Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2009., 11:53   #1
Posao u splitsko-dalmatinskoj županiji

Koji su sve izvori otvorenih natječaja? Da li kao i u Zg, standardni mojposao i posao, eventuralno dnevne novine subotom (mada se tamo sve ponavlja kao i na netu) ili je u splitskoj županiji nekakav drugačiji običaj?
Slobodna Dalmacija, HZZO, neke agencije? Koji su sve potencijalni izvori, kojim danom novine i sl.?
Sve informacije su dobrodošle.
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 11:47   #2
anybody?
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 12:12   #3
Ja to isto gledam, internet portale, plavi oglasnik, al stalno jedno te isto, punuda poslova je toliko oskudna da je to strašno
miss_marple is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 18:06   #4
sve isto kao i u zg(logicno zar ne?) osim sta umjesto plavog imamo ovaj oglasnik.naravno da je 80 posto tih oglasa muljaza, agencija za nekret., ofirlame kozmetike, noni sok i slicno.
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 13:28   #5
ovisi jesi u rodu kerumu ili nisi
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 17:51   #6
Hvala za link

mada, možda se ja ne znam njime služiti.. Kada odaberem grad, ne nudi mi ništa dalje?!
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 02:08   #7
pa lijepo ti pise da se moras pretplatiti, ili kupi tiskano izdanje, svaki utorak novo izdanje u trafikama sirom dalmacije
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 16:09   #8
nisam to primjetila.. hvala!
jedino je bed što ja nisam ni blizu Dalmacije da ga kupim, great..
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 19:36   #9
Možeš za mali oglasnik kupiti šifru za mjesec dana, pa oglase čitaš online friške svaki dan kako pristižu. Za Dalmaciju svakako pregledavaj i stranice Hzzo, a i Narodnih novina ako ima šta s tog područja.

Eh da, možeš i bez šifre pregledavati oglase iz oglasnika, samo su bez tel broja, a ima neka usluga sa sms-om za poslati zahtjev da ti daju kontak od točno određenog oglasa.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 18:05   #10
hvala na opsežnoj informaciji!

Reci mi na što si mislila pod Narodnim novinama?
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:28   #11
imaš slobodnu dalmaciju i u unutrašnjosti, obično tisak ima neke svoje trgovine gdje možeš kupiti sve što imaju u svojoj ponudi a što ćeš na kioscima teško naći

edit: ako imaš neki crni fond / ušteđevinu, nađeš smještaj i dođeš dolje i onda tražiš posao, meni je izbor bio rijeka ili split, na kraju dao otkaz i otišao u split (kao naj veći priobalni grad, a i meni osobno ljepši od rijeke, da ne pričamo o vremenskim uvjetima - istra je hrvatska britanija, svaki čas kiše), a posao našao dok sam odrađivao otkazni rok

Zadnje uređivanje outrager : 20.10.2009. at 21:33.
outrager is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 00:12   #12
Quote:
outrager kaže: Pogledaj post
imaš slobodnu dalmaciju i u unutrašnjosti, obično tisak ima neke svoje trgovine gdje možeš kupiti sve što imaju u svojoj ponudi a što ćeš na kioscima teško naći

edit: ako imaš neki crni fond / ušteđevinu, nađeš smještaj i dođeš dolje i onda tražiš posao, meni je izbor bio rijeka ili split, na kraju dao otkaz i otišao u split (kao naj veći priobalni grad, a i meni osobno ljepši od rijeke, da ne pričamo o vremenskim uvjetima - istra je hrvatska britanija, svaki čas kiše), a posao našao dok sam odrađivao otkazni rok
Za Rijeku si pogodija što se tiče vremena, otuka san tri godine tamo i ako igdje pada kiša kod nas, to je u Rijeci (tzv. orografske padaline, tj. one uzrokovane reljefom). Što se tiče posla stanje u Rijeci je puno bolje nego u Splitu. I BTW Rijeka nikako nije Istra već Kvarner.
Kolpomorto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 00:18   #13
nije istra, al graniči sa istrom, a taj dio je naj kišovitiji, to sam htio reći, eto, istra i kvarner
outrager is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 00:28   #14
Quote:
outrager kaže: Pogledaj post
nije istra, al graniči sa istrom, a taj dio je naj kišovitiji, to sam htio reći, eto, istra i kvarner
ma nemoj šta zamjerit još ovaj, ako smijem pitati, što te potjeralo dolje kod nas, mislim ti i Renato Baretić i ne znam baš da je itko drugi he he...
Kolpomorto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 12:57   #15
Quote:
outrager kaže: Pogledaj post
imaš slobodnu dalmaciju i u unutrašnjosti, obično tisak ima neke svoje trgovine gdje možeš kupiti sve što imaju u svojoj ponudi a što ćeš na kioscima teško naći

