Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2011., 22:03   #61
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
istina je velika vecina sto si napisala al ima i razlike - ima jako jako jako puno paleta i recimo imaju isto ime, nema naziva brenda sto joj spusta cijenu (sto je dobro) ali kad bolje pogledas neke slike tj palete nemaju recimo skoro sva ista sjenila - ja sam se skoro tako zeznula pa sam skuzila da ova koju sam prvo gledala na ebayu ima jako puno rozastih a zove se kao i sve koje sam gledala 88 shimmer palette, tako sad gledam i warm palette pa vidim mnogo razlika pa treba dobro pogledat sta se zeli tj koje boje i nijanse (kod ove warm vidim jos vise razlika u bojama)
Ma u svakom slučaju treba pogledati sliku onoga što kupuješ, to mi se podrazumijeva, ja uvijek promotrim iz 100 uglova prije nego naručim...

OT:
Ok, vjerojatno pitam najgluplje pitanje ikad, al gdje ja mogu u Zg naći taj Golden Rose? Svi ga hvale, a ja nemam pojma ni di je to.
__________________
When you get to where you wanna go and you know the things you wanna know, you're smiling :)
i524 is offline  
Old 20.12.2011., 22:13   #62
Quote:
i524 kaže: Pogledaj post
Ok, vjerojatno pitam najgluplje pitanje ikad, al gdje ja mogu u Zg naći taj Golden Rose? Svi ga hvale, a ja nemam pojma ni di je to.
U importane centru ima ducan
__________________
Spectacular. You appear to understand how a portal affects forward momentum, or to be more precise, how it does not. Momentum, a function of mass and velocity, is conserved between portals. In layman's terms: speedy thing goes in, speedy thing comes out
CharlieC is offline  
Old 20.12.2011., 22:23   #63
Quote:
CharlieC kaže: Pogledaj post
U importane centru ima ducan
Jel mi možeš objasniti u kojem otprilike dijelu jer sam ja najsmotanija osoba ikad, trebalo mi je 4 đira kroz Oktogon da nađem Kryolan, ne želim ni zamišljati koliko bi se gubila po Importane centru? Hvala
__________________
When you get to where you wanna go and you know the things you wanna know, you're smiling :)
i524 is offline  
Old 20.12.2011., 22:27   #64
Quote:
i524 kaže: Pogledaj post
Jel mi možeš objasniti u kojem otprilike dijelu jer sam ja najsmotanija osoba ikad, trebalo mi je 4 đira kroz Oktogon da nađem Kryolan, ne želim ni zamišljati koliko bi se gubila po Importane centru? Hvala
ti si ko ja. ja sam kružila oko oktogona jedno 3-4 puta dok nisam skužila da trebam ući u taj prolaz
a opet, ja se izgubim i u centru grada u kojem živim već 15 godina
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 20.12.2011., 22:29   #65
Quote:
i524 kaže: Pogledaj post
Jel mi možeš objasniti u kojem otprilike dijelu jer sam ja najsmotanija osoba ikad, trebalo mi je 4 đira kroz Oktogon da nađem Kryolan, ne želim ni zamišljati koliko bi se gubila po Importane centru? Hvala
zadnji put kad sam bila u importaneu, nisam uspjela nac ducan
ali trebao bi bit na razini gdje su kafici
__________________
Spectacular. You appear to understand how a portal affects forward momentum, or to be more precise, how it does not. Momentum, a function of mass and velocity, is conserved between portals. In layman's terms: speedy thing goes in, speedy thing comes out
CharlieC is offline  
Old 20.12.2011., 22:59   #66
Super mi je kako smo sve super orijentirane. Probat ću ga nać sutra (doduše putujem navečer, ali valjda ću nać vremena za jedan brzinski šopingić prije puta) pa ću ovdje dat upute korak po korak.
__________________
When you get to where you wanna go and you know the things you wanna know, you're smiling :)
i524 is offline  
Old 20.12.2011., 23:14   #67
ma sram me vise, Importane centar mi je gori od labirinta, apsolutno uvijek se uspijem izgubit

