Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2008., 22:51   #1001
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post


Pa ko je rekao da vjerujem mayama? to se protivi mojim uvjerenjima, i to debelo!
To je OK imaš pravo vjerovati ili ne

Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Samo sam rekao šta je pjesnik htio reći; ja kažem da su maje opisivale neki kraj svijeta (a mislim da sam to i dokazao), a leonida opisuje isključivo promjenu svijesti.
Zar se nismo već složili da iluminati o kojima toliko govoriš ( i ja) koriste Maye da 'ko fol' govore da će biti smak svijeta , a da je istina dalje od toga (promjena svijesti koja njima ne odgovara!)

Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Niti će biti kraj svijeta niti promijena svijesti...osobno više vjerujem Nostradamusu nego čedomornim crvenokožcima.
Ovo prelazi u nacizam!

Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Bila je spika o WW3 (najrealnije mogučnosti za 2012.godinu), a gospon Leonida se nešto bunio na temu rasprave, pa sam nakratko otišao u njegovo (imaginarno područje).

Aha,znaći zato što se Leoida tome buni , a svi ostali na forumu to prihvaćaju ti više nećeš iznositi svoju teoriju na ovom forumu?

Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Naravno da je sve to "patka", a usput sam našao jednu novu povezanost iluminata i maya proročanstva. Maye bi doista trebalo uzimat s rezervom, jer imam dokaz o propagiranju maya nasuprot nekim drugim predviđanjima (koja se usput nimalo nesviđaju iluminatima)
Reci dokaz !


Ja mislim da se Zemlja jer ju uništavamo i Sunce jer mu smetaju naši sateliti urotili protiv nas Zemljana zajedno sa iluminatima i središtem Mlječne staze zato , a ostale dvije galaksije se poravnavaju zato jer im je dosadno pa žele urote.
Iluminati su se htjeli dogovorili sa Mayama da napišu proročanstvo o 2000.g koja zvući realnije, ali Sunce senije stiglo poravnati do 2000. pa su odgodili do 2012 .
Internet je stvoren da bi se moglo manipulirati ljudima i Maye su znale da ćemo mi na ovom forumu raspravljat o njima pa nam nisu htjele reći što je dalje od 9. nivoa.
Iluminati će stvoriti lažni WW3 da bi prekrili pravu istinu koja će se tada događati : Galatktička Federacija Svijetlosti(dalje čitaj:GFS) će proći pokraj Zemlje sa brodovima koje će svatko moći vidjeti u Svemiru , ali od prašine od nuklearnih bombi ljudi neće moći vidjeti Sunce ,a kamoli te brodove .
GFS će otići misleći da su ih ljudi 'odbili' i prepustiti reptilima da rade sa nama šta hoće - to se već jednom dogodilo kada su zemljani bili potopljeni pa od vode nisu mogli vidjeti nebo - tako smo zapravo pali pod vlast reptila.
Nakon WW3 priroda se neće moći oporaviti pa će 90% ljudi umrijeti , a ostalih 10% će se pobuniti protiv Katoličke crkve jer će ona 'biti kriva za sve'.
Nakon što će nestati katolici,a polako i svi kršćani ,te će tada reinkarnacija Hitlera ponovno pokrenuti antisemitiste te će tako biti pobijeni svi Židovi. Nakon toga Muslimani će htjeti biti jedini na Zemlji pa će pobiti ostale vjere , ali će i oni umrijeti zato jer se neće pokoriti iluminatima .
Tada (negdje u 2062 - točno 50 god. nakon 2012.) iluminati će napokon zavladati svijetom i to će službeno pisati u Zakonu iluminatske totalitarne Svjetske unije i tada će jedini problem iluminata biti taj što neće imati kime vladati - ljude su 'prorijedili' previše,a oni se neće moći razmnožavati jer (kako svi znamo) su pederi!
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Old 31.08.2008., 23:13   #1002
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post


Pa ko je rekao da vjerujem mayama? to se protivi mojim uvjerenjima, i to debelo!

