Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2012., 19:53   #61
Quote:
-Nadrealna- kaže: Pogledaj post
Koji su to točno?
Sve napisano pod mojim citatom.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 18:19   #62
Ja bi da se uvede porez na više od petero djece.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 18:31   #63
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Ja bi da se uvede porez na više od petero djece.
Nedavno je bila tema o depopulaciji Hrvatske i kako treba mladim parovima pružati "poticaje", progresivno veće za svako novo dijete.

Pa ti vidi

Nemam ništa protiv socijalne pomoći za siromašne mnogočlane obitelji.
I čisto financijski, mislim da se državi isplati brinuti se za socijalne slučajeve - kasnije će se ljudi zaposliti i vratiti uloženo kroz poreze.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 18:35   #64
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Ja bi da se uvede porez na više od petero djece.
Ja bi da se uvede porez na egoiste.

Zadnje uređivanje method_man : 04.12.2012. at 18:43.
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 18:36   #65
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
Nedavno je bila tema o depopulaciji Hrvatske i kako treba mladim parovima pružati "poticaje", progresivno veće za svako novo dijete.

Pa ti vidi

Nemam ništa protiv socijalne pomoći za siromašne mnogočlane obitelji.
I čisto financijski, mislim da se državi isplati brinuti se za socijalne slučajeve - kasnije će se ljudi zaposliti i vratiti uloženo kroz poreze.
Može poticaje do četvrtog djeteta , za peto ništa a za više od petero porez.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 18:38   #66
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Može poticaje do četvrtog djeteta , za peto ništa a za više od petero porez.
Slavko, jesi to ti?
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 18:44   #67
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
Nedavno je bila tema o depopulaciji Hrvatske i kako treba mladim parovima pružati "poticaje", progresivno veće za svako novo dijete.

Pa ti vidi

Nemam ništa protiv socijalne pomoći za siromašne mnogočlane obitelji.
I čisto financijski, mislim da se državi isplati brinuti se za socijalne slučajeve - kasnije će se ljudi zaposliti i vratiti uloženo kroz poreze.
drito. rh opcenito gubi stabovnistvo a liberali seru ako neka obitelj ima previse djece.
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 18:48   #68
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
drito. rh opcenito gubi stabovnistvo a liberali seru ako neka obitelj ima previse djece.
Liberali?

Liberalizam (lat. liberalis ← liber = slobodan, slobodarstvo, slobodoumlje) svjetonazor je koji zagovara smanjenje nadzora države i drugih političkih institucija nad individualnom slobodom pojedinca...

Misliš totalitaristi?
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 18:52   #69
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
drito. rh opcenito gubi stabovnistvo a liberali seru ako neka obitelj ima previse djece.
Riješenje nije da obitelji štancaju po desetoro djece.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 18:53   #70
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Riješenje nije da obitelji štancaju po desetoro djece.
Nije, rješenje je drkarenje na forumu o pravima i životima drugih.
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 18:58   #71
Fufice iz centra koji imaju stav kao forumaš koji je napisao prvi post. Mozda nisu liberali po ideologiji no ne znam kako bi ih nazvao. Uglavnom htjeli bi biti napredni pa imaju takve stavove iako ne kuze da su takvi stavovi po ekonomiji i drzavi stetni.
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 19:01   #72
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Riješenje nije da obitelji štancaju po desetoro djece.
Zasto ne? ako mogu afrikanci zasto ne bi i mi. Ekonomski je vrlo stetno ako se gube stanovnici. Na kraju krajeva to su izbori ljudi a drzava bi to trebala poticati.
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 19:08   #73
Quote:
method_man kaže: Pogledaj post
Nije, rješenje je drkarenje na forumu o pravima i životima drugih.
Bolje drkati nego štancati potomke kao zec.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 19:10   #74
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Fufice iz centra koji imaju stav kao forumaš koji je napisao prvi post. Mozda nisu liberali po ideologiji no ne znam kako bi ih nazvao. Uglavnom htjeli bi biti napredni pa imaju takve stavove iako ne kuze da su takvi stavovi po ekonomiji i drzavi stetni.
Ne bih htio komentirati prvi post niti dotičnog forumaša. Mogu samo komentirati posljednje egocentrične postove i komentirao sam ih.

