Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2010., 14:30   #21
Ja sam ih sad zvala, kažu da se može donjeti ili poslati sve što nama ne treba (znači može i nakit, odjeća, obuća, tehnika....) Ako mislite same nositi tamo možete doći bilo koji dan od 0-24

I pohvale pokretačici teme
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 01:17   #22
cure,ja imam nešto lakića za nokte,sjenila i slično, korišteni,šteta baciti, i ja bih to dala ali nekom od vas tko to daje pa vi odnesete,jel može tak? ne snalazim se po zg i ne volim lutati zagrebom...
pa ako ima netko tko bi uskoro nešto nosio,možemo se naći u zagrebu,i ja dam kozmetiku koju ne trebam, i eto,svi sretni i zadovoljni
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 01:19   #23
pošalji poštom tak ću i ja
__________________
Ne podučavaj svinje pjevanju. Trošiš vrijeme i nerviraš svinju.
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 01:30   #24
ma komplicirano mi je poštom slat pakete, uvijek me zeznu i nikad ne mogu ništa poslat kao paket uvijek mi nabiju poštarinu 40ak kn,a to mi je ipak puno...

složila sam nešto sjenila,lakića za nokte i losiona, kao i nakita(naušnice,prsten, narukvica,lančić....)i nešto odjeće
pa ako je tko voljan poslati skupa sa svojim stvarima(dajem pola za poštarinu),ili odnjeti osobno,ili odnjeti sa mnom,da neidem sama,nek mi se javi
.. sad sam neke istrošene stvari bacila,to me sram dati bilokome

Zadnje uređivanje Djevojče : 15.01.2010. at 02:03.
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 08:37   #25
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
ma komplicirano mi je poštom slat pakete, uvijek me zeznu i nikad ne mogu ništa poslat kao paket uvijek mi nabiju poštarinu 40ak kn,a to mi je ipak puno...

složila sam nešto sjenila,lakića za nokte i losiona, kao i nakita(naušnice,prsten, narukvica,lančić....)i nešto odjeće
pa ako je tko voljan poslati skupa sa svojim stvarima(dajem pola za poštarinu),ili odnjeti osobno,ili odnjeti sa mnom,da neidem sama,nek mi se javi
.. sad sam neke istrošene stvari bacila,to me sram dati bilokome
Neće te doći poštarina 40 kn, ja sam im poslala paket od 4.8 kg, pa sam platila samo 18 kn
Ali pošalji obavezno kao paket...
ellast is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 09:30   #26
ja namjeravam ici sljedece subote, pa ako dotad ne posaljes mozemo se cuti
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 11:06   #27
Quote:
ellast kaže: Pogledaj post
Neće te doći poštarina 40 kn, ja sam im poslala paket od 4.8 kg, pa sam platila samo 18 kn
Ali pošalji obavezno kao paket...
ja sam jednom zapakirala paket ,u paketu tenesice, htjela poslat,žena u pošti predamnom raččerupala paket i rekla da je bolje slat u kuverti , ja sam rekal da želim ko paket,prepirale smo se oko 45 minuta,na kraju sam poslala u kuverti tenesice z 40ak kn
i više puta su me namjerno zeznuli, tak da više u pošti ne šaljem pakete,jedino preporučene pošiljke, sa sitnijim stvarima,
uvijek po pravilima zapakiram paket i do sad sam ga jednom uspjela poslat
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 11:12   #28
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
ja sam jednom zapakirala paket ,u paketu tenesice, htjela poslat,žena u pošti predamnom raččerupala paket i rekla da je bolje slat u kuverti , ja sam rekal da želim ko paket,prepirale smo se oko 45 minuta,na kraju sam poslala u kuverti tenesice z 40ak kn
i više puta su me namjerno zeznuli, tak da više u pošti ne šaljem pakete,jedino preporučene pošiljke, sa sitnijim stvarima,
uvijek po pravilima zapakiram paket i do sad sam ga jednom uspjela poslat
A svašta
ellast is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 16:54   #29
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Ja sam ih sad zvala, kažu da se može donjeti ili poslati sve što nama ne treba (znači može i nakit, odjeća, obuća, tehnika....) Ako mislite same nositi tamo možete doći bilo koji dan od 0-24

I pohvale pokretačici teme
Bolje da zvrcnem prije nego dođem? Ono, došla bih sutra popdne ako može...
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 03:41   #30
a jel bio netko tamo?
ja bi došla osobno, ali ne mogu nikako locirati ulicu...gledam na karte hr., i nikako pa nikako. blesava sam.

ima li koja dobra duša da objasni kako da dođem iz Dubrave do tamo najjednostavnije? može i na inbox
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 11:28   #31
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
Bolje da zvrcnem prije nego dođem? Ono, došla bih sutra popdne ako može...
Ne treba zvati i najavljivat se, rekli su mi da je netko uvijek tamo. Muž i ja idemo baš sad pa javim di je to i kak funkcionira
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 12:38   #32
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
a jel bio netko tamo?
ja bi došla osobno, ali ne mogu nikako locirati ulicu...gledam na karte hr., i nikako pa nikako. blesava sam.

ima li koja dobra duša da objasni kako da dođem iz Dubrave do tamo najjednostavnije? može i na inbox
idemo zajedno?! ni ja ne znam kak doć do tamo
nisam iz dubrave
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 15:16   #33
Ovak, to vam je na granici Voltinog i Trešnjevke, blizu Končara. Ako idete s autoputa (Zagrebačka avenija) skrenete u ulicu Drvinje, onda druga desno (Pakračka) i na kraju Pakračke idete lijevo, predzadnja kuća s desne strane je Kuća Trešnjevka. Nemaju nikakve oznake, al vidjet ćete friško ofarbanu, lijepu kućicu
Ako idete od Črnomerca po ulici Drvinje onda nakon Baštijanove prva lijevo je Pakračka.
Ne znam kak tamo doći javnim prijevozom. :nezna:

A evo i karta (samo ukucajte Nijemčanska) http://www.viamichelin.co.uk/direct/map/Zagreb-map

U bilo koje doba dana možete doći, uvijek je tamo netko jer rade u 3 smjene.

I njima treba sve jer još po Zg-u ima sličnih kuća pa kaj je njima viška šalju dalje. Imaju i kuću s bebama pa ako netko ima igračke, odjeću i slično može odnjeti i to.

A tko će slati poštom dosta je da napišete Kuća Trešnjevka i adresu
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 15:38   #34
ja i dalje ne znam di je to , znam gdje je trešnjevački plac , končar nemam pojma,voltino isto tako, drvinje,baštijanova..ništa
očito ništa od moje donacije
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 16:00   #35
Mi ćemo vjerojatno ići još jednom pa ako ti se netko do tada ne ponudi da preuzme tvoje stvari budem ti se javila pa ćemo mi odfurat
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 18:46   #36
odlična akcija
može i odjeća? imam doste odjeće koju sam nosila 1-2 puta, sve je dobro očuvano. nakit isto može?
LotusBlossom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 19:38   #37
može i odjeća i nakit,sve ti tamo piše na linkovima
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 23:42   #38
Hvala vam svima koji ste se odazvali Divni ste! Bravo!
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 00:41   #39
evo ja sam nabavila osobu koja će to odnjeti umjesto mene
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 11:00   #40
Ja sam jučer bila! Da nemamo gps neznam kako bi ih pronašli!

Uglavnom, svaka je donacija dobrodošla pogotovo stvari za cure, srednjoškolke!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.