Samo sam rekao šta je pjesnik htio reći; ja kažem da su maje opisivale neki kraj svijeta (a mislim da sam to i dokazao), a leonida opisuje isključivo promjenu svijesti.

Niti će biti kraj svijeta niti promijena svijesti...osobno više vjerujem Nostradamusu nego čedomornim crvenokožcima.

Bila je spika o WW3 (najrealnije mogučnosti za 2012.godinu), a gospon Leonida se nešto bunio na temu rasprave, pa sam nakratko otišao u njegovo (imaginarno područje).

Naravno da je sve to "patka", a usput sam našao jednu novu povezanost iluminata i maya proročanstva. Maye bi doista trebalo uzimat s rezervom, jer imam dokaz o propagiranju maya nasuprot nekim drugim predviđanjima (koja se usput nimalo nesviđaju iluminatima)
neces vjerovati cedomornim crvenokoscima ali hoces narkomanu koji je u transu predvidao buducnost?
bas cudno...cijelom jednom narodu ili pojedincu?
pa tko je onda sklon da bude izmanipuliran?
onaj koji vjeruje pojedincu...
michele de nostredame...hm,cisti francuz,vrlo ugledna francuska obitelj,ne,sigurno nisu bili masoni...
a tocnost nostradamusovih predvidanja jest izmedu 3 i 10%,kako god da se interpretirala...
tvoja mrznja prema tajnim drustvima proizlazi iz fanatizma vjere i dogma koje su postavili...ali ocito ne znas da su to bili iste struje doks e nisu zakacili oko podjele novca...
i olako osudivanje indijanaca takoder vuce svoje pocetke u krscanskom fanatizmu...
sto je slijedece?
kinezi jer ih ima puno?
japanci jer su casniji od europljana?
i onda ti pricas nama da smo izmanipulirani a tvoj govor je govor mrznje proizasao iz vjerskog fanatizma i rasizma...
svaka cast...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 01.09.2008., 20:36   #1003
smak-svijeta-21-prosinca-2012

Koji je smisao tog datuma i zašto je baš on odabran za početak kalendara, ne zna se - možda su Maye to i zapisali u svojim knjigama, ali ne u one četiri preživjele nakon španjolskih osvajanja u 16. stoljeću, kad je biskup Diego de Landa dao spaliti sve majanske rukopise da iskorijeni “poganske ideje”.

No, zna se da su Maye, kao mnoge drevne civilizacije, protok vremena promatrali ciklički, a ne pravocrtno, te da se upravo sada jedan ciklus od 5126 godina primiče kraju, kada će se vrijeme na dan 13.0.0.0.0. - koji prema našem, gregorijanskom kalendaru pada 21. 12. 2012. - “resetirati“ i ponovno početi odbrojavati od nule. Ovo je već peti takav ciklus. Prvi je završio time da je jaguar pojeo cijeli svijet, a peti, prema “Knjizi Chilama Balama iz Tizimina“ u kojoj su u 18. i 19. stoljeću zabilježeni fragmenti majanske mitologije i znanja, završava ovako: “Nebo se dijeli i tlo se diže, a onda voda preplavljuje zemlju. To je kraj svijeta, zatvaranje katuna”.


Ja bi ovdje bacio malo pogled na činjenicu da su španjolski konkvistadori gledali s prijezirom na taj poganski zapis, pa su ih večinu spalili! Od kuda sada izviru toliki novi zapisi? A istraživah malo po internetu...čak se i neki kultovi stvaraju oko tog kalendara, a neke holywoodske zvijezde su se već bacile u propagandu 2012.godine!

U Nizozemskoj se stoga tisuće ljudi opremaju suhom hranom, lijekovima i splavima na kojima se nadaju naći spas kad njihova ionako niska zemlja zauvijek potone pod površinu mora čija će se razina u kataklizmi podići. U Poljskoj i Sjedinjenim Državama također mnogi vjeruju majanskom proročanstvu.

