Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2010., 08:29   #1
Vjenčanje na državni blagdan

pozdrav svima!
Dragi i ja dogovorili smo svadbu 25.6.11. Ima li itko iskustva s tim? Gdje ste radili frizuru, tko Vas je šminkao, kako s cvjećem i tortom kad ništa ne radi??? Padam u napast da promjenim datum za onaj koji nije državni blagdan. Pomagajte
andre9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 09:04   #2
probajte naći nekoga tko radi u fušu: cvječarku, frizerku i šminkericu (mogu ti poslati kontakt na pm),a slastičari vjerujem da će vam dostaviti kolače i tortu.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 09:11   #3
Ne mora se naci netko tko radi u fušu...moja firzerka je na moju preporuku otvorila ove godine na isti datum salon i napravila mladenki frizuru, njezinoj mami, kumi, frendici, ne znam ni sama vise...

Curka je inace s foruma i nikada je nisam upoznala, ali znam da joj je moja frizerka izasla u susret...a vjerujem da bi i drugi to napravili
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 09:12   #4
znam da bi mogli, ali netko tko taj dan ne radi također može uskočiti u fušu, poanta je da se može i da treba naći i pitati, prije mjenjanja datuma
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 09:18   #5
U apsolutno istoj situaciji sam i ja...
i ne znam što mi je činiti.... ruku na srce, nisam zadovoljnom nijednom frizerkom u Zg pa ni ne znam s kojom i se dogovorila da mi ovori salon....
Šminkerice vjerujem da rade..

no problem je što su taj tjedan praznivi u sri, čet i sub i sigurno će većina spojit i zapalit na more, tako da ni sama ne znam što radit.... razmišljamo da premjestimo na tjedan prije ili poslije......

nekako mi rizik prevelik....dal će bit u Zg il neće...hmmm
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 09:21   #6
ni ja ne vidin razloga zasto to ne bi moglo.
ako se sad na vrime dogovorite, sve ce biti ok
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 09:21   #7
aurorica, ti se prvo definitivno moras odluciti za prostor i misto di ce biti svadba
pa onda sve ostalo je lagano
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 09:25   #8
moja kumica se udala 22.6. u petak, a ponedjeljak 25.6. je isto bio praznik, dakle svi su spajali sve živo i neživo i nije bilo frke niti oko šminke, niti oko frizure ni bilo čega drugog
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 09:27   #9
Aurorica, tko ce ti htjeti doci na svadbu, doci ce, tako da radi spajanja datuma ne moras svadbu otkazivati...

A nista te ne kosta otici na probne frizure kod onih frizerki koje bi ti bile voljne taj dan otvoriti salon...ja svoju frizerku preporucujem svakome, jer je zena cudotvorac..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 10:14   #10
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
aurorica, ti se prvo definitivno moras odluciti za prostor i misto di ce biti svadba
pa onda sve ostalo je lagano
hahaha... ma ako bude na moru, onda nema frke....

ma vjerojatno ostaje Sheraton, ali dobro, ne bi ja bila ja da malo nekompliciram :-))
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 10:15   #11
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Aurorica, tko ce ti htjeti doci na svadbu, doci ce, tako da radi spajanja datuma ne moras svadbu otkazivati...

A nista te ne kosta otici na probne frizure kod onih frizerki koje bi ti bile voljne taj dan otvoriti salon...ja svoju frizerku preporucujem svakome, jer je zena cudotvorac..
Ma nisam mislila na goste, naravno da će doći.. nego npr. na šminkericu.. ja bi htjela da me Ana Rajić šminka, a kolike su šanse da će u tjednu s pola praznika bit u Zg... kužiš?

aj na PM napiši štogod o frizerkici svojoj čudotvorki :-)
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 10:19   #12
pa ja mislin da u misecu kad su vjencanja najzastupljenija da sigurno ne ide nigdi.
od toga zena zivi. ako ide na more onda ide priko tjedna ili u 7,8 misecu kad nema toliko vjencanja.

