Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2007., 19:37   #201
NSB.
__________________
svijet je lopta šarena...
pinkgirl18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 19:41   #202
ja sam godinama učio na krevetu, ležeći. ali uvijek bih zaspao i probudio se strašno živčen ibezvoljan.

od ove šk godine učim za stolom. problem je što me zabole leđa i non stop tražim neke pauze. evo, biologiju sma trebao naučiti do 5 pa vježbati fiziku. a sad je 19 za koju minutu , a ja nisan ništa počeo. samo sam po forumima...
vrtlog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 19:44   #203
U lipom, milom i toplom krevetcu
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 20:03   #204
U krevetu. Sjedim prekriženih nogu i učim. Udobnije mi je od stola, a nemam problema s prevelikom opuštenošću/snom jer nikad ne učim tako kasno da bi mi se počelo spavat.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 20:12   #205
na podu..sjednem i naslonim se na radijator..i ucim..
a kad nesto pisem..onda legnem i..uglavnom zaspim..
najgore je kad mi treba nes s neta..npr neka rijec za prevesti, neka skripta..bilo sto..onda nista od ucenja..
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 20:19   #206
Na krevetu, na kauču i za stolo, al za stolom rijetko, jedino dok pišem i radim si skriptu.
Moja frendica zna sjediti na podu, na tvrdome jer je to "priječi" da se uspava. Pogotovo noću
-Andain- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 20:21   #207
Uglavnom u krevetu. Krenem za stolom, ali ne izdržim. Osim ako se radi o pisanju bilješki. I uvijek doma.
NSB i ostale knjižnice ne dolaze u obzir.
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 21:17   #208
za stolom ili sjedecki na krevetu..naravno doma, nigdje drugdje ne funkcionira..
__________________
..the circus continues tomorrow..
Girl From Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 21:35   #209
soba; krevet (sidin il ležin), pod (naslonjena leđima na krevet).
radna soba; kauč (sidin).
češće učin u radnoj. tamo nikog ne čujen. i balkon mi je lipši, a to mi je bitno za pauze.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 21:43   #210
vecinom u sobi za radnim stolom, a ponekad u krevetu
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 22:57   #211
Quote:
removka kaže: Pogledaj post
najgore je kad mi treba nes s neta..npr neka rijec za prevesti, neka skripta..bilo sto..onda nista od ucenja..
Ditto. Zato kad učim, kompjutor uvijek mora biti ugašen.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 23:27   #212
joooj,ja nema sanse da se natjeram da ucim doma...jer mi je komp uvijek iza leda i onak lijepo gleda u mene i onda ja ne mogu da ga ne upalim ...
zato idem fino u nsb,i tamo sam kojih 8,9,10 sati..nesto cak i naucim(kad ne idem precesto po kavama)
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 13:20   #213
Za radnim stolom, na uredskoj stolici koja bas i nije najudobnija tj. ne mozes zaspati na njoj!
__________________
Barbi
barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 14:47   #214
ma preko noci je najbolje ucit bar po meni, tad imas svoj mir i koncentracija ti je tad veca.. preko dana eventualno ali dosta rano

i pogotovo ako ti je dan ispunjen i obaveze na sve strane, tad se u stisci najbolje uci
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 13:17   #215
1. Probudim se ujutro u 8h i odem na trčanje
2.Vratim se istuširam i jedem te sam spreman za ucenje
3.Ucim do 14, 15h i zatim odem bauljati sa curom ili prijateljima po gradu
4.Kada se vratim kuci ucim jos 2 h prije spavanja ali to samo kada je ispit blizu
vine4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 23:07   #216
stavim si čašu vode na stol, sjednem na loptu za jogu pa malo hopsam, onda uključim mjuzu, ali ju slušam isključivo sa slušalicama (tako se koncentriram) te knjige, bilježnice, flomiće u boji i idemo na zadatke!
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 14:02   #217
NSB,a rijetko kad doma.Doma ako,i samo ako sam raspoložen učiti u kasnim večernjim satima.
__________________
Never forget who you are, for surely the world won’t. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you
Lapsus perpetuus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 20:50   #218
meni je u zadnje vrijeme skroz lakše učit po noći jer nikog nema oko mene..

a inače kad učim stvarno za neki ispit..ajme, onda se ponašam skroz divlje : ) i ne pričam ni s kim, pijem tone vode i kave, hodam stalnom u pidžamama i tako.

i uvijek učim za stolom, obavezno.
leteca_medvjedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 22:48   #219
u krevetu, ili na podu wc-a s cigaretom u ruci bolesno, ali najbolje učim baš tamo!
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 11:28   #220
stimulansi za učenje

evo, da malo oživim temu..
Šta koristite, da poboljšate koncentraciju, pamćenje, i budnost...?

Meni kava, tak tak pomaže, davno je to bilo, kada je imala pravi utjecaj, i evo sada ostalo par ispitića, i treba zapeti, koristila neke čajeve iz dm-a nekada i tablete, ali kada se svaki ispit približi, postavim s i pitanje, šta bi si kupila, da si olakšam i povećem koncentraciju? Imam malo problema da se koncentriram, i imam niski tlak, pa mi se često prispava, i nadjem se da pet puta čitam nešto, i ništa ne ide u glavu...

Svaki savjet je dobro došao....
__________________
"Kada ne dobijete ono što želite, dobili ste iskustvo..."
ivy24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.