Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2015., 09:52   #201
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
Hm, onda probaj 15 mg. Q-pin ce te sigurno uspavat, samo ne znam kak ces se dic.

Ja cu dva-tri tjedna morat na akupunkturu, zvali iz Vinogradske da dolazim u 7.20, nemaju kasnije. E, to ce bit zanimljivo s dizanjem i spavanjem


Skickas fr
ajme u 7 i 20..ne znam, ja ne bi mogla ali ja necu moc ni u 9 , ne znam kako ce to ispast
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 12:14   #202
Ja odkad uzimam ovaj Mirzaten(15mgQpin) imam prvi problem a to je vrištanje pri usnivanju, i kaad mi se to desi ujutro sam kao slomljen kao da su me mlatili cijelu noć,, nnekad je to vrištanje manje nekad veće , nema veze sa anksiooznošču) za par dana bi trebao iči na sezonu i to mi predstavlja veliki problem pošto neću biti sam u sobi.I prije Mirzatena sam znao kriknuti ali ne ovoliko i ne u ovolikoj mjeri,rađe neču spavati opet po cijele noči nego ovo proživljavati iz noči u noć
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 12:54   #203
dejane, ja vec 8 god, od kad sam pocela s tabletama, urlam u snu, psujem ko kocijas, agresivna sam - pogotovo ako me se budi.. decku sam pljunula u facu nedavno kad me isao buditi prije par dana isaketela zid, dok me on nije probudio, uglavnom ima toga, ovo su najnoviji primjeri..

Kad idem negdje, gdje spavam medju ljudima, upozorim ih na stanje, da ne misle da sam budna.. kazem im da sam agresivna kad me se budi.. objasnim da me se treba primiti za ruke i postaviti u sjedeci polozaj (to me budi) ili politi s malo vode po vratu.. Onda moram biti budna par minuta - da to ludilo izadje iz glave - i mogu nazad u san..

Upozori okolini, moraju imati razumijevanja (prema meni su svi imali istog, kad sam ih upozorila) i reci im na koji nacin da te probude (ako je potrebno)..

To se neda izbjeci, svasta sam pokusavala i nista.. ako ti nadjes izlaz - javi mi ali dotad samo objasni ljudima prije spavanja i that's it.. Ima ljudi koji stravicno hrcu, sto je mnogo iritantnije, pa ih se probudi i zamoli da legnu na bok - ista stvar.. =)
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 13:10   #204
Mirzaten je dan baš radi nesanice, ali od kad njega pijem i to malu dozu zaspem ali kako rekoh u polusnu prije nego zaspem počnem da vristim polusvijetan sam svega, pa onda rade ostanem na rivotril za anksioznost i ubacim normabel za spavanje nego da opet to proživljavam, ali odem jos ma konzultacije uglavnom probam bez mirzatena večeras pa vidim kako će biti
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 22:36   #205
Ja bas ne propagiram alkohol na tabletama, ali dobio sam zeleno svjetlo za eliceu i tu i tamo koja pivica
Medjutim, ta pivica me danas dotukla jer pijem tu Lyricu, ja mislim da je to legalna droga. Imam osjecaj da apsolutno sve mogu, trcat do Sljemena (a operirao kicmu). Tako da nemojte ni kap. A nisam pijan, da se razumijemo. Vec dugo nisam osjetio to kad popijes tabletu i za sat i pol si poludruga osoba bez ilakvih inhibicija. Tako da me strah malo tog lijeka, te transformacije u roku keks. Kazem, legalna droga. A psih kaze, ako niste anksiozni ni malo, onda je to to. S tim sto sam ja na 25 mg, a djelotvornom se smatra 150. Ocito je moj mozak malo drukciji. Ne znam hocemo li to drzat ili bacat van...


Skickas fr
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 12:57   #206
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
Ja bas ne propagiram alkohol na tabletama, ali dobio sam zeleno svjetlo za eliceu i tu i tamo koja pivica
Medjutim, ta pivica me danas dotukla jer pijem tu Lyricu, ja mislim da je to legalna droga. Imam osjecaj da apsolutno sve mogu, trcat do Sljemena (a operirao kicmu). Tako da nemojte ni kap. A nisam pijan, da se razumijemo. Vec dugo nisam osjetio to kad popijes tabletu i za sat i pol si poludruga osoba bez ilakvih inhibicija. Tako da me strah malo tog lijeka, te transformacije u roku keks. Kazem, legalna droga. A psih kaze, ako niste anksiozni ni malo, onda je to to. S tim sto sam ja na 25 mg, a djelotvornom se smatra 150. Ocito je moj mozak malo drukciji. Ne znam hocemo li to drzat ili bacat van...


Skickas fr
a ja se bojim sanvala a mozda i calixte, nesto od to dvoje me tjera po noci da se dizem i idem jesti, čak i skuhati nesto na brzinu, pprati sudje..a ujutro se u magli toga sjecam ...a teško zaspim, ne volim to, isto mi kao droga
btw, sinoc sam popila opet 50 mg q-pin u 20 h, nista nisam osjetila do ponoci i onda sam popila cerson 10 mg , i dalje ne spavam, na kraju sam oko 2 moju dozu calixte i jedva zaspala...vec tri tjedna pokusavam ranije zaspat i ranije se probudit (oko 7-8 ) ali ne ide, ne znam dal cu uopće uspjet obavit kolonoskopiju a sve sam vise nervoznija i samim tim lošije i teze spavam
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 02:47   #207
Tjera te Sanval, u upute su ukljucili kao nuspojave: spremanje jela, telefonski pozivi i sex odnosi bez sjecanja
Znaci, tu ti veca doza nece pomoci ako moras kuhat po noci.
Moj prijedlog je da za test popijes ono sto te najbolje uspava. Nemoj se opterecivati jer sigurno ne budes super spavala prije. Ako dodjes i 'manurna' tamo, prezivjet ces. Bas zato bi ja malo digo calixtu navecer jer sam skuzio da te to najbolje uspava. I taman legnes ranije, da te uspava, ali ne i ubije ujutro.
Ovako, za info, molio sam psih da napise receot za hipnotik za bliskog clana obitelji, 70-ak godina. Da ne objasnjavam...
I postavila dva pitanja. Ako ne moze zaspat (Sanval ili pola Dormicuma) ili zaspi pa se precesto budi (Cerson, Fluzepam).
Pa probaj malo Calixtu dic, za probu.



Skickas fr
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 07:30   #208
Od Calixte sam se ja udebljao oko 10kg u dva tjedna, izjeo sam frižider svaku noć i još sam bio gladan, bez čokolade i štapića ispod kreveta nisam mogao... .
SajkoDad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 17:25   #209
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
Tjera te Sanval, u upute su ukljucili kao nuspojave: spremanje jela, telefonski pozivi i sex odnosi bez sjecanja
Znaci, tu ti veca doza nece pomoci ako moras kuhat po noci.
Moj prijedlog je da za test popijes ono sto te najbolje uspava. Nemoj se opterecivati jer sigurno ne budes super spavala prije. Ako dodjes i 'manurna' tamo, prezivjet ces. Bas zato bi ja malo digo calixtu navecer jer sam skuzio da te to najbolje uspava. I taman legnes ranije, da te uspava, ali ne i ubije ujutro.
Ovako, za info, molio sam psih da napise receot za hipnotik za bliskog clana obitelji, 70-ak godina. Da ne objasnjavam...
I postavila dva pitanja. Ako ne moze zaspat (Sanval ili pola Dormicuma) ili zaspi pa se precesto budi (Cerson, Fluzepam).
Pa probaj malo Calixtu dic, za probu.