edit: ako imaš neki crni fond / ušteđevinu, nađeš smještaj i dođeš dolje i onda tražiš posao, meni je izbor bio rijeka ili split, na kraju dao otkaz i otišao u split (kao naj veći priobalni grad, a i meni osobno ljepši od rijeke, da ne pričamo o vremenskim uvjetima - istra je hrvatska britanija, svaki čas kiše), a posao našao dok sam odrađivao otkazni rok
Da, to sam si baš razmišljala da bi trebala uzeti Sl.Dalmaciju, mislim da ih na Trgu u Zagrebu prodaju. Valjda je to originalno izdanje, tj. da nije regionalno pa izbace ili dodaju neke dijelove. Jedino, kojim danom su oglasi najčešće? Jel najaktualnija subota kao i kod Jutarnjeg i Večernjeg.
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 12:58   #16
Bi li se nekome dalo napraviti neki popis većih firmi u ST? Ili bar nabrojati koju.
Meni je jedino pao na pamet SMS, ali tamo je trenutno uh uh situacija..
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 13:17   #17
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
Bi li se nekome dalo napraviti neki popis većih firmi u ST? Ili bar nabrojati koju.
Meni je jedino pao na pamet SMS, ali tamo je trenutno uh uh situacija..
a šta te zanima? čime se želiš bavit? šta si po zanimanju?
 
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 20:33   #18
Quote:
Kolpomorto kaže: Pogledaj post
ma nemoj šta zamjerit još ovaj, ako smijem pitati, što te potjeralo dolje kod nas, mislim ti i Renato Baretić i ne znam baš da je itko drugi he he...
Pa ja sam došao iz Slavonije, kao prvo ljepše mi je dolje, možda mi kontinentalci Dalmaciju doživljavamo ljepšom jer nas podsjeća na godišnje odmore, plaže, sve 4 u zrak... ne znam meni je tu dolje pono bolje i ljepše nego u slavoniji, možda je to samo neka promjena klime, al evo ja sam recimo ove godine 5 puta bio u Dalmaciji, naj duže 4 dana, znači to su bili samo vikendi i kad se spoje neki slobodni dani, i po 500-tinjak km u jednom smjeru, al meni je tu dolje tako dobro da mi se da toliko voziti.
A zašto sam sad došao na ovako duže? Zbog škole, posla, buduće karijere, novca... upisao sam brodostrojarstvo, pa bi sad za promjenu malo plovio po moru al mislim da ću ipak prodati svoju nekretninu u Slavoniji i kupiti nešto manje vamo dolje pa tu graditi
outrager is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 21:19   #19
Quote:
outrager kaže: Pogledaj post
Pa ja sam došao iz Slavonije, kao prvo ljepše mi je dolje, možda mi kontinentalci Dalmaciju doživljavamo ljepšom jer nas podsjeća na godišnje odmore, plaže, sve 4 u zrak... ne znam meni je tu dolje pono bolje i ljepše nego u slavoniji, možda je to samo neka promjena klime, al evo ja sam recimo ove godine 5 puta bio u Dalmaciji, naj duže 4 dana, znači to su bili samo vikendi i kad se spoje neki slobodni dani, i po 500-tinjak km u jednom smjeru, al meni je tu dolje tako dobro da mi se da toliko voziti.
A zašto sam sad došao na ovako duže? Zbog škole, posla, buduće karijere, novca... upisao sam brodostrojarstvo, pa bi sad za promjenu malo plovio po moru al mislim da ću ipak prodati svoju nekretninu u Slavoniji i kupiti nešto manje vamo dolje pa tu graditi
Ohohohohohohoho!!! Pa kolega, kako ste? Mislin isto da si se malo zajeba, da oprostiš na izrazu, PFRI ti je bolji od PFST, manje je potencijalnih trauma tamo he he he. A o studentskom životu u Rijeci da ne govorim, Split nije ni do koljena tome... Ali što je tu je, sad se vadi kako znaš i umiješ... u svakom slučaju sretno!
Kolpomorto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 21:58   #20
e kolega, ja se sam financiram, škola 16000kn + smještaj + režije + nekakav kredit koji imam od ranije, a treba sve to platiti, meni je bilo svejedno Rijeka ili Split, u Splitu sam našao posao, tako da sam sad u Splitu
outrager is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.