Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2015., 21:46   #1101
Quote:
guubec kaže: Pogledaj post
Nije laž nego taj napon možeš naći i uputstvima koje dobiješ sa acu. Negdje se navodi 14.4V, negdje 14.5V a negdje 14.7V. Na tom naponu poćinje raspad vode na kisik i vodik a posljedice su ili suhe čelije ili uz neku iskru buum......, pa si ti misli. Kad imaš ćepove možes uliti dest. vodu, a kad ti je acu zatvoren možeš se slikat.
Neki mudraci spominju mogućnost kratkog punjenja sa većim naponom (do dva sata) radi tzv. pobude, ali to ja ne bi probao.
MA ne, ne shaćaš.

Daleko od toga da viši napon od 2.7 V po ćeliji ne šteti ćeliji i da ju oštečuje...
Narano da šteti... ali ne zbog stvaranja plinova...
plinove ćeš početi stvarati i kaa normalnim naoponom napuniš ćeliu do kraja, kada elektroni više ne mogu migrirati već rade elektrolizu vode...
Zato aku koad je pun a na punjenju - ključa---

Nego, kada puniš ćeliju naponom višim od 2.7V dolazi do ubrzanog trošenja (oksidacije) pozitivne ploče, čime joj drastično smanjuješ vijek trajanja...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 10:00   #1102
Gdje piše datum proizvodnje na Bosch akumulatorima? onaj plavi s4 mislim je u pitanju
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 12:00   #1103
Šta kupiti, Beren, Schneider, Toplu, cijene i garancija su vrlo slični. Znam, što noviji to bolji, ali opet koji?
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:48   #1104
Prolistaj temu. Ima dosta preporuka. Jedni će ti preporučiti Berena, drugi Toplu. Ja sam za Toplu.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 17:04   #1105
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Prolistaj temu. Ima dosta preporuka. Jedni će ti preporučiti Berena, drugi Toplu. Ja sam za Toplu.
Ali Topla ili nergy ili ako je ikako moguće, TOP.
Pristojne cijene, a OEM standardi...

Quote:
Genscher kaže: Pogledaj post
Gdje piše datum proizvodnje na Bosch akumulatorima? onaj plavi s4 mislim je u pitanju

do nedavno su štampali na predljnoj naljepnici, recimo B4, što je Veljača (A B C D... Sje, Velj, Ožu) 4 od 14 godine.

Ovih dana vidim d više niti to ne štancaju... barem po onim Boschovim u metrou..
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 22:26   #1106
evo jedan zanimljiv strani forum, a ovaj prvi post mi se cini dosta poucan (o odrzavanju akumulatora) pa koga zanima...

http://akcrankshaft.com/forum/showthread.php?tid=17690
Komisarrex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 07:24   #1107
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Prolistaj temu. Ima dosta preporuka. Jedni će ti preporučiti Berena, drugi Toplu. Ja sam za Toplu.
Pročitao sam sve, ali ne možeš se odlučit
Na kraju kupio Schneidera, starog mjesec i pol.

75Ah, 670A za 480kn.
__________________
All generalizations are false, including this one.

Zadnje uređivanje -dominic- : 24.02.2015. at 08:03.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 22:40   #1108
Varta Blue Line crkla nakon tri godine.
Tražim 55 Ah, da daje što više startne struje.

Zasad mi je najpraktičnije:

https://www.tokic.hr/proizvodi/akumulatori/
TQ 55 Ah, 480 A startne struje za 427 kuna.


Ili neki od ovih s linka:
http://www.solarno.hr/katalog/37/aku...rder=priceDesc

TQ valjda radi Fiamm, i to ne bi trebali biti loši akumulatori.

A neki od ovih s drugog linka imaju 3 godine garancije.
I još su mi zanimljivi ovi "VAG OEM" akumulatori.



Može pomoć što odabrati, a možda netko ima i neki treći prijedlog.
Jay Bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 05:27   #1109
Netko ih ne voli ali osobno imam veoma pozitivna iskustva sa exide.
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 14:09   #1110
Quote:
Jay Bird kaže: Pogledaj post
Varta Blue Line crkla nakon tri godine.
Tražim 55 Ah, da daje što više startne struje.

Zasad mi je najpraktičnije:

https://www.tokic.hr/proizvodi/akumulatori/
TQ 55 Ah, 480 A startne struje za 427 kuna.


Ili neki od ovih s linka:
http://www.solarno.hr/katalog/37/aku...rder=priceDesc

TQ valjda radi Fiamm, i to ne bi trebali biti loši akumulatori.

A neki od ovih s drugog linka imaju 3 godine garancije.
I još su mi zanimljivi ovi "VAG OEM" akumulatori.



Može pomoć što odabrati, a možda netko ima i neki treći prijedlog.
Topla...Serija top je kod nekih s 3 god garancije-gledao kod grandoil-a..Exide premium isto s 3 godine garancije ali jedno 25% skuplji...
Vwovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 16:54   #1111
Nakon 11 godina, vrijeme je da umirovim plavu Vartu u svom kosookom prometalu.

