Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 15:33   #361
Ja sam mislila više u smislu Venera u Lavu voli markirano, pa di ćeš boljeg znaka "statusa" od crvene potplate. Doduše ja za Veneru u Ovnu ne bi stavila Louboutinke, mislim da ta Venera ne trza na to. A sad zbog boje samo staviti to Ovnu, to mi tek neki pomoćni kriterij za razvrstavanje.


A ovo za Romy, uf Sissy, i Franjo Josip Moja omiljena ljubavna priča iz djetinstva
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:44   #362
kao "status" da, ali štikle s crvenim potplatom su venera/mars. ( aspekt, položaj) venera u ovnu ne trza na statusne simbole, ali štikli, kao dobrodošlog potencijalnog oružja, se ne odriče.

i ajde, maddie, šuu, nađi jedne aristokratske postolice i sudjeluj.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:03   #363
misliš ovako? Još je i crvena.

Nemam inspiracije, pišem tamo gdje mislim da nešto i kužim, ergo očekujte me na Veneri u Djevici.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:30   #364
Moram reći da ste super pogodili cipelice, ja bi ih sve
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:00   #365
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
kao "status" da, ali štikle s crvenim potplatom su venera/mars. ( aspekt, položaj) venera u ovnu ne trza na statusne simbole, ali štikli, kao dobrodošlog potencijalnog oružja, se ne odriče.

i ajde, maddie, šuu, nađi jedne aristokratske postolice i sudjeluj.
A štikle su Mars?
Ja samo njih i nosim. Ve0Ma

Od Ve u Ovnu bih prve od Ruby, od Ve u Biku 3. od Polly, od Blizanca ništa, od Raka predzadnje Tritogeneine i od Ve u Lavu prve 4 od caribal i od kockaste 2., 5. i 6.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:11   #366
Mislim da sam totalno pod utjecajem ovog trenutnog slikovnog topica Venere u cipelama

Sanjala sam jutros da se udajem, stojim u vjenčanici i prije nego trebam ući u crkvu (eh, štogod) sagnem se da si - zavežem pertle na patikama. I to na ovima:




Venera u Vodenjaku = patike na vjenčanicu?
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:47   #367
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
misliš ovako? Još je i crvena.
haha, tako nekako, da. i iste su kao one što sam stavila za veneru u ovnu, a nisam gledala film, ni trailer.
ja sam ideju o ubojitosti štikli dobila kad sam imala jedne kojima je završetak peta bio metalni. s tim se stvarno moglo ubit.
srećom, nije bilo potrebe moji sukobi s agresivcima uvijek završavaju s njihovim: imaš sreće!


Quote:
Nemam inspiracije, pišem tamo gdje mislim da nešto i kužim, ergo očekujte me na Veneri u Djevici.
aj, mislim da mene na djevici neće biti. možda me nešto što vi napišete ili stavite inspirira, ali za sad nemam ideje.

Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
A štikle su Mars?
Ja samo njih i nosim. Ve0Ma
nisu štikle mars, niti su sve štikle venera/mars. samo klasična štikla, znači više-manje špicast vrh i visoka tanka peta.
killer heels.
stiletto heels.

a i takve su uglavnom dio klasičnog sexy(VeMa) izgleda i fantazija.

u biti, i taj naš izraz štikla bi se trebao samo odnositi na takve, klasične.

obli vrhovi, kockaste, niske, široke pete, platforme itd su venere pod drugim planetarnim, neubojitim utjecajima.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:56   #368
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post

nisu štikle mars, niti su sve štikle venera/mars. samo klasična štikla, znači više-manje špicast vrh i visoka tanka peta.
killer heels.
stiletto heels.

a i takve su uglavnom dio klasičnog sexy(VeMa) izgleda i fantazija.

u biti, i taj naš izraz štikla bi se trebao samo odnositi na takve, klasične.

obli vrhovi, kockaste, niske, široke pete, platforme itd su venere pod drugim planetarnim, neubojitim utjecajima.
Možda je bolje pitanje koje žene nose štikle, a koje ne.
Ne volim (više) špicaste, prije dok nije bilo ovih kopita su mi, naravno, one bile lijepe i njih sam nosila.
Ali ovo bi bio otprilike moj model https://imgur.com/a/NlJnD
Volim da imaju platformu, peta da je tanka metalna, bi mi bila ljepša...
One debele pete su mi užasne.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:24   #369
Quote:
Tritogeneia kaže: Pogledaj post
Mislim da sam totalno pod utjecajem ovog trenutnog slikovnog topica Venere u cipelama


Onda već imam ideju za slijedeće cikluse.

