Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2012., 11:41   #1
Molim pomoć

Pozdrav svima!

Imam jedno pomalo čudno pitanje, nadam se da će mi netko moći pomoći.
Situacija je došla do trenutka kada ne znamo što više napraviti, tako da sam se odlučila napisati ovaj post iako nisam nikada pokušavala riješiti probleme na ovaj način. Jednostavno sam očajna...
Naime, radi se o teškom zlostavljanju u obitelji od strane oca. Psihičko i fizičko nasilje koje traje već 30 godina. Moja obitelj to više ne može izdržati, pogotovo moja mama koja je glavna meta njegovog zlostavljanja. Situacija je došla do te točke kada je samo pitanje vremena da netko smrtno strada od njegove ruke ili da nevin član obitelji završi u zatvoru zbog istog. Policija tu ne pomaže gotovo ništa, a razvod nije rješenje jer se bojimo da bi tek tada njegov bijes postao još veći i da bi ubio mamu. Psihijatrijsko liječenje odbija, uz to još i povremeno pije.
Zato molim nekog iskusnog da mi preporuči neki magijski ritual koji bi mu pomogao da se promijeni kao osoba. Ne želim raditi ništa što bi mu naudilo, jer zlo nije odgovor na zlo, želimo mu pomoći. Znam da je ovo neuobičajeno pitanje, ali dosta nam je života u strahu.
miss eve is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 12:51   #2
Vrlo tesko pitanje koje po mom misljenju ipak treba da odradi policija i zakon. Zrtva mora prestati biti zrtva da bi se promjenila situacija, najzad koliko sam skuzio vas je vise a on je sam. Nesto se ipak moze rjesiti. U vecini slucajeva takve prirode strah je ono sto drzi zrtvu u potcinjenom polozaju. Ti zlostavljacu cesto ispadnu prave kukavice kad im se pokazu zubi, najzad budimo realni - kakav je to muskarac ili muskarcina koji tuce zenu???? Magija ti ovdje nece pomoci.
Jamshid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 22:49   #3
užasno mi je žao i nemam ti odgovor.....ja bih otišla, rastavila se, promjenila adresu, promjenila ime.....
norka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 01:48   #4
imaš pp
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 12:09   #5
Znam kako ti je. Imala sam istu takvu situaciju. Najbolje resenje je razvod i potreba da nadje novu zrtvu. Zvuci surovo ali tako je.
cokana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 00:06   #6
Quote:
miss eve kaže: Pogledaj post
Zato molim nekog iskusnog da mi preporuči neki magijski ritual koji bi mu pomogao da se promijeni kao osoba.
i ja bih bio vrlo nervozan i agresivan da živim sa osobama koje vjeruju u magijske rituale
MarkoMiljanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 01:40   #7
30 GODINA trpite zlostavljanje i niti bježite od tog lika niti mu se suprotstavljate? Bez uvrede, ali vama neki vrag ne štima u glavi. U 30 godina bilo je više nego dovoljno vremena za ojačati karakter, svladati tehnike samoobrane i osamostaliti se. Rituali nisu za svakog, a pogotovo ne za tebe u takvom stanju. Ne trebaju ti. Prizemna rješenja su sasvim ok.
Nemoj se ljutiti, ali kažem ti iskreno jer ne volim lagati niti je u redu. Shvati kako hoćeš i hvataj se rada na sebi. Žao mi vas je i želim vam da što prije prestanete patiti, ali znaj da zlostavljač zna koga može zlostavljati. Ljudi ti lijepo govore da žrtva mora prestati biti žrtva i da je potreban razvod.
tragačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 11:53   #8
Magija ti tu ne može nikako pomoći. Ako to trpite 30 godina onda je povezanost previše jaka da bi se moglo bilo šta "zamađijati". Jedino je zakonsko riješenje odlazak i razvod. Ako i onda pobjesni a policija ne može ništa napraviti....nema druge nego unajmiti nekoga da ga nauči pameti.

Čudi me da policija ne može ništa napraviti.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 06:28   #9
Mislim da magija tu moze pomoci, jer magija moze pomoci svuda i u svakom slucaju...Ali, koji bi zreli mag remetio nesto po pitanju svoje karme zbog osobe koju ni ne poznaje? Ovde bi mag svesno morao da se upusti u crnu magiju, ali zasto? Iz tog razloga, od direktne magije u ovom slucaju nema pomoci, premda, premda postoji jedan zaobilazan izlaz, jer ne mozemo ovu zenu ostaviti bez odgovora i pomoci.

Svakako da su bolje resenje pravosudni organi i policija, a mi mozemo na magican naci da nateramo policiju da se zauzme za ovaj slucaj.

Zadnje uređivanje talerman : 18.02.2013. at 06:36.
talerman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.