Glumac Tom Cruise navodno je još prošle godine platio 10 milijuna dolara da mu na imanju u Coloradu sagrade podzemni bunker u kojem desetak osoba može preživjeti godinama, dok imućni kupuju terene i kuće na mjestima zaštićenim od plimnih valova i vulkanske lave, a posebno su popularne planine Drakensberg u Južnoj Africi. Prošle je godine izašlo desetak knjiga o apokalipsi 2012., od kojih su mnoge postale bestseleri, redatelj Roland Emmerich počeo je snimati film katastrofe pod naslovom “2012”, a na internetu se množe stranice na kojima se raspravlja o sve bližem kraju svijeta.


Ako ovo nije postala globalna razbibriga, onda ja nisam registriran na forum.hr-u

I dok neki smatraju da su promjene koje nam predstoje duhovne prirode, mnogi su uvjereni da će upravo na taj dan zemlju zadesiti niz katastrofa kao što su uragani i potresi, razorne vulkanske erupcije, pomaci polova i dramatične klimatske promjene koje će zaviti Zemlju u mrak, a preživjet će ih samo oni koji ih dočekaju pripravni.

Kome je u interesu da se dižu krediti (jer ionako nakon 2012 godine neće vrijediti novac), kupuju čamci, zaduženje na bankama, grade skupi sofisticirani podrum_bunkeri, kupuju dugotrajne konzerve s većom količinom otrova od uobičajene (radi veće dugotrajnosti), podizanje apsolutnog straha u oči te godine??

No, zna se da su Maye, kao mnoge drevne civilizacije, protok vremena promatrali ciklički, a ne pravocrtno, te da se upravo sada jedan ciklus od 5126 godina primiče kraju, kada će se vrijeme na dan 13.0.0.0.0. - koji prema našem, gregorijanskom kalendaru pada 21. 12. 2012. - “resetirati“ i ponovno početi odbrojavati od nule.

Zašto je baš broj 13 dobitna kombinacija?? I čiji ja je to još dobitna kombinacija??



Naravno, sve ovo nemože biti dokaz ničemu...ali ako se stvar sagleda iz šire perspektive, da se zaključiti da se nemože pojaviti ovakvo nešto bitno o čemu svi bruje,... a u biti čitava terija se razvila od fragmenata drevnog kalendara!

Sjetimo se 11.rujna...(također po mnogima događaj koji je zapisan i predviđen u mayanskom kalendaru, a ustvari je samo medijska eksponacija i ništa više) svi su pričali o terorizmu tih dana, a znamo tko je iscenirao događaj i proširio manipulativnu vijest po svijetu. Bojim se da se stvar ponavlja, ali sada u širem i značajnijem kontekstu!

Siguran sam da će se nešto bitno dogoditi tih dana, ali vrlo vjerojatno po scenariju ekipe iza kulisa!
__________________
DRUGI DOLAZAK

Zadnje uređivanje UBERSOLDAT : 01.09.2008. at 23:54.
UBERSOLDAT is offline  
Old 02.09.2008., 03:54   #1004
2012. ? Ma ne. To je godina ko i svaka druga. Doći će i proći će i ništa kataklizmično i za ljudski rod presudno neće se dogodit. Puna mi je kapa već tih doomsday godina. Svako malo neka nova i ti se propali proroci nikad ne umore stalno pomicati godine do tog fiktivnog datuma.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Old 02.09.2008., 04:02   #1005
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
Iluminati su se htjeli dogovorili sa Mayama da napišu proročanstvo o 2000.g koja zvući realnije, ali Sunce senije stiglo poravnati do 2000. pa su odgodili do 2012 .
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Old 02.09.2008., 10:17   #1006
Zaista! Neki se ne umore ni do 4 ujutro pa s plaže direkt tu istresaju pijesak, sol i "bisere". Ne znam, da nije tih presmješnih ikonica od čega bi se neki postovi i sastojali?!