Skickas fr
znam da to pise ali meni se cini da je ipak od calixte jer sam i prije pila sanval pa nisam jela po noci...a sve ovo sto si nabrojao , to ovisi od osobe do osobe, Fluzapem O bodova, Sanval jos radi ali teško, Cerson slično kao Sanval ali isto sa malo calixte , Dormicum ne znam....probala sam ja i 15 mg calixte nekoliko puta ali nis specijalno a ujutro sam vise zombi, nekad sam ju pila godinu dana i odmah me uspavala, vise ne tako brzo...veceras cu popit 10 mg diazepama, da i to probam, ma samo da mi je tu noc kad bude trebalo odspavam, za ostalo mi svejedno , ionako ne radim pa nek spavam do 9
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 17:30   #210
Quote:
SajkoDad kaže: Pogledaj post
Od Calixte sam se ja udebljao oko 10kg u dva tjedna, izjeo sam frižider svaku noć i još sam bio gladan, bez čokolade i štapića ispod kreveta nisam mogao... .
e zbog toga ja nemam slatko u kuci jer bi imala 100 kila, jednom tjedno i gotovo, jer ja ako imam i 200 grama čokolade ja cu je pojest, nema kod mene manje, ja obozavam slatko....inace, ne samo zbog calixte , ja sam se udebljala oko 2-3 kile u par godina i to je to, pazim da nemam u stanu ono sto jako volim i kad ostane samo kruh , pojedem komadic , ne ide mi i vratim se u krevet jer inače bude ovako
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 19:38   #211
Mene je snašlo neiskusnog, uvijek sam bio mršav pa nisam mislio da se mogu samo tako udebljati.
SajkoDad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 21:28   #212
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
znam da to pise ali meni se cini da je ipak od calixte jer sam i prije pila sanval pa nisam jela po noci...a sve ovo sto si nabrojao , to ovisi od osobe do osobe, Fluzapem O bodova, Sanval jos radi ali teško, Cerson slično kao Sanval ali isto sa malo calixte , Dormicum ne znam....probala sam ja i 15 mg calixte nekoliko puta ali nis specijalno a ujutro sam vise zombi, nekad sam ju pila godinu dana i odmah me uspavala, vise ne tako brzo...veceras cu popit 10 mg diazepama, da i to probam, ma samo da mi je tu noc kad bude trebalo odspavam, za ostalo mi svejedno , ionako ne radim pa nek spavam do 9

Da da, imas pravo, i od Calixte se jede
Probaj s dijazepamom pa javi.
Ma znam da je ovo nula bodova, bar sto se mene tice, ali preporuka je bila za osobu koja nikad nije pila psihofarmake.


Skickas fr
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 21:36   #213
Quote:
SajkoDad kaže: Pogledaj post
Od Calixte sam se ja udebljao oko 10kg u dva tjedna, izjeo sam frižider svaku noć i još sam bio gladan, bez čokolade i štapića ispod kreveta nisam mogao... .
A ti si gori od mene bio
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 08:29   #214
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
znam da to pise ali meni se cini da je ipak od calixte jer sam i prije pila sanval pa nisam jela po noci...a sve ovo sto si nabrojao , to ovisi od osobe do osobe, Fluzapem O bodova, Sanval jos radi ali teško, Cerson slično kao Sanval ali isto sa malo calixte , Dormicum ne znam....probala sam ja i 15 mg calixte nekoliko puta ali nis specijalno a ujutro sam vise zombi, nekad sam ju pila godinu dana i odmah me uspavala, vise ne tako brzo...veceras cu popit 10 mg diazepama, da i to probam, ma samo da mi je tu noc kad bude trebalo odspavam, za ostalo mi svejedno , ionako ne radim pa nek spavam do 9
Vegga, ako ti je panika samo zbog tog jednog jutra što se moraš dići na pregled, daj se nemoj tako sekirati, pa čak i da tu noć ne spavaš uopće, neće svijet propasti, bar mi nesaničari znamo da čovjek (ako mora), može i par dana funkcionirati bez sna.

Nemoj si nabijati takav presing, ako uspiješ zaspati ranije super, ako ne, opet dobro, ako nećeš uopće moći oka sklopiti, opet dobro, stisnut ćeš zube, odraditi pretragu koju trebaš i iduću noć nadoknaditi spavanje

Držim fige
__________________
Who are you trying to get crazy with ese? Dont you know I'm loco?
LadyStardust is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 18:53   #215
Quote:
LadyStardust kaže: Pogledaj post
Vegga, ako ti je panika samo zbog tog jednog jutra što se moraš dići na pregled, daj se nemoj tako sekirati, pa čak i da tu noć ne spavaš uopće, neće svijet propasti, bar mi nesaničari znamo da čovjek (ako mora), može i par dana funkcionirati bez sna.

Nemoj si nabijati takav presing, ako uspiješ zaspati ranije super, ako ne, opet dobro, ako nećeš uopće moći oka sklopiti, opet dobro, stisnut ćeš zube, odraditi pretragu koju trebaš i iduću noć nadoknaditi spavanje

