usne, jednostavno ne mogu to podnijeti.
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:53   #6556
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Hajde mi recite da li sam normalna?

Ja volim ruževe za usne. Jako.
Uvijek imam nekoliko na WL, kupim 2 ili 3 komada odjednom ...
Evo, sad sam na ŠSPKOK zalijepila objavu gdje imam 4 nova ruža ...
i imam još barem 4 na WL ...
U kutiji od parfema nema nekih starih koje više ne koristim, a žao mi ih je baciti, nema Golden Rose u crnom pakiranju koje isto volim, ni okruglih crvenih koji su mi shitt, niti 4 dobra kineska, niti theBalm Girl koji ima predivnu nijansu, strašnu teksturu i očajnu kvalitetu ... niti zelenog Barry M koji se na usnama pretvori u idealnu nijansu, niti korejskog ruža u prahu koje je vrlo trajan ali mi je promašena nijansa ... niti Avonovih koje sam nekad hrčkala ali još imam još 5-6 "novijih"

Divna kolekcija
Jedino cime bi se ja tu opterecivala (ne brojem) je da svakom posvetim dovoljno i da u svima podjednako uzivam!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 18:28   #6557
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
dosta ruževa sam prije naručivala sa ebaya, jedno vrijeme me ulovilo ebay ludilo tako da sam isprobala svašta, većinom tekuće fejk mat ruževe, mogu reći da su kremasti ruževi čak i ok ali nažalost imaju odvratan plastični miris a tekući mat su većinom užasni, osuše se jako i ne daju se skinuti, zatežu mi usne, jednostavno ne mogu to podnijeti.
ovu fazu sam i ja imala, i na žalost trebalo mi je nekoliko narudžbi da skužim koliko je pametnije uštediti i kupiti neki pravi tekući ruž, nego bacati lovu za te fejkiće. Moji su svi loši bili, i cijelo vrijeme kad sam ih nosila me nešto kopkalo "što sve stavljaju unutra, sve mi to ulazi u tijelo" brrr
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 18:36   #6558
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
ovo je pročišćena, skraćena verzija





neki su otišli su smeće prije 9 mj, jednostavno ih ne koristim,
imam ih još starih ali su po roku valjanosti OK,
samo ne stanu u kutiju, uhvati me grižnja savjesti jer sam ih stavila pod drugu ligu, a hebemu, mora netko biti i drugi

uh, dakle ... ima nas
Naravno da si normalna i ima nas.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 09:41   #6559
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
ovu fazu sam i ja imala, i na žalost trebalo mi je nekoliko narudžbi da skužim koliko je pametnije uštediti i kupiti neki pravi tekući ruž, nego bacati lovu za te fejkiće. Moji su svi loši bili, i cijelo vrijeme kad sam ih nosila me nešto kopkalo "što sve stavljaju unutra, sve mi to ulazi u tijelo" brrr
da, točno to... jako grozan osjećaj...
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:42   #6560
Prigodna pjesma za sve s ove teme.

https://www.facebook.com/LADbible/vi...7362289310926/
Ti-ana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.