Dakle, što se proroka i "proroka" tiče.... umjesto klikanja po ikonicama evo malo teksta službenih "proročanstava" i slikica - a one (nekima) govore više od tisuće nečijih smijurija;
March 10, 2006: It’s official: Solar minimum has arrived. Sunspots have all but vanished. Solar flares are nonexistent. The sun is utterly quiet.
Like the quiet before a storm.
This week researchers announced that a storm is coming–the most intense solar maximum in fifty years. The prediction comes from a team led by Mausumi Dikpati of the National Center for Atmospheric Research (NCAR). “The next sunspot cycle will be 30% to 50% stronger than the previous one,” she says. If correct, the years ahead could produce a burst of solar activity second only to the historic Solar Max of 1958.

"History shows that big sunspot cycles 'ramp up' faster than small ones," he says. "I expect to see the first sunspots of the next cycle appear in late 2006 or 2007—and Solar Max to be underway by 2010 or 2011."
I onda još uvijek - dvije godine kasnije;
Hathaway was WRONG!
Daily Sun: 02 Sep 08

The sun is blank--no sunspots. Credit: SOHO/MDI


Credit: SOHO Extreme UV

2006
The furious storms won't start right away, however. Solar cycles usually take a few years to build to a frenzy and Cycle 24 will be no exception. "We still have some quiet times ahead," says Hathaway.
Meanwhile, all eyes are on a promising little active region. Will it become the first sunspot of a new solar cycle? Stay tuned for updates from Science@NASA.
"Old magnetic fields swept up then should re-appear as big sunspots in 2010-2011."
Like most experts in the field, Hathaway has confidence in the conveyor belt model and agrees with Dikpati that the next solar maximum should be a doozy. But he disagrees with one point. Dikpati's forecast puts Solar Max at 2012. Hathaway believes it will arrive sooner, in 2010 or 2011.


Who's right? Time will tell. Either way, a storm is coming.


No to sve skupa ne mora ništa značiti, niti da će nas vrag odnjeti baš 2012.
Zato, svi marš na ples - na plažu
.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 02.09.2008., 10:46   #1007
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
...
To što si napisao, to sve stoji! Ali ima jedan mali problem?

bila je več rasprava o ovom fenomenu:
https://www.forum.hr/showthread.php?p...4#post15653984
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 02.09.2008., 13:55   #1008
Da - i?

Ima jedan drugi problem prijatelju - a to je da prije zaleta treba duboko udahnuti, pročitati, pogledati i shvatiti poantu nekog posta. Npr. i onog (??) na koji si se tako "riječito" osvrnuo.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 02.09.2008., 15:05   #1009
Da, ali nevidim povezanost neku??

Ja sam opisivao mogućnost manipulacije mayanskim proročanstvom, pošto je većina njihovih knjiga spaljeno a i u zadnje vrijeme se svi hvataju tog kalendara ko pijan plota, a ti opisuješ promjene na suncu za narednih 2-3 godine...obje teze mogu biti točne, ali nisu pretjerano povezane!
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 02.09.2008., 16:33   #1010
Quote:
zuni9 kaže: Pogledaj post
dobra fora , ne


btw. Seventin , to je normalno za Sunce da njegov minimun toliko traje jer što je starije anomalije na njemu će biti sve veće i veće , npr. uskoro će njegovi solarni maksimumi biti toliko da će biti globalnih nestanaka struje od oko godine dana .

...i da , 2012. neće biti dovoljno velik da okrene zemljine magnetske polove tajanstvenom novom silom koja se za vrijeme solarnog maximuma događa ... (samo sprječavam paranoičnost nekoh koji bi već na sva zvona pisali naslove ' samk sviejta 2012 - Sunce je krivo! XD )
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Old 02.09.2008., 16:48   #1011
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Da, ali nevidim povezanost neku??
Ja sam opisivao mogućnost manipulacije mayanskim proročanstvom, pošto je većina njihovih knjiga spaljeno a i u zadnje vrijeme se svi hvataju tog kalendara ko pijan plota, a ti opisuješ promjene na suncu za narednih 2-3 godine...obje teze mogu biti točne, ali nisu pretjerano povezane!
??? Ali vidiš veliku povezanost Maya i "Iluminata" - stvarne civilizacije i imaginarne (iako vjerojatno stvarne) "organizacije"?!?

Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
...osobno više vjerujem Nostradamusu nego čedomornim crvenokožcima.
I btw. mislim da ti ovakva salta i nisu nešto Bog zna što.
Možeš vjerovati ili ne vjerovati bilo kome i čemu, ali bar bi trebao provjeriti dostupne podatke prije ovakvih ... ne znam što.

- Maye su bili civiliziran i napredan narod i ta žrtvovanja koja im se pripisuju su se odnosila na simboličke rituale za vrijeme klasičnog perioda - 830 g.n.e.
Umjesto srca - božanstvima su se darovale emocije. A srce, kao njihov simbol, su prinosili Asteci.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 02.09.2008., 16:49   #1012
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
btw. Seventin , to je normalno za Sunce da njegov minimun toliko traje jer što je starije anomalije na njemu će biti sve veće i veće ,. (samo sprječavam paranoičnost nekoh koji bi već na sva zvona pisali naslove ' samk sviejta 2012 -
Nemoj me zajebavat' ... šta stvarno?!? Auuu
Mislim da bi prije tog spriječavanja trebao malo poraditi na pravopisu - niš' te ne kontam!

btw. na sva zvona se zvoni - a ne piše!
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 02.09.2008., 17:22   #1013
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
??? Ali vidiš veliku povezanost Maya i "Iluminata" - stvarne civilizacije i imaginarne (iako vjerojatno stvarne) "organizacije"?!?
Nerazumiješ me šta sam htio reći! Nepovezujem ja maye i illuminate, već aludiram na mogućnost manipuliranja majanskih proročanstava od navedene ili neke druge organizacije, jer su večina majanskih zapisa uništene, a uz bujnu maštu i ponešto političke motivacije je to vrlo lako nadopunit (naravno u korist same svrhe manipulacije masama)

Quote:
I btw. mislim da ti ovakva salta i nisu nešto Bog zna što.
Možeš vjerovati ili ne vjerovati bilo kome i čemu, ali bar bi trebao provjeriti dostupne podatke prije ovakvih ... ne znam što.

- Maye su bili civiliziran i napredan narod i ta žrtvovanja koja im se pripisuju su se odnosila na simboličke rituale za vrijeme klasičnog perioda - 830 g.n.e.
Umjesto srca - božanstvima su se darovale emocije. A srce, kao njihov simbol, su prinosili Asteci.
Nisam ja uvrijedio maye kao narod iz nekih rasističkih pobuda, već sam htio dokazat da oni ni približno nisu narod u koji bi se trebalo ugledat ili im se divit. A to što su imali ultra_napredan kalendar je samo dokaz da svaka nacija ili narod ima nešto ćim pridonosi globalnom napretku čovječanstva.


