Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2012., 15:44   #141
Također imam nešto robice i igračaka i htjela bih to darivati Klasju u Osijeku ali mi je problem dostava pa ako će netko ići, ja bih rado i to dala da se odnese...
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 15:42   #142
Imam dosta kozmetike koju bi htijela pokloniti,sve je malo korišteno ili novo.Ali bi htijela da dođe u prave ruke tj nekome kome treba.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 14:25   #143
Ovo nešto ne štima... Ženske osobe poklanjaju kozmetiku?! Teško za povjerovat. Što moja žena nije takva!?
__________________
zrdesing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 12:33   #144
JAko lijepa ideja! :)

Ima li tko jos koju listu, kakvo je trenutno stanje... ?
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 20:10   #145
...update? neki link na kakvu fejs stranicu? neku s konkretnom listom po mogucnosti tako da odmah vidim sto mogu
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 13:02   #146
Quote:
zrdesing kaže: Pogledaj post
Ovo nešto ne štima... Ženske osobe poklanjaju kozmetiku?! Teško za povjerovat. Što moja žena nije takva!?
Hahahaha
Ruby 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 18:13   #147
[Tema je super kao i ideja ,imam pitanje dali je još aktivna imam i ja puno toga što bi mogla da izdvojim i pošaljem ?.
Nikolina75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 18:47   #148
Opet se javljam da doniram kozmetiku i nešto robe,od kozmetike imam pudere u prahu ili kamenu ,jedan parfem(neotvaran),i još svašta nešto.Htijela bi poklonit nekome pa neka on proda ili što već želi napraviti jedino molim da mi se plati pp.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 17:31   #149
evo jedan link na jednu humanitarnu akciju, posto se ipak blize Bozic i vrijeme darivanja

ako znate za jos kakve humanitarne akcije u ovo doba godine, slobodno stavljajte linkove i obavijesti !

https://www.facebook.com/pages/Probu...23135254465015

http://www.probudise.hr/
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 20:18   #150
Kak funkcionira darovanje odječe i kozmetike (odraslijoj djeci) u Nazorovoj?
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 22:17   #151
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Kak funkcionira darovanje odječe i kozmetike (odraslijoj djeci) u Nazorovoj?
mislim da mozes odnijeti jednostavno paket sa stvarima tamo.

probaj nazvati pa pitati
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 17:32   #152
Kamo bi mogla pokloniti kozmetiku u Rijeci?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 02:45   #153
da li je jos uvijek moguce odnjeti kozmetiku na Tresnjevku?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 17:52   #154
Dobro je činiti dobro!
Ne želim bacati kozmetiku koju sam samo jednom ili nijednom probala, a možda nekome treba.
Poklanjam proizvode Balea jer meni osobno ne pašu i bezveze mi stoje (i zauzimaju prostor), ali možda ih ti voliš!
- Balea volumen shampo Maracuja&Orchidee - nikad korišteno,novo
- Balea regenerator Granatapfel&Gojibeere - nikad korišteno, novo
- Balea pjena za kosu ultra power 5 - korišteno jednom
- Balea lak za kosu br.7 - korišteno jednom
- Balea duschgel (gel za tuširanje) Schoko love - nikad korišteno,novo
- Balea dusche&creme Melone - nikad korišteno,novo
- Balea Bodylotion Kakao (za normalnu kožu, bočica s pumpicom) - korišteno jednom
- Balea bodycream Sheabutter - korišteno jednom.
------------------------------------------------------------
Curke, ako nekome treba, ne ustručavajte se, slobodno se javite u inbox. Živim u Zagrebu, ne plaćam jedino dostavu ako ste izvan ZG, a u ZG dođete po to na Jarun kad se dogovorimo.
Lila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 18:30   #155
Preslagujem svoje stvari i vidim da imam hrpu preparative koju ne koristim (neodgovarajući šamponi, sprej za suho pranje kose, aceton, nekoliko neotvorenih losiona za tijelo, hidratantnu kremu za lice) Ništa prenužno, ali rado bih proslijedila nekome u potrebi. Primopredaja u Zagrebu
__________________
Go ahead, destroy Armenia. See if you can do it. Send them into the desert without bread or water. Burn their homes and churches. Then see if they will not laugh, sing, and pray again. For when two of them meet anywhere in the world, see if they will not create a New Armenia.
malavida19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 16:50   #156
Drage žene,

na temi prodajem/mijenjam pokusala sam zamjeniti lot svojih stvari, nazalost (za sada) neuspjesno.

Naime, živim u jednom malom mjestu u Slavoniji i prije koji tjedan ostala sam bez posla. Mlada sam djevojka (25 godina) i naravno da bih voljela i dalje lakirati nokte, koristiti ruz za usne i ostalu dekorativnu kozmetiku, ali sam pomislila kako ce mozda netko biti zainteresiran za neke od mojih stvari (istina, skromna je lista), te da cu ih moci zamjeniti za dezodoranse/sampone/gelove za tusiranje i sl., sto mi je u ovom trenu puno potrebnije.

Cekaju me uskoro razgovori za posao (za sezonu na moru), te Vas molim da pogledate sto nudim za zamjenu, ne trazim da mi bilo tko nesto pokloni, samo trenutak vremena, da vidite trebali Vam sto od onoga sto nudim i da razmjenimo stvari.

Kao sto sam napisala, na skorim razgovorima za posao zeljela bih ostaviti sto bolji prvi dojam. A to je prije svega doci cista, uredna i mirisna.

Pa eto, ako kome sto treba od onoga sto nudim za zamijenu, molim Vas, javite se. Uistinu ovo ne bih pisala da nisam ovih tjedana u potrebi, dok sezonski posao ne pronadem.

Hvala!
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 00:27   #157
Napisala sam na temu vizazisti ali evo i tu cu pa ako nekom treba.

Osobama slabijeg imovinskog stanja, koje si ne mogu priustiti makeup za posebnu prigodu, ponudila bih besplatno sminkanje.
Mozete se javit preko PP pa ako sam slobodna u terminu koji je vama potreban mozemo se dogovoriti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Maquillage is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.