Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2012., 20:30   #41
Quote:
zbunjena? kaže: Pogledaj post
ma ne, tu sam ja
opet smo o tome raspravljali, i ništa nisam postigla. Ja sam mu rekla da neće biti svadbe ako neće biti glazbe, pa je onda rekao da neće biti.
i više mi se nije dalo raspravljati.
a i dalje drugima govori da će vjenčanje biti.
Pa onda je najbolje da do daljnjega odgodite svadbu. Mislim da će to svima odgovarat. Potpisali vi taj komad papira danas ili za godinu dana međusobni odnosi će ostat manje više isti ako je on zaista the one i riječ je o kvalitetnoj vezi. A možda će i on tada biti spremniji na glazbu i zabavu.
Iako, moram priznat, on mi pomalo ostavlja dojam manipulatora - kao neće biti svadbe, ali ipak priča ljudima da hoće. Cijenim ljude s kojima znaš na čemu si. Ali pretpostavljam da do sada već znaš s kim imaš posla i u što se upuštaš.
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 14:57   #42
Imam ja jedno glupo pitanje...

Jel bit vjenčanja svadba ili brak?

Malo mi je nepojmljivo da braka neće niti biti ako nema/ima muzike. Što je toliko neprihvatljivo vjenčati se po planu (jer želite biti u braku), a svadbu odgoditi do daljnjega?

__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 01:01   #43
Quote:
Na oblaku kaže: Pogledaj post
Iako, moram priznat, on mi pomalo ostavlja dojam manipulatora - kao neće biti svadbe, ali ipak priča ljudima da hoće. Cijenim ljude s kojima znaš na čemu si. Ali pretpostavljam da do sada već znaš s kim imaš posla i u što se upuštaš.
mislim da je to ona fora 'ma popustit će ona, neću ja ništa otkazivati'. tipično manipulatorski.

po meni je svadba bez glazbe ustvari svečani ručak i to je okej, ako se radi o mladencima, kumovi i najužoj rodbini, ali ako se rade veći svatovi, bezveze je.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 09:59   #44
pristao je na svadbu s glazbom. tako da je vjenčanje kako je i dogovoreno..
Sretni blagdani svima!
zbunjena? is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 18:31   #45
Draga Zbunjena?, drago mi je da je sve ispalo kako treba i kako priliči za jednu svadbu. Sad mene zanima kako ste uspjeli riješit problem jer ako se ne varam čak je i njegova mama bila prezagrijana za svadbu bez muzike? Kako ste se nakon neuspješnih razgovora uspjeli dogovoriti?
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 18:52   #46
Quote:
zbunjena? kaže: Pogledaj post
pristao je na svadbu s glazbom. tako da je vjenčanje kako je i dogovoreno..
Sretni blagdani svima!
Aj živili!

Valjda ga obuzeo božićni duh, pazi sad kad prođu Tri kralja i kad krene mjesec depre, siječanj.
Ne mogu reći da i mene ne zanima kako to da je odjednom pristao, a do tad bio tako striktno protiv, ali neću forsati ako autorica ne želi o tome.

Nek se sve (za sad) dobro svršilo.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 19:41   #47
ljudi su mu počeli govoriti da mu je to največa glupost, i nek se vjenčamo samo nas dvoje s 2 svjedoka ako će tako biti... uglavnom, kao što sam ja cijelo vrijeme govorila.. i nakon što su mu to i moji roditelji rekli, on je odjednom pristao.. hvala Bogu, to mi je največi poklon za Božić!
zbunjena? is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 20:04   #48
Jako mi je drago da ste sve lijepo riješili i da će vam svadba biti vesela uz muziku. Čitala sam ovu temu od početka no nisam htjela ništa komentirati jer vjerujem da iza tvojih riječi su bili osjećaji koje je teško opisati, kao i iza njegovih izjava, a ipak puno osjećaja ne možemo opisati riječima. Sada sa svim radostima i čarima uživaj u udavačkim pripremama SRETNO i sretan Božić!
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:30   #49
Quote:
zbunjena? kaže: Pogledaj post
ljudi su mu počeli govoriti da mu je to največa glupost, i nek se vjenčamo samo nas dvoje s 2 svjedoka ako će tako biti... uglavnom, kao što sam ja cijelo vrijeme govorila.. i nakon što su mu to i moji roditelji rekli, on je odjednom pristao.. hvala Bogu, to mi je največi poklon za Božić!
Fala ti Bože više da se sjetio i super da su i tvoji ušli u tu priču.
Sretno, javi iza vjenčanja je l sve prošlo dobro.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:12.