Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2019., 21:33   #1
Problem

Znači poludio sam u zadnje vrijeme. Praktički bi jebo sve što hoda žensko. Ne znam jel drugima tako stalno, ali meni nije bilo do sada. Tj. ja sam bio skoro pa aseksualan duže vrijeme.

Ne bih htio biti takav, ali što da radim, dosta mi je da vidim guzicu i gotovo. Tj. ne mora ni to, nego rame, ruka, kosa, uho, što god i to i ono objektivno nelijepe ženske. Jedino baš skroz debele i skroz starije me ne pale (bar ne još). Al ono ak je mlada i mršava meni dosta.

Kako si uopće pomoći ili je to prolazno? Mislim vrijeme mi je da se uozbiljim, a ja se zajebavam. Trenutno sam s nekom psiho (objektivno nije baš čista). Mislim vidim da to nema nikakvu budućnost, ali jbg.


Znači ja bih stvarno htio imati obitelj, normalnu ženu i odnos, ali mi se to čini nemoguće? Ne bi varao curu, al dok je ovakvo stanje ni nisam za vezu.

Kako si pomoći?
aaaaaaaa is offline  
Old 24.12.2019., 22:37   #2
Ne vidim tu nekakav osobit problem, osim ako nisi manijakalno napaljen do te mjere da fizički nasrćeš na žene i neugodan si, netaktičan u pristupu i razgovoru s njima. U tom slučaju bi se zapitao što sa mnom nije u redu. Ali ako samo imaš želju za seksom, što bi tu trebalo biti čudno. Ha da, tko ne bi jebo mladu curu, i tata bi sine. Ne mora biti top model. Jedna od osnovnih ljudskih potrebi. Ipak još uvijek biraš, ne bi stare i debele, znači stanje nije alarmantno.
Nick Marshall is offline  
Old 26.12.2019., 11:07   #3
Quote:
Nick Marshall kaže: Pogledaj post
Ne vidim tu nekakav osobit problem, osim ako nisi manijakalno napaljen do te mjere da fizički nasrćeš na žene i neugodan si, netaktičan u pristupu i razgovoru s njima. U tom slučaju bi se zapitao što sa mnom nije u redu. Ali ako samo imaš želju za seksom, što bi tu trebalo biti čudno. Ha da, tko ne bi jebo mladu curu, i tata bi sine. Ne mora biti top model. Jedna od osnovnih ljudskih potrebi. Ipak još uvijek biraš, ne bi stare i debele, znači stanje nije alarmantno.
Debele su vecinom jako sexy ...
zest is offline  
Old 09.07.2021., 12:00   #4
Ništa čudno.
Životinjski nagoni, neki ih mogu kontrolirati a neki ne.
-.Toni.- is offline  
Old 09.07.2021., 12:03   #5
Quote:
-.Toni.- kaže: Pogledaj post
Ništa čudno.
Životinjski nagoni, neki ih mogu kontrolirati a neki ne.
Nemojte dizati stare osobne teme za genericne komentare, otvorite svoje ili pisite na opcim temama
__________________
I know what you'd pay to feel.
Swithin is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger