Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2014., 23:26   #301
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
hvala na savjetima i za pocetak cu se ispricati tom momku s kojim sam imao incident.mislim da je korijen problema doista u tome sto sam prije bio slab i zapravo imam kompleks sto se tice toga.a hormoni su se dodatno pojacali.ocito je da je u meni visak testosterona.pocet cu raditi na sebi.izbacit cu sve negativno iz zivota i odhebat ljude koji me frustriraju.naci cu nesto sto ce mi misli drzat zaokupljenima.a sto se tice lijekova nema sanse da cu ih piti.otici cu psihlologu i olaksat mu dusu pa cemo vidjet sto ce mi on rec.
Sretno brate
Johnathan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 08:08   #302
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
hvala na savjetima i za pocetak cu se ispricati tom momku s kojim sam imao incident.mislim da je korijen problema doista u tome sto sam prije bio slab i zapravo imam kompleks sto se tice toga.a hormoni su se dodatno pojacali.ocito je da je u meni visak testosterona.pocet cu raditi na sebi.izbacit cu sve negativno iz zivota i odhebat ljude koji me frustriraju.naci cu nesto sto ce mi misli drzat zaokupljenima.a sto se tice lijekova nema sanse da cu ih piti.otici cu psihlologu i olaksat mu dusu pa cemo vidjet sto ce mi on rec.
Vjerojatno si u pravu, te uzrok leži u doživljaju nasilja, na temelju čega si razvio takav obranbeni stav. Razgovaraj o tome sa psihologom, te općenito sa čim više ljudi (barem virtalno). Tako ćeš sve bolje razumjeti i rješavati svoje probleme. A često dobro dođu i povratne informacije koje dobiješ. Također te podržvam da izbaciš negativce iz života
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 09:13   #303
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
antiandrogeni ne dolaze u obzir niti drugi ljekovi jer smatram da nisam toliko psihicki bolestan.uskoro cu se opet poceti baviti sportom koji obozavam i mislim da ce to pomoci.a do tad cu zasigurno potraziti uputnicu za psihologa jer mislim da je moj problem nekog dubljeg razloga jer sam cijeli zivot isfrustriran.mislim da sam i agresivan jer sam ko dijete cesto bio tucen pa sada zelim svima pokazati svoju snagu.

Odluka i prepoznavanje problema su ti na mjestu.
Ne nije to želja za pokazivanjem snage već želja da sam budeš autoritet,nažalost na način koji je je primijenjen u tvojoj obitelji.
Ne ti nisi psihički bolestan,ali bi mogao postati,zato stvarno potraži pomoć,da shvatiš i naučiš,kako se nositi sa svojim iskustvom zlostavljanjog djeteta.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 14:34   #304
evo jucer sam se ispricao tom momku i stvarno sam se bolje osjecao, nisam imao nikakav incident u ova zadnja 2 dana cak sam bio i smiren i hvala svima na dobrim savjetima
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 13:10   #305
i ja sam danas specijlano nabrusena, vec sam se derala na starog i poslala i tri *********** neke ljude na fejsbuku i obrisala ga jer mi ih je pun k*** tog natezanja i ulizivanja i preseravanja,i nemam cijeli dan sta radit jer sam u jebenoj selendri zabitoj,necu ni lijek popit jer sto vise popijem jos mi je gore,najrade bi si svu kosu pocupala
dayria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 18:20   #306


nemogu ni pricat .. o tome .. nisam jos spreman .. bilo bi vise stete nego koristi bojim se
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 03:19   #307
Pozdrav,
Moj otac je inace dobar covjek,i mnogo ga volim...Ali,nekad ima ispade,zna nekad zbog sitnice,ili cak bez razloga da napravi scenu,u stanju je u tom trenutku mnogo ruznih reci da kaze,da vredja,da povredi,nekad zna da fizicki nasrne.... Kao da se pretvori u drugu osobu... Takav je oduvek,par puta godisnje...Posle te scene,se pravi kao da je sve ok,kao da nije svestan sta je uradio...ne znam,,Zelela bi da nekako ,nesto ucinim,da prestane biti takav,da se pretvara u tu ruznu stranu...Dosta mi je,i tesko mi je....

Inace,nije alkoholicar,niti ima neke zavisnosti... I znam da me voli ,i znam da mu bude tesko posle,iako ne zna nekad ni kako treba da se izvine..

Zadnje uređivanje biceboljevaljda : 10.05.2015. at 03:51.
biceboljevaljda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 09:36   #308
Da je barem kod mene stari par puta godišnje takav.
Ali nije.
Na tjednoj bazi, barem dva-tri puta.
Sve dodatno začinjeno alkoholom.
E i tabletama.
Pa kad krenem u samoobranu, ili u kontranapad, bude sranja.
Drone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 01:59   #309
Takodjer imam napade bijesa, nema sanse da budem nasilan, jedino rijecima, brzo splasnem, ali par min nakon toga mi je tolko zao da opet u sebi potiskujem drugu emociju, osjecam se lose, katastrofa, nisu ti ispadi cesti, nekad se iskontroliram, ali ne bi ih trebalo uopce biti jer to nije ljutnja, to je nesto iznad.

Kod kuce stari ima blagi PTSP iz rata, pa isto zna zalozit vatru (u prosjeku 1 u 3 tjedna, tak da nije strasno), i onda kad se prikljucim fajtu nastane kaos, naravno bez fizickog nasilja, ali sigurno se neke veze i od tuda vuku.

I kolko sam skuzio zbog stresa na faksu isto mi se fitilj dosta skratio.

Sutra idem u shopping centar po tenke za trcanje da se oslobodim okova, kak su stari Grci rekli "U zdravom tijelu zdrav duh".
ahaoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 08:14   #310
Quote:
ahaoke kaže: Pogledaj post
...
Kod kuce stari ima blagi PTSP iz rata, pa isto zna zalozit vatru (u prosjeku 1 u 3 tjedna, tak da nije strasno), i onda kad se prikljucim fajtu nastane kaos, naravno bez fizickog nasilja, ali sigurno se neke veze i od tuda vuku.

I kolko sam skuzio zbog stresa na faksu isto mi se fitilj dosta skratio.

Sutra idem u shopping centar po tenke za trcanje da se oslobodim okova, kak su stari Grci rekli "U zdravom tijelu zdrav duh".

oca gledaj kao dosta istraumatiziranu osobu,
pa se elegantno makni kad "zagusti",
ili još bolje
- pozovi ga na istrčavanje.

možda krenu i neke medalje
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.