Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2010., 17:22   #81
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Ja sam imala bijeli, ok je, ali ipak su mi ova tri - žuti, plavi, zeleni - favoriti

Probat ću i Cocolino iz Mullera, ovaj mi iz DM-a baš dobro, friško miriši, cijeli dan se fiksam mirisom veste
cocolino je isti i u mulleru i u ostalim trgovinama,za žuti sam 100% jer samo njega i kupujem al mislim da je isa ostalima ista stvar.
u mulleru je bilo nekakvo drugačije pakiranje cocolina,čini mi se manje al miris je potpuno isti a u zadnje vrijeme i u mulleru viđam samo ovo standardno pakiranje od 1l.
a jeste skužili da je u mulleru onaj softlan isto što i silan?
skužila sam ih po mirisu i po opisu mirisa.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 17:29   #82
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
mene taj rozi privlaci zbog boje . i ljubicasti isto. al ga nisam vidjela u mulleru .
rozi cu onda svakako probat, ja volim intenzivne mirise .

bijeli mi ima neki preblag miris, ne svidja mi se.
zeleni je jednom tata zabunom kupio jer je njemu plavo i zeleno isto i isto mi se nije svidjao miris .
probaj svakako a ako voliš tako jake mirise onda svakak probaj one LE lenoriće iz mullera,od 750ml
ni ja nevolim zeleni al zato ona plavi aromatherapi mi je predobar u ljetno vrijeme jer me podsjeća na more i dugotrajana mu je miris.
ljubičasti mogu podnesti u malim količinama jer je sa lavandom a nju ne mogu smisliti.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 17:30   #83
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Eto, moja mama i baka tvrde da im je ovaj K Plus omekšivać, Era mislim da se zove, najbolji dosad. Roba je mekana i fino miriši.
i meni je žuta era najbolja
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 18:24   #84
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
cocolino je isti i u mulleru i u ostalim trgovinama,za žuti sam 100% jer samo njega i kupujem al mislim da je isa ostalima ista stvar.
u mulleru je bilo nekakvo drugačije pakiranje cocolina,čini mi se manje al miris je potpuno isti a u zadnje vrijeme i u mulleru viđam samo ovo standardno pakiranje od 1l.
a jeste skužili da je u mulleru onaj softlan isto što i silan?
skužila sam ih po mirisu i po opisu mirisa.
Ma da, nisam znala, nisam se sjetila uspoređivat, ali kak koristim te Lenore iz Mullera, tak već točno znam kak koji miriši pa sam bila malo šokirana jer nemaju nikakve veze s ovima iz DM-a, totalno drugi miris, a i drukčija flašica. Znači, mogu slobodno kupovati Cocolino iz DM-a?
I meni je bio dobar žuti, a i rozi, koliko sam vidjela po mirisu, ne znam kak je kad se veš opere s njima, pa bih kupila žuti drugi put za probu.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 19:40   #85
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
ornel, calming

svjez, mirisi jos danima, predobar
ako mi oprana roba iz ormara ne mirisi po calmingu, dodje mi da je opet operem

Istina. Evo upravo sam pred pola sata ulila ovaj omekšivać i nikad ga ne bih mijenjala za stranjske. Osim toga, uvijek odnesem jednu dozu preko granice mojim prijateljima, strancima, jer im on jako fino miriši a roba je fina,mekana i dosta dugo drži miris iako suše u sušilici rublje.
__________________
bože, meni tako malo treba,
ispod ovog svetog neba,
topla postelja i....(T.P.)
mppet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 19:42   #86
koja je to boja, taj calming
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 21:17   #87
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
koja je to boja, taj calming
Plavi, to je najomiljeniji ornel i najprodavaniji
cosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 21:34   #88
ja samo ornel koristim jer ih dobijem, ali i super su mi svi, a najbolji čokolada

jel koristite onu mirisnu tekućinu za peglanje, isto imam od saponije, baš mi je to super
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 21:41   #89
...

razlog zakaj su vam omeksivaci iz mullera dobri je taj jer oni jedini prodaju robu iz europske unije. u tom je caka, odnosno muller u cc1 i west gateu, onaj na trgacu prodaje samo srot iz madjarske i rumunjske.
ja samo u mulleru kupujem prasak i omeksivac za rublje. bilo koji koji kupim je 10 puta kvalitetniji od ovog smeca iz dm-a i nasih trgovina - samo treba pogledati zemlju proizvodjac. ponekad odem i na jankomir - imaju talijanski deterdzend i omeksivac, i to mi je isto ok.
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 21:57   #90
Quote:
sidora kaže: Pogledaj post
razlog zakaj su vam omeksivaci iz mullera dobri je taj jer oni jedini prodaju robu iz europske unije. u tom je caka, odnosno muller u cc1 i west gateu, onaj na trgacu prodaje samo srot iz madjarske i rumunjske.
ja samo u mulleru kupujem prasak i omeksivac za rublje. bilo koji koji kupim je 10 puta kvalitetniji od ovog smeca iz dm-a i nasih trgovina - samo treba pogledati zemlju proizvodjac. ponekad odem i na jankomir - imaju talijanski deterdzend i omeksivac, i to mi je isto ok.
gdje na jankomir, u neki centar ili ?
inače u mulleru kupujem dush prašak,plavi i on mi je sa plavim lenorom kombinacija za poludit,al plavi tekući dush.
odličan mi je i onaj u kutijicama al što se mirisa tiče tu je tekući nepobjediv.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 22:02   #91
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
gdje na jankomir, u neki centar ili ?
inače u mulleru kupujem dush prašak,plavi i on mi je sa plavim lenorom kombinacija za poludit,al plavi tekući dush.
odličan mi je i onaj u kutijicama al što se mirisa tiče tu je tekući nepobjediv.
Jel jasmine dash ili dush
Ja sam znala kupovat u ipercoopu dash i on mi je divan..plava kutija 5,13 kg neko pakiranje I lenor plavi ono staro pakiranje je bio divan, ovaj novi je fuj
Inace ja obozavam tide absolute alpine fresh, Lenor elegant feel, crni novi ,
i novi parfumelle Seduisante

sidora...potpisujem ovo sta si navela, definitivno mi dobijamo najlosije kvalitete

Zadnje uređivanje cosy : 12.05.2010. at 23:22.
cosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 08:58   #92
Dash je definitivno najbolji prašak za veš koji postoji
Dok ga nije bilo u HR kupovali smo ga u Italiji ali sad ga ima u Ipercoopu i Mulleru pa tamo kupujemo
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 09:35   #93
Ja koristim Ecover Sun, a od praška sam prije koristila Faks i bio mi je kao i svi drugi - ništa bolji niti lošiji, ali mama uvijek previše dozira, pa sam sada kupila onaj novi od Ariela - u onim vrećicama. No, Ariel testira na životinjama, pa bi zamolila Saponiu (kada već čitaju) da proizvedu nešto slično, bilo bi super!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 11:01   #94
Cure, imam deterdžentsko pitanje: kupila sam u dm-u one Arielove kao kapsulice u kutiji, ljubičaste. Piše "made in France". Pa se sad dvoumim jel to ono sranje za istočno tržište pa da ipak bacim oko u Muller za vikend ili je ok? Mislila sam da se ti lošiji proizvode u Poljskoj, Rumunjskoj, Mađarskoj... al buni me to što je iz dm-a!
__________________
Lavče stiže u kolovozu...
Yehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 12:46   #95
u ipercoopu, ima i na jankomiru i u hrvatskom leskovcu. ali treba paziti, samo dva ili tri brenda imaju made in italy. pa obavezno citati deklaraciju na omeksivacima. ja moram po prasak i omeksivac, tak mi se ne da jahat do mullera, pa to je za poludit da nemremo jos uvijek uci u prvi ducan i naci pristojan omeksivac, vec sam suluda od kombinacija - ovo kupujem tu, ono tam, u ovo idem po to i blablabla.
jedina mjesta koja prodaju europsku i kvalitetnu robu su muller u cc1, west gate i dubrava shopping centar, te ipercoop,kojih imamo 2 u zagrebu. ostalo je sve banana. meni roba smrdi od ovih omeksivaca iz dm-a i kozma
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 12:59   #96
Da zapravo je žalosno kakvu mi lošu kopiju dobijemo od praškova i omekšivaća.Moja kuma doije sve praškove i omekšivaće iz Njemačke pa to je razlika nevjerovatna,imam susjedu iz njemačke koja ovde ljetuje pa kad ona svoju robu stavi sušit pa to cijela ulica miriše.
Kod nas sve dolazi druga klasa,evo sretnice vi u zg.imate muller pa bar nešto,a mi s mora ? Što južnije to tužnije..

Ja inače koristim Lenor omekšivaće sada imam žuti i super mi je,prije sam koristila onaj novi Lenor kao nešto sa parfemima ma bljak,jednom sam kupila Era užas,Saponiu ne volim ,tako sam vjerna Lenoru žutom i plavom.
Ariel za bijelu robu mi je zakon,Persil tekući za color robu isto tako.
E da i Chicco omekšivać ali je skup
__________________
.... Idemo dalje...
Vaga 18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 13:22   #97
jedini Ornel koji mi se sviđa je Romance, ali nažalost, jako dugo ga nisam vidjela u trgovinama?!?! Zna li netko da li se još uvijek proizvodi?
Predivno miriše, nijedan drugi omekšivač ne mogu usporediti s njim!

Zadnje uređivanje Iva_st : 28.05.2010. at 13:20.
Iva_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 15:28   #98
Joooj koji sam ja fan bila Silana Sensitive s bademovim mlijekom.
Koristila sam ga u kombinaciji sa Persil Sensitive-om, na drugoj godini faksa, i tako mi je stan mirisao po nekoliko dana, a roba da ne govorim.. obožavala sam rastvoriti ormar i drogirati se mirisom!
Čim su promjenili to da Sensitive ima Aloe Veru automatski se izgubio taj snažni slatkasti miris, i nadala sam se da će se vratiti jednog dana..
Frendica mi je rekla da probam Frosch, i uzela sam plavi u Dm-u..
No nisam ni njime zadovoljna. Prebrzo se potroši, a nije ni roba nešto pretjerano mekša ni mirisna. Istina da miris nešto dulje potraje, ali.. nije to to..
Moram koristiti te blaže verzije omekšivača jer mi inače koža pocrveni,
pa što mi preporučate? Jel Chicco stvarno dobar za te pare?
Važno mi je da mi pritom odjeća lijepo i dugo miriše..
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 17:12   #99
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
ja samo ornel koristim jer ih dobijem, ali i super su mi svi, a najbolji čokolada

jel koristite onu mirisnu tekućinu za peglanje, isto imam od saponije, baš mi je to super
gdje se ta tekućina za peglanje kupuje i kako se točno zove?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 21:15   #100
zove se ornel harmony, prozirna je boca, iste veličine i oblika kao i omekšivač, mislim da stoji tamo gdje i omekšivač, ja to dobijem
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.