mislim da bi GR trebao biti negdje oko Morandija, tako mi je nesto ostalo.
kad udjes na ona glavna vrata blizu kafica, skreni lijevo i tamo se motaj
__________________
Spectacular. You appear to understand how a portal affects forward momentum, or to be more precise, how it does not. Momentum, a function of mass and velocity, is conserved between portals. In layman's terms: speedy thing goes in, speedy thing comes out
CharlieC is offline  
Old 20.12.2011., 23:27   #68
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Dobro misliš! probala sam ja par dana za redom, ali poslije mi je koža bila koma isušena! Onda sam prorijedila na 1 put tjedno, ali od toga nije bilo nikakvog efekta (na mitesere, jel ). Možda bi optimalno bilo 2 puta tjedno, ali nisam probala, na kraju sam odustala od njega jer mi je miris bio prejak i jako me peklo lice nakon pranja s njim
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
I mene pecka kad koristim. Neću ni pokušavati onda više od 1 tjedno.
Zauvijek ću imati mitesere
zašto ja uvijek moram nešto kupiti da bi u tom istom danu bili negativni reviewi na forumu
ali tko zna, sa dobrom hidratacijom...

Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
meni je ta linija preagresivna za svaki dan.
onaj cistac s cetkicom mi je bio super, ali ne na dugorocno.
sad sam unutra ulila body shop cream shower od shea maslaca i voila
hahahha.. ovo je stvarno domišljato!
meni je sa bijelim iglicama bio super, ali ne više od 1 tjedno, a ona nova zelena četkica mi je bila previše i 1 tjedno.
crvenkapica5 is offline  
Old 20.12.2011., 23:31   #69
GR - uđeš na ona vrata koja se sama otvaraju (kraj forneta i ravno do kraja (na kraju je kafić tip top) i onda lijevo, kad skreneš lijevo to ti je trći/četvrti lokal s desne strane.
(nisam iz zg )
efghi is offline  
Old 25.12.2011., 01:02   #70
pitala sam već na Sjenilima ali mi nitko nije odgovorio
gdje mogu najjeftinije proći ako želim original UD Naked paletu?
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Old 25.12.2011., 01:26   #71
Trebala bi bijeli "puder u prahu" koji se stavlja ispod očiju kad stavljate sjenilo, da se ne umrljate. Kako se to zove i ima li to negdje relativno
jeftino za kupit ?
Dm ili Kozmo ?
__________________
I'm with You Live 8/29/2012
~Angelica~ is offline  
Old 25.12.2011., 01:47   #72
bilo koji puder u prahu , najbolje transluscent
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 25.12.2011., 01:58   #73
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
bilo koji puder u prahu , najbolje transluscent
Hvala. Ja sam tuka po tom pitanju. Bila sam uvjerena da postoji nešto baš u tu svrhu
__________________
I'm with You Live 8/29/2012
~Angelica~ is offline  
Old 25.12.2011., 14:51   #74
Drage djevojke,

molim za "recenziju" ovoga što vidite na slici. Tražim pomoć vezano za način njege, odabir boje pudera (koji sam podton kože?), rumenila i tome slično. (valjda sam na pravoj temi )

Čelo:





Obraz na kojem imam malo pudera koji se odlično primjećuje jer su mi obrazi puni ljuskica koje se ne daju riješiti pilingom ni ičim:

