Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Preferiram brazilku, crticu ili kefu kod žene / sebe ?
Brazilka, obavezno 156 33.55%
Crtica i sl. je ok 230 49.46%
Kefa rules! :-) 79 16.99%
Glasovatelji: 465. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2008., 19:17   #61
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
sto bi onda znacilo da su se te bakterije okupile na dlacicama i tamo stoje i cekaju?

nice

Da, a kad smo obrijane, ne samo da su slijepljene na kožu, nego su se i unutra prošetale

Važno je da je oprano, pa je svejedno, a unutra se nije došetalo

Uglavnom, potpuno obrijana mi je ružna, jer zaista i samoj sebi izgledam infantilno. Bar crtica! Istovremeno, potpuna džungla mi je ružna. Kad su dlačice male, onda bockaju..svašta.
Ukratko, kako kad. Ipak, ono skroz dolje mi je---glađe je slađe. A onaj gornji dio nikad nije skroz obrijan.
__________________
I have nobody to call my own
minijatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:23   #62
Quote:
minijatura kaže: Pogledaj post
Da, a kad smo obrijane, ne samo da su slijepljene na kožu, nego su se i unutra prošetale

Važno je da je oprano, pa je svejedno, a unutra se nije došetalo
aha... znaci kod neobrijanih higijena cini svoje i bakterija nema
a kod obrijanih bakterije usecu unutra i cekaju dok se ti uzalud peres i badava ti higijena?



osim toga odakle uvjerenje da nesto trivijalno kao dlake moze sprijeciti bakterije u njihovom pohodu?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 20:02   #63
obrijanu NIKAKO...moj bože toj je užas....izdepiliranu e to je već doživljaj...zimi izdepiliram sama ono što mi smeta, odnosno viri preko string gaćica i a ostalo podšišam...a ljeti idem u kozmetički salon i brazilska depilacija...kako kada nekad ostavim crtu nekad sve, češća je crta...bez iti jedne dlake se osjećam kao curica od 2 godine pa samo pomišljam na pedofile
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 20:16   #64
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
90%... a gdje si onda onih drugih 10%?
i sto se za vrijeme tih 10% uopce osjeti ako je obraslo dlakama
Hmmm... morao bih ti pokazati...
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 20:18   #65
čupam sve osim male crtice na sredini,onako frizurica
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 21:37   #66
Quote:
leich kaže: Pogledaj post
s dreadlocksima
raw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 22:06   #67
Quote:
leich kaže: Pogledaj post
s dreadlocksima
Rockin' steady my woman! Ajmo se natrubit marice i ... kvragu gdi su sad oni smajlići kaj se praše u doggy pozi.
__________________
Lone rider rides alone!
lone rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 22:11   #68
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
aha... znaci kod neobrijanih higijena cini svoje i bakterija nema
a kod obrijanih bakterije usecu unutra i cekaju dok se ti uzalud peres i badava ti higijena?



osim toga odakle uvjerenje da nesto trivijalno kao dlake moze sprijeciti bakterije u njihovom pohodu?
ne, nego kod ljudi koji paze na higijenu, dlake nemaju veze s istom. jel to zbilja moran objašnjavat?!

Drugo, to nije uvjerenje, nego znanstveno objašnjenje postojanja dlaka. Nije nešto šta se izmisli tek onako, a onda živi u dogmatskom uvjerenju.
__________________
I have nobody to call my own
minijatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 23:33   #69
Quote:
minijatura kaže: Pogledaj post
Da, a kad smo obrijane, ne samo da su slijepljene na kožu, nego su se i unutra prošetale

Važno je da je oprano, pa je svejedno, a unutra se nije došetalo

Uglavnom, potpuno obrijana mi je ružna, jer zaista i samoj sebi izgledam infantilno. Bar crtica! Istovremeno, potpuna džungla mi je ružna. Kad su dlačice male, onda bockaju..svašta.
Ukratko, kako kad. Ipak, ono skroz dolje mi je---glađe je slađe. A onaj gornji dio nikad nije skroz obrijan.
A što mislite zašto sam "glatkica slatkica"?

One minijature na gornjem dijelu su izuzetno seksi , samo kada bi se natjerala da se strpim da mi izraste (a obično nemam strpljenja pa sve skidam)...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 23:37   #70
Quote:
nudistica;17099248
Argument [B
kaže:
ne[/B] stoji! Djeca imaju i glatke noge i pazuha, pa te, ako se tamo briješ (a nadam se: da , inače ), nikoga to ne podsjeća na dječiju dob.
tko je rekao da je to argument? govorimo o ukusima, nema ovdje argumenata, ja sam rekla kako to meni izgleda.
A na boldano mi je smiješno uopće odgovarati.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 00:00   #71
Quote:
Modina kaže: Pogledaj post
Obrijana. Zapravo, bolje je reći da volim kad je uređena
I ne radim to zbog nikog drugog osim zbog sebe jer se tako bolje osjećam
A ginekologu volim uljepšati dan u smislu da mu ne pozli kad vidi prašumu.
AHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHA
747 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 01:32   #72
Quote:
minijatura kaže: Pogledaj post
ne, nego kod ljudi koji paze na higijenu, dlake nemaju veze s istom. jel to zbilja moran objašnjavat?!