Nakon cipela ide tema torbe, a onda haljine.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:02   #370
Haljine, yaaay!

Nego, sve ste već stavili što sam mislila staviti za Ve u Djevici, sad nemam ništa.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 22:28   #371
Gošća
Ove su mi, uz Ve u Lavu, najljepše.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 23:19   #372
Hvala, tražila sam slike par dana prije.

Moja Ve ima toliko aspekata da mi se sviđa toliko modela koji su stavljeni da ne mogu ni nabrojiti.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 23:57   #373
Joj, ove cipelice sa pomponima želim!!!! Tako su cakane, jel imaju one nešto Blizanačko u sebi takodjer?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 00:27   #374
meni je mučno od toliko roza boje. a nije mi inače mrska.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 10:26   #375
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
meni je mučno od toliko roza boje. a nije mi inače mrska.
To je ta podvojenost između ovna i vagice.

Meni su općenito vaga stvari i boje pretjerane u pogledu "šećera", mašne, slatko i roza boju ne podnosim...još ovako kada se cipele dodatno nakite kao ove što je Gošća stavila dobijem tikove. No to je Venerin topic, a kada je Venera u pitanju nikad dosta sladora.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 15:50   #376
a šta ja znam, ja vagu zamišljam kao klasičnu eleganciju( ipak je to venera u znaku egzaltacije saturna), besprijekoran stil, boje da, ženstvenost da, ali to meni nije naKIČenost. upravo obrnuto, manje je više.

gošća, od sad te zamišljam kao mlađu verziju barbare cartland.

a ona rak, s mjesecom u ovnu i venerom u lavu.
ha, sad sam se sjetila naše meadow, vaga s istom kombinacijom mjeseca/ venere i ona je (po svojim pričama) sklona pinkish pretjerivanju.


ima i neptun sigurno svoju ulogu, da stvori bajkovitost misli, a kad ima dosta vatre ili napetih aspekata, eto pretjerivanja
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 16:14   #377
Ja bih Gošćine cipele obula za vjenčanje, ili takvu neku priliku.
Uklapaju se s ukrašenim svadbenim tortama.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 16:25   #378
Nekako su mi najbolje cipele koje ste stavile za Veneru u djevici (predma previse gospodjaste za moj ukus). Ako sam dobro shvatila Venerinu simboliku,njena zadaca je stvoriti harmoniju i ugodu, a sve mi vise-manje udaraju na zivcani sustav osim Venere u djevici - koja je u djevici u padu, pa na tom mjestu ne moze najbolje ispoljiti svoju prirodu.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 16:35   #379
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
ha, sad sam se sjetila naše meadow, vaga s istom kombinacijom mjeseca/ venere i ona je (po svojim pričama) sklona pinkish pretjerivanju.


ima i neptun sigurno svoju ulogu, da stvori bajkovitost misli, a kad ima dosta vatre ili napetih aspekata, eto pretjerivanja
Ona i ja smo se i zezale oko toga, kad je vidjela da sam ja stavila jednom roskastu čestitku za Uskrs, pa je rekla da je mislila da njenu nitko neće nadmašiti.

Inače, imam ovakve s crno-bež cvjetovima, a sad planiram uzeti i njih, jedan tipični primjerak Ve u Vagi cipela.

__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 18:14   #380
Od venere u vagi bi nosila 4-te s trakicama od Fish, od Gošće možda treće, a najnajviše mi se sviđaju zadnje sa šalicom podsjećaju na Alisu u zemlji čudesa, njih bi izložila na nekakvu policu doma.

slučajno sam naletjela na Fendi čizme za veneru u ovnu spoj špica i sportskih čarapa https://i.pinimg.com/736x/85/1f/a6/8...fd064897d2.jpg
https://cache.net-a-porter.com/image...0000_fr_pp.jpg
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.