Dosta često čemo susretati i navodna objašnjenja mayanskog kalendara gdje se dokazuje dolazak planeta "žnj", što dovodi do aludiranja na staro sumeransko vjerovanje.....koje nema apsolutno nikakve veze s mayanskim kalendarom. (Imam i za ovo objašnenje, ali možda nekom drugom prilikom)
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 02.09.2008., 17:52   #1014
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Nerazumiješ me šta sam htio reći! Nepovezujem ja maye i illuminate, već aludiram na mogućnost manipuliranja majanskih proročanstava od navedene ili neke druge organizacije, jer su večina majanskih zapisa uništene, a uz bujnu maštu i ponešto političke motivacije je to vrlo lako nadopunit (naravno u korist same svrhe manipulacije masama)
Ma apsolutno sam sve razumio (nadam se i većina) što si aludirao s "poplavom" proročanstava baziranih na oskudnim nalazima Mayanske kulture. No, znaš kako se kaže - when you doubt, consider also doubting a doubt Jer, tko ti može potvrditi da su Španjolci zaista sve što su našli zapalili i da nisu pohranili negdje u trezorima svojih tvrđava, crkava i dvoraca!?
Da li si vidio ostatke paljevina? Krali su i drpali sve živo i neživo i prenosili u Europu. Zar zaista misliš da bi samo tako brzopleto spalili sve "dokumente" i njihova znanja?
Za ovo znaš, ne? - The Dresden Codex (Dresden University of Technology, Germany)
I to je tek dio onog što nam "daju" da znamo, itd. No to ti je sve poznato, pretpostavljam?
.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 02.09.2008., 18:05   #1015
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
.. Vjera naroda maja je bila dosta primitivnija od zapadnih u isto vrijeme; baš kao i asteci; imali su strahove od uništenja svijetova, prinosili im razne žrtve: ptice, druge životinje, nakit, a ponekad i ljude. Maje su bacali žive dječake između tri i 11 godina u jame kako bi udovoljili bogovima (naprimjer za kišu ili plodove u poljima):
http://www.reuters.com/article/scien...32680820080123 (toliko o naprednoj vjeri divljaka)
Evo, tek sada vidim što si ovdje nabacao, rekao bih - brzopleto se spotičući u vlastitu paranoju s iluminatima i sl. manipulacijama (no hard feelings)
Zašto vjeruješ Reuters-u više i naslijepo od recimo nekog, nazovimo, alternativca, povjesničara, arheologa koji ne radi niti za jednu medijsku agenciju (čitaj; brainwashing machine)!?!
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 02.09.2008., 19:24   #1016
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Evo, tek sada vidim što si ovdje nabacao, rekao bih - brzopleto se spotičući u vlastitu paranoju s iluminatima i sl. manipulacijama (no hard feelings)
Zašto vjeruješ Reuters-u više i naslijepo od recimo nekog, nazovimo, alternativca, povjesničara, arheologa koji ne radi niti za jednu medijsku agenciju (čitaj; brainwashing machine)!?!
nemam ja paranoju od illuminata, čak suprotno...drago mi je da postoje, samo mi je žao što se još uvijek skrivaju.

Reuters kao što si naveo, nemože biti izvor povjerljivih informacija, ali također ni alternativci, jer okreću stvari od svega što je opće prihvačeno, pa u tom okretanju se mogu prikloniti nekim prepravljenim spisima kao što je mayanski kalendar, jer je on dovoljno alternativan na trenutnu stvarnost (bez obzira na njegov izvor i autentičnost). Zar misliš da je Tom Cruise dovoljno dobar i inteligentan alternativac (ja mislim da nije, meni on više lići na iskopleksiranog luđaka koji odgovore na svoje životne promašaje traži na krivom mjestu)


Uglavnom.....mogu biti 4 razvoja događaja u budućnosti:

1. je da se ništa bitno nedogodi i da na novu godinu 2013. mirno ništa pametniji kući pijan odteturam >>>>>>>>> u tom slučaju smo obojica izgubili

2. globalne promjene na zemlji u oči te godine, prirodne katastrofe, i konačno u prosincu 2012.godine kolektivna promjena svijesti ljudi i ulazimo u novo doba (al ovdje ima jedna kvaka: svaki prelazak je obilježen takvim katastrofama i nedačama da se ljudska civilizacija doslovce resetira; i tehnološki i vjerski, bar je dosad bilo tako)>>>>>> ovdje si ti u pravu; zajedno s majanskim kalendarom

3. kuhanjem ekipe iza zastora počinje rat izraela i irana koji prerasta u masovnu koljažu uz popratne razno razne katastrofe, od kojih su večina izazvane ljudskim rukama (npr.nuklearne). U međuvremenu bukti građanski rat u americi, popračen je glađu, katastrofama i bolešću.......ali sve se to prenaša i dalje od 2013. godine i traje dugi niz godina, a kasnije svijet naravno dobiva kratkotrajnu svjetsku državu (ima i dalje, al drugom prilikom)>>>>>>>>>ovdje sam ja u pravu.

