Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2008., 20:27   #201
ima na privatnim trackerima...evo ja sam regan na 2 lošija trackera i tamo ima,a pogotovo ima onda i na vodećim....BTW svi su rekli da igra radi,nema crashanja nigdje i još su bolje performanse...
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 22:58   #202
Omg, omg, omg!!!! Obožavam ovu igru, nekaj predobro. Ovisna sam.

Još se nanajvišim postavkama igram... Ma milina...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:02   #203
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Omg, omg, omg!!!! Obožavam ovu igru, nekaj predobro. Ovisna sam.

Još se nanajvišim postavkama igram... Ma milina...
kupila ili skinula.ak si ju skinula odakle si ju skinula.jel sve radi ok...
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:03   #204
Joj da mi je samo da predjem onaj Damask,stalno se vrtim u krug i nista ne kontam, nikako da nadjem izlaz, a svaki put kad udjem u igricu opet sve isto igram, moracu si naci walkthrough ili slicno!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:13   #205
igru skini s nforce.nl ili torrentleech (ak si već registriran jer pozivnice više ne vrijede)... tu je najsigurnije i potvrđeno je da radi, neki imaju problem sa dialogima u igri, samnjite sound acceleration za 1 (na sredinu) i to je to
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:16   #206
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
Joj da mi je samo da predjem onaj Damask,stalno se vrtim u krug i nista ne kontam, nikako da nadjem izlaz, a svaki put kad udjem u igricu opet sve isto igram, moracu si naci walkthrough ili slicno!

kak se vrtiš u krug
sljediš mapu i to je to, a ako ne možeš naći onog deda kaj ti dopusti da ubiješ nekog, do njega se dojde kroz krov, a ako ne možeš naći izlas iz grada imaš veliku mapu i po njoj se orijentiraš...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:26   #207
E vidis problem mi je orjentacija po mapi,ono ima dosta nekih slikica na mapi a ne mogu skuziti sta koja znaci,i odem na legend,procitam ali opet nista,i onda neznam u koji pravac ici,je li u pravcu sjevera ili?Ima ono kao putokaz odnosno strelica koja ima oznaku N,je li ta pravac slijediti?
Ma tek sam i pocela igrati,treba vremena dok to skuzim!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 23:54   #208
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
igru skini s nforce.nl ili torrentleech (ak si već registriran jer pozivnice više ne vrijede)... tu je najsigurnije i potvrđeno je da radi, neki imaju problem sa dialogima u igri, samnjite sound acceleration za 1 (na sredinu) i to je to
nisam a kako da se regam
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 02:18   #209
Novi REPACK od RELOADEDA je super.....sljaka sve bez greske, ako zatreba nekome torrent neka me PM pa mu posaljem
ClownKiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 10:09   #210
Quote:
Mr.Muscolo kaže: Pogledaj post
nisam a kako da se regam
na torrentleech se više ne možeš jer su registracije zatvorene, a na nforce.nl se možeš, besplatno je i na forumu odmah saznaš ak radi ili ne
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 10:11   #211
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
E vidis problem mi je orjentacija po mapi,ono ima dosta nekih slikica na mapi a ne mogu skuziti sta koja znaci,i odem na legend,procitam ali opet nista,i onda neznam u koji pravac ici,je li u pravcu sjevera ili?Ima ono kao putokaz odnosno strelica koja ima oznaku N,je li ta pravac slijediti?
Ma tek sam i pocela igrati,treba vremena dok to skuzim!
ne ne sljediš slovo N neko su ti ikone od misija, npr. sljediš žutu krug ili nekaj slično, daj mi reci kak da na forum nabacim screensoot pa da vidiš kaj mislim...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 10:16   #212
Znaci repack bi trebao biti jos bolji od one stare verzije. Jea.
Napokon ću moći u jeruzalem normalno ili ne???
Thechosentwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 10:33   #213
Quote:
Thechosentwo kaže: Pogledaj post
Znaci repack bi trebao biti jos bolji od one stare verzije. Jea.
Napokon ću moći u jeruzalem normalno ili ne???
repack 2
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 10:48   #214
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
na torrentleech se više ne možeš jer su registracije zatvorene, a na nforce.nl se možeš, besplatno je i na forumu odmah saznaš ak radi ili ne
e upravo skidam neš s nforce-a.kad oću skinut neki torrent on me baci na USENEXT neko sranje .jel se moram i na to regat???
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 12:41   #215
Ma nforce nije za skidanje.
Skida se s privatnih torrent trackera:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=228881
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 13:01   #216
ma jok.kaki torrent.sad sam skinuo usdownloader i piči s rapida.puno je brže
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 15:48   #217
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
ne ne sljediš slovo N neko su ti ikone od misija, npr. sljediš žutu krug ili nekaj slično, daj mi reci kak da na forum nabacim screensoot pa da vidiš kaj mislim...
Neznam ni ja kako se stavlja na forum,ok lako mi je kada se broje oni metri u hodnji,to mi je ok, ali kad se popnem na zgrade i pocnem kruziti nikad naci izlaza, i pokusam pratiti mapu ali ma kakvi, ne kontam i gotovo!Hajde vidi znas li bilo kako staviti screenshit na forum pa da mi prevedes sta koji znak znaci!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 16:01   #218
Ja crkavam od smijeha dok čitam ove postove, stvarno ste specijalci (a Mr.Muscolo najveći)!

nedodirljiva, N ti je skraćenica za North, ili ti sjever na hrvatskom... Stisni <TAB> dok igraš, i vidiš mapu oko sebe, dok držiš kursor iznad raznik oznaka na mapi piše ti što znače. Ako ti mapa nije istražena, moraš se popeti na Viewpoint, na mapi je to orao s raširenim krilima...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 17:10   #219
Nemogu opet igrat, skinio sam sa TL novu verziju i napočetku mi odmah stane na 64%...
AlterEgoOg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 18:32   #220
Quote:
AlterEgoOg kaže: Pogledaj post
Nemogu opet igrat, skinio sam sa TL novu verziju i napočetku mi odmah stane na 64%...
PM
__________________
Jebem ti Ve-mil
Mr.Muscolo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.