Mala dioptrija is offline  
Old 27.12.2011., 12:11   #75
Quote:
i524 kaže: Pogledaj post
Imaš 88, 120, 168, 180 palete, te su od tih većih najpopularnije. One koje su ''brendirane'' su od Coastala Scentsa i BH Cosmetics i zato su malo skuplje. Kad zbrojiš s poštarinom mogu doći i do nekih 200njak kn. I imaš na eBayu kupiti te palete ali bez brenda, dakle doći će ti u običnoj plastičnoj crnoj ambalaži na kojoj ti neće pisati ništa. Ja imam tu s eBaya i zadovoljna sa s njom, kupila sam 120 za nekih 65 kn. Sve je to na kraju ista pašta, drugo pakovanje. To su sjenila koja su dobra, treba ti ispod njih obavezno baza jer inače nisu toliko jako pigmentirana. Za 88 palete imaš nekoliko verzija - obična, mat, shimmer, warm... Uglavnom, to ti ovisi o tome koristiš li više mat teksture ili shimmeraste, tople nijanse ili neke vrišteće boje, po vlastitim preferencama se naručuju. U svakom slučaju prosurfaj malo po eBayu, Coastal Scentsu i BH Cosmetics stranicama, pa odaberi sama što ti treba...
sorkac na ubacivanju, jel mozes staviti link od svog prodavaca? strah me na blef naruciti :/
nenica0204 is offline  
Old 27.12.2011., 13:03   #76
Quote:
~Angelica~ kaže: Pogledaj post
Trebala bi bijeli "puder u prahu" koji se stavlja ispod očiju kad stavljate sjenilo, da se ne umrljate. Kako se to zove i ima li to negdje relativno
jeftino za kupit ?
Dm ili Kozmo ?
Mozes staviti i baby puder u vecoj kolicini, pa kad si gotova s šminkanjem očiju, samo kistom prođes gdje si nanjela baby puder i to je to
Ovo je nešto "jeftinija" varijanta od pudera u prahu
AnAngel is offline  
Old 27.12.2011., 14:43   #77
trebala bih vašu pomoć vezano za 2 stvari:
1. već duže vrijeme nokti su mi kao gumeni. lako se savijaju i pucaju. kupila sam od essence-a neki učvršćivać noktiju, ali nije mi pomogao. ako netko ima kakav savjet što da isprobam, bit ću mu zahvalna.
2. gdje se mogu naći neki proizvodi za oči sa šljokicama? gledala sam kod sebe u dm-u i ništa nema. a volim se malo zašljokičat na staru godinu...
Sparkletastic is offline  
Old 27.12.2011., 18:30   #78
Quote:
Sparkletastic kaže: Pogledaj post
trebala bih vašu pomoć vezano za 2 stvari:
1. već duže vrijeme nokti su mi kao gumeni. lako se savijaju i pucaju. kupila sam od essence-a neki učvršćivać noktiju, ali nije mi pomogao. ako netko ima kakav savjet što da isprobam, bit ću mu zahvalna.
pokusaj sa Avon Regeneratorom za nokte ili Deborah lak protiv pucanja noktiju (kao proziran je, ali s malo odsjaja u boji, ne znam koji je tocno u pitanju, ima ljubicasti, rozi, zeleni, plavi.... pise/nacrtano je na naljepnici koji je tocno za koju namjenu)
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Old 28.12.2011., 06:21   #79
Ja sam primjetila da bez obzira koji puder imam ujutro mi se više masti lice.

Npr. ako radim od 7 do 15, u 9 sam već masna, a u 15 izgledam ko smrt. Puder sklizne s lica, masno je i izgledam mrtva umorna.
Dok u popodnevnoj smjeni budem mat do nekih 20h. I na kraju smjene dobro izgledam.
Zašto je to tako, o čemu to ovisi? Jel ima još tko takav problem?
Tillea is offline  
Old 28.12.2011., 15:17   #80
Ovo mozda nece imat nikakve veze s pitanjima kakva se inace ovdje pojavljuju ali.. Ja bih Eveline bazu i Rimmel Nostalgia karmin, a tu kod mene Sarajevu baze nema, a rimmel ima ja mislim svaka nijansa osim nostalgie.. Eh, kad bi meni neko kupio to dvoje i poslao, ja bih naravno poslala pare i platila tu postarinu i sve sta vec treba, al ne znam na koji bih nacin slala te pare...
p.s. koliko otprilike kosta eveline baza?
Hello is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.