kako je reka jucer moj tata, po ovako nekim stvarima se vidi da smo mi daleko od prave recesije (mislim, ako si netko tko zivi od vjencanja priusti da u top terminu uzme godisnji)
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 10:21   #13
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
pa ja mislin da u misecu kad su vjencanja najzastupljenija da sigurno ne ide nigdi.
od toga zena zivi. ako ide na more onda ide priko tjedna ili u 7,8 misecu kad nema toliko vjencanja.

kako je reka jucer moj tata, po ovako nekim stvarima se vidi da smo mi daleko od prave recesije (mislim, ako si netko tko zivi od vjencanja priusti da u top terminu uzme godisnji)
Pametno zboriš.... a vidit ćemo....ali meni baš paše taj 25.6.
Moji lijepo ne moraju iskorištavat puno godišnjeg, dođu u Zg, pa i njegovi, i u gradu nije gužva... ma mrak!

I i meni 2 dana manje godišnjeg oduzmu ovi hahari na poslu :-))))
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 10:51   #14
ja sam se udala 01.05. i nikakvih problema nisam imala,sestrična mi je radila frizuru u svom salonu kojeg je otvorila samo radi mene i moje kume,šminkala sam se u jednom kozmetičkom salonu koji je također bio otvoren samo radi mene,cvječarka je aranžirala cvijeće bez negodovanja tak da se ne brinete,radi novca vam se sve otvara! Dogovorite se i to vam je to.
Baka Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 10:57   #15
već sam negdje to pisala, moja sestra se udavala 25.6. al nije bilo nikakvih problema. jednostavno sve ranije nabaviš, logično, a što se tiče frizera, šminkera - to se sve dogovoriš s njima, čim platiš nema beda
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 21:31   #16
mi smo isto htjeli 25.06.2011., ali sam pomaknula na dan prije baš iz tog razloga što je praznik, ne radi mene (jer mi je kuma jedna frizerka i druga cvječarka) nego radi ostalih uzvanika, tako da ćemo imat svadbu u petak koji je 5 Eura jeftiniji , ne moram razmišljat o nićem i ostane mi jedan dan više za odmor :-)

Ako trebaš preporuku za frizerku i cvijeće u Zagrebu imam ih pa može na pm.
__________________
Kad neko uđe u tvoj život, Bog ga je poslao s razlogom. Da ti bude lekcija ili da bude s tobom do kraja života ♥
kisicnosic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 21:51   #17
šalji na pm
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 09:07   #18
i mi planiramo vjenčanje na državni praznik - 05.08.2011. i dosad nismo naišli na probleme oko toga, dapače u agenciji koja će mi šivati vjenčanicu i raditi dekoraciju crkve su bili oduševljeni (to je petak, a imaju svadbu i u subotu, pa su mogli prihvatiti oba posla )

Mislim da frizerkama i šminkericama ne bi trebao biti problem praznik, jer kad imaju krizme i prve pričesti u nedjelju (koja je isto neradni dan), otvore salone
vanjano is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 14:46   #19
Mi isto imamo vjenčanje na praznik, 22.06.2011. Ove godine je skoro pa sve bilo otvoreno tako da se nadam da neće biti problema. Ja osobno mislim uzeti frizerku i vizažisticu sa sobom u apartman da srede moje cure i mene! :-))))) I bila sam na vjenčanju 25.06. ove godine i nije bilo problema, frizerka je otvorila salon za mladu, njenu mamu i ostale!
nina_12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 15:39   #20
Mi smo imali vjenčanje 1.5. i nismo imali nikakvih problema. Dapače, na kraju smo bili oduševljeni s izborom datuma koji su svi izbjegavali pa smo imali više izbora (torta, band, šminkerica...) jer nitko nije bio prebukiran
A još smo sve u zadnji čas organizirali
__________________
Naš paketić stigao 2.10.2010.
woodlands is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.