Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2011., 18:24   #101
Quote:
keksić2 kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,
Da li je ikoja ovdje vodila trudnoću kod dr. Davora Majića u Osječkoj?
Kakav je?
Nisam njegov pacijent, ali vidila sam kako radi..

Moj osobni dojam: stručnost sasvim OK (osim nečitkog rukopisa), kontakt- ovisno o raspoloženju, uglavnom jako dobar; meni je bio prekomičan, nasmijavao me cilo vrime, a čini mi se da je i pacijenticama drag; onako zdravoseljački, narodni čovik...nije neka finoća ni pre*erans, draga gospođo ovo, draga gospođo ono....naprotiv.. konkretno čeljade, zavrne rukave i ded da doktor vidi...

Sad, nekome to paše, nekome vjerojatno ne. Meni se učinio poduzetan i sposoban, ali sigurno ima cura koje ga poznaju bolje nego ja, moguće i sa drugačijim dojmovima...
kaktusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 18:00   #102
Quote:
keksić2 kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,
Da li je ikoja ovdje vodila trudnoću kod dr. Davora Majića u Osječkoj?
Kakav je?
Moja šogi je kod njega, ona je zadovoljna
__________________
Vjerujem
Mala zvrkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 18:52   #103
Svatko je dobar kad trudnoća završi sretno.,a kad kao meni završi kobno...uh...teško je zaista pronaći nekog tko će pogledati na tebe kao ženu
koja je prošla pakao....ali...sada i danas imam novu trudnoću od 6 tjedana i predajem svoju bebu i sebe dr. Roji...sve sve pohvale
anteaa2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 17:58   #104
Quote:
keksić2 kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,
Da li je ikoja ovdje vodila trudnoću kod dr. Davora Majića u Osječkoj?
Kakav je?
čovik je u Omiškoj... ka šta su rekli zdravoseljak... moja frendica je kod njega...
purpler80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 12:22   #105
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
bice,nebi znala.
Ja idem kod dr.Mršica. +10 je
Pristupacan ,temeljit,covjek moze pitat sto zeli
besplatan
(nebi znala jel radi gdje privatno) idem kod njega na firule
Mršić radi privatno i to bas kod Obada...bila sam 2 puta jer mi je on napravio carski...covjek je PRESAVRSEN...meni je obad super,a ovaj jos bolji,tako da iduca trudnoca kod njega sigurno,a do tada kod Obada preko hzzo-a
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 15:11   #106
prima li obad nove pacijentice
Ivančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 15:27   #107
Quote:
Ivančica kaže: Pogledaj post
prima li obad nove pacijentice
Ne prima trenutno,nego ti kaže da dođeš jedanput privatno i platiš pa te on stavi na neku listu čekanja ako netko otpadne!!!
ninica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 11:15   #108
Pozdrav svima!
Imam jednu molbu. Prijateljica mi se treba doseliti za koji dan u Split i treba joj preporuka za dobrog ginekologa.
Ona se boji (iako vjerujem bez razloga) jer ima dosta kila viška, sad joj je problem neka upala i već neko vrijeme im ne ide (a njena ginekologica je niškorist, osim da je plaši kako neće moć zatrudnit ili će jako teško nosit ako i zatrudni ). Na umjetnu oplodnju ne žele ići (iako je još prerano za razmišljat o tome, al ginekologica ju je stvarno ispripadala), ali želi ginekologa koji će je uputit kako da da sve od sebe savjetima i pretragama da zatrudni, a i sad popravljanjem zdravstvenog stanja. Ona je čula da je Ana Deković dobra, a ja ne znam apsolutno ništa pa molim vas za savjet i preporuku.
Po mogućnosti da je preko HZZO-a jer si financijski teško mogu privatnog podnjet (iako hoće bude li morala, naravo).
Puno hvala!
I oprostite na malo zbučkanom postu
__________________
Sunce naše
Agape is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 12:18   #109
Dr.Čečuk je odličan liječnik, vodio mi sve 3 trudnoće, ali on je privatnik. On se bavi sa dosta toga pa tako mislim i endokrinologijom.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 12:21   #110
Ana Deković je odlična! Nek zvrcne i raspita se jel ima mjesta kod nje
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 00:31   #111
robert vulić! super doktor za trudnoću!
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 11:13   #112
Quote:
Agape kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Imam jednu molbu. Prijateljica mi se treba doseliti za koji dan u Split i treba joj preporuka za dobrog ginekologa.
Ona se boji (iako vjerujem bez razloga) jer ima dosta kila viška, sad joj je problem neka upala i već neko vrijeme im ne ide (a njena ginekologica je niškorist, osim da je plaši kako neće moć zatrudnit ili će jako teško nosit ako i zatrudni ). Na umjetnu oplodnju ne žele ići (iako je još prerano za razmišljat o tome, al ginekologica ju je stvarno ispripadala), ali želi ginekologa koji će je uputit kako da da sve od sebe savjetima i pretragama da zatrudni, a i sad popravljanjem zdravstvenog stanja. Ona je čula da je Ana Deković dobra, a ja ne znam apsolutno ništa pa molim vas za savjet i preporuku.
Po mogućnosti da je preko HZZO-a jer si financijski teško mogu privatnog podnjet (iako hoće bude li morala, naravo).
Puno hvala!
I oprostite na malo zbučkanom postu
bilo bi super kada bi pokušala smršati, tada je i ostvarenje trudnoće puno lakše. a i zdravstveno stanje općenito će joj se jako popraviti
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 20:50   #113
ana deković je odlična, vrši sve moguće pretrage, ništa ne prepušta slučaju, obad je ok, ali po meni malo opušten (nije mi htio vadit šećer u trudnoći), a od majića sam otišla prije par godina jer sam čula da ga u liječničkim krugovima ne priznavaju, čak i zdravstvenim djelatnicama postavlja pogrešne dijagnoze. meni je to bilo dovoljno da odem
manuela.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 15:49   #114
Quote:
manuela.st kaže: Pogledaj post
ana deković je odlična, vrši sve moguće pretrage, ništa ne prepušta slučaju, obad je ok, ali po meni malo opušten (nije mi htio vadit šećer u trudnoći), a od majića sam otišla prije par godina jer sam čula da ga u liječničkim krugovima ne priznavaju, čak i zdravstvenim djelatnicama postavlja pogrešne dijagnoze. meni je to bilo dovoljno da odem
Meni je Dr.Deković bila prespora,sve je tribalo misecima čekat,pregled,naručivanje,neke dodatne pretrage.Ok ona je stručna i sve,ali ljutit se ako odeš u privatnika je stvarno bilo katastrofa.Sestra živi užas,komentiranje stanja pacijenata uz pogrdne riječi isprid drugih pacijenata,živi užas.To mi je bila kap koja je prelila čašu.I falit porođajnu težinu diteta 2 dana prije poroda za cilo kilo.....Ne znam možda sam ja cjepidlaka.
Za Dr.Majića i Dr.Obada sam čula samo lipe riči.Ali sto ljudi,sto čudi.
ninica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 09:34   #115
Quote:
ninica27 kaže: Pogledaj post
Meni je Dr.Deković bila prespora,sve je tribalo misecima čekat,pregled,naručivanje,neke dodatne pretrage.Ok ona je stručna i sve,ali ljutit se ako odeš u privatnika je stvarno bilo katastrofa.Sestra živi užas,komentiranje stanja pacijenata uz pogrdne riječi isprid drugih pacijenata,živi užas.To mi je bila kap koja je prelila čašu.I falit porođajnu težinu diteta 2 dana prije poroda za cilo kilo.....Ne znam možda sam ja cjepidlaka.
Za Dr.Majića i Dr.Obada sam čula samo lipe riči.Ali sto ljudi,sto čudi.
ma daj, sestra dekovićki tako komentira? svašta
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 13:18   #116
Quote:
chica bonita kaže: Pogledaj post
ma daj, sestra dekovićki tako komentira? svašta
Komentar je bija stvarno užasan.Izašla je jedna žena koja nije baš bila psihički na mistu,a njen pametni komentar je bija,citiram:Za Boga miloga ko i ovu j...!!!!!Meni je to bija užas živi.Nisam više nogom kročila tamo!
ninica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 14:13   #117
Quote:
ninica27 kaže: Pogledaj post
Komentar je bija stvarno užasan.Izašla je jedna žena koja nije baš bila psihički na mistu,a njen pametni komentar je bija,citiram:Za Boga miloga ko i ovu j...!!!!!Meni je to bija užas živi.Nisam više nogom kročila tamo!

ne mogu virovat...
annnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 14:56   #118
Potpisujem za dr.Dekovic i sestru
__________________
The happiness of your life depends on the quality of your thoughts
Mznatizeljna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 15:13   #119
Quote:
anteaa2009 kaže: Pogledaj post
Svatko je dobar kad trudnoća završi sretno.,a kad kao meni završi kobno...uh...teško je zaista pronaći nekog tko će pogledati na tebe kao ženu
koja je prošla pakao....ali...sada i danas imam novu trudnoću od 6 tjedana i predajem svoju bebu i sebe dr. Roji...sve sve pohvale
Jesi išla kod njega privatno ili u bolnicu? Ja sam bila u bolnici al prestrašno mi je ono dugo čekanje, 20 trudnica s trbuhom do zuba i ja ko siroče među njima, nakon pobačaja. Ono, ok kad budem opet trudna, al sad mi je to mučenje.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 15:17   #120
Quote:
ZARA1402 kaže: Pogledaj post
robert vulić! super doktor za trudnoću!
Definitivno najbolji izbor za soc. ginekologa. Ako nešto ne zna, poslat će nas nekom specijalisti a ne se pravit pametan. I uvik mi je dava sve uputnice koje su mi trebale, bez pitanja. Super je i ko doktor i ko čovik
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.