4. bi bila neka kombinacija 2. i 3. >>>>>>>>>>Ovdje smo obojica djelomično u pravu


Ostaje nam samo čekat,... ali u svakom slučaju se nadam puno smajlija natrpat ako budeš u krivu!
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 02.09.2008., 19:35   #1017
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
.. Zar misliš da je Tom Cruise dovoljno dobar i inteligentan alternativac (ja mislim da nije, meni on više lići na iskopleksiranog luđaka koji odgovore na svoje životne promašaje traži na krivom mjestu)..
??? sorry, ne znam zaista o čemu pričaš i zašto si njega ubacio u cijelu priču, još prije nekoliko postova? Kakav Tom i kruzeri i što ja imam s tim misliti?
Haj'mo mi polako bro. One by one ... step by step, inače ćeš toliko lončića na jednom mjestu polupati da neće ostati više mjesta ođe. Predlažem ti (zbog "opsjednutosti") otvaranje threada - "Tom scientolog i njegova paranoja"
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 02.09.2008., 19:37   #1018
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
nemam ja paranoju od illuminata, čak suprotno...drago mi je da postoje, samo mi je žao što se još uvijek skrivaju. :
Ovdje ima toliko toga da mi je sve teže pratiti tvoje akrobacije.
A ovo gore ... pa mislim da ne može gore. Evo i ikona
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 02.09.2008., 19:44   #1019
Quote:
Uglavnom.....mogu biti 4 razvoja događaja u budućnosti:
1. je da se ništa bitno nedogodi i da na novu godinu 2013. mirno ništa pametniji kući pijan odteturam >>>>>>>>> u tom slučaju smo obojica izgubili
2. globalne promjene na zemlji u oči te godine, prirodne katastrofe, i konačno u prosincu 2012.godine kolektivna promjena svijesti ljudi i ulazimo u novo doba (al ovdje ima jedna kvaka: svaki prelazak je obilježen takvim katastrofama i nedačama da se ljudska civilizacija doslovce resetira; i tehnološki i vjerski, bar je dosad bilo tako)>>>>>> ovdje si ti u pravu; zajedno s majanskim kalendarom
3. kuhanjem ekipe iza zastora počinje rat izraela i irana koji prerasta u masovnu koljažu uz popratne razno razne katastrofe, od kojih su večina izazvane ljudskim rukama (npr.nuklearne). U međuvremenu bukti građanski rat u americi, popračen je glađu, katastrofama i bolešću.......ali sve se to prenaša i dalje od 2013. godine i traje dugi niz godina, a kasnije svijet naravno dobiva kratkotrajnu svjetsku državu (ima i dalje, al drugom prilikom)>>>>>>>>>ovdje sam ja u pravu.
4. bi bila neka kombinacija 2. i 3. >>>>>>>>>>Ovdje smo obojica djelomično u pravu
Ostaje nam samo čekat,... ali u svakom slučaju se nadam puno smajlija natrpat ako budeš u krivu! :cerek
  • Pod 1 - što smo to izgubili???
  • Pod 2 - kakva promjena svijesti preko noći???
  • Pod 3 i 4 - i sad ti je zbog toga "drago" da ilumini postoje??? A ta makljaža će biti prije nego sve drugo (i kao moguća "dimna zavjesa", to da?!)

    Pusti ti Smajlija, da ti ga ne uvali s boka
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Old 02.09.2008., 19:54   #1020
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Mislim da bi prije tog spriječavanja trebao malo poraditi na pravopisu - niš' te ne kontam!

btw. na sva zvona se zvoni - a ne piše!

To nije bilo upučeno tebi ti si zadnji paranoik , mislim na one koji uopće ne čitaju pažljivo i dođu na forum 1 mjesečno .

I sam za tvoju informaciju , imam 2 slomljena prsta
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.