Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2016., 20:32   #21
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Jedte mozda imali unatrag tjedan dva osip na rukama, nogama i oko usta i temp dan dva oko 38-39?
Ako da onda se vjerojatno radi o osipnoj bolesti ruku, nogu i usta, tzv.sedma bolest. Jedna od mogucih post pojava uz guljenje koze na mjestu di je bio osip je i opadanje noktica.
Uglavnom nista ozbiljno al nezgodno.
Nije imala ništa takvog. Ona ima ovaj problem s noktićima od rođenja. Pedijatrica je rekla da to nije ništa strašno, kako je nedonošće pa treba vremena da se noktići razviju kako spada. Onda smo nagađali da je možda zbog anemije. Sad uzima multivitamine. Ali, to nikako da prođe Uz sve druge brige i orijentiranosti na njene probleme s motorikom i ostalim kašnjenjima u razvoju, ovo se vuče negdje ''u pozadini'' pa nikako da se pozabavimo s tim problemom konkretnije. Ali sad mi je zbilja čudno da to s noktićima već tako dugo traje.
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2018., 15:24   #22
Evo mene s problemom, je netko otkrio nekaj novo u vezi opadanja noktiju
ja se danas šokirala , jučer sam svojoj kćerkici 3 i pol godine rezala noktiće, ništa nisam čudno primjetila, danas joj na kažiprstu lijeve ruke odvojen nokat od korjena, samo kaj ne ispadne, na nekima joj se vide kao mjehurići na sredini nokta, šokirana sam
ako netko ima nekih saznanja novih nek podijeli
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.