Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2007., 16:01   #81
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Ma jadna, zakaj sanjaš?! Ionako buš dobila papirić s točnim odgovorom
Čekaj malo, znači, netko na papiriću ima zapisano kako iskorijeniti glad u svijetu i ekološke probleme?? Pa gdje je taj papirić, sunce mu kalajsano, kupujem odmah! Onda se ne moram brinuti ni o ljepoti ni o pameti!
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 16:07   #82
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Čekaj malo, znači, netko na papiriću ima zapisano kako iskorijeniti glad u svijetu i ekološke probleme?? Pa gdje je taj papirić, sunce mu kalajsano, kupujem odmah! Onda se ne moram brinuti ni o ljepoti ni o pameti!
Otkud ti, jadnanebila, ideja da se taj papir more dobro prodat?
Ko ima para , sasma siguno nije zainteresiran za iskorijenjivanje gladi i spašavanje tuljana.
A ak pak sama misliš spašavat svijet po receptu s papira, kak će ti to pomoć da se dobro udaš?
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 16:07   #83
Najbolje je biti prebogat, onda si kupis silikone, zategnes bore, ugradis umetke u kosu i unajmis prepametne ljude da brinu o tvom bogatstvu.

A ti pijes koktele na Baliju.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 16:20   #84
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
Otkud ti, jadnanebila, ideja da se taj papir more dobro prodat?
Ko ima para , sasma siguno nije zainteresiran za iskorijenjivanje gladi i spašavanje tuljana.
A ak pak sama misliš spašavat svijet po receptu s papira, kak će ti to pomoć da se dobro udaš?
Baš sve snove moraš rušiti, jel'da

Neće mi spašavanje svijeta pomoći da se dobro udam. Nego sise.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 16:21   #85
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Neće mi spašavanje svijeta pomoći da se dobro udam. Nego sise.
Opet ti o meni.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 16:30   #86
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Opet ti o meni.
Da. Kad se ironijski odmakneš od Herp, dobiješ Barcu.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 17:05   #87
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Najbolje je biti prebogat, onda si kupis silikone, zategnes bore, ugradis umetke u kosu i unajmis prepametne ljude da brinu o tvom bogatstvu.

A ti pijes koktele na Baliju.
Dobra definicija pameti.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 17:34   #88
Najrađe bih bila prejebeno dobro plaćena.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 18:07   #89
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Naslov sve govori. I usput, nema sredine, malo jednog, malo drugog ili nijedno.. I iz kojeg razloga? Kome je lakše?

ovo me podsjeća na vic kada su pitali Muju da li želi biti lijep ili glup! nakon razmišljanja i razmišljanja Mujo je uzviknuo: "glup". pitaju ga, zašto bolan Mujo tako? . A Mujo će:"pa ljepota je prolazna"
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 18:08   #90
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Najrađe bih bila prejebeno dobro plaćena.
i još za prodavanje magleee.... e to je jebena šljaka a odgovornosti nikakve
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 19:20   #91
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Pametna zena zna prikriti svoje nedostatke.
Lijepa zena ne zna.
Osim ako ne stavi neki penis u usta
pod uvijetom da je ta lijepa (prema Ponosnoj) ujedno i ne-pametna ...ali, onda opet ak je tak pre-lijepa, valjda i nema nedostatke pa ih i ne mora znati prikrivati ....ufff znojila sam se od mudrijanja:
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 19:36   #92
Kratkoročno: prelijepa

Dugoročno: prepametna

ali ko što neko već reče nije dobro biti pre ni jedno ni drugo....nisi shvaćen niti prihvaćen od svoje sredine e a to je veliki zaj...
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 19:42   #93
Je...ga, ja sam prepametna pa sam samim time opremljena i da shvatim da sam i preljepa. Tko može neka se nosi s tim, tko ne, tko ga/ju je..e.
Brazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 19:54   #94
Quote:
LittleMiss kaže: Pogledaj post
Ja smatram da sam i jedno i drugo.ha ha. Šalu na stranu. Naravno, ako moram birati radije bih bila pametnija nego što sam lijepa jer ti znanje i pak više vrijedi i lakše je , po meni, prolijepšati se nego obrazovati se i steći znanje. To ti je kao i znaje i iskustvo. Bolje imat znanje a iskustvo ćeš i ovako i onako steć, a kad imaš iskustva a nemaš znanja...moraš se dobro namučit da ga stekneš...enivej to je moje mišljenje

A brate nije...ili si lijepa ili nisi, to ti je bogom dano...a znanje...učit i naučit uvijek možeš i nikad nije kasno...
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 19:56   #95
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
a ako si bogata, lijepa i pametna, a zgazi te tramvaj?

što će se kome dogoditi u životu, nepredvidljivo je.. ali ja činjenica da se ljepota kupiti može, a pamet još uvijek ne može... znači, ako već moraš birati jedno od dva "zla", onda je bolje izabrati ono koje ostavlja mogućnost poboljšanja
Kako se kupuje ljepota??? jel ti to misliš na plastične operacije....nekima ni milijun ne bi pomoglo..
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 21:05   #96
Prelijepa radije
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 21:10   #97
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
A brate nije...ili si lijepa ili nisi, to ti je bogom dano...a znanje...učit i naučit uvijek možeš i nikad nije kasno...
I ja mislim. I najgluplja osoba može obrazovanjem i učenjem postat pametnija, al teško da se ljepota može kupit. Eventualno se već lijepa osoba može dodatno proljepšat.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 21:11   #98
Budući da znam kako je biti prepametan , rađe bi bila prelijepa.
Za to sam sigurna da mi je nepoznat feeling.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 21:11   #99
Može se i jedno i drugo. Naučiš rukovati dugmadima i ideš.
Situacija A: Aha, klikkkk...Mozak šalje signale - sada trebaš osmijeh s rupicama ispod oka i treptanje, blago se nagni prema naprijed da se nazire dekolte..Ne vulgarno...
Situacija A, ali nešto izmjenjenija: Aha! Klikkk! Uključi mozak, a dekolte prekrij nonšalantno rukama ili maramom. Zauzmi poziciju blaga a odlučna...

I tako - klik, klik, klik, klik....Šta ti je život žene....
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 21:12   #100
Quote:
Vera Pavladoljska kaže: Pogledaj post
Može se i jedno i drugo. Naučiš rukovati dugmadima i ideš.
Situacija A: Aha, klikkkk...Mozak šalje signale - sada trebaš osmijeh s rupicama ispod oka i treptanje, blago se nagni prema naprijed da se nazire dekolte..Ne vulgarno...
Situacija A, ali nešto izmjenjenija: Aha! Klikkk! Uključi mozak, a dekolte prekrij nonšalantno rukama ili maramom. Zauzmi poziciju blaga a odlučna...

I tako - klik, klik, klik, klik....Šta ti je život žene....
Eheheee.. tako sam dečka osvojila..
Još i rupice imam..
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.