Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2012., 21:58   #21
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Hvala mojoj ženi - vozio sam auto koji se vrti do 9000 o/min, i sa malo više cilindara od tog patetičnog L4.

Novi R type je kurac od ovce ako govorimo o hard-core trkaču. Dakle nemojte sad seruckat o staroj slavi i tome što je NEKAD značilo slovo R
Jesi ti Valentino Balboni jebote?
http://youtu.be/ndaUTJUEzDg
babanghida is offline  
Old 30.09.2012., 22:27   #22
Oš da ti ja Clarksona metnem?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 30.09.2012., 22:45   #23
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Oš da ti ja Clarksona metnem?
Koji jebeni Clarskon, taj ne razumije ništa o autima. Takvi mainstream entertaineri nisu mjerilo ničega. Da mi napišeš da ćeš staviti Chris Harrisa ili tako nešto još još...
Inače ovo je FD2, ne FN2. Civic 8 limuzina, ne kompakt. Zadnji multilink, 225ks i tog Clarkson nije vozio.
babanghida is offline  
Old 30.09.2012., 23:30   #24
Quote:
babanghida kaže: Pogledaj post
Koji jebeni Clarskon, taj ne razumije ništa o autima. Takvi mainstream entertaineri nisu mjerilo ničega. Da mi napišeš da ćeš staviti Chris Harrisa ili tako nešto još još...
Inače ovo je FD2, ne FN2. Civic 8 limuzina, ne kompakt. Zadnji multilink, 225ks i tog Clarkson nije vozio.

I sa RHD volanom . .. dakle, potpuno nepraktican auto za RH ceste + da ne govorimo o problemima uvoza i sl.

A zadnji europski Type R je drek, to nije neka tajna.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 30.09.2012., 23:45   #25
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
I sa RHD volanom . .. dakle, potpuno nepraktican auto za RH ceste + da ne govorimo o problemima uvoza i sl.

A zadnji europski Type R je drek, to nije neka tajna.
A kako to ima veze sa tvrdnjom da je slovo R nekad nešto značilo, a danas ne? To gdje se neki auto komercijalizira nema veze s činjenicom da Honda i dalje može napraviti iz velikoserijskog modela HC trkaći auto samo ako želi.

Pa čuj, drek koji bi i ti vrlo radi prihvatio. Posebno da ti ponude Championship White sa LSD-om. Ja znam da bi svoj novac prije potrošio za CTR nego za GTI. GTI je neutralniji, udobniji i lakše se vozi, ali prenosi emocija kao i gledanje Sabora. A Megane je sigurno super, ali u 100.000km kupiš još jednog koliko ostaviš na održavanje i popravke dok će CTR odvrtiti 200 tkm uz redovito održavanje bez problema.
babanghida is offline  
Old 01.10.2012., 00:05   #26
Koliko sam ja čitao, taj Championship white nije dobio neke zvjezdane reviewe. Moramo se staviti u ulogu postavljaca teme koji možda nije spreman uvesti jedan takav i platiti sve troškove koje uvoz modela koji se nije prodavao u nas nosi.

Sto se tiče emocija, na Golf možeš natakariti mali milijun aftermarket dijelova, od ovjesa, LSDa, turbina, DSG kitova za veću snagu i sl... Nisam vidio da itko nudi multi-link kit za Civica

Ja bi, ako prostor nihe faktor, preporučio Clia Sport. Ako je, onda stari Type R ili Astru OPC (kvadratni omjer hod x provrt)
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 01.10.2012., 01:04   #27
Baba majku mu - sad samo čekam da netko izvadi Mugena pa da krenemo ponovo o istom. Čovjek je pitao o običnom, europskom Type-R-u. A taj i nije nešto. Nekad je bio. Nekad je Honda proizvodila sportske aute. Sad se fura na Toyotu (hint - Insight, ili 100x gore - CR-Z).
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 01.10.2012., 04:00   #28
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja čitao, taj Championship white nije dobio neke zvjezdane reviewe. Moramo se staviti u ulogu postavljaca teme koji možda nije spreman uvesti jedan takav i platiti sve troškove koje uvoz modela koji se nije prodavao u nas nosi.

Sto se tiče emocija, na Golf možeš natakariti mali milijun aftermarket dijelova, od ovjesa, LSDa, turbina, DSG kitova za veću snagu i sl... Nisam vidio da itko nudi multi-link kit za Civica

Ja bi, ako prostor nihe faktor, preporučio Clia Sport. Ako je, onda stari Type R ili Astru OPC (kvadratni omjer hod x provrt)
cek malo, vas 2-3 sto ovdje pljujete po Civicu, na Golf 7 threadu ste pisali da nije vazno jel multilink ili ne, vazno je kako je pogodjen?

Mislim da je ovaj zadnji CTR bio vise kao warm hatch, sto ovom posteru vjerovatno i vise odgovara, pogotovo ako nece da mu odu bubrezi po ZG.

A motor je fantastican... samo ga drzis od 4000 do 8000 kad se vozis brzo i leeeti.
sper is offline  
Old 01.10.2012., 07:45   #29
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
cek malo, vas 2-3 sto ovdje pljujete po Civicu, na Golf 7 threadu ste pisali da nije vazno jel multilink ili ne, vazno je kako je pogodjen?

Mislim da je ovaj zadnji CTR bio vise kao warm hatch, sto ovom posteru vjerovatno i vise odgovara, pogotovo ako nece da mu odu bubrezi po ZG.

A motor je fantastican... samo ga drzis od 4000 do 8000 kad se vozis brzo i leeeti.
Ja to nikad nisam rekao, dapače potrazi na temi mk7 Golf moj post o tome i vidjet ćeš da sam napisao da je multilink po svemu, osim cijene i zauzeca prostora, bolji. A i činjenica je da svi jači Golfovi dolaze sa multilinkom.

No nije ni polukruta problem koliko je problem da je zadnji Type R jednostavno loš hot hatch... Ne znam zašto udobnost navodis kao plus za CTR kad gotovo svaki test navodi pretvrd ovjes kao jedan od minusa
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 01.10.2012., 08:28   #30
Ovako, stvar je jednostavna, da ne bude previse prepucavanja, tko koga zasto sta kako jebe.

Ukoliko autor teme zeli najsportskiji kompakt u klasi, odabir spada sami i iskljucivo na:

Hondu Civic Type-R FN2





Tocka. Kraj rasprave jer nema se tu sta dalje raspravljati i fajront.
Na pitanje ZAŠTO?: Sjest u auto i odvoziti se negdje gdje ima zavoja i gdje nema prometa. U trenutku kad motor zavristi na 8500 okr/min shvatit cete zasto..

Zadnje uređivanje BB87 : 01.10.2012. at 08:36.
BB87 is offline  
Old 01.10.2012., 09:07   #31
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Nekad je Honda proizvodila sportske aute. Sad se fura na Toyotu (hint - Insight, ili 100x gore - CR-Z).
Istina.
Ali i babangida je u pravu,FN2 je uistinu dobar auto,ne tako brz i brutalan kao EP3 ali dovoljno dobar za držati korak sa GTI,OPC i konkurencijom,Megane RS je (po meni) drugi red veličine.
I ne zaboravimo da je K20 NA motor,a svi konkurenti su turbo.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Old 01.10.2012., 12:43   #32
Jedan je forum haer


Autoru topika.. valjda ti je jasno da ovdje nećeš ništa saznati i da razumiješ čemu zatvarnaje topika
__________________
OFF DUTY

Zadnje uređivanje STINGer : 01.10.2012. at 12:49.
STINGer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.