Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2011., 23:23   #121
Quote:
ninica27 kaže: Pogledaj post
Komentar je bija stvarno užasan.Izašla je jedna žena koja nije baš bila psihički na mistu,a njen pametni komentar je bija,citiram:Za Boga miloga ko i ovu j...!!!!!Meni je to bija užas živi.Nisam više nogom kročila tamo!
užas živi.ne mogu virovat!
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 23:15   #122
Hvala vam svima! Nisam znala to za dr. Deković!
Dakle najbolje da pita dr.Vulića prima li nove i onda kod njega se upisati.

Netko je rekao da bi bilo dobro da smršavi. Ma naravno da bi, ali ona imam sustavan problem s težinom i pokušava ga riješit već godinama i jako teško ide tako da bude li čekala...

Hvala svima još jednom!

P.S. evo mi taman javlja da je možda trudna i test je pozitivan Sad samo još da doktor potvrdi i drži pod kontrolom

P.P.S. Zaboravih pitat, a gdje on ima ordinaciju? U kojem domu zdravlja ili kako?
__________________
Sunce naše

Zadnje uređivanje Agape : 08.05.2011. at 23:24.
Agape is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 14:08   #123
kinki išla sam i u bolnicu i privatno....viruj mi upoznala sam ih 80 posto i znam što govorim
anteaa2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 15:09   #124
Quote:
anteaa2009 kaže: Pogledaj post
Svatko je dobar kad trudnoća završi sretno.,a kad kao meni završi kobno...uh...teško je zaista pronaći nekog tko će pogledati na tebe kao ženu
koja je prošla pakao....ali...sada i danas imam novu trudnoću od 6 tjedana i predajem svoju bebu i sebe dr. Roji...sve sve pohvale
jel ti roje komentira heparin? ja imam poprilično negativna iskustva s njim i mojom trombofilijom ( ne samo ja) u smislu ignoriranja moje dijagnoze i proglašavanja mog bodanja "bodeš se iz mode"...

vjerojatno je tebe, zbog gubitka, gledao drugačije. ali, zar ti treba human pristup tek nakon tragedije? ma nisu mi jasni.
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 11:56   #125
Iskreno fuzzy ne mogu vjerovat....moja hematologica mi je rekla da moja trombofilija hereditarna nije toliko opasna ali u kombinaciji sa dik sindromom koji se dogodio na prvom porodu savjetuje mi heparin ali tek od trećeg mj.trudnoće...baš je doktor roje bio taj koji me stavio odmah na heparin rekavši da sam toliko rizična da se kod mene ništa ne smije prepustit slučaju...i da meni nitko ne smije pravit probleme...isto tako , naglasio je da ovaj oblik trombofilije nije opasan ali spoj ružnih i rijetkih stvari na porodu doveo je do ovakve dijagnoze iako smrt bebe u 39 tj. spada u nerazjašnjen slučaj....ali stvarno sam iznenađena....
anteaa2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 15:53   #126
možda mu nije bio dan, ne znam.
ali nisam jedina...
fuzzy73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 16:39   #127
Svašta....šta da ti kažem osim da imaš još malo do kraja...i izgurat ćeš i to i zaboravit na ružne stvari poput injekcija...Držim ti fige
anteaa2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 18:09   #128
Koga god izaberete bolji od dr. tadina u poliklinici gynenova.Čovik je star,senilan,nestručan,i opasan za trudnice.Svoj posao obavlja površno i traljavo.Moja žena je vodila trudnocu kod njega i stvorio se niz komplikacija za koje je on bija kriv!!! NE KOD NJEGA!!!
mali_mis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 23:41   #129
bok cure, trazim ginekologinju, ono prvi put idem u ginekologa pa da mi je bar s te strane manji bed, citam ove vase postove i dr. koje hvalite, vuce me na ovu dr. Vrcic-Pervan koja radi u domu zdravlja u Kavanjinovoj, pa mozete li reci sto vise o njoj, radi li preko hzzo-a i da li sada prima mozda nove pacijente, treba li uzeti u dr uputnicu pa tek onda doci u nje ili kako to vec ide?? skroz sam neupucena, hvaaalaaaa punoo