Držim fige
hvala ti puno ali ne, kod mene to ne stoji da ja mogu funkcionirat bez sna, ja nikako, tako da ja uglavnom odspavam 8 sati a ako ne jer se budim po noci onda drugi dan ne izlazim van....ali ja se sad svega bojim i dal cu spavat i bojim se pregleda , anestezije, nalaza kasnije...svega ....pa sam u komi zadnjih dana ....ono, na granici sam da odustanem, ali sutra moram odlucit jer moram vadit krv i kod anesteziologa ...tako da....lako na UTZ ali te endoskopije su mi uzas...gastroskopiju sam dvaput otkazala jer nije bilo mog doktora i sad na kolonoskopiji takodjer ga nema....ja sam van sebe...i onda jos svasta proguglam , sto vec jako dugo nisam radila
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 23:10   #216
Ovak, ti svim doktorima reci da te je frka i da imas problema s tim... Iznenadit ces se koliko su susretljivi, ponudit ce ti sedativ i sve... A pogotovo to reci anesteziologu jer ce te smirit, mene moja je jer sam mislio da sto ako pobjegnem iz bolnice ili ako ludim par dana prije. Kaze, dobro da ste mi rekli, nema smisla da se mucite, dozvoljeno je pit i xanaxe dan prije operacije, samo mi recite kolko ste popili...
Ako sam ja prezivo tri op kicme, od tog dve na zivo, i ti ces
Zivjeli anesteziolozi


Skickas fr
zvonx78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 10:48   #217
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
Ovak, ti svim doktorima reci da te je frka i da imas problema s tim... Iznenadit ces se koliko su susretljivi, ponudit ce ti sedativ i sve... A pogotovo to reci anesteziologu jer ce te smirit, mene moja je jer sam mislio da sto ako pobjegnem iz bolnice ili ako ludim par dana prije. Kaze, dobro da ste mi rekli, nema smisla da se mucite, dozvoljeno je pit i xanaxe dan prije operacije, samo mi recite kolko ste popili...
Ako sam ja prezivo tri op kicme, od tog dve na zivo, i ti ces
Zivjeli anesteziolozi


Skickas fr
sve sto se vise priblizava je gore , da ja vec mj dana pokusavam rano zaspat i ne ide...nocas sam spekla strudlu zamrznutu od 600 gr i cijelu pojela, probudila se u 4 od mucnine i tek pred jutro zaspala,,,,,a sve bi bilo lakse da imaju razumijevanja ali nemaju, zapeli su za 9 ujutro ko gladan srat...a ja znam da se godinama nisam probudila prije i sto vise pokusavam to gore, jos cu se predozirat ....i jutros sam odlucila da otkazem do daljnjeg, uputnica mi vrijedi 3 mj...probat cu pitat ako moze MR kolonografijapa ako se vidi neki polip jos uvijek stignem ga izvadit, jer ovih mj dana mi je psiha u ku*cu....dosta mi je pretraga, doktora i markera, tko pametan vadi najprije markere i onda ako je malo povisen ide po cijelom tijeli traziti bolest...i lijepo sam mu rekla da vise ne bi vadila onaj marker kad ono meni uz KKS da i ostale markere vadit, tek sam kasnije vidjela i sad mi jos jedan malo , minimalno povisen...ovakav zivot po doktorima mi je postao pakao...
nadam se da nisam skrenula s teme, ako jesam , sorry, ali sve je to vezano uz lijekove i nesanicu, anskioznost ...
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 11:26   #218
U slučaju da nitko nije spomenuo Tianeptine, slobodno istražite malo. Naišla sam na mnogo pozitivnih iskustava, a i sama sam ga kupila - jedino što sam prelijena da ga uzimam jer je prah odvratnog okusa.
nyrsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 16:26   #219
Quote:
nyrsi kaže: Pogledaj post
U slučaju da nitko nije spomenuo Tianeptine, slobodno istražite malo. Naišla sam na mnogo pozitivnih iskustava, a i sama sam ga kupila - jedino što sam prelijena da ga uzimam jer je prah odvratnog okusa.
koliko kosta ? ja ga imam doma u tabletama, probala ali nije mi e bas svidio mada sam jako kratko pila, to se zove Coaxil i bila je nadoplata 50 kn a ima 90 tableta , popila sam samo 14...ne znam, mozda sam trebala duze
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 17:07   #220
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
koliko kosta ? ja ga imam doma u tabletama, probala ali nije mi e bas svidio mada sam jako kratko pila, to se zove Coaxil i bila je nadoplata 50 kn a ima 90 tableta , popila sam samo 14...ne znam, mozda sam trebala duze
Podosta je skup, barem meni koja inače kupujem stvari u prahu. Ako si platila samo 50 kuna za 90 tableta onda je to super!

Koliko znam, 3x12,5mg je minimalna doza u danu. Eh sada, nekima treba više a nekima manje. A možda ni ne djeluje, svako tijelo je drukčije. I naravno, nikako alkohol tijekom korištenja toga piti.
nyrsi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.