Danas se pod liberalizmom prodaje totalitarizam (ne bih sada ulazio u to koji). Odjednom je liberalizam uvođenje svakojakih restrikcija.

Teško je od nezrelih ljudi očekivati zrele stavove. I teško je od ljudi koji sami nisu roditelji očekivati normalne stavove o obitelji. Oni koji nisu roditelji NEK ODJEBU sa svojim komentarima.

Forum je okupljalište drkaroša koji žive na račun roditelja, imaju pristup internetu i nikakvih pravih odgovornosti, pa onda misle da su pobrali svu pamet svijeta.
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 19:13   #75
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Bolje drkati nego štancati potomke kao zec.
Kad ga nemaš gdje zabit, slažem se. Bolje to ispraznit iz sebe drkanjem. Ali očito drkanje nije dovoljno pa forum posluži kao zgodno sredstvo za finiš.
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 19:15   #76
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Zasto ne? ako mogu afrikanci zasto ne bi i mi. Ekonomski je vrlo stetno ako se gube stanovnici. Na kraju krajeva to su izbori ljudi a drzava bi to trebala poticati.
Pogledaj kako ti Afrikanci žive i koliki im je mortalitet.
Isto tako je ekonomski štetno imati previše djece zato sam rekao do petog poticaji za više od pet porezi,zapravo nije možeš naštancati robove da rade u tvornicama za šaku riže.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 19:19   #77
Quote:
method_man kaže: Pogledaj post
Ne bih htio komentirati prvi post niti dotičnog forumaša. Mogu samo komentirati posljednje egocentrične postove i komentirao sam ih.

Danas se pod liberalizmom prodaje totalitarizam (ne bih sada ulazio u to koji). Odjednom je liberalizam uvođenje svakojakih restrikcija.

Teško je od nezrelih ljudi očekivati zrele stavove. I teško je od ljudi koji sami nisu roditelji očekivati normalne stavove o obitelji. Oni koji nisu roditelji NEK ODJEBU sa svojim komentarima.

Forum je okupljalište drkaroša koji žive na račun roditelja, imaju pristup internetu i nikakvih pravih odgovornosti, pa onda misle da su pobrali svu pamet svijeta.
Najbolje bi bilo da "forumski drkaroši" koji žive na račun roditelja situacije jer nemaju posla za zaraditi za svoj stan presele u neku stračaru i naštancaju desetoro djece.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 19:20   #78
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Pogledaj kako ti Afrikanci žive i koliki im je mortalitet.
Evo ga. Dugo je trebalo. Čim se potegne ovakva tema i čim dođe do nedostatka argumenata, spominjanje Afrike dolazi na red. Jel ti živiš u Africi?

Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Isto tako je ekonomski štetno imati previše djece zato sam rekao do petog poticaji za više od pet porezi,zapravo nije možeš naštancati robove da rade u tvornicama za šaku riže.
Ekonomski je pvoljno imat četvero? Jel možeš objasniti molim te?
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 19:22   #79
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Najbolje bi bilo da "forumski drkaroši" koji žive na račun roditelja situacije jer nemaju posla za zaraditi za svoj stan presele u neku stračaru i naštancaju desetoro djece.
Ne, ne, ne. Krivo si shvatio. Takvi ne idu u straČaru. Takvi idu na forum. Takvi daju prijedloge za poreze.
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 19:24   #80
Kako je ekonomija važnija od ekologije? Jel itko razmišlja kako rast populacije utječe na okoliš koji utječe na vašu i kvalitetu življenja ni manje ni više nego vaših potomaka? Uvesti kontrolu rađanja je zadiranje u privatni život, a nekontroliramo rađanje pak nasilno zadiranje u Majku prirodu.A znamo kako mila Majčica Zemlja se osvećuje... Mišljenja?
pahulja8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.