Zadnje uređivanje nina001 : 09.09.2011. at 23:58.
nina001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:05   #130
Quote:
nina001 kaže: Pogledaj post
bok cure, trazim ginekologinju, ono prvi put idem u ginekologa pa da mi je bar s te strane manji bed, citam ove vase postove i dr. koje hvalite, vuce me na ovu dr. Vrcic-Pervan koja radi u domu zdravlja u Kavanjinovoj, pa mozete li reci sto vise o njoj, radi li preko hzzo-a i da li sada prima mozda nove pacijente, treba li uzeti u dr uputnicu pa tek onda doci u nje ili kako to vec ide?? skroz sam neupucena, hvaaalaaaa punoo
nisam davno bila, al kako sam citala, mislim da jos uvijek vrsi upis novih pacijenata preko HZZO-a
evo ti broj, pa provjeri kad radi i jel upisuju nove : 492 -488 (imam vizitku, al od prije godine dana, radila je pon/utor od 7.30-14:00h , srijed/cet od 13:30-20:00h , a petak parni datum jutro, neparni popodne)
ordinacija joj je u domu zdravlja u kavanjinovoj (kraj hotela President), 2kat lijevo...sve ti pise cim udjes

samo dodjes i upises se,ne treba nikakva uputnica, samo zdravstvena...a onda se narucis za pregled ...najbolje ti je prije nazvat i provjerit kad rade i pitat sto te zanima

inace ja sam u nje samo upisana, nisam isla na preglede, jer sam trudnocu vodila privatno , al nije bilo nikakvih problema doc samo po uputnice kad mi je trebalo
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 21:04   #131
Quote:
nina001 kaže: Pogledaj post
bok cure, trazim ginekologinju, ono prvi put idem u ginekologa pa da mi je bar s te strane manji bed, citam ove vase postove i dr. koje hvalite, vuce me na ovu dr. Vrcic-Pervan koja radi u domu zdravlja u Kavanjinovoj, pa mozete li reci sto vise o njoj, radi li preko hzzo-a i da li sada prima mozda nove pacijente, treba li uzeti u dr uputnicu pa tek onda doci u nje ili kako to vec ide?? skroz sam neupucena, hvaaalaaaa punoo
Ja sam kod dr. Vrcic-Pervan, vodi mi trudnoću već 7 mjeseci. Mogu za nju samo reći sve pohvale. Ugodna, izlazi u susret za što god treba, mogu reći da nikad nisdam bila kod ljubaznije doktorice. Kad sam se htjela upisati kod nje nazvala sam telefonom, sestra mi je uzela sve podatke koji im trebaju i naručila za pregled.
platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 23:11   #132
I ja sam kod nje,al sam se isto puno puta naživcirala.U ovih 8 mjeseci trudnoće koji god sam put bila najmanje sat vremena čekanja,a jednom sam čekala čak 2 sata.Neznam jel svima tako,ili sam ja loše sreće,al što se tiče pregleda sve mi nekako na brzinu napravi.Meni je bio prvi posjet ginekologu kod nje i bila sam oduševljena nakon pregleda njezinim pristupom,samo šta me poslije počelo živcirat toliko čekanje,a naručen si.
KOPITO 1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 00:39   #133
Quote:
nina001 kaže: Pogledaj post
bok cure, trazim ginekologinju, ono prvi put idem u ginekologa pa da mi je bar s te strane manji bed, citam ove vase postove i dr. koje hvalite, vuce me na ovu dr. Vrcic-Pervan koja radi u domu zdravlja u Kavanjinovoj, pa mozete li reci sto vise o njoj, radi li preko hzzo-a i da li sada prima mozda nove pacijente, treba li uzeti u dr uputnicu pa tek onda doci u nje ili kako to vec ide?? skroz sam neupucena, hvaaalaaaa punoo
ajde kod doktorice Juric na Meje, žena je super, sestra super, ja sam kod nje došla kad sam se preselila iz Zagreba, vodila i dvi trudnoće, možeš je se pitat, jedino kod nje me ne boli pregled i baš onako "ženski" razumi
poma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 19:35   #134
Quote:
nina001 kaže: Pogledaj post
bok cure, trazim ginekologinju, ono prvi put idem u ginekologa pa da mi je bar s te strane manji bed, citam ove vase postove i dr. koje hvalite, vuce me na ovu dr. Vrcic-Pervan koja radi u domu zdravlja u Kavanjinovoj, pa mozete li reci sto vise o njoj, radi li preko hzzo-a i da li sada prima mozda nove pacijente, treba li uzeti u dr uputnicu pa tek onda doci u nje ili kako to vec ide?? skroz sam neupucena, hvaaalaaaa punoo
Radi ti preko HZZO i prima pacijente, baš sam je nedavno pitala za prijateljicu. samo dođeš tamo i prijaviš se sestri, ispuniš formular i to ti je to. Ja sam kod nje već par godina i prezadovoljna sam. vrlo je pedantna, sve objasni kad pitaš. kad sam prvi put došla, donijela sam popis svih pretraga koje bih htjela da mi napravi zbog planiranja trudnoće (baš s ovog foruma) i sve mi je bez problema ispisala, objasnila treba li mi koja od njih i sl....
Preporučam je od srca!
__________________
Out and about...
Dzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 12:33   #135
Gledam sad sve prethodne postove pa se premišljam između ove preporuke tu za dr.Vrčić-Pervan i dr.Marije Dvić. Što vi mislite? S time da definitivno želim kod žene, a bježim od dr.Jurić.
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 17:05   #136
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
Gledam sad sve prethodne postove pa se premišljam između ove preporuke tu za dr.Vrčić-Pervan i dr.Marije Dvić. Što vi mislite? S time da definitivno želim kod žene, a bježim od dr.Jurić.


