Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2017., 22:59   #741
e sad možda je pitanje malo off topic, al, jeli mogu privatni ginekolozi dat kontracepcijske tablete? malo glupo pitanje znam al eto.

ova moja vrančić-pervan komplicira do krajnjih grnaica, i by the way uopće nisam zadovoljna njome...

kanim ić u cito,čula da su tamo dobri.
lena lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 11:29   #742
Pozdrav..hitno mi treba preporuka za privatnog ginekologa, netko tko ima zaista njeznu ruku , da se pregled sto manje osjeti jer vec nekoliko puta nisam uspjela napraviti pregled kod svog ginekologa jer me boljelo. Hvala
kaylaaa20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 10:39   #743
Je li netko zna koji doktor upisuje nove pacijente na području Solina ili Splita (iako bi mi Solin više pasao)?
Čula sam za Pejkovićku, ali ne upisuje nove pacijente, prije par dana sam zvala.
Prije sam bila u Pecotića, i fenomenalan je bio, samo što je išao radit u KBC, onda je došla Gančević-Barišin, koja ,možda generalno nije loša, ali mi jednostavno ne paše.
Pa ako zna neko preporučiti (jasno, da ima ugovor sa HZZO-m).
Teeenks
Maclbeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 14:42   #744
Question trudnica bez ginekologa

Pozdrav svima,

molim Vas preporuku dobrog ginekologa u Splitu, super bi bilo da je preko hzzo, trudna sam 4 tjedna, tek saznala, nemam svog ginekologa, jer sam promijenila mjesto stanovanja prije par mjeseci... htjela bih da mi trudnocu vodi neko strucan, imam problema sa hodanjem pa mi kraljeznica nije u naj stanju ionako..

p.s.dali je istina da ne smiju ginekolozi odbiti trudnicu iako ne primaju nove pacijente??

hvala puno
sober11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 17:06   #745
Quote:
sober11 kaže: Pogledaj post

p.s.dali je istina da ne smiju ginekolozi odbiti trudnicu iako ne primaju nove pacijente??

hvala puno
Prvi put cujem za nesto takvo.



Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 15:51   #746
Pozdrav,

Pitanje za one koji imaju iskustva s nekim od ovih doktora - da možete birati: Luetić ili Šparac?

U Luetićke sam upisana, i sviđa mi se, ali pošto je prva trudnoća, zbog aparature bi nekako išla kod Šparca, nisam ni sama sigurna
sugarbabe55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 22:40   #747
Molim, ako neko zna, dali Dr.LUETIĆ prima nove pacijente preko HZZO-a? Trenutno je na godišnjem pa ne mogu doć do nje...
Loolie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 23:41   #748
mislim da ne. prošle godine sam htjela kod nje pa je bila preko svake mjere popunjena, odbili su me.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 01:21   #749
Ne prima Luetićka, mene je odbila krajem 1. miseca i rekla da "do daljnjega" ne upisuje. Zapravo, pitala sam kod 9-10 splitskih ginekologa upisuju li nove pacijente i svi su me odbili tako da sam se na kraju upisala u Gančević-Barišin u Solinu.
__________________
A fine line separates the weary recluse from the fearful hermit.
Finer still is the line between hermit and bitter misanthrope.
Eta-Carinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 15:57   #750
Zar Gancevic Barisin nije u Omisu?
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 17:52   #751
Bila je u Omišu ali prešla je u Solin prije više od godinu dana, ne znam točno kad
__________________
A fine line separates the weary recluse from the fearful hermit.
Finer still is the line between hermit and bitter misanthrope.
Eta-Carinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 19:17   #752
Ahaa.
Ma samo usput pitam, jer sam prije 2 god.tila prebacit kod nje, znam da je bila u Omisu.

Inace dosta je hvaljena.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 10:46   #753
Svašta sam čula u čekaonici kod nje i pročitala na najdoktor stranici, tako da sam se pripremila na najgore ali moje je iskustvo s njom za sada 100% pozitivno i mogu ti reć da kako stvari stoje, neću je ni mijenjat iako mi je totalno van ruke + ne vozim auto. Bolje dobar ginić a daleko nego loš a blizu
__________________
A fine line separates the weary recluse from the fearful hermit.
Finer still is the line between hermit and bitter misanthrope.
Eta-Carinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 02:17   #754
Molim preporuku za privatnog ginekologa u Splitu. Inace sam kod dr. Luetic, medutim kod nje mi je termin tek sredinom 9. mjeseca zbog godisnjih i zbog trudnica.
Meni se pojavio jedan problem tako da ne znam jel mogu cekati do tada :/
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 23:47   #755
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za privatnog ginekologa u Splitu. Inace sam kod dr. Luetic, medutim kod nje mi je termin tek sredinom 9. mjeseca zbog godisnjih i zbog trudnica.
Meni se pojavio jedan problem tako da ne znam jel mogu cekati do tada :/
Poliklinika Cito- dr Palada
plave oči is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:56   #756
Pozdrav,
zna li možda netko da li koja ginekologinja prima nove pacijente?

Hvala
Lealino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:28   #757
Trebala bi mi info gdje se nalazi privatna ordinacija dr.Karelovica, hvala.
sandra7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:54   #758
Pozdrav ! Da li netko od vas zna bilo kakve informacije o Prim. Žarku Mišiću ? Nema nekih javnih komentara o njemu. Radi u Vrgorcu i Splitu.
Electric Smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 09:00   #759
Quote:
Electric Smoke kaže: Pogledaj post
Pozdrav ! Da li netko od vas zna bilo kakve informacije o Prim. Žarku Mišiću ? Nema nekih javnih komentara o njemu. Radi u Vrgorcu i Splitu.
sve najgore. stvarno bi ga izbjegla. za početak ga malo izuguglajte.
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 01:11   #760
da li neko upsuje na podrucju splita i blize okolice? obad,?vulic?luetic?
da li znate koji su soc.gin. ok sa tim da uputnice i sl.pisu bez problema ako trudnocu vodite privatno.moze i odgovor na pm
__________________
nije nebo ovo sto vam nude, nije sunce od zlata i moci,kad bi mogli prodali bi Boga njima niko ne moze pomoci
koal@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.