I sad ja gledam Varte opet (koliko god neki ovdje bili nezadovoljni, meni je ostala u dobrom sjećanju). Ima blue dynamic asia, kao za kosooka vozila, sa startnom strujom od svega 330A. Onda pogledam Baren i Exide, isto aku za japanca, isto startna struja 330A. Zašto?

A zašto jednostavno ne gledam normalne akumulatore? Jer su kod mene kontakti manjeg promjera nego na svakom normalnom autu. Druga opcija je zamjena klemi normalnim.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 18:19   #1112
Molila bi savjet, prije 2 godine sam stavila novi akumulator, rijetko vozim 1-2x tjedno i desava se to da ga ne mogu upalit (osim na guranje)...primjetila sam da se to desava kad sam izgasila motor i ostavila na 10-tak min upaljena sva 4 zmigavca, i jednom sam ostavila muziku. Da li je razlog sta ga rijeko vozim pa se akumulator ne moze napunit ili?
Hvala :-)
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 20:57   #1113
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Molila bi savjet, prije 2 godine sam stavila novi akumulator, rijetko vozim 1-2x tjedno i desava se to da ga ne mogu upalit (osim na guranje)...primjetila sam da se to desava kad sam izgasila motor i ostavila na 10-tak min upaljena sva 4 zmigavca, i jednom sam ostavila muziku. Da li je razlog sta ga rijeko vozim pa se akumulator ne moze napunit ili?
Hvala :-)
Upravo je to razlog, akumulator se ne može napuniti kroz jednu do dvije vožnje tjedno, pogotovo ako su u pitanju kraće relacije na kojima voziš.
Dešava se to da takvim načinom vožnje pokrećeš proces sulfatizacije što bi značilo da se sulfat iz kiseline veže na olovne ploče u akumulatorskim ćelijama te tako smanjuje njihovu provodljivost što rezultira sve slabijim i slabijim akumulatorom.
__________________
rijeku upoznaješ plivajući preko nje, čovjeka kroz razgovor.
lovac u mutnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:34   #1114
molim skustva sa Titanium aku, vidim u konzumu 100 ah za 750 kn, ugrubo...


kanim slijedećeg mj zamijeniti-
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 21:04   #1115
Imam u autu Delkorov akumulator kojeg imam otkad sam dobio auto (star 7 godina). Kapacitet mu je 45Ah startna struja 410A. Sad me zanima a i pao mi je u oko Berenov na akciji koji ima 50Ah i 450A startne struje. Ostavlja li neke posljedice na auto ako ima malo više Ah od onoga što je proizvođač propisao jer mi je glupo uzimati od 45Ah koji ima slabiju startnu struju od ovoga što je došao u originalu

Prema dimenzijama bi mi čak i odgovarao od 60Ah i 480A
Pepitto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 21:13   #1116
može jači aku bez problema.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 13:01   #1117
Nakon 6-7 godina voženja kratkih relacija (napravljeno oko 38k km ) rekoše u servisu da je akumulator na 20% i treba zamjenu. Auto normalno radi, instrumenti ne trzaju i normalno pali na bilo kojoj temp ali zamjenit ćemo za svaki slučaj da nebi napravio veću štetu.

Radi se o fiesti 1.4 16V, iz 2007. ako se ne varam.

Šta bi vi stavili u svoj auto da ste na mojem mjestu? Trenutno je unutra, prepisat ću sve s njega , Ford silver calcium 43 Ah, 360A. Ima još hrpa nekih nevažnih (?) brojeva i 12V.

Očito taj motor ne traži puno, pa koji mi je akumulator best bang for buck?

edit
Naletio sam na neki zimski katalog fordov, taj Akumulator (12V-43AH) kod njih košta 648.87kn
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .

Zadnje uređivanje Wannabes : 18.04.2015. at 13:54.
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 16:38   #1118
Quote:
Wannabes kaže: Pogledaj post
Nakon 6-7 godina voženja kratkih relacija (napravljeno oko 38k km ) rekoše u servisu da je akumulator na 20% i treba zamjenu. Auto normalno radi, instrumenti ne trzaju i normalno pali na bilo kojoj temp ali zamjenit ćemo za svaki slučaj da nebi napravio veću štetu.

Radi se o fiesti 1.4 16V, iz 2007. ako se ne varam.

Šta bi vi stavili u svoj auto da ste na mojem mjestu? Trenutno je unutra, prepisat ću sve s njega , Ford silver calcium 43 Ah, 360A. Ima još hrpa nekih nevažnih (?) brojeva i 12V.

Očito taj motor ne traži puno, pa koji mi je akumulator best bang for buck?

edit
Naletio sam na neki zimski katalog fordov, taj Akumulator (12V-43AH) kod njih košta 648.87kn
Ako ti stane, neku Vesnu ili Toplu. Gledaj prije svega dimenzije, da je što novijeg datuma i da ima što više garancije...
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 21:55   #1119
Ok, a jel trebam pripazit da neke proizvođace zaobiđem bez obzira na cijenu i gore navedeno?
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 12:29   #1120
Pozdrav imam jedno pitanje:gdje da nabavim akumulator za starija vozila 6v,imam motor od vw bube i ima 6v instalaciju...
johnybgode2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.