a bježim od dr.Jurić....zašto??
mlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 19:29   #137
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
Gledam sad sve prethodne postove pa se premišljam između ove preporuke tu za dr.Vrčić-Pervan i dr.Marije Dvić. Što vi mislite? S time da definitivno želim kod žene, a bježim od dr.Jurić.
Ja bi ti definitivno preporučila Mariju Divić, ja sam kod nje i žena je super i ona i njena med. sestra, ja sam inače prije išla češće kod nje ali sam krenila na potpomognutu oplodnju kod privatnika i sad sam nastavila i vodit privatno trudnoću ali čisto sam ostala kod privatnika jer sam imala nekih problema sa začečem pa je on upučeniji u moj slučaj sa neplodnošću, ali bilo šta da mi treba od ljekova, uputnica, radit briseve nikad mi nije radila probleme, zna bit gužva ali ništa strašno, za mene svaka pohvala
__________________
.....volim......
mare09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 19:34   #138
Quote:
mare09 kaže: Pogledaj post
Ja bi ti definitivno preporučila Mariju Divić, ja sam kod nje i žena je super i ona i njena med. sestra, ja sam inače prije išla češće kod nje ali sam krenila na potpomognutu oplodnju kod privatnika i sad sam nastavila i vodit privatno trudnoću ali čisto sam ostala kod privatnika jer sam imala nekih problema sa začečem pa je on upučeniji u moj slučaj sa neplodnošću, ali bilo šta da mi treba od ljekova, uputnica, radit briseve nikad mi nije radila probleme, zna bit gužva ali ništa strašno, za mene svaka pohvala
Ista stvar,žena je stvarno super, je da je ja izludin pa poludi ali nikad probleme nije radila i uvik te pošalje na dodatne pretrage da bude sigurna.Antonija-med sestra je ludilo,šta god da ti triba pomogme i objasni.
__________________
ponekad poželim.....
čupko_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 19:40   #139
hvala puno cure, onda bi to moglo biti to nadam se da još uvijek prima.
(što se tiče prethodne, ne sviđa mi se stav koji je imala kada sam ju tražila da napravim briseve prije trudnoće...u kratko, smatrala je da je to nepotrebno )
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 18:51   #140
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
robert vulić Definitivno najbolji izbor za soc. ginekologa. Ako nešto ne zna, poslat će nas nekom specijalisti a ne se pravit pametan. I uvik mi je dava sve uputnice koje su mi trebale, bez pitanja. Super je i ko doktor i ko čovik
potpisujem
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.