Drugo, to nije uvjerenje, nego znanstveno objašnjenje postojanja dlaka. Nije nešto šta se izmisli tek onako, a onda živi u dogmatskom uvjerenju.
ne moras objasnjavati... stvar je u subjektivnom dojmu
neke odrasla depilirana zena podsjeca na malu curicu, a neki dlake povezuju s nedostatkom higijene... 100 ljudi, 200 sisa... ili kako vec

sto se tice znanstvenog objasnjenja postojanja dlaka, ono vjerojatno datira iz doba kad su ljudi gologuzi trckarali uokolo pa su im trebale dlake kao stit od zlih bakterija

od cega nas stite, onda, dlake na nogama
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 01:42   #73
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ne moras objasnjavati... stvar je u subjektivnom dojmu
neke odrasla depilirana zena podsjeca na malu curicu, a neki dlake povezuju s nedostatkom higijene... 100 ljudi, 200 sisa... ili kako vec

sto se tice znanstvenog objasnjenja postojanja dlaka, ono vjerojatno datira iz doba kad su ljudi gologuzi trckarali uokolo pa su im trebale dlake kao stit od zlih bakterija

od cega nas stite, onda, dlake na nogama
Dlake su ostale evolucijski protiv hladnoće, po cijelom tijelu, Šerlokice!
__________________
Stisnem vas!
Dominantni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 02:01   #74
Quote:
Dominantni kaže: Pogledaj post
Dlake su ostale evolucijski protiv hladnoće, po cijelom tijelu, Šerlokice!
ides
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 02:24   #75
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ides
Nije sramota ne znati! Pitaj i reći će ti se!
__________________
Stisnem vas!
Dominantni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 03:20   #76
a

pa ne lizem do koljena,normalno.
stvar je u tome kada zabim glavu medju noge da se sav zamusam(skoro po cijelom licu,ali naravno ako zena nema problema sa vlazenjem...)i onda je malo glupavo ako ima prevec dlaka.sljepi se sve.
slavko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 03:59   #77
ja uvik obrijana al nekako u zadnje vrime san odlucila za promjenu i super mi je onako stazica lipa dragi je lud za njom od tad i meni je sexy
__________________
CARPE DIEM
candy4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 11:24   #78
Quote:
Dominantni kaže: Pogledaj post
Nije sramota ne znati! Pitaj i reći će ti se!
naravno da nije....

ono na sto sam ciljala je da su dlake zaostatak iz doba kad je ljudima bilo hladno za noge i kad su gologuzi skupljali bakterije uokolo
kao sto vise nema potrebe da noge grijemo dlakama, tako isto higijenom i gacicama se mozemo obraniti od bakterija

nadam se da je sad jasnije
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 11:40   #79
Quote:
minijatura kaže: Pogledaj post
ne, nego kod ljudi koji paze na higijenu, dlake nemaju veze s istom. jel to zbilja moran objašnjavat?!

Drugo, to nije uvjerenje, nego znanstveno objašnjenje postojanja dlaka. Nije nešto šta se izmisli tek onako, a onda živi u dogmatskom uvjerenju.
Slazem se s tobom! Sve dlake na ljudskom tijelu imaju svoju svrhu! Trepavice donekle sprecavaju ulazak necistoca u oko, obrve pokusavaju sprijeciti kapanje znoja prema ocima, dlake na rukama i nogama pomazu pri odrzavanju stalne tjelesne temp itd.. Dakle, dlake su tu sa razlogom, a to da li ih brijemo ili ne je nasa osobna volja i zelja i samo je stvar estetike.. Higijena je, naravno, bitna bez obzira na dlake.

Zadnje uređivanje smotana20 : 17.11.2008. at 11:49.
 
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 11:55   #80
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
naravno da nije....

ono na sto sam ciljala je da su dlake zaostatak iz doba kad je ljudima bilo hladno za noge i kad su gologuzi skupljali bakterije uokolo
kao sto vise nema potrebe da noge grijemo dlakama, tako isto higijenom i gacicama se mozemo obraniti od bakterija

nadam se da je sad jasnije
Žuži, debata nije o tome jesu li dlake nužne. Naravno da nisu. Puno toga čovjeku nije nužno. Problem je u tome da neki ljudi na ovakvoj temi navale s idejom da su dlake nehigijenske, što je totalna glupost. Dapače, korisne su. Ne da više imaju neku silno važnu funkciju, daleko od toga, ali jesu 'upotrebljive'.

Stvar se preselila kompletno na područje estetike i mode. I erotike.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger