Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2011., 22:32   #61
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
Imam njihov C vitamin peeling (zeleni čaj,kadulja,limun) nanosi se kao maska. Nema zrnaca,nego je kao pasta/krema. Drži se na licu nekoliko minuta ,ovisi o tipu kože. Meni je ok, za osvježenje kože 1 tj
Pa moj je klasični piling
Kaj ja imam nekaj prastaro?
Kupljeno je u 6mj.
Onak fina sitna zrnca a gruba.
Nikako ostavljanje na licu..niš ne kužim.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 23:28   #62
pa ne znam Koja zrnca?
Moj ih nema-zove se C vitamin peeling + zeleni čaj,kadulja,limun.
Tvoj ? Zar imaju neki drugi? I iza u uputstvima stoji kako se koristi...stoji nekoliko minuta na licu. Moj kupljen u 5 mj.
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 00:56   #63
krema s 8% aha je za dan i noć? ja bi nju koristila samo kao noćnu, jel to dovoljno ili?
*ivancica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 09:00   #64
Quote:
*ivancica* kaže: Pogledaj post
krema s 8% aha je za dan i noć? ja bi nju koristila samo kao noćnu, jel to dovoljno ili?
Ovisi kaj ti treba, vjerojatno je dovoljno. Ali ona je tak dobra podloga za make up da je to milina i stisne pore.
Kakva je krema s vitaminom C? Razmišljam da i nju uzmem.
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 09:01   #65
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Pa moj je klasični piling
Kaj ja imam nekaj prastaro?
Kupljeno je u 6mj.
Onak fina sitna zrnca a gruba.
Nikako ostavljanje na licu..niš ne kužim.
Zato i pitam, jer je moj od prije 2 godine bio kao lusyn, onako ko krema koja kad se osuši strlja se s kože a sad izgleda da su ubacili zrnca što meni bolje odgovara
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 10:04   #66
Poslati ću mail Cosmelu jer mi nije jasno.Pitala sam tetu u ljekarni i kaže da je moguće da se moj pokvario
Ali bio je takav od početka.
Jer kao od prvog dana je isti piling u prodaji.
Šta je najgore,dobar mi je bio
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 13:23   #67
Cure, jel djeluju njihove kreme s aha na flekice od akni, tj dali ih izbjeljuju s vremenom? I ako da, koji bi mi konkretno proizvod iz te linije preporučile? Inače imam normalnu/suhu kožu i čisto lice, ali ispod čeljusti imam dosta flekica koje su ostale nakon hormonskih prištića, pa bi htjela to nekako izbijeliti pošto mi je koža jako svjetla pa se to zbilja vidi i baš je ružno.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 13:33   #68
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Cure, jel djeluju njihove kreme s aha na flekice od akni, tj dali ih izbjeljuju s vremenom? I ako da, koji bi mi konkretno proizvod iz te linije preporučile? Inače imam normalnu/suhu kožu i čisto lice, ali ispod čeljusti imam dosta flekica koje su ostale nakon hormonskih prištića, pa bi htjela to nekako izbijeliti pošto mi je koža jako svjetla pa se to zbilja vidi i baš je ružno.
Svakako kremu s 8% aha, ja sam ju imala i super je, baš revitalizira. Imaju i neku tekućinu s 10 % aha al je puno alkohola i jako isušuje.
I krema malo isušuje ali ja sam nakon sat vremena stavila hidratantnu.
Inače, od svih njihovih krema ta mi je najbolja a probala sam sve
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 14:03   #69
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Svakako kremu s 8% aha, ja sam ju imala i super je, baš revitalizira. Imaju i neku tekućinu s 10 % aha al je puno alkohola i jako isušuje.
I krema malo isušuje ali ja sam nakon sat vremena stavila hidratantnu.
Inače, od svih njihovih krema ta mi je najbolja a probala sam sve
Ajde super, isprobat ću je. Jel se možda sjećaš sastava, zanima me na kojem je mjestu alkohol u njoj? I vidim da ima spf 18, jesi je ti koristila kao dnevnu ili noćnu? Malo mi to komplicira stvar, ako je koristim kao noćnu, čemu pobogu spf, a za dnevnu mi je premali pa bi opet morala preko nje neku drugu, koji uopće filter ima? Ajme sto pitanja.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 14:08   #70
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ajde super, isprobat ću je. Jel se možda sjećaš sastava, zanima me na kojem je mjestu alkohol u njoj? I vidim da ima spf 18, jesi je ti koristila kao dnevnu ili noćnu? Malo mi to komplicira stvar, ako je koristim kao noćnu, čemu pobogu spf, a za dnevnu mi je premali pa bi opet morala preko nje neku drugu, koji uopće filter ima? Ajme sto pitanja.
Ajoj, ne sjećam se baš, imala sam ju prije godinu i pol, al najbolje da pogledaš u ljekarni, piše sastav na samoj kremi.
Ja sam ju koristila noću, jest da je taj spf18 totalno nepotreban ali nije mi smetao za noć. Za dan se ipak nisam usudila koristiti bez višeg faktora
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 15:51   #71
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Poslati ću mail Cosmelu jer mi nije jasno.Pitala sam tetu u ljekarni i kaže da je moguće da se moj pokvario
Ali bio je takav od početka.
Jer kao od prvog dana je isti piling u prodaji.
Šta je najgore,dobar mi je bio
adj' javi kad ti odgovore. sad i mene zanima o kojem je peelingu riječ
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 19:18   #72
cosmel nema sve proizvode navedene na svojoj stranici?
sjecam s eda mi je teta u ljekarni pokazivala tonik za lice, nesto kao hidrolat, od ruze, sa jos nekim dodacima, ali to nisam vidla na stranici od cosmela.
i vidla sma nekakvu kremu od lavande ako s ene varam.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:26   #73
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
adj' javi kad ti odgovore. sad i mene zanima o kojem je peelingu riječ
Ovak,samo je jedan piling.
Moj se očito pokvario,tj miris je ok cijelo vrijeme ali se tekstura stisnula pa sam ja mislila da su to ona mikro zrnca.Tj nisam mislila bio je zrnast
Koristila sam pokvareni piling i bio mi je dobar
Svašta

Sori na nesporazumu cure.
Kaže teta u ljekarni da očito nije dobro skladišten.

Ali kupila sam aha kremicu,koja divotica
Dva mazanja i lice je savršeno,samo da sad tak i ostane.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:42   #74
sve im se brzo kvari. ja sam imala nekoliko stvari i vrlo brzo su se pokvarile.
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:43   #75
Quote:
Aubrey kaže: Pogledaj post
sve im se brzo kvari. ja sam imala nekoliko stvari i vrlo brzo su se pokvarile.
Meni ništa do sada osim pilinga.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 12:24   #76
jucer sam htjela kupiti njihov losion sa aha kiselinama , ali ga nije bilo u a.mallu u farmaciji ,sad se dvoumim izmedu novadrema i njih ...makar mi je zena u ljekarni rekla da mi je najbolje uzeti uriage naravno valjda 100 kn skuplji proizvod
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 12:51   #77
cure koje ste koristile aha losion za tijelo, da li je ljepljiv?

da li se jace znojite nakon njega?
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 13:12   #78
ako se kozmetika brzo kvari znači da ima malo konzervansa, ja takvu držim u frižideru
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 23:18   #79
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
cure koje ste koristile aha losion za tijelo, da li je ljepljiv?

da li se jace znojite nakon njega?
mislis na ono mlijeko sa 14%?
ak da...evo ja koristim 3 il 4tu bocicu , ne masti se, brzo se upije i ne ostavlja nikakav keljavi trag . a kaj s eznojenja tice, preko ljeta sam ga jako malo koristila pa ne znam, nisam primjetila pojacano znojenje, al opet, ljeti skoro pa nista ne mazem po sebi.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 20:05   #80
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
ako se kozmetika brzo kvari znači da ima malo konzervansa, ja takvu držim u frižideru
Na njihovom letku piše da su "bez umjetnih konzervansa",ali vjerojatno sadrže neke prirodne dezinficijense.
Danas dobila testere njihove Eye cream i Green tea. Ogromni su Da su barem svi testeri takvi
Maria Jose is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.